wpresidence - en to bg_BG translation catalogue (2185 entries)

en: ft
bg_BG: фута

en: ac
bg_BG: променлив ток

en: yd
bg_BG: ярда

en: ha
bg_BG: ха

en: General
bg_BG: Общ

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Country
bg_BG: Държава

en: Select default country
bg_BG: Изберете държава по подразбиране

en: United States
bg_BG: Съединени щати

en: Measurement Unit for Property Size
bg_BG: Единица за измерване на размера на имота

en: Select the measurement unit you will use on the website for Properties Size.
bg_BG: Изберете мерната единица, която ще използвате в уебсайта за Размер на свойствата.

en: Measurement Unit for Lot Size
bg_BG: Единица за измерване на размера на парцела

en: Select the measurement unit for Property Lot Size field. If left blank, Measurement Unit for Property Size applies.
bg_BG: Изберете мерната единица за полето Property Lot Size. Ако е оставено празно, се прилага единицата за измерване за Property Size (Размер на имота).

en: Language for datepicker
bg_BG: Език за datepicker

en: This applies for the calendar field type available for properties.
bg_BG: Това важи за типа поле за календар, наличен за имоти.

en: Google Analytics Tracking id
bg_BG: Проследяващ идентификационен номер на Google Анализ

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
bg_BG: Проследяващ идентификационен номер на Google Анализ (ex UA-41924406-1)

en: Property List
bg_BG: Списък с оферти

en: Add New Property
bg_BG: Добавяне на нова собственост

en: Favorite Properties
bg_BG: Любими Имоти

en: Inbox
bg_BG: Входящи

en: Invoices
bg_BG: Фактури

en: Saved Searches
bg_BG: Запазени търсения

en: Property Analytics
bg_BG: Анализ на имот

en: User Role Settings
bg_BG: Настройки на ролите на потребителите

en: Display user types dropdown in register forms
bg_BG: Показване на падащото меню с типове потребители във формите за регистрация

en: This applies for for all register forms.
bg_BG: Това важи за всички формуляри за регистрация.

en: Select user types to display in register forms.
bg_BG: Изберете типове потребители, които да се показват във формулярите на регистъра.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: Това важи за всички формуляри за регистрация. * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: Select wich user role admin should approve manually
bg_BG: Изберете роля на потребител, която администраторът трябва да одобри ръчно

en: The other users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: Другите потребители ще бъдат одобрени автоматично. *Задръжте CTRL за множествен избор.

en: Agent
bg_BG: агент

en: Agency
bg_BG: агенция

en: Developer
bg_BG: Разработчик

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
bg_BG: Изберете Taxonomies, където искате да видите блок за отзиви

en: *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: Admin Should approve the reviews
bg_BG: Администратор трябва да одобрява прегледите

en: If yes, the reviews can be found in the comments section
bg_BG: Ако отговорът е "да", отзивите можете да намерите в раздела за коментари

en: Users can type the password on registration form?
bg_BG: Потребителите могат да въвеждат паролата в регистрационната форма?

en: If no, users will get the auto generated password via email
bg_BG: Ако не, потребителите ще получат автоматично генерирана парола по имейл

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Price High to Low
bg_BG: Цена от висока до ниска

en: Price Low to High
bg_BG: Цена от ниска към висока

en: Newest first
bg_BG: Най-новите първо

en: Oldest first
bg_BG: Най-старите първи

en: Bedrooms High to Low
bg_BG: Спални от висок до нисък

en: Bedrooms Low to high
bg_BG: Спални от нисък до висок

en: Bathrooms High to Low
bg_BG: Бани от висок до нисък

en: Bathrooms Low to high
bg_BG: Бани от нисък до висок

en: Appearance
bg_BG: Външен вид

en: Wide or Boxed?
bg_BG: Широк или бокс?

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
bg_BG: Изберете оформлението на темата: широко или в кутия.

en: wide
bg_BG: широк

en: boxed
bg_BG: опаковка

en: Properties number per page in property list pages
bg_BG: Брой свойства на страница в страниците на списъка със свойства

en: Set how many properties to show per page.
bg_BG: Задайте колко свойства да се показват на страница.

en: Properties number per page in advanced search results page
bg_BG: Брой свойства на страница в страницата с разширени резултати от търсенето

en: Set how many properties properties to show per page in advanced search results page
bg_BG: Задайте колко свойства да се показват на страница в страницата с разширени резултати от търсенето

en: Property list layout type for taxonomy pages
bg_BG: Тип оформление на списъка със свойства за страниците с таксономия

en: Select between standard or half map style for property taxonomies pages.
bg_BG: Изберете между стандартен или половин стил на картата за страниците с таксономии на имотите.

en: standard
bg_BG: стандартна доставка

en: half map
bg_BG: половината карта

en: Properties default order in taxonomy pages
bg_BG: Свойства за ред по подразбиране в страниците с таксономии

en: Select the default order for properties in taxonomy pages
bg_BG: Избор на реда по подразбиране за свойствата в страниците с таксономии

en: Properties list layout type for advanced search results page
bg_BG: Тип оформление на списъка със свойства за страницата с разширени резултати от търсенето

en: Select between standard or half map layout style for advanced search results page.
bg_BG: Изберете между стандартен или половин стил на оформление на картата за страницата с разширени резултати от търсенето.

en: Properties default order in advanced search results page
bg_BG: Свойства на реда по подразбиране в страницата с разширени резултати от търсенето

en: Select the default order for properties in advanced search results page
bg_BG: Избор на реда по подразбиране за свойствата в страницата с резултати от разширено търсене

en: Half map layout - Select map position
bg_BG: Половин оформление на картата - Избор на позиция на картата

en: Select the map position for all pages with half map layout enabled.
bg_BG: Изберете позицията на картата за всички страници с активирано оформление на половин карта.

en: left
bg_BG: ляво

en: right
bg_BG: дясно

en: Agent Page - Select Sidebar Position
bg_BG: Страница на агента - Изберете позиция на страничната лента

en: Where to show the sidebar on the agent page.
bg_BG: Къде да се показва страничната лента в страницата на агента.

en: no sidebar
bg_BG: няма странична лента

en: Agent Page - Select the Sidebar
bg_BG: Страница на агента - Изберете страничната лента

en: Which sidebar to show in agent page? Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
bg_BG: Коя странична лента да се показва в страницата на агента? Създайте нови странични ленти от Външен вид -≥ Странични ленти.

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select Sidebar Position
bg_BG: Таксономия на собствеността и категория/архив на блога - Изберете позиция в страничната лента

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
bg_BG: Къде да се покаже страничната лента за категорията / архивния блог.

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select the Sidebar
bg_BG: Таксономия на собствеността и категория/архив на блога - Изберете страничната лента

en: Which sidebar to show for blog category/archive list. Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
bg_BG: Коя странична лента да се покаже за категория на блога/списък на архива. Създайте нови странични ленти от менюто Външен вид -≥ Странични ленти.

en: Logos & Favicon
bg_BG: Логос и Фавикон

en: Your Favicon
bg_BG: Вашият Favicon

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Качете сайта favicon във формат .ico, .png, .jpg или .gif

en: Upload logos with RETINA version. For RETINA version create first retina logo. Add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg for retina and logo.jpg for non retina). Upload the retina logos from Media - Add New. Help -
bg_BG: Качвайте лога с версия RETINA. За версията RETINA създайте първото лого с ретина. Добавете _2x в края на името на оригиналния файл (например logo_2x.jpg за Retina и logo.jpg за не Retina). Качете логото за ретина от менюто Медия - Добавяне на ново. Помощ -

en: Your Logo
bg_BG: Вашето лого

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window.
bg_BG: Използвайте бутона "Качване" и бутона "Вмъкване в публикация" от изскачащия прозорец.

en: Your Sticky Header Logo
bg_BG: Вашето лепкаво лого на заглавието

en: Your Transparent Header Logo
bg_BG: Логото на прозрачното заглавие

en: Mobile/Tablets Logo
bg_BG: Лого за мобилни устройства / таблети

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
bg_BG: Качете мобилното лого във формат jpg или png.

en: Print Page Logo
bg_BG: Лого на страницата за печат

en: Upload a different logo in jpg or png format for the Print PDF template.
bg_BG: Качете друго лого във формат jpg или png за шаблона за печат на PDF.

en: Maximum height for the logo in px
bg_BG: Максимална височина на логото в px

en: Change the maximum height of the logo. Add only a number (ex: 60). Change Header height and sticky header height in Design -> Header Design.
bg_BG: Промяна на максималната височина на логото. Добавете само число (например: 60). Променете височината на хедъра и височината на лепкавия хедър в Дизайн -> Дизайн на хедъра.

en: Maximum width for the logo in px
bg_BG: Максимална ширина на логото в px

en: Change the maximum width of the logo. Add only a number (ex: 200).
bg_BG: Променете максималната ширина на логото. Добавете само число (например: 200).

en: Margin top for logo in px
bg_BG: Марж отгоре за логото в px

en: Add logo top margin top as a number (ex: 10)
bg_BG: Добавяне на горното поле на логото като число (например: 10)

en: Header
bg_BG: удар с глава

en: Show top bar widgets menu?
bg_BG: Показване на менюто на джаджите в горната лента?

en: Enable or disable the top bar widgets area. If enabled, see this help article to add widgets:
bg_BG: Активиране или деактивиране на зоната за джаджи в горната лента. Ако е разрешено, вижте тази помощна статия, за да добавите уиджети:

en: Show top bar on mobile devices?
bg_BG: Показване на горната лента на мобилни устройства?

en: Top Bar will not display on Mobile devices when Sticky mobile header is set YES!
bg_BG: Горната лента няма да се показва на мобилни устройства, когато е зададено "Лепкаво мобилно заглавие" ДА!

en: Use Sticky mobile header?
bg_BG: Използвайте лепкаво мобилно заглавие?

en: If yes the top bar will be hidden on moble devices
bg_BG: Ако да, горната лента ще бъде скрита на мобилните устройства

en: Show user login menu in header?
bg_BG: Показване на менюто за влизане на потребителя в заглавието?

en: Enable or disable user login menu in header.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте менюто за вход на потребителя в заглавката.

en: Show submit property button in header?
bg_BG: Покажете бутона &quot;Изпращане на собственост&quot; в заглавката?

en: Submit property will show only with theme register/login for header enabled.
bg_BG: Имотът Submit ще се показва само при активирана тема Регистрация/вход за заглавието.

en: Header Phone Number. Leave blank to show none
bg_BG: Телефонен номер на заглавието. Оставете празно, за да покажете, че няма

en: Show your phone number in header next to Login/Register icon.
bg_BG: Покажете телефонния си номер в заглавието до иконата за вход/регистрация.

en: Url where the user will be redirected after login.
bg_BG: URL адрес, към който потребителят ще бъде пренасочен след влизане в системата.

en: If left blank, user redirects to the dashboard profile page .
bg_BG: Ако остане празен, потребителят се пренасочва към страницата с профила на таблото за управление .

en: Global transparent header?
bg_BG: Глобално прозрачно заглавие?

en: Enable or disable the use of transparent header for all pages.
bg_BG: Разрешаване или забраняване на използването на прозрачно заглавие за всички страници.

en: Global transparent top bar widgets menu?
bg_BG: Глобално прозрачно меню за джаджи в горната лента?

en: Enable or disable the use of transparent top bar widgets menu globally.
bg_BG: Разрешаване или забраняване на използването на прозрачно меню с джаджи в горната лента в световен мащаб.

en: Separation border for top bar widgets?
bg_BG: Разделителна рамка за уиджетите в горната лента?

en: Enable or disable the use of borders for top bar widgets globally.
bg_BG: Разрешаване или забраняване на използването на рамки за уиджетите в горната лента в световен мащаб.

en: Header Design Type?
bg_BG: Тип дизайн на заглавието?

en: Select header type. Header type 4 will NOT work with half map property list template.
bg_BG: Изберете типа на заглавието. Типът на заглавието 4 НЕ работи с шаблона за списък с имоти на половин карта.

en: Logo position in header?
bg_BG: Позиция на логото в заглавието?

en: Select logo position. Please note that there is no "center" align for type 1, 5 and 6.
bg_BG: Изберете позиция на логото. Моля, обърнете внимание, че за типове 1, 5 и 6 няма подравняване "в центъра".

en: Main menu alignnment for Header Type 1?
bg_BG: Подравняване на главното меню за Header Type 1?

en: Select menu align position for Header Type 1.
bg_BG: Изберете позиция за подравняване на менюто за Header Type 1.

en: Width of the logo and user menu area.
bg_BG: Ширина на логото и областта на потребителското меню.

en: In order to be abosoltly centered the logo and user menu area have to be the same size - in px.
bg_BG: За да бъдат правилно центрирани, логото и областта на потребителското меню трябва да са с еднакъв размер - в px.

en: Header type 3&4 text alignment?
bg_BG: Подравняване на текста на заглавието тип 3 и 4?

en: Select text alignment for header types 3 and 4.
bg_BG: Изберете подравняване на текста за типове заглавия 3 и 4.

en: Wide Header?
bg_BG: Широко заглавие?

en: Makes the header width 100%.
bg_BG: Направете ширината на заглавието 100%.

en: Media Header Type?
bg_BG: Тип на заглавката на носителя?

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally.
bg_BG: Заглавието на медията е първият раздел под заглавието. Изберете кое заглавие на медия да се използва глобално.

en: Media Header - Revolution Slider
bg_BG: Заглавие на медията - Revolution Slider

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
bg_BG: Ако заглавието на носителя е зададено на плъзгача Revolution, въведете името на плъзгача и го запазете.

en: Media Header - Static Image
bg_BG: Заглавие на медията - статично изображение

en: If media header is set to image, add the image below.
bg_BG: Ако е избрана снимка за хедър, качете изображение по-долу.

en: Media Header Type for taxonomy pages?
bg_BG: Тип на заглавието на медията за страници с таксономия?

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally for taxonomies/categories. Map is mandatory for Half Map layout.
bg_BG: Заглавието на медията е първият раздел под заглавието. Изберете кое заглавие на медия да се използва глобално за таксономиите/категориите. Картата е задължителна за оформлението на половин карта.

en: Taxonomy Header -  Revolution Slider
bg_BG: Заглавие на класификация - Revolution плъзгач

en: Taxonomy Header Static Image
bg_BG: Статично изображение на заглавка на класификация

en: If media header is set to image, and no image is added we will use the taxonomy featured image
bg_BG: Ако е зададена заглавка на мултимедия и не се добавя изображение, ще използваме изображението на класификацията

en: Media Header Type for Blog Posts?
bg_BG: Тип на заглавието на медията за публикации в блога?

en: Select what media header to use for blog posts.
bg_BG: Изберете какъв медиен хедър да използвате за публикации в блога.

en: Blog Post Header -  Revolution Slider
bg_BG: Заглавие на публикация в блога - Revolution Slider

en: Blog Post Header Static Image
bg_BG: Статично изображение на заглавието на блога

en: Blog Post header image
bg_BG: Изображение на заглавието на публикация в блога

en: Header 5 - Info widget 1 - icon
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 1 - икона

en: Header 5 - Info widget 1 - icon. Ex: fa fa-phone
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 1 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 1 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 1 - Second line of text
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 1 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 2 - icon
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 2 - икона

en: Header 5 - Info widget 2 - icon. Ex: fa fa-phone
bg_BG: Заглавие 5 - Информационна джаджа 2 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 2 - First line of text
bg_BG: Заглавие 5 - Инфо джаджа 2 - Първи ред от текста

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 2 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 3 - икона

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 3 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Втори ред текст

en: Parallax efect for image/video header media?
bg_BG: Ефект на паралакса за медия за заглавие на изображение/видео?

en: Enable parallax efect for image/video media header globally.
bg_BG: Глобално активиране на паралакс ефекта за заглавието на изображенията/видео медиите.

en: Change text over header with user location?
bg_BG: Да се промени ли текстът върху заглавката с местоположението на потребителя?

en: Works only for Header Image!
bg_BG: Работи само за заглавното изображение!

en: Heading with user location
bg_BG: Заглавие с местоположението на потребителя

en: %city% will be replaced by user city
bg_BG: %city% ще бъде заменен от град на потребителя

en: Show Footer ?
bg_BG: Показване на долния колонтитул?

en: Show Footer Copyright Area?
bg_BG: Покажи авторско право във футър?

en: Show Back to Top Button ?
bg_BG: Показване на бутона "Назад към началото" ?

en: Show Footer Contact button?
bg_BG: Показване на бутона за контакт в долния колонтитул?

en: Copyright Message
bg_BG: Съобщение за авторските права

en: Type here the copyright message that will appear in footer. Add only text.
bg_BG: Въведете тук съобщението за авторските права, което ще се появи в долния колонтитул. Добавете само текст.

en: Use Sticky Footer?
bg_BG: Използвайте лепкава подпиша?

en: Background for Footer
bg_BG: Фон за фокус

en: Insert background footer image.
bg_BG: Вмъкване на изображение на долен колонтитул.

en: Repeat Footer background ?
bg_BG: Повторение на фона на фона?

en: Set repeat options for background footer image.
bg_BG: Задайте опции за повторение за изображение в долния колонтитул.

en: Wide Footer?
bg_BG: Широк футер?

en: Makes the footer width 100%.
bg_BG: Направете ширината на колонтитула 100%.

en: Footer Type
bg_BG: Тип на долния колонтитул

en: 4 equal columns
bg_BG: 4 равни колони

en: 3 equal columns
bg_BG: 3 равни колони

en: 2 equal columns
bg_BG: 2 равни колони

en: 100% width column
bg_BG: 100% колона с ширина

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
bg_BG: 3 колони: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
bg_BG: 3 колони: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
bg_BG: 3 колони: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
bg_BG: 2 колони: 2/3 + 1/3

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
bg_BG: 2 колони: 1/3 + 2/3

en: Price & Currency
bg_BG: Цена и валута

en: Display short style price ?
bg_BG: Показване на цената на краткия стил ?

en: Show prices in this format : 5,23m or 6.83k. Price Style for maps pins are controlled in Map > Pin management
bg_BG: Покажете цените в този формат : 5,23 м или 6,83 хил. Стилът на цените за щифтовете на картите се контролира в Карта > Управление на щифтове

en: Price - thousands separator
bg_BG: Цена - хиляда сепаратора

en: Set the thousand separator for price numbers.
bg_BG: Задайте хиляда разделител за ценови номера.

en: Number of decimal points
bg_BG: Брой десетични точки

en: Number of decimal points.
bg_BG: Брой десетични точки.

en: Decimal points separator
bg_BG: Разделител на десетичните точки

en: Decimal points separator.
bg_BG: Разделител на десетичните точки.

en: Currency symbol
bg_BG: Валутен символ

en: Set currency symbol for property price.
bg_BG: Задайте валутен символ за цената на имота.

en: Currency label - will appear on front end
bg_BG: Валутен етикет - ще се появи на предния край

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
bg_BG: Задайте етикета на валутата за падащото меню за множество валути.

en: Where to show the currency symbol?
bg_BG: Къде да покажем символа на валутата?

en: Set the position for the currency symbol.
bg_BG: Задайте позицията за символа на валутата.

en: Use indian format for price?
bg_BG: Използване на индийски формат за цена?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
bg_BG: Активирайте автоматично зареждане на валутни курсове от free.currencyconverterapi.com (1 път на ден)?

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
bg_BG: Символът трябва да бъде настроен съгласно международните стандарти. Пълният списък е тук http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Use the free or the prepaid version of the currencyconverterapi.com ?
bg_BG: Използвате безплатната или предплатената версия на currencyconverterapi.com ?

en: Currencyconverterapi.com Api Key
bg_BG: Currencyconverterapi.com Api ключ

en: Get the free api key from here https://free.currencyconverterapi.com/free-api-key
bg_BG: Вземете безплатния api ключ от тук https://free.currencyconverterapi.com/free-api-key

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
bg_BG: Добавяне на валути за мултимедийна притурка.

en: Custom Fields
bg_BG: Персонализирани полета

en: Add, edit or delete property custom fields.
bg_BG: Добавете, редактирайте или изтривайте персонализирани полета на собственост.

en: Theme Slider
bg_BG: Тематичен плъзгач

en: Select Properties
bg_BG: Изберете имоти

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
    Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
bg_BG: Свойства за избор на плъзгач - *задържане на CTRL за множествен избор
    Поради съображения за бързина тук показваме само първите 50 оферти. Ако искате да добавите други обяви в слайдера на темата, моля, отидете и редактирайте имота (в администрацията на wordpress) и изберете "Имот в слайдера на темата" в раздела "Подробности за имота".

en: Add Properties in theme slider by ID. Place here the Listings Id separated by comma.
bg_BG: Добавяне на свойства в плъзгача на темата по ID. Поставете тук идентификатора на списъка, разделен със запетая.

en: Place here the Listings Id separated by comma. Will Overwrite the above selection!
bg_BG: Поставете тук идентификаторите на списъците, разделени със запетая. Ще презапише горната селекция!

en: Number of milisecons before auto cycling an item
bg_BG: Брой милисеконси, преди да се извърши автоматично колоездене на елемент

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
bg_BG: Брой милисекунди преди автоматичното превключване на елемент (5000 = 5sec). Поставете 0, ако не искате да е автоматично.

en: Design Type?
bg_BG: Тип дизайн?

en: Select the design type.
bg_BG: Изберете типа дизайн.

en: Height in px (put 0 for full screen)
bg_BG: Височина в px (поставете 0 за цял екран)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
bg_BG: Височина в px (поставяне 0 за цял екран, по подразбиране: 580px)

en: Property and Agent Links
bg_BG: Връзки с имоти и агенти

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
bg_BG: Не можете да използвате специални знаци като &quot;&amp;&quot;. След като промените URL адреса, може да се наложи да изчакате няколко минути, докато WordPress промени всички URL адреси. В случай, че вашите нови имена не се актуализират автоматично, отидете на Settings - Permalinks и отново запишете &quot;Permalinks Settings&quot; - опцията &quot;Post name&quot;

en:  DO NOT USE "type" as this name is reserved by WordPress
bg_BG:  НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ "type", тъй като това име е запазено от WordPress

en: Select the splash page type.
bg_BG: Изберете типа на заставка.

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
bg_BG: Важно: Създайте също така страница с шаблон "Splash Page", за да видите как се прилагат настройките за заставки

en: Slider Images
bg_BG: Изображения на плъзгача

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Плъзгач Изображения, .png, .jpg или .gif формат

en: Slider Transition
bg_BG: Преминаване на плъзгача

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Splash Image, .png, .jpg или .gif формат

en: Splash Video in mp4 format
bg_BG: Splash видео във формат mp4

en: Splash Video in webm format
bg_BG: Splash видео във формат webm

en: Splash Video in ogv format
bg_BG: Splash видео във формат ogv

en: Cover Image for video
bg_BG: Корица Изображение за видео

en: Cover Image for videot
bg_BG: Корица на изображението за videot

en: Overlay Image
bg_BG: Наслагване на изображението

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Наслагване на изображението, .png, .jpg или .gif формат

en: Overlay Color
bg_BG: Наслагване на цвета

en: Overlay Opacity
bg_BG: Непрозрачност при наслагване

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
bg_BG: Непрозрачност на наслагвания - стойности от 0 до 1, Ex: 0.4

en: Splash Page Title
bg_BG: Начално заглавие на страницата

en: Splash Page Subtitle
bg_BG: Подзаглавие за началната страница

en: Logo Link
bg_BG: Връзка с лого

en: In case you want to send users to another page
bg_BG: В случай, че искате да изпратите потребителите на друга страница

en: Social & Contact
bg_BG: Социални и контакти

en: Contact Page Details
bg_BG: Подробности за страницата за връзка

en: Image for Contact Page
bg_BG: Изображение за страница за връзка

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
bg_BG: Добавяне на изображение в страницата за контакти. Минимум 350 пиксела широчина.

en: Company Name
bg_BG: Име на фирмата

en: Company name for contact page
bg_BG: Име на фирмата за страницата за връзка

en: Email
bg_BG: електронна поща

en: Company email
bg_BG: Имейл на компанията

en: Duplicate Email
bg_BG: Дублиран имейл

en: Send all contact emails to
bg_BG: Изпратете всички имейли за контакт до

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Company phone number.
bg_BG: Телефонен номер на фирмата.

en: Mobile
bg_BG: Подвижен

en: Company mobile
bg_BG: Мобилна компания

en: Fax
bg_BG: факс

en: Company fax
bg_BG: Фирмен факс

en: Company skype
bg_BG: Фирмата

en: Company Address
bg_BG: Адрес на компанията

en: Type company address
bg_BG: Въведете фирмения адрес

en: Opening Hours 1
bg_BG: Работно време 1

en: Opening Hours
bg_BG: Работно Време

en: Opening Hours Value 1
bg_BG: Стойност на работното време 1

en: Opening Hours 3
bg_BG: Работно време 3

en: Opening Hours Value 3
bg_BG: Стойност на работното време 3

en: Contact Page - Company HQ Latitude
bg_BG: Страница за връзка - фирмена централа Latitude

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
bg_BG: Задайте местоположение на пина на фирмата за шаблона на страницата за контакт. Latitude трябва да бъде число (напр. 40.577906).

en: Contact Page - Company HQ Longitude
bg_BG: Страница за връзка - фирмена географска дължина

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
bg_BG: Задайте местоположение на пина на фирмата за шаблона на страницата за контакт. Дължината трябва да бъде число (напр .: -74.155058).

en: Social Accounts
bg_BG: Социални сметки

en: Facebook Link
bg_BG: Връзка към

en: Facebook page url, with https://
bg_BG: URL адрес на страницата в Facebook с https: //

en: X - Twitter page link
bg_BG: X - връзка към страницата в Twitter

en: X - Twitter page link, with https://
bg_BG: X - връзка към страницата в Twitter с https://

en: Google+ Link
bg_BG: Връзка в Google+

en: Google+ page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Google+ с https: //

en: Pinterest Link
bg_BG: Пинтест Линк

en: Pinterest page link, with https://
bg_BG: Pinterest връзка към страницата, с https: //

en: Instagram page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Instagram с https: //

en: WhatsApp Link
bg_BG: Връзка с WhatsApp

en: WhatsApp page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на WhatsApp, с https://

en: Tiktok Link
bg_BG: Връзка с Tiktok

en: Tiktok page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Tiktok, с https://

en: Line Link
bg_BG: Връзка към линия

en: Line page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на реда, с https://

en: Telegram Link
bg_BG: Връзка с Telegram

en: Telegram page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Telegram, с https://

en: Wechat Link
bg_BG: Връзка с Wechat

en: Wechat page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Wechat, с https://

en: Foursquare Link
bg_BG: Връзка към Foursquare

en: Foursquare page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Foursquare, с https://

en: Vimeo Link
bg_BG: Vimeo Прапратка

en: Vimeo page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Vimeo, с https://

en: Youtube Link
bg_BG: Youtube Линк

en: Youtube page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата в Youtube, с https://

en: Dribbble page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата в Dribbble с https://

en: Zillow api key
bg_BG: Zillow api ключ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
bg_BG: За Zillow Widget се изисква ключ Zillow api.

en: Social Login
bg_BG: Социално влизане

en: Allow login via Facebook?
bg_BG: Разрешаване на влизане чрез Facebook?

en: Facebook Api key
bg_BG: Facebook Api ключ

en: Facebook Api key is required for Facebook login. See this help article before:
bg_BG: За влизане във Facebook е необходим ключът на Facebook Api. Вижте тази помощна статия преди:

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
bg_BG: Facebook Secret е необходима за вход в Facebook.

en: Allow login via Google?
bg_BG: Разрешаване на влизане чрез Google?

en: Enable or disable Google login.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте данните за вход в Google.

en: Google Oauth Api is required for Google Login. See this help article before:
bg_BG: За влизане в Google е необходим Google Oauth Api. Вижте тази помощна статия преди:

en: Google Oauth Client Secret
bg_BG: Тайна клиент на Google Oauth

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
bg_BG: Клиентската тайна на Google Oauth се изисква за вход в Google.

en: Google api key
bg_BG: Ключ за Google АПИ

en: Google api key is required for Google Login.
bg_BG: Ключът Google api е необходим за вход в Google.

en: Contact Form Settings
bg_BG: Настройки на формуляра за контакт

en: Use GDPR Checkbox ?
bg_BG: Използване на квадратчето за отметка GDPR ?

en: Help:
bg_BG: Помощ:

en: Contact 7 Settings
bg_BG: Контакт 7 Настройки

en: Contact form 7 code for agent
bg_BG: Форма за връзка 7 код за агент

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
bg_BG: Форма за контакт 7 код за агент (напр. [Contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;свържете се с мен&quot;))

en: Contact form 7 code for contact page
bg_BG: Формуляр за връзка 7 кода за страницата за контакти

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
bg_BG: Формуляр за контакт 7 код за шаблон за връзка с контакт (напр. [Contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;

en: X - Twitter Login & Widget
bg_BG: X - Вход в Twitter и джаджа

en: Allow login via X - Twitter?
bg_BG: Разрешаване на влизане чрез X - Twitter?

en: Allow login via X - Twitter? (works only over https)
bg_BG: Разрешаване на влизане чрез X - Twitter? (работи само през https)

en: X - Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget. See this help article before:
bg_BG: X - Twitter consumer_key се изисква за темата Twitter widget. Вижте тази помощна статия преди:

en: X - Twitter Consumer Secret
bg_BG: X - Потребителска тайна на Twitter

en: X - Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
bg_BG: X - Тайната на потребителя на Twitter се изисква за темата на джаджата на Twitter.

en: X - Twitter Access Token
bg_BG: X - Токен за достъп до Twitter

en: X - Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
bg_BG: X - Необходим е токън за достъп до Twitter за темата Twitter widget.

en: X - Twitter Access Token Secret
bg_BG: X - Токен за достъп до Twitter Secret

en: X - Twitter Access Token Secret is required for theme Twitter widget.
bg_BG: X - Токен за достъп до Twitter Тайната се изисква за темата Twitter джаджа.

en: X- Twitter Cache Time
bg_BG: X- Времето за кеширане на Twitter

en: X - Twitter Cache Time
bg_BG: X - Време за кеширане на Twitter

en: Map
bg_BG: Карта

en: Map Settings
bg_BG: Настройки на картата

en: What Map System you want to use?
bg_BG: Каква карта система искате да използвате?

en: What map system you want to use
bg_BG: Каква система карта искате да използвате

en: Use file reading for pins?
bg_BG: Използвайте четене от файл за пинове?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for differences between file and mysql reading)
bg_BG: Използвайте четене на файлове за щифтове? (*препоръчва се за над 200 списъка. Прочетете ръководството за разликите между четенето на файлове и mysql)

en: Maximum number of pins to show on the map.
bg_BG: Максимален брой пинове, които да се показват на картата.

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
bg_BG: Големият брой ще увеличи времето за отговор и натоварването на сървъра. Използвайте номер, който работи за текущата ви хостинг ситуация. Поставете -1 за всички игли.

en: Google Maps API KEY
bg_BG: API KEY на Google Карти

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to work. Login in your Google Account, and follow Google Instructions to get the API key from this url: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key
bg_BG: За да работи, API JavaScript на Google Maps v3 изисква API ключ. Влезте в профила си в Google и следвайте инструкциите на Google, за да получите API ключа от този адрес: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key

en: MapBox API KEY -  used for tile (maps images) serveronly
bg_BG: MapBox API КЛЮЧ - използва се за плочки (изображения на карти) само за сървъра

en: You can get it from here: https://www.mapbox.com/. If you leave it blank we will use the default openstreet server which can be slow
bg_BG: Можете да го вземете от тук: https://www.mapbox.com/. Ако го оставите празно, ще използваме сървъра по подразбиране на openstreet, който може да е бавен

en: Starting Point Latitude
bg_BG: Начална точка Latitude

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
bg_BG: Отнася се за глобална заглавна среда с google maps. Добавете само номера (напр .: 40.577906).

en: Starting Point Longitude
bg_BG: Дължина на начална точка

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
bg_BG: Отнася се за глобална заглавна среда с google maps. Добавете само номера (напр. -74.155058).

en: Default Map zoom (1 to 20)
bg_BG: Стандартно увеличение на картата (от 1 до 20)

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
bg_BG: Прилага се за глобални заглавни носители с google maps, с изключение на разширени резултати от търсенето, списъци със свойства и страници с таксономи.

en: Map Type
bg_BG: Тип на картата

en: The type selected applies for Google Maps header.
bg_BG: Избраният тип се отнася за заглавката на Google Карти.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
bg_BG: Използвайте кеша за Google карти? (* Кеша се подновява на всеки 3 часа)

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
bg_BG: Ако е настроено на &quot;Да&quot;, новите пинове за собственост ще се актуализират на картата на всеки 3 часа.

en: Use Pin Cluster on map
bg_BG: Използвайте Pin Cluster на картата

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, той групира близките щифтове в клъстера.

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
bg_BG: Максимално ниво на увеличение, за да се покаже кластер &quot;Клауд&quot;

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
bg_BG: Групирането на пинове изчезва и те се разделят ако мащабирането е по-малко от стойността зададена тук.

en: Geolocation Circle over map (in meters)
bg_BG: Геоликация Circle над картата (в метри)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
bg_BG: Контролира стойността на радиуса на кръга за потребителския геолокационен щифт. Въведете само номера (напр. 400).

en: Height of the Google Map when closed
bg_BG: Височината на Google Map, когато е затворена

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
bg_BG: Прилага се за заглавните Google карти, когато е зададен като глобален тип носител на заглавната част.

en: Height of Google Map when open
bg_BG: Височина на Google Map, когато е отворена

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
bg_BG: Прилага се за заглавните Google карти, когато е зададен като глобален тип носител на заглавната част, освен страницата със собственост.

en: Show Google Search over Map?
bg_BG: Показване на търсенето с Google на картата?

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте лентата за търсене на Google Карти.

en: Copy/paste below the custom map style code.
bg_BG: Копирайте / поставете под кода на персонализирания стил на картата.

en: Use price Pins?
bg_BG: Използвайте цената на игличките?

en: Use price Pins?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
bg_BG: Използвайте цена Pins? (Класът css за ценови игли е &quot;wpestate_marker&quot;.) Всеки ПИН получава и класа с името на категорията или действието: Например &quot;wpestate_marker apartments sales&quot;)

en: Use Full Price Pins?
bg_BG: Използвайте пина с пълна цена?

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
bg_BG: Ако не, ще бъдат показани цени без преди и след етикет и в този формат: 5, 23М или 6,83К

en: Use single Image Pin?
bg_BG: Използвайте единичен пин за изображение?

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
bg_BG: Ще използваме 1 единични игли за всички маркери. Тази опция ще намали времето за зареждане на вашите карти.

en: Image size must be 44px x 50px.
bg_BG: Размерът на изображението трябва да бъде 44 пиксела х 50 пиксела.

en: Cloud Marker Image
bg_BG: Изображение на маркера в облака

en: Image must be 70px x 70px
bg_BG: Изображението трябва да бъде 70px x 70px

en: Pin Management
bg_BG: Управление на ПИН

en: Property Page
bg_BG: Имоти

en: Property Page Design
bg_BG: Дизайн на страницата на имота

en: Property Page Layout
bg_BG: Оформление на страницата с имоти

en: Pick your Property Page Layout
bg_BG: Изберете оформление на страницата на имота

en: Content Columns width
bg_BG: Ширина на колоните на съдържанието

en: Layouts 6 & 7 have two content columns and no sidebar. Choose the columns width here. Manage the sections for each column in "Selection for Accordion - Layouts 6 & 7"
bg_BG: Макети 6 и 7 имат две колони със съдържание и нямат странична лента. Изберете ширината на колоните тук. Управлявайте секциите за всяка колона в "Избор за Accordion - Layouts 6 & 7"

en: "Media Header" type for Property Page?
bg_BG: тип "Заглавие на медия" за страница с имоти?

en: Media Header is the first section below header. The option you select will be visible on all property pages.
bg_BG: Заглавието на медията е първият раздел под заглавието. Избраната от вас опция ще бъде видима на всички страници с имоти.

en: Property Media Header -  Revolution Slider
bg_BG: Имот Media Header - Revolution Slider

en: Property Media Header - Static Image
bg_BG: Заглавие на медията - статично изображение

en: "Media Section" Type (images & video)
bg_BG: тип "Медиен раздел" (изображения и видео)

en: Choose how to display the listing images or video
bg_BG: Изберете как да се показват изображенията или видеоклиповете в обявата

en: Media Section Order - Buttons Selection
bg_BG: Подредба на секциите с медии - избор на бутони

en: Select the media types buttons for media section
bg_BG: Изберете бутоните за типовете медии в раздела за медии

en: Image Gallery
bg_BG: Галерия с изображения

en: Map View
bg_BG: Преглед на картата

en: Street View
bg_BG: изглед от улицата

en: Video
bg_BG: Видео

en: Virtual Tour
bg_BG: Виртуална разходка

en: Show Content as
bg_BG: Показване на съдържанието като

en: Tabs does not apply to Property Layouts 6 & 7. Select the sections you wish to show in each layout from "Selection for Accordion Layout" or "Selection for Tab Layout"
bg_BG: Табовете не се прилагат за макети на имоти 6 и 7. Изберете разделите, които искате да покажете във всяко оформление от "Избор за оформление Accordion" или "Избор за оформление Tab"

en: Property Navigation Sticky Bar (works only for accordion content)
bg_BG: Навигационна лента за имоти (работи само за съдържанието на акордеона)

en: Show property details on 1,2 or 3 columns
bg_BG: Показване на подробности за имота в 1,2 или 3 колони

en: Property details will display on 1, 2 or 3 columns
bg_BG: Детайлите за имота ще се показват в 1, 2 или 3 колони

en: Show property address on 1,2 or 3 columns
bg_BG: Показване на адреса на имота в 1,2 или 3 колони

en: Address will display on 1,2 or 3 columns
bg_BG: Адресът ще се показва в 1,2 или 3 колони

en: Show property Features & Amenities on 1,2 or 3 columns
bg_BG: Показване на характеристиките и удобствата на имота в 1,2 или 3 колони

en: Features & Amenities will display on 1, 2 or 3 columns
bg_BG: Функциите и удобствата ще се показват в 1, 2 или 3 колони

en: Property - Select Sidebar Position
bg_BG: Собственост - Изберете позиция на страничната лента

en: Where to show the sidebar in property page.
bg_BG: Къде да покажем страничната лента в страницата с имоти.

en: Use Sticky Sidebar on Property page
bg_BG: Използване на лепкава странична лента на страницата на свойство

en: *Sticky sidebar will go over sticky footer, if enabled.
bg_BG: *Ако е разрешено, лепкавата странична лента ще се появи над лепкавия футър.

en: Property page - Select what Sidebar
bg_BG: Страница с имоти - Изберете какво странична лента

en: Select which sidebar to show in property page. Create new Sidebars from Appearance -> Sidebars
bg_BG: Изберете коя странична лента да се показва в страницата с имоти. Създайте нови странични ленти от Външен вид -> Странични ленти

en: Show Prev/Next butons on property page ?
bg_BG: Показване на бутоните "Предишен/Следен" на страницата с имоти ?

en: This option will show or hide the prev/next buttons on property page
bg_BG: Тази опция ще покаже или скрие бутоните prev/next на страницата с имоти

en: Custom Template (for Advanced Users)
bg_BG: Потребителски шаблон (за напреднали потребители)

en: Custom Templates lets you create your personalized design with pre-made templates for various sections.</br> Before starting, it is a good idea to look over our documentation located
bg_BG: Потребителските шаблони ви позволяват да създадете свой персонализиран дизайн с предварително подготвени шаблони за различни раздели.</br> Преди да започнете, е добре да прегледате нашата документация, която се намира

en: Use a custom property page template
bg_BG: Използвайте шаблон за страница с персонализирана собственост

en: Pick a custom property page template you made.
bg_BG: Използване на потребителски шаблон на страница.

en: Elementor Only -  ID for sample property
bg_BG: Само за Elementor - ID за имота на извадката

en: We will use this property data as sample info for Elementor Preview for all properties. If blank we will use the data from the last property published.
bg_BG: Ще използваме тези данни за свойствата като примерна информация за Elementor Preview за всички свойства. Ако е празно, ще използваме данните от последното публикувано свойство.

en: Selection for Accordion Layout
bg_BG: Избор за оформление Accordion

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Description
bg_BG: Описание

en: Documents
bg_BG: Документи

en: Multi Units
bg_BG: Множество единици

en: Energy Savings
bg_BG: Спестяване на енергия

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Listing Details
bg_BG: Детайли на обявата

en: Amenities and Features
bg_BG: Удобства и функции

en: What's Nearby
bg_BG: Какво има наблизо

en: Payment Calculator
bg_BG: Калкулатор за плащане

en: Floor Plans
bg_BG: Етажни планове

en: Page Views
bg_BG: Изгледи на страници

en: Schedule Tour
bg_BG: Запази оглед

en: Other Agents
bg_BG: Други представители

en: Reviews
bg_BG: Отзиви

en: Similar Listings
bg_BG: Подобни обяви

en: Selection for Tab Layout
bg_BG: Избор за оформление на разделите

en: Selection for Accordion - Layouts 6 & 7
bg_BG: Избор за Accordion - Layouts 6 & 7

en: Overview section
bg_BG: Раздел "Преглед

en: Updated On
bg_BG: Актуализирано на

en: Bedrooms
bg_BG: Спални

en: Bathrooms
bg_BG: Бани

en: Garages
bg_BG: Гаражи

en: Property Size
bg_BG: Квадратура

en: Year Buit
bg_BG: Година на построяване

en: Property Category
bg_BG: Категория имоти

en: Property Id
bg_BG: Номер на оферта

en: Rooms
bg_BG: Стаи

en: Lot Size
bg_BG: Площ на парцела

en: Map section
bg_BG: Раздел карти

en: Show Map on Property Page?
bg_BG: Показване на картата на страницата на имота?

en: Obsolete option. Will be removed in the next theme update. The section is now managed from "Selection for Layouts" settings.
bg_BG: Остаряла опция. Ще бъде премахната в следващата актуализация на темата. Секцията вече се управлява от настройките "Избор за макети".

en: Hide map location?
bg_BG: Скриване на местоположението на картата?

en: if "yes" we will not show the address or exact location on property page map.
bg_BG: ако отговорът е "да", няма да показваме адреса или точното местоположение на картата на страницата на имота.

en: Energy Efficiency section
bg_BG: Раздел "Енергийна ефективност

en: Energy Classes separated by comma
bg_BG: Енергийни класове, разделени със запетая

en: Energy Classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
bg_BG: Енергийни класове, разделени със запетая: Например:A+,A,B,c

en: Energy Class 1 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 1 Цвят на фона

en: Energy Class 2 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 2 Цвят на фона

en: Energy Class 3 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 3 Цвят на фона

en: Energy Class 4 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 4 Цвят на фона

en: Energy Class 5 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 5 Цвят на фона

en: Energy Class 6 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 6 Цвят на фона

en: Energy Class 7 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 7 Цвят на фона

en: Energy Class 8 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 8 Цвят на фона

en: Energy Class 9 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 9 Цвят на фона

en: Energy Class 10 Background Color
bg_BG: Енергиен клас 10 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma
bg_BG: Класове за емисии на парникови газове, разделени със запетая

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
bg_BG: Класове за емисии на парникови газове, разделени със запетая: Например:A+,A,B,c

en: Greenhouse Gas Emissions Class 1 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 1 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 2 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 2 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 3 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 3 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 4 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 4 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 5 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 5 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 6 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 6 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 7 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 7 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 8 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 8 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 9 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 9 Цвят на фона

en: Greenhouse Gas Emissions Class 10 Background Color
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас 10 Цвят на фона

en: Mortgage Calculator
bg_BG: Ипотечен калкулатор

en: Show mortgage calculator?
bg_BG: Да показвам ипотечния калкулатор?

en: Exclude  mortgage calculator from categories
bg_BG: Изключване на ипотечния калкулатор от категориите

en: Default down payment in percent
bg_BG: Първоначално плащане по подразбиране в проценти

en: Default Mortgage interest in percent
bg_BG: Ипотечна лихва за неизпълнение в проценти

en: Default Mortgage term in years
bg_BG: Срок на ипотеката по подразбиране в години

en: Default property tax in percent
bg_BG: Данък върху недвижимите имоти по подразбиране в проценти

en: Contact & Schedule Tour
bg_BG: Контакти и планиране на обиколка

en: Show Agent Contact form on Sidebar
bg_BG: Показване на формата за контакт с агента в страничната лента

en: Show agent contact form on sidebar.
bg_BG: Покажете формата за контакт с агента в страничната лента.

en: Enable Direct Message?
bg_BG: Активиране на директни съобщения?

en: If set to no, you will need to delete Inbox page template.
bg_BG: Ако е зададена стойност не, ще трябва да изтриете шаблона на страницата Входящи.

en: Use Classic tour schedule?
bg_BG: Използвайте графика на обиколка Classic?

en: Display Schedule tour section
bg_BG: Показване на раздела за обиколка по график

en: Select yes if you want to display schedule tour section.
bg_BG: Изберете "да", ако искате да покажете раздела за обиколка на графика.

en: Schedule Tour design type
bg_BG: График Тип дизайн на обиколката

en: Select the design version for  schedule tour section.
bg_BG: Изберете версията на дизайна за секцията за обиколка на графика.

en: On sidebar - Display Contact Form and Schedule a tour sections as tabs ?
bg_BG: В страничната лента - показване на секциите Форма за контакт и Планиране на обиколка като раздели ?

en: Time Slots for Scheduled Tour
bg_BG: Времеви слотове за планирана обиколка

en: Use a comma to separate the time slots(Ex : 12:00 am, 12:30am)
bg_BG: Използвайте запетая, за да разделите часовите интервали (например: 12:00 ч., 12:30 ч.)

en: Exclude  Schedule tour from categories
bg_BG: Изключване на обиколка по график от категориите

en: Show/Hide Details
bg_BG: Показване/скриване на подробностите

en: Show/Hide "Print" Button
bg_BG: Показване/скриване на бутона "Печат"

en: Show/Hide "Add to Favorite" Button
bg_BG: Показване/скриване на бутона "Добавяне към любими"

en: Show/Hide "Share" Button
bg_BG: Показване/скриване на бутона "Споделяне"

en: Show/Hide "Address Details " under title
bg_BG: Показване/скриване на "Подробности за адреса" под заглавието

en: Listings Labels
bg_BG: Етикети на обяви

en: Custom title instead of Overview label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет на Преглед.

en: Multi Unit Label
bg_BG: Етикет с няколко елемента

en: Custom title instead of Multi Unit label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо Multi Unit етикет.

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
bg_BG: Етикет с няколко елемента (* за под-единица)

en: Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
bg_BG: Потребителски заглавия вместо Multi Unit етикет(*for sub unit).

en: Property Address Label
bg_BG: Етикет за адрес на собственост

en: Custom title instead of Property Address label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с адрес на имот.

en: Property Features Label
bg_BG: Характеристики на имота Етикет

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
bg_BG: Актуализиране; Потребителско заглавие вместо етикет &quot;Характеристики и удобство&quot;.

en: Property Description Label
bg_BG: Описание на имота Етикет

en: Custom title instead of Description label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет Описание.

en: Property Documents Label
bg_BG: Етикет на документите за собственост

en: Custom title instead of Documents label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет на документите.

en: Property Energy Savings Label
bg_BG: Етикет за енергийни спестявания на имота

en: Custom title instead of Energy Savings label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет "Енергийни спестявания".

en: Property Details Label
bg_BG: Елемент с подробности за елемента

en: Custom title instead of Property Details label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с детайли на имот.

en: Property Map Label
bg_BG: Етикет на картата на имота

en: The label for map section.
bg_BG: Етикетът за раздела на картата.

en: Property Video Label
bg_BG: Етикет за видеоклип на имота

en: The label for video section.
bg_BG: Етикетът на раздела за видео.

en: Property Virtual Tour Label
bg_BG: Виртуална обиколка на имота Label

en: The label for Virtual Tour section.
bg_BG: Етикетът за раздела "Виртуална обиколка".

en: Property Walkscore Label
bg_BG: Имот Walkscore Label

en: The label for Walkscore section.
bg_BG: Етикетът за раздела Walkscore.

en: Property What's Nearby Label
bg_BG: Имот Какво има в близост Етикет

en: The label for What's Nearby section.
bg_BG: Етикетът на раздела Какво има наблизо.

en: Property Payment Calculator Label
bg_BG: Етикет на калкулатора за плащане на имота

en: The label for Payment Calculator section.
bg_BG: Етикетът за раздела Payment Calculator (Калкулатор на плащанията).

en: Property Page Views Label
bg_BG: Етикет за изгледи на страницата на имота

en: The label for Page Views section.
bg_BG: Етикетът за раздела Прегледи на страници.

en: Property Floor Plans Label
bg_BG: Етажни планове на имота Етикет

en: The label for Floor Plans section.
bg_BG: Етикетът за раздел Етажни планове.

en: Property Reviews Label
bg_BG: Отзиви за имота Етикет

en: The label for reviews section.
bg_BG: Етикетът на раздела за прегледи.

en: Property Schedule Tour Label
bg_BG: Имот График Обиколка Етикет

en: The label for schedule tour section.
bg_BG: Етикетът на раздела за обиколка на графика.

en: Property Similar Listings Label
bg_BG: Подобни имоти Етикет

en: The label for similar listings section.
bg_BG: Етикетът за раздел "Подобни обяви".

en: Property "Other Agents" Label
bg_BG: Етикет на имота "Други агенти"

en: The label for Other Agents section.
bg_BG: Етикетът за раздел Други агенти.

en: Property Agent Label - only navigation bar
bg_BG: Етикет на агента на имота - само в лентата за навигация

en: The label for Agents section.
bg_BG: Етикетът на раздела Agents.

en: Show Contact Form on lightbox
bg_BG: Показване на формуляр за контакт на светлинна кутия

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте формата за контакт в светлинната кутия.

en: Crop Images on lightbox
bg_BG: Изрязване на изображения в светлинна кутия

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
bg_BG: Изображенията ще имат същия размер. Ако сте задали &quot;не&quot;, ще трябва да сте сигурни, че изображенията са с еднакъв размер

en: Slider for lightbox
bg_BG: Плъзгач за lightbox

en: what kind of slider to use on property page lightbox
bg_BG: какъв вид плъзгач да използвате на страницата на имота lightbox

en: Features & Amenities
bg_BG: Характеристики и удобства

en: Starting with v1.81.0 all Features & Amenities are converted to property taxonomy (category) terms. Manage Features & Amenities from the left sidebar, Properties -> Features & Amenities menu or from wp-admin -> Edit Property.
bg_BG: От версия v1.81.0 всички функции и удобства са преобразувани в термини от таксономията на имотите (категории). Управлявайте Features & Amenities (Характеристики и удобства) от лявата странична лента, меню Properties (Характеристики) -> Features & Amenities (Характеристики и удобства) или от wp-admin -> Edit Property (Редактиране на имот).

en: Show the Features and Amenities that are not available
bg_BG: Показване на функциите и удобствата, които не са налични

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
bg_BG: Показвате на страницата на имота характеристиките и удобствата, които не са избрани?

en: Print Page Design
bg_BG: Дизайн на печат на страници

en: Show subunits section
bg_BG: Показване на раздела за подразделите

en: Show subunits section in print page?
bg_BG: Показване на секцията за подразделения в отпечатаната страница?

en: Show agent details section
bg_BG: Показване на секцията с подробности за агента

en: Show agent details section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с подробности за агента в печатната страница?

en: Show description section
bg_BG: Показване на раздела за описание

en: Show description section in print page?
bg_BG: Показва се раздел за описание в печатната страница?

en: Show address section
bg_BG: Показване на адресния раздел

en: Show address section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с адреси в отпечатаната страница?

en: Show details section
bg_BG: Показване на секцията с подробности

en: Show details section in print page?
bg_BG: Показвате секцията с подробности в печатната страница?

en: Show features & amenities section
bg_BG: Показване на секция функции и удобства

en: Show features & amenities section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с функции и услуги в печатната страница?

en: Show floor plans section
bg_BG: Показване на раздел &quot;Планове&quot;

en: Show floor plans section in print page?
bg_BG: Показване на раздел на плановете в печатната страница?

en: Show gallery section
bg_BG: Показване на секцията за галерията

en: Show gallery section in print page?
bg_BG: Показване на секцията на галерията в печатната страница?

en: Yelp settings
bg_BG: Настройки на Yelp

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here https://www.yelp.com/factsheet the list of countries where Yelp is available.
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че Yelp не работи за всички държави. Вижте тук https://www.yelp.com/factsheet списъка с държави, в които е наличен Yelp.

en: Yelp Api Client ID
bg_BG: Идентификатор на клиента на Yelp Api

en: Get this detail after you signup here:
bg_BG: Получете тази информация, след като се регистрирате тук:

en: Yelp Api Key
bg_BG: Ключ за Api на Yelp

en: Yelp Categories
bg_BG: Категории на Yelp

en: Yelp Categories to show on front page
bg_BG: Yelp Категории за показване на първа страница

en: Yelp - no of results
bg_BG: Yelp - няма резултати

en: *Numeric field. Type no of results wish to show on listing page for each category.
bg_BG: *Цифрово поле. Въведете броя на резултатите, които искате да покажете на страницата с обяви за всяка категория.

en: Yelp Distance Measurement Unit
bg_BG: Устройство за измерване на разстоянието

en: Walkscore section
bg_BG: Секция Walkscore

en: Walkscore APi Key
bg_BG: Walkscore APi ключ

en: Select taxonomies that will appear in the breadcrumbs
bg_BG: Изберете таксономии, които ще се показват в трохите на хляба

en: Disclaimer
bg_BG: Отказ от отговорност

en: Disclaimer Text
bg_BG: Отказ от отговорност Текст

en: Disclaimer Text. You can use the strings %property_address and %propery_id and the theme will replace those with the property address and id.
bg_BG: Отказ от отговорност Текст. Можете да използвате низовете %property_address и %propery_id и темата ще ги замени с адреса и идентификатора на имота.

en: Display only the first X reviews.
bg_BG: Показвайте само първите X прегледа.

en: Add a number or leave blank to show all reviews
bg_BG: Добавете номер или оставете празно място, за да покажете всички отзиви

en: No of similar properties in property page
bg_BG: Брой подобни имоти в страницата на имота

en: Similar listings show when there are other properties from the same area, city, type and category.
bg_BG: Подобни обяви се показват, когато има други имоти от същия район, град, тип и категория.

en: No of similar property listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: Брой подобни обяви за имоти на ред, когато страницата е без странична лента

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
bg_BG: Когато страницата е с странична лента, броят на списъците на ред няма да бъде 2 или 3 - в зависимост от избора ви

en: Property Card Design (used in lists)
bg_BG: Дизайн на картата на имота (използва се в списъци)

en: Property Card General Settings
bg_BG: Общи настройки на картата с имоти

en: Unit Card Type
bg_BG: Тип на типа карта

en: Property List display (*global option)
bg_BG: Показване на списъка със свойства (*глобална опция)

en: Select grid or list style for properties list pages.
bg_BG: Изберете стил на решетка или списък за страниците на списъка със свойства.

en: grid
bg_BG: решетка

en: list
bg_BG: списък

en: No of chars to show in Property Title
bg_BG: Брой знаци, които да се показват в заглавието на имота

en: Set how many characters to display from the property title - leave blank for full title
bg_BG: Задайте колко символа да се показват от заглавието на имота - оставете празно за пълно заглавие

en: No of chars to show in Property card excerpt - grid style
bg_BG: Брой символи за показване в откъса от картата на имотите - стил на решетката

en: Set how many characters to display from property excerpt for grid style.
bg_BG: Задайте колко символа да се показват от откъса на свойството за стила на решетката.

en: No of chars to show in Property card excerpt - list style
bg_BG: Брой символи за показване в откъса от картата на имотите - стил списък

en: Set how many characters to display from property excerpt for list style.
bg_BG: Задайте колко символа да се покажат от извлечението на свойството за стила на списъка.

en: Click and open Property Modal Window - Zillow style
bg_BG: Кликнете и отворете модалния прозорец на имота - в стил Zillow

en: Open title link to property page in new window
bg_BG: Отваряне на връзката към страницата на имота в нов прозорец

en: Open tile link to property page in new window
bg_BG: Отваряне на връзка към страницата на имота в нов прозорец

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: № на списъци с имоти на ред, когато страницата е без странична лента

en: Property Unit/Card min height
bg_BG: Единица на собствеността / Височина на картата

en: Show modal for the "Call" action in card type 7
bg_BG: Показване на модален прозорец за действието "Обаждане" в тип карта 7

en: Text for the "Call" modal in card type 7
bg_BG: Текст за модалния прозорец "Обаждане" в тип карта 7

en: %property_id as  property ID, %title as property title, %realtor_name as realtor name, %realtor_phone as realtor phone,, %realtor_mobile as realtor mobile,use text mode and <br class=""> tag for new line, <p class=""> for a new paragraph,
    <span class=""> for styling.
bg_BG: %property_id като идентификатор на имота, %title като заглавие на имота, %realtor_name като име на имота, %realtor_phone като телефон на имота,, %realtor_mobile като мобилен телефон на имота,използвайте текстовия режим и <br class=""> таг за нов ред, <p class=""> за нов параграф,
    <span class=""> за стилизиране.

en: Property Card Image Settings
bg_BG: Настройки на изображението на картата на имотите

en: Use Slider in Property Unit
bg_BG: Използвайте плъзгача в Property Unit

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
bg_BG: Активиране / деактивиране на плъзгача на изображения в собствеността (използва се в списъците).

en: yes
bg_BG: да

en: no
bg_BG: не

en: No of images in slider in property card
bg_BG: Брой изображения в плъзгача в картата на имотите

en: More images means longer load time
bg_BG: Повече изображения означава по-дълго време за зареждане

en: Add placeholder image
bg_BG: Добавяне на заместващо изображение

en: Replace the theme default property card unit placeholder image with a custom one.
bg_BG: Заменете изображението по подразбиране на единицата на картата на имотите на темата с персонализирано изображение.

en: Property Card Content Composer
bg_BG: Композитор на съдържанието на картата на имота

en: Use Composer Settings
bg_BG: Използване на настройките на композитора

en: Note: Composer does not apply to card type 5.
bg_BG: Забележка: Composer не се прилага за карта тип 5.

en: Property Card - rows order
bg_BG: Карта на имота - ред на редовете

en: Order for the content rows in card
bg_BG: Ред за редовете със съдържание в картата

en: Title row
bg_BG: Заглавен ред

en: Price row
bg_BG: Ценови ред

en: Excerpt row
bg_BG: Откъс ред

en: Details row
bg_BG: Подробности ред

en: Address row
bg_BG: Адресен ред

en: Categories row
bg_BG: Категории ред

en: Contact row
bg_BG: Ред за контакт

en: Property Card Details Row
bg_BG: Подробности за картата на имота Row

en: Choose what fields to show in the details row
bg_BG: Изберете кои полета да се показват в реда с подробности

en: Property Card Adress Row
bg_BG: Карта на имота Адрес Ред

en: Compose the address row in the card unit
bg_BG: Съставяне на адресния ред в модула на картата

en: Adress
bg_BG: Адрес

en: Zip
bg_BG: Пощенски код

en: County/State
bg_BG: Окръг/държава

en: City
bg_BG: град

en: Area
bg_BG: Регион

en: Property Card Categories Row
bg_BG: Категории на картата на имота Ред

en: Compose the categories row in the card unit
bg_BG: Съставяне на реда с категории в модула за карти

en: Category
bg_BG: категория

en: Type
bg_BG: Тип Обява

en: Status
bg_BG: Статус

en: Property Card Agent Section Settings
bg_BG: Настройки на раздела за агента на картата на имота

en: Display the agent row?
bg_BG: Показване на реда на агента?

en: Enable or disable the full agent row.
bg_BG: Активиране или деактивиране на пълния ред на агента.

en: Show Agent Image
bg_BG: Показване на изображение на агента

en: Enable or disable agent image.
bg_BG: Активиране или деактивиране на образа на агента.

en: Show agent name
bg_BG: Покажи името на агента

en: Enable or disable the agent name.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте името на агента.

en: Property Card Composer - Extra Settings
bg_BG: Композитор на карти на имоти - Допълнителни настройки

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size
bg_BG: Подробности за реда - шрифт Awsesome Icons Размер

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size in px
bg_BG: Details Row - Font Awsesome Icons Размер в px

en: Details Row - Image Icons Size
bg_BG: Ред с подробности - Размер на иконите на изображенията

en: Details Row - Image Icons Size max-height in px
bg_BG: Ред с подробности - Икони на изображения Размер на максималната височина в px

en: Details Row - Font Control
bg_BG: Ред с подробности - контрол на шрифта

en: Details Row - select field value text font size,weight or color
bg_BG: Ред с детайли - изберете размер, тегло или цвят на шрифта на стойността на полето

en: Details Row Align options
bg_BG: Подробности Опции за подравняване на реда

en: Manage how to align the fields in the details row.
bg_BG: Управлявайте начина на подравняване на полетата в реда с подробности.

en: Details Image/Icon position
bg_BG: Детайли Позиция на изображението/иконата

en: Manage how to align the icon in the details row
bg_BG: Управление на начина на подравняване на иконата в реда с подробности

en: Details Font Awesome Icon Color- (it is not applicable to images)
bg_BG: Подробности Font Awesome Icon Color- (не е приложимо за изображения)

en: For Images, upload the image in the color you wish
bg_BG: За изображения, качете изображението в желания от вас цвят

en: Gap between details in px
bg_BG: Разстояние между детайлите в px

en: Space between details
bg_BG: Пространство между детайлите

en: Show compare button
bg_BG: Покажи бутона за сравнение

en: Show compare button
bg_BG: Покажи бутона за сравнение

en: Show share button
bg_BG: Показване на бутон за споделяне

en: Show share button
bg_BG: Показване на бутон за споделяне

en: Show favorite button
bg_BG: Показване на бутон за любими

en: Show favorite button
bg_BG: Показване на бутон за любими

en: Show property status labels
bg_BG: Показване на етикети за състоянието на имота

en: Show property status labels
bg_BG: Показване на етикети за състоянието на имота

en: Show property featured labels
bg_BG: Показване на етикетите с характеристики на имотите

en: Show property featured labels
bg_BG: Показване на етикетите с характеристики на имотите

en: Property Card Design - Beta
bg_BG: Дизайн на картата на имота - бета версия

en: Please use the "Save Design" button in order to save your design
bg_BG: Моля, използвайте бутона "Запазване на дизайна", за да запазите дизайна си

en: Use this unit/card?
bg_BG: Използвате това устройство/карта?

en: Card Designer
bg_BG: Дизайнер на карти

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
bg_BG: Този собственик на сгради с имоти е много сложна функция с много опции и поради това може да не работи за всички идеи за дизайн. Ще продължим да го подобряваме, но имайте предвид, че могат да се появят проблеми с CSS и тези трябва да бъдат решени чрез ръчно добавяне на css правила в кода.

en: Design
bg_BG: Дизайн

en: General Design Settings
bg_BG: Общи настройки на дизайна

en: Main Grid Width in px
bg_BG: Ширина на основната мрежа в px

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
bg_BG: Тази опция определя основната ширина на съдържанието. Стойността по подразбиране е 1200px

en: Content Width (In Percent)
bg_BG: Ширина на съдържанието (в процент)

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
bg_BG: Използвайки тази опция, можете да определите ширината на съдържанието в проценти.Средната лента ще заема останалото от основното пространство за съдържание.

en: Content Area Internal Padding Top
bg_BG: Област на съдържанието Вътрешна подложка Top

en: Content Area Internal Padding Left
bg_BG: Област на съдържанието Вътрешна подложка ляво

en: Content Area Internal Padding Bottom
bg_BG: Област на съдържанието Вътрешна подложка Дъно

en: Content Area Internal Padding Right
bg_BG: Област на съдържанието Вътрешна подложка вдясно

en: Content Area Background Color
bg_BG: Цвят на фона в областта на съдържанието

en: Show Breadcrumbs
bg_BG: Показване на

en: Border Corner Radius
bg_BG: Радиус на границата на ъгъла

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
bg_BG: Радиус на границата на ъгъла за елементи на единица, като единица собственост, единица агент или блок блок и т.н.

en: Box Shadow on elements like property unit
bg_BG: Сянка на елементите

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).
bg_BG: Сянка на кутията върху елементи като единица собственост. Въведете none за липса на сянка или поставете стойности на css като 0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).

en: Custom Colors Settings
bg_BG: Настройки на персонализираните цветове

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
bg_BG: *** Моля, разберете, че не можем да добавим цветови контроли за всички тематични елементи и подробности. Това ще доведе до препълнен и безполезен интерфейс. Тези малки подробности трябва да бъдат адресирани чрез персонализиран css код

en: Main Color
bg_BG: Основен цвят

en: Second Color
bg_BG: Втори цвят

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

en: Content Background Color
bg_BG: Цвят на фона на съдържанието

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
bg_BG: Хромирани, метални и втора линия шрифтове

en: Font Color
bg_BG: Цвят на шрифта

en: Link Color
bg_BG: Цвят на връзката

en: Headings Color
bg_BG: Цветове на заглавията

en: Footer Background Color
bg_BG: Цвят на фона на фона

en: Footer Font Color
bg_BG: Цвят на шрифта в долния край

en: Footer Heading Font Color
bg_BG: Цвят на шрифта на заглавието на колонтитула

en: Footer Copyright Font Color
bg_BG: Предпазен цвят на шрифта за авторски права

en: Footer Copyright Area Background Font Color
bg_BG: В долния колонтитул в областта на авторските права се използва цветът на фона

en: Footer Social Widget Icon Background Color
bg_BG: Цвят на фона на иконата на социалната джаджа в долния колонтитул

en: Footer Social Widget Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата на социалната джаджа в долния колонтитул

en: Boxed Content Background Color
bg_BG: Цвят на фона в кутия със съдържание

en: Border Color
bg_BG: Цвят на границата

en: Hover Button Color
bg_BG: Хвърляне на бутон за цвят

en: Map Controls Background Color
bg_BG: Картата контролира цвета на фона

en: Map Controls Font Color
bg_BG: Картата контролира цвета на шрифта

en: Header Design & Colors
bg_BG: Header Дизайн и цветове

en: Login/Register Modal Image
bg_BG: Модално изображение за вход/регистрация

en: Login/Register Modal Message
bg_BG: Модално съобщение за вход/регистрация

en: Header Height
bg_BG: Височина на заглавката

en: Header Height in px
bg_BG: Височина на заглавката в px

en: Sticky Header Height
bg_BG: Висока височина на заглавната част

en: Sticky Header Height in px
bg_BG: Височина на залепващата глава в px

en: Top Menu Font Size
bg_BG: Размер на шрифта в горното меню

en: Menu Item Font Size
bg_BG: Опции в менюто Font Size

en: Border Bottom Header Height
bg_BG: Височина на горната граница на горната граница

en: Border Bottom Header Height in px
bg_BG: Височина на горната граница на горната граница в px

en: Border Bottom Sticky Header Height
bg_BG: Граница отдолу Висока височина на заглавната част

en: Border Bottom Sticky Header Height in px
bg_BG: Височина на долната граница на лепкавия хедър в px

en: Header Border Bottom Color
bg_BG: Горна граница на горния край на заглавката

en: Sticky Header Border Bottom Color
bg_BG: Залепващ главата на границата на долния цвят

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
bg_BG: Топ цвят на фона на бара (Меню за Widget за Header)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
bg_BG: Топ цвят на шрифта на бар (заглавна част на Widget Menu)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
bg_BG: Топ Меню &amp; Залепващ цвят на фона на менюто

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
bg_BG: За областта на менюто, когато типът на заглавието е 5, се прилага основният цвят

en: Sticky Menu Font Color
bg_BG: Стилен цвят на шрифта на менюто

en: Top Menu Font Color
bg_BG: Топ цвят на менюто на менюто

en: Top Menu Hover Font Color
bg_BG: Топ менюто Hover на шрифта

en: Top Menu Hover Background Color
bg_BG: Най-горе в менюто Хвърли цвета на фона

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
bg_BG: Основно меню за цветове на фона (* се прилага при някои типове задържане)

en: Top Menu Hover Type
bg_BG: Тип &quot;Най-горе на менюто&quot;

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
bg_BG: За тип на мишката тип 1, 2, 5, 6 - настройка Опция за главно меню &quot;Hover&quot;

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
bg_BG: За Hover Type 3, 4 - настройка на опцията Top Menu Hover Background Color

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
bg_BG: Прозрачно заглавие - Цвят на шрифта в горното меню

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
bg_BG: Прозрачна заглавна част - главно меню

en: Menu Item Color
bg_BG: Елемент от менюто Цвят

en: Menu Item hover font color
bg_BG: Елемент от менюто задържащ цвета на шрифта

en: Menu Item Back Color
bg_BG: Елемент от менюто Назад Цвят

en: Menu Item Hover Back Color
bg_BG: Елемент от менюто Hover Back Color

en: Menu border color
bg_BG: Цвят на рамката на менюто

en: Mobile Menu Colors
bg_BG: Мобилни цветове на менюто

en: Mobile header background color
bg_BG: Цвят на фона на мобилния фон

en: Mobile header icon color
bg_BG: Цвят на иконата на заглавката на мобилния телефон

en: Mobile menu font color
bg_BG: Цвят на шрифта на менюто на мобилния

en: Mobile menu hover font color
bg_BG: Меню на мобилния шрифт на менюто

en: Mobile menu item hover background color
bg_BG: Мобилен елемент на менюто, задържащ цвета на фона

en: Mobile menu background color
bg_BG: Меню на фона на мобилното меню

en: Mobile menu item border color
bg_BG: Оранжев цвят на елемента за мобилни устройства

en: Agent Card & Blog Card Design
bg_BG: Дизайн на картата на агента и картата на блога

en: Agent Unit card
bg_BG: Карта на агентската единица

en: Agent Unit Card.
bg_BG: Карта на агентската единица.

en: Type 1
bg_BG: Тип 1

en: Type 2
bg_BG: Тип 2

en: Type 3
bg_BG: Тип 3

en: Type 4
bg_BG: Тип 4

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: Не на списъците на агентите на ред, когато страницата е без странична лента

en: Blog List and Category/Archive - Select Card Design Type
bg_BG: Списък на блоговете и категория/архив - Изберете тип дизайн на картата

en: The selection applies also to Recent Articles Slider and Recent Articles shortcodes!
bg_BG: Изборът се отнася и за кратките кодове Recent Articles Slider и Recent Articles!

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: Не на списъците на блогове на ред, когато страницата е без странична лента

en: Agent Unit/Card min height
bg_BG: Единица агент / Минимална височина на картата

en: Blog Unit/Card min height
bg_BG: Блок единица / Мин

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
bg_BG: Имот, агент и блок единица / карта Backgrond цвят

en: Unit border size
bg_BG: Размер на границата на единицата

en: Unit/Card border color
bg_BG: Цвят на единица / карта на рамката

en: Sidebar Widget Design
bg_BG: Дизайн на Widget Sidebar

en: Sidebar Widget Background Color
bg_BG: Цвят на фона на Widget на страничната лента

en: Sidebar Heading Color
bg_BG: Цвят на страничната лента

en: Sidebar Heading Background Color
bg_BG: Позиция на страничната лента Цвят на фона

en: Widget Font color
bg_BG: Цвят на шрифта за Widget

en: Widget Border Size
bg_BG: Размер на границата на Widget

en: Widget Border Color
bg_BG: Оцветяване на границата на Widget

en: User Dashboard Design
bg_BG: Дизайн на таблото на потребителя

en: Show Header in Dashboard ?
bg_BG: Показване на заглавката в таблото за управление?

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
bg_BG: Активирайте или деактивирайте заглавката в таблото за управление. Заглавието винаги ще бъде широко &amp; type1!

en: User Dashboard Menu Color
bg_BG: Цвят на менюто на таблото на потребителя

en: User Dashboard Menu Hover Color
bg_BG: Меню на таблото на потребителя

en: User Dashboard Menu Item Background Color
bg_BG: Елемент от менюто на таблото на потребителя в цвета на фона

en: User Dashboard Menu Background
bg_BG: Меню на таблото за управление на потребителя

en: User Dashboard Package Background
bg_BG: Пакет на панела на панела на потребителя

en: User Dashboard Package Color
bg_BG: Потребителски панел Цвят на пакета

en: Dashboard Buy Package Select Background
bg_BG: Табло за купуване на пакет за избор на фон

en: Dashboard Package Selected
bg_BG: Пакетът за таблото е избран

en: Dashboard Package Select
bg_BG: Пакет &quot;Табло за управление&quot; Изберете

en: Content Button Background
bg_BG: Съдържание на бутона за фон

en: Content Text Color
bg_BG: Цвят на текста на съдържанието

en: H1 Font
bg_BG: H1 шрифт

en: H3 Font
bg_BG: H3 шрифт

en: H4 Font
bg_BG: H4 шрифт

en: H5 Font
bg_BG: H5 шрифт

en: H6 Font
bg_BG: H6 шрифт

en: Paragraph Font
bg_BG: Параграф на абзаца

en: Menu Font
bg_BG: Шрифт в менюто

en: Custom CSS
bg_BG: Персонализиран CSS

en: Overwrite theme css using custom css.
bg_BG: Презаписване на тема css с помощта на custom css.

en: Email Management
bg_BG: Управление на имейли

en: Display Email footer?
bg_BG: Показване на долния колонтитул на имейла?

en: Display email footer
bg_BG: Показване на долния колонтитул на имейла

en: Show Address in  email footer?
bg_BG: Показване на адреса в долния колонтитул на имейла?

en: Leave "Subject" blank for the email notifications you don't wish to send. Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
bg_BG: Оставете "Тема" празно за имейл известията, които не искате да изпратите. Глобални променливи: %website_url като URL на уеб сайт,%website_name като име на уеб сайт, %user_email като user_email, %username като потребителско име

en: Your username and password on %website_url
bg_BG: Вашето потребителско име и парола в% web_url

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, Добре дошли на% website_url! Можете да влезете сега, като използвате следните идентификационни данни: Потребителско име:% user_login_register Парола:% user_pass_register Ако имате някакви проблеми, моля свържете се с мен. Благодаря ти!

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email,use text mode and <br class=""> tag for new line, <p class=""> for a new paragraph,
    <span class=""> for styling.
bg_BG: %user_login_register като ново потребителско име, %u ser_pass_register като потребителска парола, ser_email_register като нов %u имейл на потребителя, <br class=""> етикет за нов ред, <p class=""> за нов параграф,
    <span class=""> за оформяне.</span>

en: New User Registration
bg_BG: Нова регистрация на потребител

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
bg_BG: Нова регистрация на потребител на% web_url. Потребителско име:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: Your purchase was activated
bg_BG: Покупката ви бе активирана

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашата покупка на% web_url е активирана! Трябва да го проверите.

en: Password Reset Request
bg_BG: Искане за възстановяване на паролата

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
bg_BG: Някой поиска паролата да бъде нулирана за следния профил:% web_url Потребителско име:% потребителско име. Ако това беше грешка, просто игнорирайте този имейл и нищо няма да се случи. За да възстановите паролата си, посетете следния адрес:% reset_link, Благодарим ви!

en: Your Password was Reset
bg_BG: Паролата ви бе възстановена

en: Your new password for the account at: %website_url:
    Username:%username,
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
bg_BG: Новата ви парола за профила в:% web_url: Потребителско име:% потребителско име, парола:% потребителско_пасово. Вече можете да влезете с новата си парола на:% web_url

en: Subject for Agent Review
bg_BG: Тема за преглед на агент

en: Email subject for Agent Review Posted
bg_BG: Имейл тема за агент преглед Публикувано

en: Email content for Agent Review Received
bg_BG: Получено е имейл съдържание за агент преглед

en: Your listing was approved
bg_BG: Вашата малка обява беше одобрена

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашата регистрация% property_title бе одобрена на% website_url! Обявата е:% property_url. Трябва да го проверите.

en: You ordered a new Wire Transfer
bg_BG: Поръчахте нов Wire Transfer

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
bg_BG: Получихме заявката Ви за плащане по Wire Transfer на% website_url! Моля, следвайте инструкциите по-долу, за да започнете да изпращате свойства възможно най-скоро. Номерът на фактурата е:% invoice_no, Сума:% total_price. Инструкции:% payment_details.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
bg_BG: Някой поръча нов Wire Transfer

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
bg_BG: Здравейте, Получихте нова заявка за плащане чрез Wire Transfer на% web_url. Номерът на фактурата е:% invoice_no, Сума:% total_price. Моля, изчакайте, докато плащането бъде извършено, за да активирате покупката от потребителя.

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
bg_BG: Изтекъл списък, изпратен за одобрение на% web_url

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
bg_BG: Здравейте, Потребител е изпратил нова собственост на% web_url! Трябва да го проверите. Това е собствеността заглавие: %submit_title.

en: Matching Submissions on %website_url
bg_BG: Съответстващи подавания на% web_url

en: New Paid Submission on %website_url
bg_BG: Ново платено подаване на% web_url

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Имате ново платено подаване на% website_url! Трябва да го проверите.

en: New Feature Upgrade on  %website_url
bg_BG: Надстройване на нова функция на% web_url

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Имате ново четене на% web_url! Трябва да го проверите.

en: Account Downgraded on %website_url
bg_BG: Профилът бе понижен на% web_url

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, Вие понижихте абонамента си на% web_url. Тъй като броят на вашите обяви е по-голям от този на действителния пакет, ние определихме статуса на всички ваши обяви да &quot;изтече&quot;. Ще трябва да изберете кои обяви искате да живеете и да ги изпратите отново за одобрение. Благодаря ти!

en: Membership Cancelled on %website_url
bg_BG: Членството е отменено на% web_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
bg_BG: Здравейте, абонаментът ви в %site_url е анулиран, защото е изтекъл или повтарящото се плащане от търговеца не е обработено. Всички ваши малки обяви вече не се виждат за нашите посетители, но остават в профила Ви. Благодаря ти.

en: Membership Expiration Warning on %website_url
bg_BG: Изтичане на членство Предупреждение за% web_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
bg_BG: Здравейте, Вашият абонамент за %site_url ще изтече след 3 дни. Моля, уверете се, че подновявате абонамента си или имате достатъчно средства за автоматично подновяване.

en: Free Listing expired on %website_url
bg_BG: Безплатната обява изтече на% web_url

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, една от вашите безплатни обяви на% website_url е &quot;изтекла&quot;. Обявата е% expired_listing_url. Благодаря ти!

en: New Listing Submission on %website_url
bg_BG: Ново подаване на малка обява в% web_url

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
bg_BG: Здравейте, Потребител е подал нова собственост на% web_url! Трябва да го проверите.Това е собственост title% new_listing_title!

en: Listing Edited on %website_url
bg_BG: Обявата е редактирана на% web_url

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
bg_BG: Здравейте, Потребител е редактирал една от своите обяви на% website_url! Трябва да го проверите. Името на собствеността е:% editing_listing_title!

en: Recurring Payment on %website_url
bg_BG: Повтарящо се плащане на% web_url

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, ние ви таксувахме за% търговец за абонамент на %site_url! Трябва да го проверите.

en: Membership Activated on %website_url
bg_BG: Членството е активирано на% web_url

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашето ново членство в% web_url е активирано! Трябва да го проверите.

en: Profile Update
bg_BG: Актуализиране на профила

en: A user updated his profile on %website_url.Username: %user_profile
bg_BG: Потребител е актуализирал профила си в %website_url.Потребителско име: %user_profile

en: New Agent Added
bg_BG: Добавен е нов агент

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
bg_BG: Добавен е нов агент на% web_url. Потребителско име:% user_profile

en: Subject for Payment Action Required
bg_BG: Предмет на плащането Изисквано действие

en: Payment Action Required on %website_url
bg_BG: Изисква се действие за плащане на %website_url

en: Advanced
bg_BG: напреднал

en: Site Speed
bg_BG: Скорост на сайта

en: Minify css and js files
bg_BG: Минимизирайте css и js файловете

en: The system will use the minified versions of the css and js files
bg_BG: Системата ще използва минимизираните версии на файловете css и js

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
bg_BG: Премахване на версията на скрипта - В съответствие с указанията на Envato премахнахме тази функция.Моля, използвайте приставка за кеш, за да премахнете версията на скрипта.

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
bg_BG: Системата ще премахне версията на скрипта, когато е включена. Това всъщност не подобрява скоростта, но подобрява тестовия резултат на страниците с инструменти за бързина.

en: Enable Browser Cache
bg_BG: Активирайте кеша на браузъра

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
bg_BG: Добавете този код във вашия .httaces файл (копирайте поставете в края). Тя ще активира кеша на браузъра и ще ускори сайта ви.

en: reCaptcha settings
bg_BG: настройките на

en: Add reCaptcha to register form?
bg_BG: Добавяне на reCaptcha към формата за регистрация?

en: This helps preventing registration spam with ReCaptcha system. All theme forms are already secured. ReCaptcha is Optional.
bg_BG: Това помага за предотвратяване на спам при регистрация със системата ReCaptcha. Всички формуляри на темата вече са защитени. ReCaptcha не е задължителна.

en: reCaptha site key
bg_BG: reCaptha ключ на сайта

en: reCaptha secret key
bg_BG: reCaptha таен ключ

en: Image settings
bg_BG: Настройки на изображението

en: VERY IMPORTANT!</strong></br>- Make a backup of your site before modifying thumbs. You can revert the backup if you do not like how your changes influence your site design.</br>- Your changes will influence design (thumbs height / width could look different than in default design) and speed (the bigger width and height values are, the slower the site could be)</br>- Learn about WordPress thumbs and how they work before making changes -  https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_image_size/
bg_BG: МНОГО ВАЖНО!</strong></br>- Направете резервно копие на сайта си, преди да променяте палците. Можете да върнете архивното копие, ако не ви харесва как промените влияят на дизайна на сайта.</br>- Промените ви ще повлияят на дизайна (височината/ширината на палците може да изглеждат различно от дизайна по подразбиране) и скоростта (колкото по-големи са стойностите на ширината и височината, толкова по-бавен може да бъде сайтът)</br>- Научете повече за палците в WordPress и как работят, преди да правите промени - https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_image_size/

en: Membership
bg_BG: членство

en: Membership Settings
bg_BG: Настройки за абонамент

en: Enable Paid Submission?
bg_BG: Разрешаване на платено подаване?

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
bg_BG: Не = подаването е безплатно. Платената малка обява = подаването изисква потребителят да заплати такса за всяка обява. Членство = подаването се основава на пакет за потребителски членски внос.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
bg_BG: Ако промените тази стойност, новата стойност важи за нови регистрирани потребители. Старата стойност важи за по-стари регистрирани профили.

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
bg_BG: Безплатно членство - няма избрани обяви (за &quot;членство&quot; режим)

en: Option applies for each free published listing.
bg_BG: Опцията се прилага за всяка безплатна публикувана малка обява.

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
bg_BG: Цена за подаване (за режим &quot;за всяка обява&quot;)

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
bg_BG: Използвайте формат .00 за десетични знаци (напр. 5.50). Не определяйте цената като 0!

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
bg_BG: Цена за включване на малката обява (за режима &quot;за всяка обява&quot;)

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
bg_BG: Използвайте формат .00 за десетични знаци (напр. 1.50). Не определяйте цената като 0!

en: Submited Listings should be approved by admin?
bg_BG: Подадените обяви трябва да бъдат одобрени от администраторите?

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, администраторът издава ръчно всяка собственост, подадена в предната част.

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
bg_BG: Максимален брой изображения на собственост (само качване в края на страницата). Работа, когато подаването е безплатно или изисква от потребителя да заплати такса за всяка обява

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
bg_BG: Максималният брой изображения, които даден потребител може да качи с формуляра за изпращане на предния край. Използвайте 0 за неограничен. Тази стойност НЕ се използва в случай на членски режим (всеки пакет ще има свой собствен максимум изображение без определен)

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
bg_BG: Sandbox = тестов API. LIVE = API за реални плащания. Актуализирайте настройките на PayPal и Stripe според избора на тип API.

en: Currency For Paid Submission
bg_BG: Валута за платено подаване

en: The currency in which payments are processed.
bg_BG: Валутата, в която се обработват плащанията.

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
bg_BG: Активиране на директното плащане / плащането по телекома?

en: Enable or disable the wire payment option.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте опцията за плащане чрез банков превод.

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
bg_BG: Символ за персонализирана валута - * изберете го от списъка по-горе, след като го добавите.

en: Add your own currency for Wire payments.
bg_BG: Добавете своя валута за плащания по банков път.

en: Wire instructions for direct payment
bg_BG: Инструкции за директни плащания

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
bg_BG: Ако плащането чрез телеком е активирано, въведете инструкциите по-долу.

en: Property Submission Page
bg_BG: Подаване на собственост

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
bg_BG: Активиране на автоматичното довършване във формуляра за подаване на фронт

en: PayPal Settings
bg_BG: PayPal Настройки

en: You can enable or disable PayPal buttons.
bg_BG: Можете да активирате или деактивирате бутоните на PayPal.

en: Paypal Client id
bg_BG: Идентификационен номер на Paypal клиент

en: Paypal Client Secret Key
bg_BG: Тайният ключ на Paypal Client

en: Paypal receiving email
bg_BG: Paypal получава имейл

en: WooCommerce Settings
bg_BG: Параметри за WooCommerce

en: Stripe Settings
bg_BG: Настройки на ивицата

en: You can enable or disable Stripe button.
bg_BG: Можете да разрешите или забраните бутона Stripe.

en: Stripe Secret Key
bg_BG: Скрит таен ключ

en: Stripe Publishable Key
bg_BG: Ключ за публикуване на лентата

en: Stripe Webhook Secret Key
bg_BG: Скрит таен ключ

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Advanced Search Display
bg_BG: Показване на разширено търсене

en: Show Advanced Search?
bg_BG: Показване на Разширено търсене?

en: Disables or enables the display of advanced search globally.
bg_BG: Деактивира или активира показването на разширеното търсене в световен мащаб.

en: Show Advanced Search in Property Page?
bg_BG: Показване на разширено търсене в страницата на имота?

en: Disables or enables the display of advanced search in property pages.
bg_BG: Деактивира или активира показването на разширеното търсене в страниците с имоти.

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives?
bg_BG: Показване на разширено търсене в таксономии, категории или архиви?

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and blog archives
bg_BG: Деактивиране или активиране на показването на разширено търсене в таксономиите, категориите и архивите на блоговете

en: Show Preview results box?
bg_BG: Показване на полето с резултати от предварителния преглед?

en: This will enable the search preview on theme search form
bg_BG: Това ще активира визуализацията на търсенето във формата за търсене на темата

en: Use sticky search?
bg_BG: Използвайте лепкаво търсене?

en: This will replace the sticky header. Doesn't apply to search type 3
bg_BG: Това ще замени лепкавото заглавие. Не се прилага за търсене тип 3

en: Put Search form before the header media?
bg_BG: Поставете Формуляр за търсене преди заглавната медия?

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no! Doesn't apply to search type 3.
bg_BG: Работи с опциите &quot;Използване на Формуляр за подаване&quot;, зададено на не! Не важи за тип за търсене 3.

en: Use Float Search Form?
bg_BG: Използвайте Формуляр за търсене с плаващи линии?

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
bg_BG: Формулярът за търсене е &quot;плаващ&quot; над заглавката на медията и сте задали позицията.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра: Ex 200px или 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра: Ex 200px или 20%.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра в px Ex 200px или 20% - за страници с таксономия, категория и архиви

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages.
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра в px Ex 200px или 20% - за страници с таксономия, категория и архиви.

en: Show Property Categories with 0 properties in advanced search and properties list filters.
bg_BG: Показване на категориите имоти с 0 имота във филтрите за разширено търсене и списък с имоти.

en: Applies for Categories, Types, States, Cities and Areas dropdowns.
bg_BG: Прилага се за категории, типове, държави, градове и области в падащите списъци.

en: none
bg_BG: нито един

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Action Categories
bg_BG: Категории действия

en: County State
bg_BG: Окръг държава

en: Advanced Search Form
bg_BG: Формуляр за разширено търсене

en: Advanced Search Type?
bg_BG: Тип разширено търсене?

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
bg_BG: Това важи за типа на заглавката на търсенето. ВАЖНО! Активиране на разширено търсене Персонализирани полета - YES, тип 5, тип 6, тип 8, тип 10 и тип 11. Видове 7 и 9 могат да се видят с типове 6 и 8 с форма на флоат, настроена на да.

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
bg_BG: Дали бъдете разширено търсене видимо? (* само за типове 1,3 и 4)

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
bg_BG: Ако отговорът е не, разширеното търсене в хедъра ще се показва в затворена позиция по подразбиране.

en: Show Slider for Price?
bg_BG: Показване на плъзгача за цена?

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
bg_BG: Ако не, ценовото поле все още може да се използва при търсене и то ще бъде тип на входа.

en: Type only numbers!
bg_BG: Въведете само номера!

en: Maximum value for Price Slider
bg_BG: Максимална стойност за плъзгача на цената

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms? (*only works with the options for Custom Fields -> YES)
bg_BG: Показване на падащи прозорци за легла, бани или стаи? (*работи само с опциите за Потребителски полета -> ДА)

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
bg_BG: Персонализираните полета са активирани и зададени от Формуляр за разширено търсене.

en: Show Amenities and Features fields?
bg_BG: Показване на полета за полета и функции?

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
bg_BG: Изберете какви функции от Формуляр за разширено търсене. * поради причини, свързани със скоростта, &quot;квадратчетата с функции&quot; няма да филтрират картите на картата

en: Select which features and amenities show in search.
bg_BG: Изберете кои функции и удобства да се показват при търсене.

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
bg_BG: Изберете Таксономия за опции за раздели в Разширено търсене Тип 6, Тип 7, Тип 8, Тип 9

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
bg_BG: Брой полета за търсене на ред (Възможни стойности: 1,2,3,4).

en: Tabs alignment
bg_BG: Подравняване на разделите

en: Select Taxonomy Terms for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
bg_BG: Изберете термините на таксономията за опциите на табовете в Разширено търсене Тип 6, Тип 7, Тип 8, Тип 9

en: This applies for  the search over media header
bg_BG: Това се отнася за търсенето в заглавието на медията

en: Price Slider Minimum values for advanced search with tabs
bg_BG: Плъзгач за цени Минимални стойности за разширено търсене с раздели

en: Price Slider Maximum values for advanced search with tabs
bg_BG: Плъзгач за цени Максимални стойности за разширено търсене с раздели

en: Use Custom Fields For Advanced Search?
bg_BG: Използване на потребителски полета за разширено търсене?

en: No of Search fields
bg_BG: Брой полета за търсене

en: No of Search fields per row
bg_BG: Брой полета за търсене на ред

en: Geo Location Search
bg_BG: Търсене на географско местоположение

en: Use Geo Location Search
bg_BG: Използвайте Търсене на географско местоположение

en: Minimum radius value
bg_BG: Минимална стойност на радиуса

en: Maximum radius value
bg_BG: Максимална стойност на радиуса

en: miles
bg_BG: мили

en: Save Search Settings
bg_BG: Запазване на настройките за търсене

en: Use Saved Search Feature?
bg_BG: Използвате функцията за запаметено търсене?

en: Send emails
bg_BG: Изпратете имейли

en: Advanced Search Colors
bg_BG: Разширено търсене Цветове

en: Advanced Search Background Color
bg_BG: Разширено търсене Цвят на фона

en: Advanced Search Background color Opacity
bg_BG: Разширено търсене Цвят на фона Непрозрачност

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
bg_BG: Стойности между 0 - невидими и 1 - напълно видими

en: Advanced Search Font Color
bg_BG: Разширено търсене Цвят на шрифта

en: Map Advanced Search Button Background Color
bg_BG: Карта Разширено търсене Цвят на фона на бутона

en: Advanced Search Fields Font Color
bg_BG: Разширено търсене Цветове на шрифта на полетата

en: Advanced Search Fields Tab Font Color
bg_BG: Разширени полета за търсене, раздел Цвят на шрифта

en: Advanced Search Fields Tab Font Color. Applies for non active tabs with Search type 6 and 8.
bg_BG: Разширени полета за търсене Таб Цвят на шрифта. Прилага се за неактивни табове с тип търсене 6 и 8.

en: Advanced Search Fields Tab Background Color
bg_BG: Цвят на фона на разделите за разширено търсене

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
bg_BG: Използвайте приставката на Optima Express (приставка idx от ihomefinder) - трябва да активирате приставката?

en: Enable dsIDXpress to use the map
bg_BG: Активирайте dsIDXpress, за да използвате картата

en: Help & Custom
bg_BG: Помощ и персонализиране

en: Currency Code
bg_BG: Код на валута

en: Currency Label
bg_BG: Валутен етикет

en: Currency Value
bg_BG: Валутна стойност

en: Currency Position
bg_BG: Валутна позиция

en: delete
bg_BG: Изтрий

en: Show currency before or after price - in front pages
bg_BG: Показване на валутата преди или след цената - на първите страници

en:  click to add currency
bg_BG: кликнете, за да добавите валута

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Field
bg_BG: Поле

en: Field Name
bg_BG: Име на полето

en: Field Label
bg_BG: Етикет за поле

en: Field Order
bg_BG: Полева поръчка

en: Field Type
bg_BG: Тип поле

en: Dropdown values
bg_BG: Стойности на падащото меню

en: Field name
bg_BG: Име на полето

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
bg_BG: Стойности на показването на разстояния, разделени с &quot;,&quot; (само за тип на падащото поле)

en:  Order in listing page
bg_BG: Поръчайте в страницата на малката обява

en:  click to add field
bg_BG: кликнете, за да добавите поле

en: Save Design
bg_BG: Запазване на дизайна

en: Property Categories Page
bg_BG: Категории имоти

en: Property Action Category Page
bg_BG: Категория на действието на имота

en: Property City Page
bg_BG: Имоти Град

en: Property Area Page
bg_BG: Квадратура на имота

en: Property County/State Page
bg_BG: Имоти окръг / държава

en: Agent Page
bg_BG: Агент

en: Agent Categories Page
bg_BG: Категории агенти

en: Agent Action Category Page
bg_BG: Категория на действието на агента

en: Agent City Page
bg_BG: Агент град

en: Agent Area Page
bg_BG: Област на агента

en: Agent County/State Page
bg_BG: Агент окръг / държава

en: Agency Category Page
bg_BG: Категория на агенцията

en: Agency Action Category Page
bg_BG: Категория на действие на агенцията

en: Agency City Page
bg_BG: Агенция Сити

en: Agency Area Page
bg_BG: Област на агенцията

en: Agency County/State Page
bg_BG: Агенция окръг / държава

en: Developer Cateogory Page
bg_BG: Разработчик Cateogory Page

en: Developer Action Category  Page
bg_BG: Категория на действие за програмисти

en: Developer City Page
bg_BG: Град за програмисти

en: Developer Area Page
bg_BG: Зона за програмисти

en: Developer County/State Page
bg_BG: Държава / държава за програмисти

en: Agency Page
bg_BG: Агенция

en: Developer Page
bg_BG: Страница за програмисти

en: Property Features
bg_BG: Особености

en: Property Status
bg_BG: Състояние на имота

en: Custom link for
bg_BG: Персонализирана връзка за

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
bg_BG: файлът Google НЕ съществува или НЕ е достъпен за писане

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
bg_BG: Pin Generation работи само ако опцията за четене на файлове в настройките на Google Map е зададена на &quot;yes&quot;

en: Width
bg_BG: Широчина

en: Height
bg_BG: Височина

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Place in advanced search form
bg_BG: Поставете в разширена форма за търсене

en: Search field
bg_BG: Поле за търсене

en: How it will compare
bg_BG: Как ще се сравни

en: Label on Front end
bg_BG: Етикет на предния край

en: Search form for
bg_BG: Търсене на формуляр за

en: Spot no
bg_BG: Точка №

en: First Column
bg_BG: Първа колона

en: Second Column
bg_BG: Втора колона

en: After Columns - Full row
bg_BG: След колоните - Пълен ред

en: Not Visible
bg_BG: Не се вижда

en: In Tab
bg_BG: В раздела

en: After Tab
bg_BG: След раздела

en: type here the new status...
bg_BG: въведете тук новото състояние...

en: click to add new status
bg_BG: кликнете, за да добавите ново състояние

en: Price Slider Values for
bg_BG: Стойности на плъзгача за цена за

en: Check this help
bg_BG: Проверете тази помощ

en: Purchase Code
bg_BG: Код на покупка

en: Purchase code is invalid.
bg_BG: Кодът за покупка е невалиден.

en: Return to Dashboard
bg_BG: Връщане към таблото

en: Price
bg_BG: Цена

en: Total:
bg_BG: Общо:

en: View Cart
bg_BG: Виж количката

en: Checkout
bg_BG: Плащане

en: Buy Package
bg_BG: Избери Този План

en: Pay Now
bg_BG: Плати сега

en: Upgrade to Featured
bg_BG: Надстройване до

en: Upgrade to "Featured" for Listing "%s" with id %s
bg_BG: Надграждане до "Препоръчани" за обява "%s" с id %s

en: Payment for Listing "%s" with id %s
bg_BG: Плащане за списък "%s" с идентификатор %s

en: Payment for Package "%s" with id %s
bg_BG: Плащане за пакет "%s" с идентификатор %s

en: Payment for Invoice %s , Booking %s
bg_BG: Плащане за фактура %s , резервация %s

en: Property Name
bg_BG: Име на свойство

en: Period
bg_BG: Период

en: from
bg_BG: от

en: to
bg_BG: да се

en: Invoice no
bg_BG: Фактура No

en: Booking no
bg_BG: Резервация не

en: Total
bg_BG: Общо

en: Login with Facebook
bg_BG: Влез с Facebook

en: Login with Google
bg_BG: Влезте с Google

en: Login with Twitter
bg_BG: Влез с Twitter

en: Pay with Stripe
bg_BG: Платете с ивица

en: logo
bg_BG: лого

en: Name
bg_BG: име

en: Jane Doe
bg_BG: Джейн Доу

en: Phone
bg_BG: телефон

en: Payment for package Basic
bg_BG: Плащане за пакет Basic

en: Pay
bg_BG: Плащане

en: Please wait while we confirm your payment!
bg_BG: Моля, изчакайте, докато обработваме подаването ви!

en: Agent custom data
bg_BG: Потребителски данни за агент

en: Add Custom Field
bg_BG: Добавяне на персонализирано поле

en: Parameters list
bg_BG: Списък с параметри

en: Field Label:
bg_BG: Поле за етикети:

en: Field Value:
bg_BG: Стойност на полето:

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: New Message on
bg_BG: Ново съобщение на

en: You need to be logged in in order to send a private message!
bg_BG: За да изпратите лично съобщение, трябва да сте влезли в системата!

en: Your Name
bg_BG: Твоето име

en: The name field is empty !
bg_BG: Името е празно!

en: Your Email
bg_BG: Твоят имейл

en: The email field is empty
bg_BG: Полето за имейл е празно

en: The email doesn't look right !
bg_BG: Имейлът не изглежда добре!

en: Inquiry from
bg_BG: Запитване от

en: Your Message
bg_BG: Твоето съобщение

en: Your message is empty !
bg_BG: Вашето съобщение е празно!

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. Please confirm the meeting via email or private message.
bg_BG: Бих искал да насрочи оглед на %s на %s. Моля, потвърдете срещата по имейл или лично съобщение.

en: In Person
bg_BG: Лично

en: Via video chat
bg_BG: Чрез видео чат

en: I would like to meet
bg_BG: Искам да се срещна с

en: footer form
bg_BG: форма за колонтитул

en: Schedule Tour request from
bg_BG: Заявка за обиколка по график от

en: Subject
bg_BG: Предмет

en: Client Name
bg_BG: име на клиента

en: Tour Schedule on
bg_BG: График на обиколките в

en: Tour Mode
bg_BG: Режим на обиколка

en: Content
bg_BG: съдържание

en: Message sent from
bg_BG: Съобщението е изпратено от

en: Message was also sent to
bg_BG: Съобщението също бе изпратено до

en: The message was sent!
bg_BG: Съобщението беше изпратено!

en: Your request will be confirmed via email or private message.
bg_BG: Заявката ви ще бъде потвърдена чрез имейл или лично съобщение.

en: Enquiry from
bg_BG: Запитване от

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. The meeting will be %s . Please confirm the meeting via email or private message.
bg_BG: Бих искал да насроча оглед на %s в %s. Срещата ще бъде в %s . Моля, потвърдете срещата чрез имейл или лично съобщение.

en: help
bg_BG: помогне

en: New user  notification
bg_BG: Ново известие за потребителя

en: New user admin notification
bg_BG: Ново уведомление за администратор на потребител

en: Purchase Activated
bg_BG: Активирана покупка

en: Password Reseted
bg_BG: Паролата е пресечена

en: Agent Review Posted
bg_BG: Агент отзив Публикувано

en: Approved Listings
bg_BG: Одобрени обяви

en: New wire Transfer
bg_BG: Ново предаване на телени мрежи

en: Admin - New wire Transfer
bg_BG: Админ - Нова телена Трансфер

en: Admin - Expired Listing
bg_BG: Админ - изтекъл списък

en: Matching Submissions
bg_BG: Съответстващи подавания

en: Paid Submission
bg_BG: Платено подаване

en: Featured Submission
bg_BG: Представено представяне

en: Account Downgraded
bg_BG: Профилът бе понижен

en: Membership Cancelled
bg_BG: Членството е отменено

en: Downgrade Warning
bg_BG: Предупреждение за понижение

en: Free Listing Expired
bg_BG: Безплатният изтекъл срок на валидност

en: New Listing Submission
bg_BG: Ново подаване на обява

en: Listing Edit
bg_BG: Редактиране на обява

en: Recurring Payment
bg_BG: Периодично плащане

en: Membership Activated
bg_BG: Членството е активирано

en: Update Profile
bg_BG: Актуализиране на профила

en: New Agent
bg_BG: Нов агент

en: Payment Action Required
bg_BG: Изисквано действие за плащане

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
bg_BG: Глобални променливи:% web_url като URL адрес на уебсайта,% име на уебсайт като име на уебсайт,% user_email като user_email,% потребителско име като потребителско име

en: Subject for
bg_BG: Предмет за

en: Content for
bg_BG: Съдържание за

en: Save Changes
bg_BG: Запазите промените

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
bg_BG: % user_login_register като ново потребителско име,% user_pass_register като потребителска парола,% user_email_register като нов имейл потребител

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email
bg_BG: % user_login_register като ново потребителско име и% user_email_register като нов имейл на потребител

en: %reset_link as reset link
bg_BG: % reset_link като връзка за нулиране

en: %user_pass as user password
bg_BG: % user_pass като потребителска парола

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name
bg_BG: * можете да използвате% post_id като идентификационен номер,% property_url като URL адрес на собственост и% property_title като име на собственост

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as  $payment_details
bg_BG: * можете да използвате% invoice_no като номер на фактура,% total_price като $ totalprice и% payment_details като $ payment_details

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url
bg_BG: * можете да използвате %submit_title като номер на собственост, %submit_url като url за подаване на собственост

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list
bg_BG: * можете да използвате% match_submissions като съвпадащ списък за изпращане

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
bg_BG: * можете да използвате% expired_listing_url като изтекъл URL адрес на малката обява и% expired_listing_name като изтекъл име на малката обява

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url
bg_BG: * можете да използвате% new_listing_title като ново заглавие на малката обява и% new_listing_url като нов URL адрес на малката обява

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url
bg_BG: * можете да използвате% editing_listing_title за редактиране на заглавието на малката обява и% editing_listing_url за редактиране на URL адреса на малката обява

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
bg_BG: * можете да използвате% recurring_pack_name като повтарящо се име на packacge и% merchant като име на търговец

en: Sidebar Settings
bg_BG: Настройки на страничната лента

en: Post Settings
bg_BG: Настройки за публикуване

en: Page Settings
bg_BG: Настройки на страницата

en: Property List Advanced Options
bg_BG: Списък с имоти Разширени опции

en: Property List Directory Filter Settings
bg_BG: Настройки на филтъра за списъка с имоти

en: Appearance Options
bg_BG: Опции за облик

en: Title & Stars
bg_BG: Заглавие и звезди

en: Show Title:
bg_BG: Покажи заглавие:

en: default
bg_BG: по подразбиране

en: Transparent Header & Top Bar
bg_BG: Прозрачна горен колонтитул

en: Use transparent header
bg_BG: Използвайте прозрачен хедър

en: Use transparent top bar
bg_BG: Използване на прозрачна горна лента

en: Use borders on transparent top bar
bg_BG: Използване на граници на прозрачна лента

en: Advanced Search
bg_BG: подробно търсене

en: Distance between search form and the top margin. Type for ex: 90% or 90px.
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горното поле. Тип за ex: 90% or 90px.

en: Select header type
bg_BG: Изберете типа хедър

en: Content options
bg_BG: Опции за съдържанието

en: Show Agent on Sidebar ?
bg_BG: Показване на агент в страничната лента?

en: Slider Type ?
bg_BG: Тип плъзгач?

en: Show Content as
bg_BG: Показване на съдържанието като

en: Only for "Properties List Directory" page template !
bg_BG: Само за &quot;Шаблон за списъци с имоти&quot; шаблон!

en: Min Size Value
bg_BG: Минимална размери

en: Max Size Value
bg_BG: Максимална стойност на размера

en: Min Lot Size Value
bg_BG: Минимална стойност на размера на парцела

en: Max Lot Size Value
bg_BG: Максимална стойност на размера на партидата

en: Min Rooms Value
bg_BG: Минимална стая

en: Max Rooms Value
bg_BG: Максимална стойност на стаите

en: Min Bedrooms Value
bg_BG: Минимална спалня

en: Max Bedrooms Value
bg_BG: Максимален брой спални

en: Min Bathrooms Value
bg_BG: Минимална стойност на баните

en: Max Bathrooms Value
bg_BG: Максимална стойност на банята

en: Only for "Properties List" page template !
bg_BG: Само за шаблона на страницата &quot;Списък със собствености&quot;!

en: all
bg_BG: всичко

en: Action category
bg_BG: Категория на действие

en: All Listings
bg_BG: Всички обяви

en: Pick Category
bg_BG: Избиране на категория

en: All Types
bg_BG: Всички видове

en: Pick City
bg_BG: Избери Сити

en: Cities
bg_BG: Градове

en: Pick Area
bg_BG: Избери района

en: Areas
bg_BG: Области

en: These Options are available for "Property list" page template only!
bg_BG: Тези опции са налице само за шаблона на страницата &quot;Списък имоти&quot;!

en: Options for Revolution Slider (if Header Type "revolution slider" is selected)
bg_BG: Опции за плъзгача за революция (ако е избран &quot;плъзгачът за въртене&quot; на типа на заглавката)

en: Revolution Slider Name
bg_BG: Името на плъзгача за революция

en: Options for Video Header
bg_BG: Опции за заглавието на видеоклипа

en: Video MP4 version
bg_BG: Видео версия MP4

en: Upload Video
bg_BG: Качи видеоклип

en: Video WEBM version
bg_BG: Видео WEBM версия

en: Video OGV version
bg_BG: Видео версия на OGV

en: Cover Image
bg_BG: Покрийте изображение

en: Upload Image
bg_BG: Качи изображение

en: Full Screen?
bg_BG: Цял екран?

en: Title Over Image
bg_BG: Заглавие над изображението

en: Video Height(Ex:700, Default:580px)
bg_BG: Височина на видеоклипа (напр. 700, по подразбиране: 580px)

en: Overlay Opacity(betwen 0 and 1 , Ex:0.5, default 0.6)
bg_BG: Непрозрачност при наслагване (между 0 и 1, Ex: 0.5, по подразбиране 0.6)

en: Options for Theme Slider
bg_BG: Опции за плъзгача на темата

en: Options for Google Maps (if Header Type "google map" is selected)
bg_BG: Опции за Google Карти (ако е избран Header Type &quot;google map&quot;)

en:   Leave these blank in order to get the general map settings.
bg_BG: Оставете тези празни, за да получите общите настройки на картата.

en: Map - Center point  Latitudine:
bg_BG: Карта - център точка Latitudine:

en: Map - Center point  Longitudine:
bg_BG: Карта - Централна точка Надлъжност:

en: Zoom Level for map (1-20)
bg_BG: Ниво на мащабиране за карта (1-20)

en: Height of the map when closed
bg_BG: Височина на картата, когато е затворена

en: Height of map when open
bg_BG: Височина на картата при отваряне

en: Force map at the "closed" size ?
bg_BG: Карта на силите на &quot;затворен&quot; размер?

en: Force Google Map at the full screen size ?
bg_BG: Задействайте Google Map на пълния размер на екрана?

en: Options for Static Image  (if Header Type "image" is selected)
bg_BG: Опции за статично изображение (ако е избрано заглавието &quot;image&quot;)

en: Full Screen Background Type?
bg_BG: Тип на фона на цял екран?

en: Image Height(Ex:700, Default:580px)
bg_BG: Височина на изображението (напр. 700, по подразбиране: 580px)

en: Replace Map with this image
bg_BG: Заменете картата с това изображение

en: Show Title:
bg_BG: Покажи заглавие:

en: Group pictures in slider?(*only for blog posts)
bg_BG: Групирайте снимките в плъзгача? (* Само за публикации в блогове)

en: Embed Video id:
bg_BG: Вграждане на идент. № на видео:

en: Video from
bg_BG: Видео от

en: Where to show the sidebar:
bg_BG: Къде да се покаже страничната лента:

en: Select the sidebar:
bg_BG: Изберете страничната лента:

en: Stars
bg_BG: Звезди

en: Review Title
bg_BG: Преглед на заглавието

en: For action
bg_BG: За действие

en: Image size must be 44px x 50px.
bg_BG: Размерът на изображението трябва да бъде 44 пиксела х 50 пиксела.

en: For category
bg_BG: за категория:

en: For action
bg_BG: За действие

en: category
bg_BG: категория

en: Userpin in geolocation
bg_BG: Userpin в геолокация

en: For IDX (if plugin is enabled)
bg_BG: За IDX (ако е активирано разширението)

en: User
bg_BG: потребител

en: Afghanistan
bg_BG: Афганистан

en: Albania
bg_BG: Албания

en: Algeria
bg_BG: Алжир

en: American Samoa
bg_BG: Американска Самоа

en: Andorra
bg_BG: Андора

en: Angola
bg_BG: Ангола

en: Anguilla
bg_BG: Ангуила

en: Antarctica
bg_BG: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
bg_BG: Антигуа и Барбуда

en: Argentina
bg_BG: Аржентина

en: Armenia
bg_BG: Армения

en: Aruba
bg_BG: Аруба

en: Australia
bg_BG: Австралия

en: Austria
bg_BG: Австрия

en: Azerbaijan
bg_BG: Азербайджан

en: Bahamas
bg_BG: Бахамски острови

en: Bahrain
bg_BG: Бахрейн

en: Bangladesh
bg_BG: Бангладеш

en: Barbados
bg_BG: Барбадос

en: Belarus
bg_BG: Беларус

en: Belgium
bg_BG: Белгия

en: Belize
bg_BG: Белиз

en: Benin
bg_BG: Бенин

en: Bermuda
bg_BG: Бермуда

en: Bhutan
bg_BG: Бутан

en: Bolivia
bg_BG: Боливия

en: Bosnia and Herzegowina
bg_BG: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg_BG: Ботсуана

en: Bouvet Island
bg_BG: Остров Буве

en: Brazil
bg_BG: Бразилия

en: British Indian Ocean Territory
bg_BG: Британска територия от Индийски океан

en: Brunei Darussalam
bg_BG: Бруней Даруссалам

en: Bulgaria
bg_BG: България

en: Burkina Faso
bg_BG: Буркина Фасо

en: Burundi
bg_BG: Бурунди

en: Cambodia
bg_BG: Камбоджа

en: Cameroon
bg_BG: Камерун

en: Canada
bg_BG: Канада

en: Cape Verde
bg_BG: Кабо Верде

en: Cayman Islands
bg_BG: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg_BG: Централноафриканска република

en: Chad
bg_BG: Чад

en: Chile
bg_BG: Чили

en: China
bg_BG: Китай

en: Christmas Island
bg_BG: Коледният остров

en: Cocos (Keeling) Islands
bg_BG: Кокосови (Кийлинг) острови

en: Colombia
bg_BG: Колумбия

en: Comoros
bg_BG: Коморски острови

en: Congo
bg_BG: Конго

en: Congo, the Democratic Republic of the
bg_BG: Конго, Демократична република

en: Cook Islands
bg_BG: Кук острови

en: Costa Rica
bg_BG: Коста Рика

en: Cote d'Ivoire
bg_BG: Кот д&#39;Ивоар

en: Croatia (Hrvatska)
bg_BG: Хърватия (Хърватска)

en: Cuba
bg_BG: Куба

en: Curacao
bg_BG: Кюрасао

en: Cyprus
bg_BG: Кипър

en: Czech Republic
bg_BG: Чехия

en: Denmark
bg_BG: Дания

en: Djibouti
bg_BG: Джибути

en: Dominica
bg_BG: Доминика

en: Dominican Republic
bg_BG: Доминиканска република

en: East Timor
bg_BG: Източен Тимор

en: Ecuador
bg_BG: Еквадор

en: Egypt
bg_BG: Египет

en: El Salvador
bg_BG: Ел Салвадор

en: Equatorial Guinea
bg_BG: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg_BG: Еритрея

en: Estonia
bg_BG: Естония

en: Ethiopia
bg_BG: Етиопия

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg_BG: Фолкландски острови (Малвински)

en: Faroe Islands
bg_BG: Фарьорските острови

en: Fiji
bg_BG: Фиджи

en: Finland
bg_BG: Финландия

en: France
bg_BG: Франция

en: France Metropolitan
bg_BG: Франция Метрополитън

en: French Guiana
bg_BG: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg_BG: Френска полинезия

en: French Southern Territories
bg_BG: Френски южни територии

en: Gabon
bg_BG: Габон

en: Gambia
bg_BG: Гамбия

en: Georgia
bg_BG: Грузия

en: Germany
bg_BG: Германия

en: Ghana
bg_BG: Гана

en: Gibraltar
bg_BG: Гибралтар

en: Greece
bg_BG: Гърция

en: Greenland
bg_BG: Гренландия

en: Grenada
bg_BG: Гренада

en: Guadeloupe
bg_BG: Гваделупа

en: Guam
bg_BG: Гуам

en: Guatemala
bg_BG: Гватемала

en: Guinea
bg_BG: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg_BG: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg_BG: Гвиана

en: Haiti
bg_BG: Хаити

en: Heard and Mc Donald Islands
bg_BG: Слушайте и островите Мак Доналд

en: Holy See (Vatican City State)
bg_BG: Светия престол (Ватикана)

en: Honduras
bg_BG: Хондурас

en: Hong Kong
bg_BG: Хонг Конг

en: Hungary
bg_BG: Унгария

en: Iceland
bg_BG: Исландия

en: India
bg_BG: Индия

en: Indonesia
bg_BG: Индонезия

en: Iran (Islamic Republic of)
bg_BG: Иран (Ислямска република)

en: Iraq
bg_BG: Ирак

en: Ireland
bg_BG: Ирландия

en: Israel
bg_BG: Израел

en: Italy
bg_BG: Италия

en: Jamaica
bg_BG: Ямайка

en: Japan
bg_BG: Япония

en: Jordan
bg_BG: Йордания

en: Kazakhstan
bg_BG: Казахстан

en: Kenya
bg_BG: Кения

en: Kiribati
bg_BG: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic of
bg_BG: Корея, Демократична народна република

en: Korea, Republic of
bg_BG: Република Корея

en: Kuwait
bg_BG: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg_BG: Киргизстан

en: Lao, People's Democratic Republic
bg_BG: Лао, народна демократична република

en: Latvia
bg_BG: Латвия

en: Lebanon
bg_BG: Ливан

en: Lesotho
bg_BG: Лесото

en: Liberia
bg_BG: Либерия

en: Libyan Arab Jamahiriya
bg_BG: Либийската арабска джамахирия

en: Liechtenstein
bg_BG: Лихтенщайн

en: Lithuania
bg_BG: Литва

en: Luxembourg
bg_BG: Люксембург

en: Macau
bg_BG: Макао

en: Macedonia (FYROM)
bg_BG: Македония (Македония)

en: Madagascar
bg_BG: Мадагаскар

en: Malawi
bg_BG: Малави

en: Malaysia
bg_BG: Малайзия

en: Maldives
bg_BG: Малдиви

en: Mali
bg_BG: Мали

en: Malta
bg_BG: Малта

en: Marshall Islands
bg_BG: Маршаловите острови

en: Martinique
bg_BG: Мартиника

en: Mauritania
bg_BG: Мавритания

en: Mauritius
bg_BG: Мавриций

en: Mayotte
bg_BG: Майот

en: Mexico
bg_BG: Мексико

en: Micronesia, Federated States of
bg_BG: Микронезия, Федерални щати на

en: Moldova, Republic of
bg_BG: Република Молдова

en: Monaco
bg_BG: Монако

en: Mongolia
bg_BG: Монголия

en: Montserrat
bg_BG: Монсерат

en: Morocco
bg_BG: Мароко

en: Mozambique
bg_BG: Мозамбик

en: Montenegro
bg_BG: Черна гора

en: Myanmar
bg_BG: Мианмар

en: Namibia
bg_BG: Намибия

en: Nauru
bg_BG: Науру

en: Nepal
bg_BG: Непал

en: Netherlands
bg_BG: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg_BG: Холандски Антили

en: New Caledonia
bg_BG: Нова Каледония

en: New Zealand
bg_BG: Нова Зеландия

en: Nicaragua
bg_BG: Никарагуа

en: Niger
bg_BG: Нигер

en: Nigeria
bg_BG: Нигерия

en: Niue
bg_BG: Ниуе

en: Norfolk Island
bg_BG: Остров Норфолк

en: Northern Mariana Islands
bg_BG: Северни Мариански острови

en: Norway
bg_BG: Норвегия

en: Oman
bg_BG: Оман

en: Pakistan
bg_BG: Пакистан

en: Panama
bg_BG: Панама

en: Papua New Guinea
bg_BG: Папуа-Нова Гвинея

en: Paraguay
bg_BG: Парагвай

en: Peru
bg_BG: Перу

en: Philippines
bg_BG: Филипини

en: Pitcairn
bg_BG: Питкерн

en: Poland
bg_BG: Полша

en: Portugal
bg_BG: Португалия

en: Puerto Rico
bg_BG: Пуерто Рико

en: Qatar
bg_BG: Катар

en: Reunion
bg_BG: Реюнион

en: Romania
bg_BG: Румъния

en: Russian Federation
bg_BG: Руска федерация

en: Rwanda
bg_BG: Руанда

en: Saint Kitts and Nevis
bg_BG: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Martin
bg_BG: Свети Мартин

en: Saint Lucia
bg_BG: Сейнт Лусия

en: Saint Helena
bg_BG: Света Елена

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg_BG: Сейнт Винсънт и Гренадини

en: Samoa
bg_BG: Самоа

en: San Marino
bg_BG: Сан Марино

en: Sao Tome and Principe
bg_BG: Сао Томе и Принсипи

en: Saudi Arabia
bg_BG: Саудитска Арабия

en: Senegal
bg_BG: Сенегал

en: Seychelles
bg_BG: Сейшелските острови

en: Serbia
bg_BG: Сърбия

en: Sierra Leone
bg_BG: Сиера Леоне

en: Singapore
bg_BG: Сингапур

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg_BG: Словакия (Словашка република)

en: Slovenia
bg_BG: Словения

en: Solomon Islands
bg_BG: Соломоновите острови

en: Somalia
bg_BG: Сомалия

en: South Africa
bg_BG: Южна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bg_BG: Южна Джорджия и Южните Сандвичеви острови

en: Spain
bg_BG: Испания

en: Sri Lanka
bg_BG: Шри Ланка

en: St. Helena
bg_BG: Св. Елена

en: St. Pierre and Miquelon
bg_BG: Сен Пиер и Микелон

en: Sudan
bg_BG: Судан

en: Suriname
bg_BG: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
bg_BG: Островите Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg_BG: Свазиленд

en: Sweden
bg_BG: Швеция

en: Switzerland
bg_BG: Швейцария

en: Syrian Arab Republic
bg_BG: Сирийска Арабска Република

en: Taiwan, Province of China
bg_BG: Тайван, провинция Китай

en: Tajikistan
bg_BG: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic of
bg_BG: Танзания, Обединена република

en: Thailand
bg_BG: Тайланд

en: Togo
bg_BG: Да отида

en: Tokelau
bg_BG: Токелау

en: Tonga
bg_BG: лека индийска двуколка

en: Trinidad and Tobago
bg_BG: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg_BG: Тунис

en: Türkiye
bg_BG: Турция

en: Turkmenistan
bg_BG: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg_BG: Островите Туркс и Кайкос

en: Tuvalu
bg_BG: Тувалу

en: Uganda
bg_BG: Уганда

en: Ukraine
bg_BG: Украйна

en: United Arab Emirates
bg_BG: Обединени арабски емирства

en: United Kingdom
bg_BG: Великобритания

en: United States Minor Outlying Islands
bg_BG: Малките отдалечени острови на Съединените щати

en: Uruguay
bg_BG: Уругвай

en: Uzbekistan
bg_BG: Узбекистан

en: Vanuatu
bg_BG: Вануату

en: Venezuela
bg_BG: Венецуела

en: Vietnam
bg_BG: Виетнам

en: Virgin Islands (British)
bg_BG: Вирджински острови (британски)

en: Virgin Islands (U.S.)
bg_BG: Вирджински острови (САЩ)

en: Wallis and Futuna Islands
bg_BG: Островите Уолис и Футуна

en: Western Sahara
bg_BG: западна Сахара

en: Yemen
bg_BG: Йемен

en: Zambia
bg_BG: Замбия

en: Zimbabwe
bg_BG: Зимбабве

en: Clear WpResidence Cache
bg_BG: Изчисти кеша на WpResidence

en: Available Units
bg_BG: Налични единици

en: Property Description
bg_BG: Описание на имота

en: Property Address
bg_BG: Адрес на собствеността

en: Property Details
bg_BG: Детайли за имота

en: Features and Amenities
bg_BG: Характеристики и удобства

en: Images
bg_BG: Снимки

en: Paypal Recuring Profile- rest api
bg_BG: Paypal Записване на профил - почивка api

en: Active Life
bg_BG: Активен живот

en: Arts & Entertainment
bg_BG: Изкуства и развлечения

en: Automotive
bg_BG: автомобилен

en: Beauty & Spas
bg_BG: Красота и спа центрове

en: Education
bg_BG: образование

en: Event Planning & Services
bg_BG: Планиране на събития и услуги

en: Financial Services
bg_BG: Финансови услуги

en: Food
bg_BG: Храна

en: Health & Medical
bg_BG: Здраве и медицина

en: Home Services
bg_BG: Начало Услуги

en: Hotels & Travel
bg_BG: Хотели и пътувания

en: Local Flavor
bg_BG: Местен аромат

en: Local Services
bg_BG: Местни услуги

en: Mass Media
bg_BG: Средства за масова информация

en: Nightlife
bg_BG: Нощен живот

en: Pets
bg_BG: домашни любимци

en: Professional Services
bg_BG: Професионални услуги

en: Public Services & Government
bg_BG: Обществени услуги и правителство

en: Real Estate
bg_BG: Недвижим имот

en: Religious Organizations
bg_BG: Религиозни организации

en: Restaurants
bg_BG: Ресторанти

en: Shopping
bg_BG: Пазаруване

en: Transportation
bg_BG: транспорт

en: Add New Agency
bg_BG: Добавяне на нова агенция

en: Add Agency
bg_BG: Добавете агенция

en: Edit
bg_BG: редактиране

en: Edit Agency
bg_BG: Редактиране на агенцията

en: New Agency
bg_BG: Нова агенция

en: View
bg_BG: изглед

en: View Agency
bg_BG: Преглед на агенцията

en: Search Agency
bg_BG: Агенция за търсене

en: No Agency found
bg_BG: Не намерена агенция

en: Parent Agency
bg_BG: Агенция-майка

en: Featured Image
bg_BG: Представено изображение

en: Set Featured Image
bg_BG: Задайте превю изображение

en: Agency Categories
bg_BG: Категории агенции

en: Add New Agency Category
bg_BG: Добавяне на нова категория агенция

en: New Agency Category
bg_BG: Категория на нова агенция

en: Agency Action Categories
bg_BG: Категории на действие на агенцията

en: Add New Agency Action
bg_BG: Добавете ново действие от агенцията

en: New Agency Action
bg_BG: Ново действие на агенцията

en: Agency City
bg_BG: Агенция Сити

en: Add New Agency City
bg_BG: Добавяне на нова агенция Сити

en: New Agency City
bg_BG: Нова агенция Сити

en: Agency Neighborhood
bg_BG: Съседство на агенцията

en: Add New Agency Neighborhood
bg_BG: Добавяне на нова агенция за съседство

en: New Agency Neighborhood
bg_BG: Ново съседство на агенцията

en: Agency County / State
bg_BG: Агенция окръг / държава

en: Add New Agency County / State
bg_BG: Добавяне на нова агенция окръг / държава

en: New Agency County / State
bg_BG: Нова агенция окръг / държава

en: Agency Settings
bg_BG: Настройки на агенцията

en: Address:
bg_BG: Адрес:

en: Phone:
bg_BG: Телефон:

en: Mobile:
bg_BG: Подвижен:

en: Website (without http):
bg_BG: Уебсайт (без http):

en: Languages:
bg_BG: Езици:

en: License:
bg_BG: Разрешително:

en: Agency opening hours:
bg_BG: Работно време на агенцията:

en: Taxes:
bg_BG: Данъци:

en: The user id for this profile:
bg_BG: Потребителският номер за този профил:

en: Location on Map:
bg_BG: Местоположение на картата:

en: Place Pin with Property Address
bg_BG: Поставете Пин с адрес на собственост

en: ID
bg_BG: документ за самоличност

en: Action
bg_BG: действие

en: Agents
bg_BG: агенти

en: Add New Agent
bg_BG: Добавяне на нов агент

en: Add Agent
bg_BG: Добавете агент

en: Edit Agent
bg_BG: Редактиране на агент

en: View Agent
bg_BG: Преглед на агента

en: Search Agent
bg_BG: Агент за търсене

en: No Agents found
bg_BG: Не намерени агенти

en: Parent Agent
bg_BG: Родителски агент

en: Agent Categories
bg_BG: Категории агенти

en: Add New Agent Category
bg_BG: Добавяне на нова категория агент

en: New Agent Category
bg_BG: Нова категория агент

en: Agent Action Categories
bg_BG: Категории за действие на агенти

en: Add New Agent Action
bg_BG: Добавяне на ново действие от агент

en: New Agent Action
bg_BG: Действие на нов агент

en: Agent City
bg_BG: Агент Сити

en: Add New Agent City
bg_BG: Добавяне на нов агент град

en: New Agent City
bg_BG: Нов агент град

en: Agent Neighborhood
bg_BG: Агент квартал

en: Add New Agent Neighborhood
bg_BG: Добавяне на нов квартал на агента

en: New Agent Neighborhood
bg_BG: Нов квартал на агента

en: Agent County / State
bg_BG: Агент окръг / държава

en: Add New Agent County / State
bg_BG: Добавяне на нов агент окръг / държава

en: New Agent County / State
bg_BG: Нов агент окръг / държава

en: Agent Settings
bg_BG: Настройки на агента

en: Agent First Name:
bg_BG: Агент Име:

en: Agent Last Name:
bg_BG: Агент Фамилия:

en: Position:
bg_BG: Позиция:

en: Email:
bg_BG: Електронна поща:

en: Member of:
bg_BG: Член на:

en: The Agency id/Developer USER ID that has this agent:
bg_BG: Идентификационният номер на агента / ID на програмиста, който има този агент:

en: Current Agency/Developer
bg_BG: Текуща агенция / програмист

en: Agent Custom fields
bg_BG: Потребителски полета на агента

en: Field Label:
bg_BG: Поле за етикети:

en: Add New Developer
bg_BG: Добавяне на нов програмист

en: Add Developer
bg_BG: Добавяне на програмист

en: Edit Developer
bg_BG: Редактиране на програмиста

en: New Developer
bg_BG: Нова разработка

en: View Developer
bg_BG: Преглед на програмиста

en: Search Developer
bg_BG: Търсачка за програмисти

en: No Developer found
bg_BG: Няма намерен разработчик

en: Parent Developer
bg_BG: Родител за разработчици

en: Developer Categories
bg_BG: Категории програмисти

en: Add New Developer Category
bg_BG: Добавяне на нова категория за програмисти

en: New Developer Category
bg_BG: Нова категория за програмисти

en: Developer Action Categories
bg_BG: Категории за действие за програмисти

en: Add New Developer Action
bg_BG: Добавяне на ново действие за програмисти

en: New Developer Action
bg_BG: Ново действие за програмисти

en: Developer City
bg_BG: Град за програмисти

en: Add New Developer City
bg_BG: Добавяне на нов град за програмисти

en: New Developer City
bg_BG: Нов град за програмисти

en: Developer Neighborhood
bg_BG: Околна среда за програмисти

en: Add New Developer Neighborhood
bg_BG: Добавете квартал за нови програмисти

en: New Developer Neighborhood
bg_BG: Ново съседство за програмисти

en: Developer County / State
bg_BG: Окръг / държава за програмисти

en: Add New Developer County / State
bg_BG: Добавяне на нов окръг / държава за програмисти

en: New Developer County / State
bg_BG: Нова област / държава за програмисти

en: Developer Settings
bg_BG: Настройки за програмисти

en: Add New Invoice
bg_BG: Добавяне на нова фактура

en: Add Invoice
bg_BG: Добавяне на фактура

en: Edit Invoice
bg_BG: Редактиране на фактурата

en: New Invoice
bg_BG: Нова фактура

en: View Invoices
bg_BG: Преглед на фактурите

en: Search Invoices
bg_BG: Фактури за търсене

en: No Invoices found
bg_BG: Няма намерени фактури

en: Parent Invoice
bg_BG: Родителска фактура

en: Invoice Details
bg_BG: Данни за фактурите

en: Invoice Id:
bg_BG: Идент. № на фактурата:

en: Invoice NOT paid
bg_BG: Неплатена фактура

en: Invoice PAID
bg_BG: Изплатена фактура

en: Billing For :
bg_BG: Таксуване за:

en: Billing Type :
bg_BG: Тип на таксуване:

en: Item Id (Listing or Package id)
bg_BG: Идентификационен номер на елемент (Идент.

en: Item Price
bg_BG: Цена на артикула

en: Purchase Date
bg_BG: Дата на закупуване

en: User Id
bg_BG: Идент. № на потребителя

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
bg_BG: Paypal - възстановяване на идентификационния номер на плащането:

en: Billing For
bg_BG: Фактуриране за

en: Invoice Type
bg_BG: Тип фактура

en: Purchased by User
bg_BG: Закупен от потребителя

en: Not Paid
bg_BG: Неплатен

en: Paid
bg_BG: платен

en: Invoice
bg_BG: фактура

en: Publish Listing with Featured
bg_BG: Публикуване в списък с Препоръчано

en: Package
bg_BG: Пакет

en: Listing
bg_BG: Обява

en: One Time
bg_BG: Веднъж

en: Recurring
bg_BG: Повтаряне

en: To
bg_BG: Дo

en: Billing for
bg_BG: Фактуриране за

en: Billing type
bg_BG: Тип на таксуване

en: Total Price
bg_BG: Обща цена

en: Membership Packages
bg_BG: Членство Пакети

en: Add New Membership Package
bg_BG: Добавете нов пакет за членство

en: Add Membership Packages
bg_BG: Добавете пакети за членство

en: Edit Membership Packages
bg_BG: Редактиране на пакети за членство

en: Edit Membership Package
bg_BG: Редактиране на пакета за членство

en: New Membership Packages
bg_BG: Нови пакети за членство

en: View Membership Packages
bg_BG: Преглед на пакети за членство

en: Search Membership Packages
bg_BG: Търсене на пакети за членство

en: No Membership Packages found
bg_BG: Няма намерени пакети за членство

en: Parent Membership Package
bg_BG: Родителски пакет за членство

en: Package Details
bg_BG: Детайли за пакета

en: Billing Time Unit :
bg_BG: Час за таксуване:

en: Bill every x units
bg_BG: Бил на всеки х единици

en: How many listings are included?
bg_BG: Колко списъци са включени?

en: Unlimited listings ?
bg_BG: Неограничените обяви?

en: How many Featured listings are included?
bg_BG: Колко включени обяви са включени?

en: How many images are included per listing?
bg_BG: Колко изображения са включени в една малка обява?

en: Package Price in
bg_BG: Цена на пакета в

en: Display package for? *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: Показва се пакета за? * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: Is visible?
bg_BG: Виждате ли се?

en: unlimited
bg_BG: неограничен

en: Unlimited
bg_BG: неограничен

en: Your Current Package :
bg_BG: Вашият текущ пакет:

en:   unlimited
bg_BG: неограничен

en: Listings Included
bg_BG: Обяви включени

en: Listings Remaining
bg_BG: Останалите обяви

en: Featured Included
bg_BG: Включени включени

en: Featured Remaining
bg_BG: Препоръчани оставащи

en: Images / per listing
bg_BG: Изображения / за всяка малка обява

en: Ends On
bg_BG: Край на

en: Your Current Package:
bg_BG: Вашият текущ пакет:

en: Free Membership
bg_BG: Безплатно членство

en: Images / listing
bg_BG: Изображения / обява

en: Ends On: -
bg_BG: Включва: -

en: Your Current Package:
bg_BG: Вашият текущ пакет:

en:   Unlimited listings
bg_BG: Неограничен списък

en:  Listings
bg_BG: Обяви

en:  remaining
bg_BG: оставащ

en:  Featured listings
bg_BG: Препоръчани обяви

en:  remaining
bg_BG: оставащ

en: Unlimited listings
bg_BG: Неограничен списък

en:   remaining
bg_BG: оставащ

en: Select package
bg_BG: Изберете пакет

en: Messages
bg_BG: Съобщения

en: Message
bg_BG: съобщение

en: Add New Message
bg_BG: Добавяне на ново съобщение

en: Add Message
bg_BG: Добавяне на съобщение

en: Edit Message
bg_BG: Редактиране на съобщението

en: New Message
bg_BG: Ново съобщение

en: View Message
bg_BG: Преглед на съобщението

en: Search Message
bg_BG: Търсене в съобщение

en: No Message found
bg_BG: Няма намерено съобщение

en: Parent Message
bg_BG: Родителско съобщение

en: Message Details
bg_BG: Подробности за съобщението

en: From User:
bg_BG: От потребител:

en: To User:
bg_BG: Към потребителя:

en: unread
bg_BG: непрочетен

en: From
bg_BG: от

en: Message from
bg_BG: Съобщение от

en:  Sent for property
bg_BG: Изпратено за собственост

en: with the link:
bg_BG: с връзката:

en: Selected dates:
bg_BG: Избрани дати:

en:  to
bg_BG:  в

en:  guests:
bg_BG: гости:

en: Your message was sent! You will be notified by email when a reply is received.
bg_BG: Вашето съобщение е изпратено! Ще получите известие по имейл, когато получите отговор.

en: Properties
bg_BG: Имоти

en: Property
bg_BG: Имот

en: Add Property
bg_BG: Добавяне на собственост

en: Edit Property
bg_BG: Редактиране на собственост

en: New Property
bg_BG: Нова собственост

en: View Property
bg_BG: Вижте имота

en: Search Property By Name or ID
bg_BG: Търсене на имот по име или ID

en: No Properties found
bg_BG: Няма намерени свойства

en: No Properties found in Trash
bg_BG: Няма намерени свойства в кошчето

en: Parent Property
bg_BG: Родителска собственост

en: Add New Property Category
bg_BG: Добавяне на нова категория собственост

en: New Property Category
bg_BG: Нова категория собственост

en: Add New Type
bg_BG: Добави нов тип

en: New Type
bg_BG: Нов вид

en: Add New City
bg_BG: Добавяне на нов град

en: New City
bg_BG: Нов град

en: Neighborhood
bg_BG: квартал

en: Add New Neighborhood
bg_BG: Добавете ново квартал

en: New Neighborhood
bg_BG: Ново съседство

en: County / State
bg_BG: Окръг / държава

en: Add New County / State
bg_BG: Добавяне на нов окръг / държава

en: New County / State
bg_BG: Нова окръг / държава

en: Add New Feature
bg_BG: Добави нова характеристика

en: New Feature
bg_BG: Нова характеристика

en: Add New Status
bg_BG: кликнете, за да добавите ново състояние

en: New Status
bg_BG: кликнете, за да добавите ново състояние

en: Property Media & Documents
bg_BG: Медии и документи за собственост

en: Property Custom Fields
bg_BG: Персонализирани полета на собственост

en: Address and Map Location
bg_BG: Местоположение на картата:

en: Energy Class
bg_BG: Енергиен клас

en: Property  Subunits
bg_BG: Субединици за собственост

en: Property Custom
bg_BG: Имоти по избор

en: Responsible Agent / User
bg_BG: Отговорен агент / потребител

en: Property Subunits
bg_BG: Субединици за собственост

en: Use Floor Plans
bg_BG: Използвайте планове на етажите

en: Plan Title
bg_BG: Заглавие на плана

en: Plan Description
bg_BG: Описание на плана

en: Plan Size
bg_BG: Размер на план

en: Plan Rooms
bg_BG: План на стаите

en: Plan Bathrooms
bg_BG: Планирайте бани

en: Plan Price
bg_BG: Цена на план

en: Plan Image
bg_BG: Планирайте изображението

en: Add new plan
bg_BG: Добавете нов план

en: (*text)
bg_BG: (*текст)

en: (*numeric)
bg_BG: (* Цифров)

en: (*date)
bg_BG: (*дата)

en: Not Available
bg_BG: Не е налично

en: Paid Submission is disabled
bg_BG: Платеното подаване е деактивирано

en: You are on membership mode. There are no details to show for this mode.
bg_BG: Вие сте в режим на членство. Няма данни за този режим.

en: Pay Status:
bg_BG: Статус на плащане:

en: PAID
bg_BG: ПЛАТЕНА

en: Address(*only street name and building no):
bg_BG: Адрес (* само името на улицата и сграда №):

en: Zip:
bg_BG: Пощенски код:

en: Country:
bg_BG: Държава:

en: Latitude:
bg_BG: Географска ширина:

en: Longitude:
bg_BG: дължина:

en: Google View Camera Angle
bg_BG: Google View Angle на камерата

en: Enable Google Street View
bg_BG: Активирайте Google Street View

en: Hide Map Marker ?
bg_BG: Скриване на маркера на картата ?

en: Main Agent:
bg_BG: Основен агент:

en: User:
bg_BG: Потребител:

en: Secondary Agents(*multiple selection):
bg_BG: Вторични агенти (* многократна селекция):

en: Upload new file(Image or pdf)
bg_BG: Качване на нов файл (изображение или pdf)

en: Video From:
bg_BG: Видео от:

en: Virtual Tour
bg_BG: Виртуална разходка

en: Price(use only numbers):
bg_BG: Цена (използвайте само цифри):

en: After Price Label(*for example "per month"):
bg_BG: След етикета на цената (* например &quot;на месец&quot;):

en: Before Price Label(*for example "per month"):
bg_BG: Етикет преди цена (* например "на месец"):

en: Size(*only numbers):
bg_BG: Размер (* само числа):

en: Lot Size(*only numbers):
bg_BG: Размер на партида (* само числа):

en: Rooms(*only numbers):
bg_BG: Стаи (* само номера):

en: Bedrooms(*only numbers):
bg_BG: Спални (* само номера):

en: Bathrooms(*only numbers):
bg_BG: Бани(*само цифри):

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end):
bg_BG: Собственик / Бележник на агента (* не се вижда от предната страна):

en: Make it Featured Property
bg_BG: Направете го Представена собственост

en: Property in theme Slider
bg_BG: Имоти в тема Плъзгач

en: Energy Index in kWh/m2a:
bg_BG: Индекс на енергията в kWh / m2a:

en: Energy Class:
bg_BG: Енергиен клас:

en: Select Energy Class (EU regulation)
bg_BG: Изберете енергиен клас (регламент на ЕС)

en: EPC Potential Rating
bg_BG: EPC потенциал

en: Featured
bg_BG: Препоръчани

en: published
bg_BG: публикувано

en: Yes
bg_BG: да

en: No
bg_BG: Не

en: Video Tutorial
bg_BG: Видео обучение

en: Upload SVG
bg_BG: Качване на SVG

en: Slug
bg_BG: плужек

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Which city has this area
bg_BG: Кой град има тази област

en: Page id for this term
bg_BG: Страница id за този термин

en: Category Tagline
bg_BG: Категория &quot;&quot;

en: City that has this area
bg_BG: Град, който има тази област

en: expired
bg_BG: просрочен

en: disabled
bg_BG: хора с увреждания

en: Which county / state has this city
bg_BG: Кой окръг / държава има този град

en: County / State that has this city
bg_BG: Окръг / държава, която има този град

en: Already Subunit for
bg_BG: Вече субединици за

en: Enable
bg_BG: Активиране

en: Due to speed & usability reasons we only show your first 50 properties. If the Listing you want to add as subunit is not in this list please add the id manually.
bg_BG: Поради причини за бързина и използваемост, показваме само първите 50 свойства. Ако списъкът, който искате да добавите като подразделение, не е в този списък, моля, добавете идентификационния номер ръчно.

en: Select Subunits From the list:
bg_BG: Изберете Подгрупи от списъка:

en: Or add the ids separated by comma.
bg_BG: Или добавете идентификационните номера, разделени със запетая.

en: Searches
bg_BG: Търсенията

en: Add New Searches
bg_BG: Добавяне на нови търсения

en: Add Searches
bg_BG: Добавяне на търсения

en: Edit Searches
bg_BG: Редактиране на търсенията

en: New Searches
bg_BG: Нови търсения

en: View Searches
bg_BG: Преглед на търсенията

en: Search Searches
bg_BG: Търсене в търсенето

en: No Searches found
bg_BG: Не бяха намерени търсения

en: Parent Searches
bg_BG: Търсене на родители

en: Search Details
bg_BG: Подробности за търсенето

en: Email to
bg_BG: Изпратете имейл до

en: Search parameters
bg_BG: Параметри за търсене

en: add to favorites
bg_BG: добави към любими

en: remove from favorites
bg_BG: премахване от любимите

en: share this page
bg_BG: дял

en: Share
bg_BG: Сподели

en: Favorite
bg_BG: Любим

en: Print
bg_BG: Печат

en: Property Reviews
bg_BG: Мнения за Имоти

en: Page Views Statistics
bg_BG: Статистика за показвания на страници

en: Updated On:
bg_BG: Последни промени:

en: Year Built:
bg_BG: Година строеж

en: properties
bg_BG: имоти

en: load articles
bg_BG: зареждайте статиите

en: load more listings
bg_BG: заредете повече обяви

en: favorite
bg_BG: любим

en: Number of Page Views
bg_BG: Брой показвания на страници

en: Contact Me
bg_BG: Свържи се с мен

en: Schedule a showing?
bg_BG: График за показване?

en: Day
bg_BG: ден

en: Time
bg_BG: път

en: Your Phone
bg_BG: Твоят телефон

en: I'm interested in
bg_BG: Интересувам се от

en: Send Email
bg_BG: Изпратете имейл

en: Send Private Message
bg_BG: Изпрати лично съобщение

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
bg_BG: Можете да отговорите на частни съобщения от страницата &quot;Вх. Поща&quot; в потребителския си профил.

en: Yelp Details
bg_BG: Yelp Детайли

en: all open
bg_BG: всички отворени

en: all closed
bg_BG: всички затворени

en: only the first one open
bg_BG: само първата отворена

en: Other units in
bg_BG: Други единици в

en: Category:
bg_BG: Категория:

en: Rooms:
bg_BG: Стаи:

en: Bedrooms:
bg_BG: Спални

en: Baths:
bg_BG: Бани:

en: Size:
bg_BG: Размер:

en: Types
bg_BG: Видове

en: States
bg_BG: Регион

en: Type address, state, city or area
bg_BG: Въведете адрес, държава, град или област

en: Type Keyword
bg_BG: Въведете ключова дума

en: Type your message...
bg_BG: Въведете съобщението си ...

en: Send Message
bg_BG: Изпрати съобщение

en:  more listings
bg_BG: повече обяви

en:  more articles
bg_BG: повече статии

en: Username
bg_BG: Потребител

en: Password
bg_BG: парола

en: Login
bg_BG: Влизам

en: Forgot Password?
bg_BG: Забравена парола?

en: Enter Your Email Address
bg_BG: Напишете своя емайл адрес

en: Reset Password
bg_BG: Нулиране на паролата

en: Return to Login
bg_BG: Връщане към влизането

en: Retype Password
bg_BG: Повторете паролата

en: Select User Type
bg_BG: Изберете Тип на потребителя

en: I agree with
bg_BG: съгласен съм с

en: terms & conditions
bg_BG: Правила и условия

en: A password will be e-mailed to you
bg_BG: Паролата ще ви бъде изпратена по електронна поща

en: Register
bg_BG: Регистрирам

en: Featured Article
bg_BG: Представен член

en: read more
bg_BG: Прочетете още

en: more listings
bg_BG: повече обяви

en: more articles
bg_BG: повече статии

en: Days
bg_BG: дни

en: Week
bg_BG: седмица

en: Weeks
bg_BG: седмици

en: Month
bg_BG: месец

en: Months
bg_BG: Месеци

en: Year
bg_BG: година

en: Years
bg_BG: Години

en: Listings
bg_BG: Обяви

en: Get started
bg_BG: Първи стъпки

en: View Profile
bg_BG: Виж профил

en: Property Page Only - Text with Agent details
bg_BG: Само страница за собственост - Текст с подробности за агента

en: WpResidence - Property Page Design
bg_BG: WpResidence - Дизайн на страница за имоти

en: Text
bg_BG: Текст

en: Design options
bg_BG: Опции за дизайн

en: Property Page Only - Property Gallery
bg_BG: Само страница за собственост - Галерия с имоти

en: Thumbnail max width in px
bg_BG: Максимална ширина на миниатюри в px

en: Thumbnail max width in px (*height is auto calculated based on image ratio)
bg_BG: Максимална ширина на миниатюри в px (* височината се изчислява автоматично въз основа на съотношението на изображението)

en: Thumbnail right & bottom margin in px
bg_BG: Миниатюрен десен и долен марж в px

en: Maximum no of thumbs
bg_BG: Максимален брой палци

en: Property Page Only - Related Listings
bg_BG: Само страница за собственост - Свързани обяви

en: Property Page Only - Contact Form Agent
bg_BG: Само страница за собственост - Форма за контакт Агент

en: Property Page Only - Agent Card
bg_BG: Само страница за собственост - Карта на агент

en: Colums : 1 or 2
bg_BG: Колони: 1 или 2

en: One column means that agent details go below the image, two columns means agent details are on the right side of the image.
bg_BG: Една колона означава, че подробностите на агента падат под изображението, две колони означават, че детайлите на агента са от дясната страна на изображението.

en: Slider Type
bg_BG: Тип на плъзгача

en: Show map in slider type?
bg_BG: Показване на карта в тип плъзгач?

en: Make sure you are using only 1 map per page in order to avoid conflicts
bg_BG: Уверете се, че използвате само 1 карта на страница, за да избегнете конфликти

en: Property Page Only - Details Section
bg_BG: Само страница с имоти - раздел &quot;Детайли&quot;

en: Select the property section
bg_BG: Изберете секцията &quot;Имоти&quot;

en: Select a property section from the theme default details elements.
bg_BG: Изберете елемент от собствеността от елементите на детайлите по подразбиране за темата.

en: Columns
bg_BG: колони

en: Columns (*works only for address, property details and features and amenities)
bg_BG: Колони (* работи само за адреса, подробности за имота и функции и удобства)

en: Property Page Only - Single Detail
bg_BG: Само страница за собственост - Единичен детайл

en: Select single detail
bg_BG: Изберете отделни детайли

en: Select one single detail from dropdown
bg_BG: Изберете един детайл от падащото меню

en: Element Label
bg_BG: Етикет на елементите

en: Property Page Only - Text with Details
bg_BG: Само страница за собственост - Текст с данни

en: Property Page Only - Details as Accordion
bg_BG: Само страница за собственост - Подробности за акрония

en: Accordion Open/Close Status
bg_BG: Отворен / Затварящ статус на аквариума

en: Accordion Open/Close status
bg_BG: Статус &quot;Откриване / Затваряне&quot; на аордовете

en: Yelp Views
bg_BG: Изгледи на Yelp

en: Property Page Only - Details as Tabs
bg_BG: Само страница за собственост - Подробности като разделите

en: Description Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Описание Етикет в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Property Address Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Етикет за адрес на собственост в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Property Details Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Детайл на собствеността Етикет в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Amenities and Features Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Удобства и функции Етикет в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Map label in the tab.  Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
bg_BG: Етикет на картата в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва. Не забравяйте да имате само една карта на страница за собственост, за да избегнете конфликти.

en: Walkscore Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Walkscore Label в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Floor Plans Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Етажни планове Етикет в таба. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Page Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Показвания на страници в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Virtual Tour in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Виртуална обиколка в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Yelp Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bg_BG: Преглеждания в Yelp в раздела. Задайте го, ако не искате да се показва.

en: Type Category names
bg_BG: Въведете имена на категории

en: list of category id's sepearated by comma
bg_BG: списъкът на id на категорията се закръгля със запетая

en: Type Action names
bg_BG: Въведете имена на действия

en: list of action ids separated by comma (*only for properties)
bg_BG: списък на иконите за действия, разделени със запетая (* само за имоти)

en: Type City names
bg_BG: Въведете имена на градове

en: list of city ids separated by comma (*only for properties)
bg_BG: списък на идентификациите на града, разделени със запетая (* само за имоти)

en: Type Area names
bg_BG: Тип имена на зони

en: list of area ids separated by comma (*only for properties)
bg_BG: списък с идентификационни данни за района, разделени със запетая (* само за имоти)

en: No of items
bg_BG: Брой елементи

en: how many items
bg_BG: колко елемента

en: No of items per row
bg_BG: Брой елементи на ред

en: The number of items per row
bg_BG: Броят на елементите на ред

en: Vertical or horizontal ?
bg_BG: Вертикално или хоризонтално?

en: What type of alignment (vertical or horizontal) ?
bg_BG: Какъв тип подравняване (вертикално или хоризонтално)?

en: Show featured listings only?
bg_BG: Показване само на изброените обяви?

en: Show featured listings only? (yes/no)
bg_BG: Показване само на изброените обяви? (да не)

en: Sort By
bg_BG: Подреди по

en: Design Type
bg_BG: Тип дизайн

en: type 1 or 2
bg_BG: тип 1 или 2

en: Google Map with Property Marker
bg_BG: Google Карта с маркер за собственост

en: Property ID
bg_BG: Идент

en: Add the ID of the property you want to show
bg_BG: Добавете идентификационния номер на собствеността, която искате да покажете

en: Listings per Agent, Agency or Developer
bg_BG: Обяви на агент, агенция или програмист

en: Type Agent, Agency or Developert name
bg_BG: Въведете име на агент, агенция или разработчик

en: Select one Agent, Agency or Developer
bg_BG: Изберете един агент, агенция или програмист

en: Number of Listings
bg_BG: Брой обяви

en: Number of Listings to display
bg_BG: Брой обяви за показване

en: Display Categories
bg_BG: Показване на категориите

en: Type Categories,Actions,Cities,Areas,Neighborhoods or County name you want to show
bg_BG: Въведете категории, действия, градове, райони, квартали или име на окръг, които искате да покажете

en: Items per row
bg_BG: Елементи на ред

en: How many items listed per row? For type 2 use only 1.
bg_BG: Колко елемента са изброени на ред? За тип 2 използвайте само 1.

en: Select Item Type 1/2?
bg_BG: Изберете Тип Тип 1/2?

en: Item Height
bg_BG: Височина на елемента

en: Extra Class Name
bg_BG: Екстра клас име

en: List Agents
bg_BG: Списък агенти

en: Agent Lists
bg_BG: Списъци на агенти

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Section Title
bg_BG: Раздел Дял

en: list of agent category names
bg_BG: списък на имената на категориите агенти

en: list of agent action names
bg_BG: списък на имената на действащите агенти

en: list of agent city names
bg_BG: списък на имената на агентите

en: list of agent area names
bg_BG: списък на имената на районите на агентите

en: Link to global listing
bg_BG: Връзка към глобалната обява

en: link to global listing
bg_BG: връзка към глобалната обява

en: Random Pick (yes/no)
bg_BG: Случаен избор (да / не)

en: Choose if agents should display randomly on page refresh.
bg_BG: Изберете дали агентите трябва да се показват на случаен принцип при опресняване на страницата.

en: Recent Items Slider
bg_BG: Плъзгач на последните елементи

en: Recent Items Slider Shortcode
bg_BG: Последни елементи плъзгач кратък код

en: What type of items
bg_BG: Какъв тип елементи

en: list properties or articles
bg_BG: списък свойства или статии

en: Slider Navigation Arrows Position
bg_BG: Местоположение на плъзгача навигационни стрелки

en: Category Id's
bg_BG: Идентификатори на категории

en: list of category id's sepearated by comma (*only for properties)
bg_BG: списък на идентификационните номера на категорията се закръгля със запетая (* само за имоти)

en: Action Id's
bg_BG: Id на действието

en: City Id's
bg_BG: Сити на града

en: Area Id's
bg_BG: Идентификационен номер на района

en: County/State Id's
bg_BG: Идентификационни данни за окръг / държава

en: list of county/State ids separated by comma (*only for properties)
bg_BG: списък на окръзи / държавни IDs разделени със запетая (* само за имоти)

en: Type Property Status
bg_BG: Статус на свойство тип

en: list of property status ids separated by comma (*only for properties)
bg_BG: Списък на ИД на свойство, разделени със запетая (*само за свойства)

en: Auto scroll period
bg_BG: Период на автоматично превъртане

en: Auto scroll period in seconds - 0 for manual scroll, 1000 for 1 second, 2000 for 2 seconds and so on.
bg_BG: Период на автоматично превъртане в секунди - 0 за ръчно превъртане, 1000 за 1 секунда, 2000 за 2 секунди и т.н.

en: Icon content box
bg_BG: Поле за съдържание на иконите

en: Icon Content Box Shortcode
bg_BG: Икона Съдържание Клетка Shortcode

en: Box Title
bg_BG: Каре дял

en: Box Title goes here
bg_BG: Заглавието на полето е тук

en: Image url
bg_BG: URL адрес на изображението

en: Image or Icon url
bg_BG: Импулс на изображение или икона

en: Content of the box
bg_BG: Съдържание на полето

en: Content of the box goes here
bg_BG: Съдържанието на полето е тук

en: Image Effect
bg_BG: Ефект на изображението

en: Use image effect? yes/no
bg_BG: Използвайте ефекта на изображението? да не

en: Link
bg_BG: връзка

en: The link with http:// in front
bg_BG: Връзката с http: // отпред

en: Spacer Shortcode
bg_BG: Разделен код за разстояние

en: Spacer Type
bg_BG: Тип спейсър

en: Space Type : 1 with no middle line, 2 with middle line
bg_BG: Тип пространство: 1 без средна линия, 2 с средна линия

en: Space height
bg_BG: Височина на пространството

en: Space height in px
bg_BG: Височина на пространството в px

en: Membership Package
bg_BG: Пакет за членство

en: Type Package name
bg_BG: Въведете името на пакета

en: Select only one Package
bg_BG: Изберете само един пакет

en: Content of the package box
bg_BG: Съдържание на кутията за пакети

en: Add content for the package
bg_BG: Добавете съдържание за пакета

en: Make package featured
bg_BG: Представете пакета

en: Make package featured (no/yes)
bg_BG: Направете отличен пакет (не / да)

en: Featured Agency / Developer shortcode
bg_BG: Препоръчана агенция / Shortcode за програмисти

en: Featured Developer / Agency
bg_BG: Представен разработчик / агенция

en: Type Agency or Developer name
bg_BG: Тип агенция или име на програмист

en: Select one Agency or Developer
bg_BG: Изберете една агенция или програмист

en: Status Text Label
bg_BG: Етикет на текста за състоянието

en: Path to an image of your choice (best size 300px  x 300px)
bg_BG: Път към изображение по ваш избор (най-добър размер 300px x 300px)

en: List items by ID
bg_BG: Списък на елементите по идентификационен номер

en: List Items by ID Shortcode
bg_BG: Списък на елементите по идентификационен код Shortcode

en: List properties or articles
bg_BG: Списък имоти или статии

en: Items IDs
bg_BG: Идентификатори на елементи

en: List of IDs separated by comma
bg_BG: Списък на идентификационните номера, разделени със запетая

en: How many items do you want to show ?
bg_BG: Колко елемента искате да покажете?

en: link to global listing with http
bg_BG: връзка към глобалната обява с http

en: Testimonial
bg_BG: атестат

en: Testiomonial Shortcode
bg_BG: Свидетелски кратък код

en: Client name here
bg_BG: Име на клиента тук

en: Title Client
bg_BG: Заглавие Клиент

en: title or client postion
bg_BG: заглавието или позицията на клиента

en: Path to client picture, (best size 120px  x 120px)
bg_BG: Пътека към клиентска снимка (най-добър размер 120px x 120px)

en: Testimonial Text Here.
bg_BG: Свидетелски текст тук.

en: Testimonial Text Here.
bg_BG: Свидетелски текст тук.

en: Testimonial Type
bg_BG: Вид на атестацията

en: Select 1,2,3 or 4
bg_BG: Изберете 1,2,3 или 4

en: Only for type3: no of stars for reviews (from 1 to 5, increment by 0.5)
bg_BG: Само за тип3: няма звезди за отзиви (от 1 до 5, увеличение с 0.5)

en: Only for type3:Testimonial Title
bg_BG: Само за type3: Title Testimonial Title

en: Recent Items
bg_BG: Последни елементи

en: Recent Items Shortcode
bg_BG: Скорошен код за скорошни теми

en: List of terms for the filter bar (*applies only for properties, not articles/posts)
bg_BG: Списък на термините за филтърната лента (* важи само за имоти, а не за статии / публикации)

en: Terms are items in any property taxonomy(Category, Action, City, Area or State/County)
bg_BG: Условията са елементи във всяка собствена таксономия (категория, действие, град, район или държава / област)

en: Type County/State names
bg_BG: Въведете имената на окръг / държава

en: Will deactivate theme cache and increase loading time. (*only for properties)
bg_BG: Ще деактивира кеша на тема и ще увеличи времето за зареждане. (* само за имоти)

en: Featured Agent
bg_BG: Представен агент

en: Featured Agent Shortcode
bg_BG: Препоръчан агент Shortcode

en: Type Agent name
bg_BG: Въведете името на агента

en: Select one Agent
bg_BG: Изберете един агент

en: Notes
bg_BG: бележки

en: Notes for featured agent
bg_BG: Бележки за избран агент

en: Featured Article Shortcode
bg_BG: Препоръчана статия Shortcode

en: Type article name
bg_BG: Въведете името на статията

en: Select one article
bg_BG: Изберете една статия

en: Featured text (for type1)
bg_BG: Препоръчителен текст (за тип1)

en: featured text
bg_BG: черта текст

en: Featured Property
bg_BG: Представена собственост

en: Featured Property Shortcode
bg_BG: Препоръчана собственост Shortcode

en: Property id
bg_BG: Идент. № на имота

en: Second Line
bg_BG: Втори ред

en: Second line text
bg_BG: Текст от втория ред

en: type 1, 2, 3 or 4
bg_BG: тип 1, 2, 3 или 4

en: Login Form
bg_BG: форма за влизане

en: Login Form Shortcode
bg_BG: Формуляр за вход Shortcode

en: Register link text
bg_BG: Регистрирайте текста на връзката

en: Register page url
bg_BG: Регистрирайте URL адреса на страницата

en: Register Form
bg_BG: Формуляр за регистрация

en: Register Form Shortcode
bg_BG: Регистрирайте формуляра Shortcode

en: Advanced Search Shortcode
bg_BG: Разширено търсене Shortcode

en: Contact Us
bg_BG: Свържете се с нас

en: Contact Form Shortcode
bg_BG: Форма за контакти Shortcode

en: Text Align
bg_BG: Текстът е подравнен

en: Input Background Color
bg_BG: Цвят фон поле за коментар

en: Input Text Color
bg_BG: Цвят на текстовото поле

en: Input text Color
bg_BG: Цвят на текстовото поле

en: Button Size
bg_BG: Размер на бутона

en: Testimonial Slider
bg_BG: Свидетелски плъзгач

en: Visible Items
bg_BG: Видими елементи

en: How many items are visible
bg_BG: Колко елемента се виждат

en: What type of slider do you use?
bg_BG: Какъв тип плъзгач използвате?

en: Display Places Slider
bg_BG: Плъзгач на места за показване

en: Property Page Only - Masonry Gallery
bg_BG: Само страница на имота - галерия за зидария

en: Property Page Only - Masonry Gallery Type2
bg_BG: Само страница на имота - Галерия за зидария Type2

en: Property Page Only - Other Agents
bg_BG: Само страница за имоти - Други агенти

en: Category List
bg_BG: Списък на категориите

en: display a list with items in a category
bg_BG: показване на списък с елементи от дадена категория

en: Select category
bg_BG: Избери категория

en: Show number of listings
bg_BG: Показване на броя на списъците

en: Map With Listings or Office location pin?
bg_BG: Карта с обяви или щифт за местоположението на офиса?

en: Map with Listings
bg_BG: Карта с обяви

en: Display listings or Office contact location pin ?
bg_BG: Показване на списъци или местоположение на контакт с офиса ?

en: Show Contact Details over map
bg_BG: Показване на данни за контакт върху картата

en: Show Contact Details over map
bg_BG: Показване на данни за контакт върху картата

en: Map Height
bg_BG: Височина на картата

en: Map Style
bg_BG: Стил на картата

en: Map Style from snazy maps
bg_BG: Стил на картата от snazy maps

en: Select City
bg_BG: Изберете град

en: Select Area
bg_BG: Изберете Област

en: Select Category
bg_BG: Избери категория

en: Select Action Category
bg_BG: Изберете Категория действия

en: Select Agency Category
bg_BG: Изберете Категория на агенцията

en: Need an account? Register here!
bg_BG: Имате нужда от акаунт? Регистрирайте се тук!

en: Back to Login
bg_BG: Връщане към вход

en: Hello
bg_BG: Здравейте

en: Measurement Unit
bg_BG: Измервателно звено

en: feet
bg_BG: крака

en: meters
bg_BG: м

en: acres
bg_BG: акра

en: yards
bg_BG: ярда

en: hectares
bg_BG: ха

en: square
bg_BG: квадрат

en: Sale Price
bg_BG: Продажна цена

en: Percent Down
bg_BG: Процент надолу

en: Term (Years)
bg_BG: Срок (години)

en: Interest Rate in %
bg_BG: Лихвен процент в%

en: Calculate
bg_BG: Изчисли

en: Change Your Currency
bg_BG: Променете Вашата Валута

en: Property Action
bg_BG: Дейност на имуществото

en: Property City
bg_BG: Имоти Сити

en: Property Area
bg_BG: Площ на имота

en: Property County/State
bg_BG: Имоти окръг / държава

en: Your Twitter Username
bg_BG: Вашето потребителско име в Twitter

en: How many Tweets
bg_BG: Колко Tweets

en: Please add your Twitter ID!
bg_BG: Моля, добавете своя Twitter идентификатор!

en: Please add Twitter Api access info in Theme Options
bg_BG: Моля, добавете информация за достъп до Twitter Api в опциите за темата

en: Your Address
bg_BG: Вашият адрес

en: Your City
bg_BG: Твоят град

en: Your State Code (ex CA)
bg_BG: Вашият държавен код (ex CA)

en: Get Estimation
bg_BG: Получете оценка

en: Property Price
bg_BG: Цена на имота

en: Yearly Tax Rate
bg_BG: Годишна данъчна ставка

en: Homeowners Association Fee(monthly)
bg_BG: Такса за асоциация на собствениците на жилища (месечно)

en: Homeowners Association Fee
bg_BG: Такса за асоциация на собствениците на жилища

en: Property Price Label
bg_BG: Етикет за цена на имота

en: Property Price Label Before
bg_BG: Етикет за цена на имота преди

en: Additional Price Info
bg_BG: Допълнителна информация за цената

en: After Label for Additional Price info
bg_BG: След етикета за допълнителна информация за цената

en: Before Label for Additional Price Info
bg_BG: Преди етикета за допълнителна информация за цената

en: Property Category Submit
bg_BG: Публикуване в категория имоти

en: Property Action Category
bg_BG: Категория на действието на имота

en: Property Media
bg_BG: Имоти Медия

en: Property Zip
bg_BG: Имоти Zip

en: Property County
bg_BG: Имоти в окръг

en: Property Country
bg_BG: Имоти в страната

en: Property Map
bg_BG: Карта на собствеността

en: Property Latitude
bg_BG: Имоти Latitude

en: Property Longitude
bg_BG: Дължина на собствеността

en: Google Camera Angle
bg_BG: Google Angle на камерата

en: Property Google View
bg_BG: Преглед на собственост в Google

en: Hide Map Marker
bg_BG: Скриване на маркера на картата

en: property Size
bg_BG: собственост Размер

en: Property Lot Size
bg_BG: Размер на размера на собствеността

en: Property Rooms
bg_BG: Стаи за имоти

en: Property Bedrooms
bg_BG: Спални помещения

en: Property Bathrooms
bg_BG: Недвижими имоти Бани

en: Owner Notes
bg_BG: Собствениците отбелязват

en: property status
bg_BG: състояние на имота

en: Embed Video Id
bg_BG: Идент

en: Embed Video Type
bg_BG: Вмъкване на типа видеоклип

en: Embed Virtual Tour
bg_BG: Вграждане на виртуална обиколка

en: Energy Index
bg_BG: Енергиен индекс

en: Greenhouse gas emissions Class
bg_BG: Емисии на парникови газове Клас

en: Greenhouse gas emissions Index
bg_BG: Емисии на парникови газове Индекс

en: Renewable energy performance index
bg_BG: Индекс за ефективност на възобновяемата енергия

en: Please activate the theme in the next 24h to validate the purchase and continue to have access to all theme options! See this
bg_BG: Моля, активирайте темата през следващите 24 часа, за да потвърдите покупката и да продължите да имате достъп до всички опции на темата! Вижте тази

en: if you don't know how to get your license key. Thank you!
bg_BG: ако не знаете как да получите лицензионния си ключ. Благодаря ви!
