Wpresidence -Theme Core Functionality 4.4 - en to bs_BA translation catalogue (2306 entries)

en:   Leave these blank in order to get the general map settings.
bs_BA:  Ovo ostaviti prazno da bi general mapu postavke.

en:   Unlimited listings
bs_BA:  Neograničeno oglasi

en:   remaining
bs_BA:  preostala

en:   unlimited
bs_BA:  neograničeno

en:  DO NOT USE "type" as this name is reserved by WordPress
bs_BA:  NE KORISTI "tip" kao ovo ime je zadržana za WordPress

en:  Featured listings
bs_BA:  Prikazan oglasi

en:  Free Membership - no of free listings for new users
bs_BA:  Besplatno Članstvo - ne besplatne ponude za novi korisnici

en:  Listings
bs_BA:  Oglasi

en:  Order in listing page
bs_BA:  Red u listu stranica

en:  Sent for property
bs_BA:  Poslao za imanje

en:  click to add currency
bs_BA:  klik da dodam valutu

en:  click to add field
bs_BA:  klik da dodam polje

en:  guests:
bs_BA:  gosti:

en:  more articles
bs_BA:  više članaka

en:  more listings
bs_BA:  više stranica

en:  remaining
bs_BA:  preostala

en:  remaining
bs_BA:  preostala

en:  to
bs_BA:  da

en: "Media Header" type for Property Page?
bs_BA: Tip "Media Header" za stranicu sa svojstvima?

en: "Media Section" Type (images & video)
bs_BA: Vrsta "Medijska sekcija" (slike i video)

en: %agent_name as agent name, %user_post as username(the one who posted)
bs_BA: %agent_name kao agent ime, %user_post kao korisničko ime(onaj koji je postavio)

en: %city% will be replaced by user city
bs_BA: %grada% će biti zamijenjen korisnik grad

en: %property_id as  property ID, %title as property title, %realtor_name as realtor name, %realtor_phone as realtor phone,, %realtor_mobile as realtor mobile,use text mode and <br class=""> tag for new line, <p class=""> for a new paragraph,
    <span class=""> for styling.
bs_BA: <html>%property_id kao ID imovine, %tinaslov kao naslov imovine, %realtor_name kao ime agenta za nekretnine, %realtor_phone kao telefon za nekretnine, %realtor_mobile kao mobilni telefon za nekretnine, koristite tekstualni način i<br class=""> oznaka za novu liniju,<p class=""> za novi pasus, <span class="">za stilizovanje.</span>

en: %reset_link as reset link
bs_BA: %reset_link kao reset link

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email
bs_BA: %user_login_register kao nova korisničko ime i %user_email_register kao novi e-mail korisnik

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>%user_login_register kao novo korisničko ime i %user_email_register kao novi korisnički email, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
bs_BA: %user_login_register kao nova korisničko ime, %user_pass_register kao korisnik lozinku, %user_email_register kao novi e-mail korisnik

en: %user_pass as user password
bs_BA: %user_pass kao korisnik lozinku

en: (*date)
bs_BA: (*sastanak)

en: (*numeric)
bs_BA: (*brojčane)

en: (*text)
bs_BA: (*tekst)

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url
bs_BA: * možeš da koristiš %editing_listing_title kao uređivanja listing titulu i %editing_listing_url kao uređivanja listing url

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %editing_listing_title kao uređivanje naslova liste i %editing_listing_url kao uređivanje URL-a liste, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
bs_BA: * možeš da koristiš %expired_listing_url kao istekao listing url i %expired_listing_name kao istekao listing ime

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %expired_listing_url kao istekli URL liste i %expired_listing_name kao istekao naziv liste, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as  $payment_details
bs_BA: * možeš da koristiš %invoice_no kao fakturu broj, %total_price kao $totalprice i %payment_details kao $payment_details

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as $payment_details, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %invoice_no kao broj fakture, %total_price kao $totalprice i %payment_details kao $payment_details, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list
bs_BA: * možeš da koristiš %matching_submissions kao odgovara prijave liste

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %matching_submissions kao odgovarajuću listu podnesaka, koristiti tekstualni način i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url
bs_BA: * možeš da koristiš %new_listing_title kao novu listu titulu i %new_listing_url kao novu listu url

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %new_listing_title kao novi naslov liste i %new_listing_url kao novi URL liste, koristite tekstualni način i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name
bs_BA: * možeš da koristiš %post_id i popis id, %property_url kao imovinu url i %property_title kao imovinu ime

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %post_id kao id liste, %property_url kao url svojstva i %property_title kao ime svojstva, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
bs_BA: * možeš da koristiš %recurring_pack_name kao povratni packacge ime i %trgovca kao trgovac ime

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %recurring_pack_name kao ponavljajući naziv paketa i %merchant kao ime trgovca, koristite tekstualni način rada i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url
bs_BA: * možeš da koristiš %submission_title kao imovinu titulu broj, %submission_url kao imovinu dostavu url

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
bs_BA: <html>* možete koristiti %submission_title kao broj naslova imovine, %submission_url kao url za predaju imovine, koristiti tekstualni način i<p style=""> ili <span style="">za novi pasus i stil.</span>

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
bs_BA: ***Molimo vas da razumijete da ne možemo dodati tu boju kontrolira za sve tema elementi & detalje. Radi to će rezultirati pretrpani i beskorisna interfejs. Ove male detalje treba riješiti preko običaj css šifra

en: *Hold CTRL for multiple selection.
bs_BA: *Drži CTRL više izbor.

en: *Numeric field. Type no of results wish to show on listing page for each category.
bs_BA: *Brojčane polje. Tip nema rezultata želim da pokažem na listu stranicu za jedno kategoriju.

en: *Sticky sidebar will go over sticky footer, if enabled.
bs_BA: *Lijepljiva bočna traka će ići preko ljepljivog podnožja, ako je omogućena.

en: , create a ticket with your request and we will offer a free quote.
bs_BA:  stvaraju kartu u vezi tvog zahtjeva i mi ćemo nudi besplatno citat.

en: 100% width column
bs_BA: 100% širina kolumnu

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
bs_BA: 2 kolumne: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
bs_BA: 2 kolumne: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
bs_BA: 2 jednaki kolumne

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
bs_BA: 3 kolumne: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
bs_BA: 3 kolumne: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
bs_BA: 3 kolumne: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
bs_BA: 3 jednaka kolumne

en: 4 equal columns
bs_BA: 4 jednaki kolumne

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
bs_BA: Veliki broj će se povećati vrijeme reakcije, i server teret. Koristi broj koji radi za tvoj trenutni domaćin situaciju. Stavi -1 za sve igle.

en: A new agent review was received.
bs_BA: Novi agent pregled je dobio.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
bs_BA: Novi agent je dodao na %website_url. Korisničko ime: %user_profile

en: A password will be e-mailed to you
bs_BA: Je šifra će biti e-mail da te

en: A user updated his profile on %website_url.Username: %user_profile
bs_BA: Korisnik je ažurirao svoj profil na %website_url.Korisničko ime: %user_profile

en: Access to full theme options is limited until your purchase is actived. See this link  <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >link</a> if you don't know how to get your license key. Thank you!
bs_BA: Pristup potpunim opcijama teme je ograničen dok se vaša kupovina ne aktivira. Pogledajte ovu <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >vezu</a> ako ne znate kako da dobijete svoj licencni ključ. Hvala ti!

en: Accordion Open/Close Status
bs_BA: Harmoniku Otvori/Blizu Status

en: Accordion Open/Close status
bs_BA: Harmoniku Otvori/Blizu status

en: Account Downgraded
bs_BA: Račun Snizila

en: Account Downgraded on %website_url
bs_BA: Račun Snizila na %website_url

en: Action
bs_BA: Akcija

en: Action Categories
bs_BA: Akciju Kategorije

en: Action Id's
bs_BA: Akciju Id-a

en: Action category
bs_BA: Akciju kategorija

en: Action is not allowed.
bs_BA: Radnja nije dozvoljena.

en: Active Life
bs_BA: Aktivni Život

en: Active Menu Font Color
bs_BA: Aktivni Meni Font Boja

en: Add Agency
bs_BA: Dodaj Agencija

en: Add Agent
bs_BA: Dodaj Agente

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
bs_BA: Dodaj Valuta za Multi Valutu Elementa.

en: Add Custom Field
bs_BA: Dodaj Običaj Polje

en: Add Developer
bs_BA: Dodaj Programer

en: Add Invoice
bs_BA: Dodaj Fakturu

en: Add Membership Packages
bs_BA: Dodaj Članstvo Pakete

en: Add Message
bs_BA: Dodaj Poruku

en: Add New Agency
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju

en: Add New Agency Action
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju Akciju

en: Add New Agency Category
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju Kategorija

en: Add New Agency City
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju Grad

en: Add New Agency County / State
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju Okruga / Državnom

en: Add New Agency Neighborhood
bs_BA: Dodaj Novu Agenciju Komšiluku

en: Add New Agent
bs_BA: Dodaj Nove Agente

en: Add New Agent Action
bs_BA: Dodaj Novi Agent Akciju

en: Add New Agent Category
bs_BA: Dodaj Novi Agent Kategorija

en: Add New Agent City
bs_BA: Dodaj Novi Agent Grad

en: Add New Agent County / State
bs_BA: Dodaj Novi Agent Okruga / Državnom

en: Add New Agent Neighborhood
bs_BA: Dodaj Novi Agent Komšiluku

en: Add New City
bs_BA: Dodaj Novi Grad

en: Add New County / State
bs_BA: Dodaj Novi Okruga / Državnom

en: Add New Developer
bs_BA: Dodaj Novi Programer

en: Add New Developer Action
bs_BA: Dodaj Novi Programer Akciju

en: Add New Developer Category
bs_BA: Dodaj Novi Programer Kategorija

en: Add New Developer City
bs_BA: Dodaj Novi Grad Programer

en: Add New Developer County / State
bs_BA: Dodaj Novi Programer Okruga / Državnom

en: Add New Developer Neighborhood
bs_BA: Dodaj Novi Programer Komšiluku

en: Add New Feature
bs_BA: Dodaj Nova Funkcija

en: Add New Invoice
bs_BA: Dodaj Novi Račun

en: Add New Membership Package
bs_BA: Dodaj Novi Članstvo Paket

en: Add New Message
bs_BA: Dodaj Novu Poruku

en: Add New Neighborhood
bs_BA: Dodaj Novi Kvart

en: Add New Property
bs_BA: Dodaj novu nekretninu

en: Add New Property Category
bs_BA: Dodaj novu kategoriju nekretnina

en: Add New Searches
bs_BA: Dodaj Nove Pretrage

en: Add New Status
bs_BA: Dodaj Novi Status

en: Add New Type
bs_BA: Dodaj Novi Tip

en: Add Properties in theme slider by ID. Place here the Listings Id separated by comma.
bs_BA: Dodaj Nekretnine u temu slideru za IDENTIFIKACIJU. Mjesto ovdje na Listi, Id razdvojena zarez.

en: Add Property
bs_BA: Dodaj nekretninu

en: Add Searches
bs_BA: Dodaj Pretrage

en: Add a number or leave blank to show all reviews
bs_BA: Dodajte broj ili ostavite prazno za prikaz svih recenzija

en: Add content for the package
bs_BA: Dodate sadržaj za paket

en: Add logo top margin top as a number (ex: 10)
bs_BA: Dodajte gornju marginu logotipa kao broj (npr. 10)

en: Add new plan
bs_BA: Dodaj novi plan

en: Add placeholder image
bs_BA: Dodajte sliku čuvara mjesta

en: Add reCaptcha to register form?
bs_BA: Dodati reCaptchu u obrazac za registraciju?

en: Add the ID of the property you want to show
bs_BA: Dodaj ID imovine želiš pokazati

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
bs_BA: Dodaj sliku za kontakt stranica kontakt područje. Minim 350px široko za dobar dizajn.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
bs_BA: Da dodam ova šifra u tvom .httaces dosije(primljeno pastu na kraju). To će aktivirati preglednik keš i ubrzati tvom sajtu.

en: Add your own currency for Wire payments.
bs_BA: Dodaj svoju vlastitu valutu za Žicu plaćanja.

en: Add, edit or delete property custom fields.
bs_BA: Dodaj, edit, ili izbriši imovinu običaj polja.

en: Additional Price Info (use only numbers):
bs_BA: Dodatne informacije o cijeni (koristite samo brojeve):

en: Address
bs_BA: Adresa

en: Address and Map Location
bs_BA: Adresa i Lokacija

en: Address row
bs_BA: Adresni red

en: Address will display on 1,2 or 3 columns
bs_BA: Adresa će biti prikazana u 1,2 ili 3 kolone

en: Address(*only street name and building no):
bs_BA: Adresa(*samo ulično ime i zgrade ne):

en: Address:
bs_BA: Adresa:

en: Adds functionality to WpResidence
bs_BA: Dodaje funkcionalnost da WpResidence

en: Admin - Expired Listing
bs_BA: Admin - Istekla Listing

en: Admin - New wire Transfer
bs_BA: Admin - Novi Prijenos

en: Admin Should approve the reviews
bs_BA: Admin Treba da odobravate kritike

en: Adress
bs_BA: Adresa

en: Advanced
bs_BA: Napredna

en: Advanced Search
bs_BA: Napredna Pretraga

en: Advanced Search Background Color
bs_BA: Napredna Pretraga Pozadine

en: Advanced Search Background color Opacity
bs_BA: Napredna Pretraga Pozadine Transparentnost

en: Advanced Search Colors
bs_BA: Napredna Pretraga Boja

en: Advanced Search Display
bs_BA: Napredna Pretraga Prikaži

en: Advanced Search Fields Font Color
bs_BA: Napredna Pretraga Polja Font Boja

en: Advanced Search Fields Tab Background Color
bs_BA: Kartica Polja za napredno pretraživanje Boja pozadine

en: Advanced Search Fields Tab Font Color
bs_BA: Napredna pretraga Polja Kartica Boja fonta

en: Advanced Search Font Color
bs_BA: Napredna Pretraga Font Boja

en: Advanced Search Form
bs_BA: Napredna Pretraga Obliku

en: Advanced Search Shortcode
bs_BA: Napredna Pretraga Shortcode

en: Advanced Search Type?
bs_BA: Napredna Pretraga Tip?

en: Afghanistan
bs_BA: Afganistanu

en: After Columns - Full row
bs_BA: Nakon kolona - cijeli red

en: After Label for Additional Price info (*for example "per month"):
bs_BA: Nakon oznake za dodatne informacije o cijeni (*na primjer "po mjesecu"):

en: After Price Label(*for example "per month"):
bs_BA: Oznaka ( npr. mjesečno, godišnje )

en: After Tab
bs_BA: Nakon Tab

en: Agency
bs_BA: Agencija

en: Agency Action Categories
bs_BA: Agencije Za Akciju Kategorije

en: Agency Action Category Page
bs_BA: Agencije Za Akciju Kategorija Stranica

en: Agency Area Page
bs_BA: Agencija Područje Stranica

en: Agency Categories
bs_BA: Agencija Kategorije

en: Agency Category Page
bs_BA: Agencija Kategorija Stranica

en: Agency City
bs_BA: Agencija Grad

en: Agency City Page
bs_BA: Agencija Grad Stranica

en: Agency County / State
bs_BA: Agencija Okruga / Državnom

en: Agency County/State Page
bs_BA: Agencija Okruga/Država Stranica

en: Agency Neighborhood
bs_BA: Agencija Komšiluku

en: Agency Page
bs_BA: Agencija Stranica

en: Agency Settings
bs_BA: Agencija Postavke

en: Agency opening hours:
bs_BA: Agencije za otvaranje sati:

en: Agent Action Categories
bs_BA: Agent Kategorije

en: Agent Action Category Page
bs_BA: Agent Akciju Kategorija Stranica

en: Agent Area Page
bs_BA: Agent Područje Stranica

en: Agent Categories
bs_BA: Agent Kategorije

en: Agent Categories Page
bs_BA: Agent Kategorije Stranica

en: Agent City
bs_BA: Agent Grad

en: Agent City Page
bs_BA: Agent Grad Stranica

en: Agent County / State
bs_BA: Agent Okruga / Državnom

en: Agent County/State Page
bs_BA: Agent Okruga/Država Stranica

en: Agent Custom fields
bs_BA: Agent Običaj polja

en: Agent First Name:
bs_BA: Agent Ime:

en: Agent Last Name:
bs_BA: Agent Prezime:

en: Agent Lists
bs_BA: Agent Liste

en: Agent Neighborhood
bs_BA: Agent Komšiluku

en: Agent Page
bs_BA: Agent Stranica

en: Agent Page - Select Sidebar Position
bs_BA: Stranica agenta - Odaberite Položaj bočne trake

en: Agent Page - Select the Sidebar
bs_BA: Stranica agenta - Odaberite bočnu traku

en: Agent Review Posted
bs_BA: Agent Pregled Postavio

en: Agent Settings
bs_BA: Agent Postavke

en: Agent Unit Card.
bs_BA: Kartica jedinice agenta.

en: Agent Unit card
bs_BA: Kartica jedinice agenta

en: Agent Unit/Card min height
bs_BA: Agent Jedinica/Kartice min visine

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
bs_BA: Agent Jedinica/Kartice min visine(radi na agent liste i agent česta je bila)

en: Agent custom data
bs_BA: Agent običaj podatke

en: Agents
bs_BA: Agenti

en: Albania
bs_BA: Albaniji

en: Algeria
bs_BA: Alžir

en: All Listings
bs_BA: Sve Liste Koje

en: All Types
bs_BA: Sve Vrste

en: Allow login via Facebook?
bs_BA: Dozvoliti prijavu putem Facebooka?

en: Allow login via Google?
bs_BA: Dozvoliti prijavu putem Googlea?

en: Allow login via X - Twitter?
bs_BA: Dozvoliti prijavu putem X - Twittera?

en: Allow login via X - Twitter? (works only over https)
bs_BA: Dozvoliti prijavu putem X - Twittera? (radi samo preko https)

en: Already Subunit for
bs_BA: Već za Subunit

en: Amenities and Features
bs_BA: Udobnosti i Karakteristike

en: Amenities and Features Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Udobnosti i mogućnosti Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Amenities and Features Label. Set it blank if you don't want to appear.
bs_BA: Udobnosti i mogućnosti Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Amenities and Features for Advanced Search
bs_BA: Udobnosti i mogućnosti za Napredna Pretraga

en: American Samoa
bs_BA: Americka Samoa

en: Andorra
bs_BA: Andora

en: Antarctica
bs_BA: Antarktik

en: Antigua and Barbuda
bs_BA: Pitanja i odgovori o bosanskom jeziku

en: Appearance
bs_BA: Izgled

en: Appearance Options
bs_BA: Izgled Opcije

en: Applies for Categories, Types, States, Cities and Areas dropdowns.
bs_BA: Važi i za Kategorije, Tipovi, Država, Gradova i Oblasti dropdowns.

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
bs_BA: Važi i za globalno zaglavlje medija sa google mape, osim napredna pretraga rezultate, nekretnine listu i taxonomies stranica.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
bs_BA: Važi i za globalno zaglavlje medija sa google mape. Dodaj samo brojevi (bivši: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
bs_BA: Važi i za globalno zaglavlje medija sa google mape. Dodaj samo brojevi (bivši: 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
bs_BA: Važi i za zaglavlje gugl mapa kad postavi kao globalno zaglavlje medija tip, osim imovinu stranica.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
bs_BA: Važi i za zaglavlje gugl mapa kad postavi kao globalno zaglavlje medija tip.

en: Approved Listings
bs_BA: Odobrio Oglasi

en: Area
bs_BA: Oblast

en: Area Id's
bs_BA: Područje Id-a

en: Areas
bs_BA: Područja

en: Argentina
bs_BA: Argentini

en: Armenia
bs_BA: Armeniji

en: Arts & Entertainment
bs_BA: Umjetnosti & Zabavu

en: Aruba
bs_BA: Arubu

en: Australia
bs_BA: Australiju

en: Austria
bs_BA: Austrije

en: Auto scroll period
bs_BA: Auto svitak periodu

en: Auto scroll period in seconds - 0 for manual scroll, 1000 for 1 second, 2000 for 2 seconds and so on.
bs_BA: Auto svitak period u sekundi - 0 za ručno svitak, 1000 dolara za 1 sekundu, 2000 za 2 sekunde i tako dalje.

en: Available Units
bs_BA: Raspoložive Jedinice

en: Azerbaijan
bs_BA: Azerbejdžan

en: BD
bs_BA: DB

en: Back to Login
bs_BA: Nazad da Prijavite

en: Background Color
bs_BA: Pozadine

en: Background for Footer
bs_BA: Pozadini za Podnožje

en: Bahamas
bs_BA: Bahamima

en: Bahrain
bs_BA: Bahrainu

en: Bangladesh
bs_BA: Bangladešu

en: Bathrooms
bs_BA: Kupatila

en: Bathrooms High to Low
bs_BA: Kupatila Visoko do Niskog

en: Bathrooms Low to high
bs_BA: Kupatila Nizak u srednju

en: Bathrooms(*only numbers):
bs_BA: Kupatila(*samo brojevi):

en: Baths:
bs_BA: Kupatila:

en: Beauty & Spas
bs_BA: Lepota & Banje

en: Bedrooms
bs_BA: Spavaće sobe

en: Bedrooms High to Low
bs_BA: Soba Visoko do Niskog

en: Bedrooms Low to high
bs_BA: Soba Nizak u srednju

en: Bedrooms(*only numbers):
bs_BA: Spavaćih Soba(*samo brojevi):

en: Bedrooms:
bs_BA: Spavaće sobe:

en: Before Label for Additional Price Info(*for example "from"):
bs_BA: Oznaka prije za dodatne informacije o cijeni (*na primjer "od"):

en: Before Price Label(*for example "per month"):
bs_BA: Oznake prije cijene  ( npr. mjesečno godišnje )

en: Belarus
bs_BA: Bjelorusiji

en: Belgium
bs_BA: Belgiji

en: Benin
bs_BA: Beninu

en: Bhutan
bs_BA: Butanu

en: Bill every x units
bs_BA: Bill svaki x jedinice

en: Billing For
bs_BA: Za Naplatu

en: Billing For :
bs_BA: Billing Za :

en: Billing Time Unit :
bs_BA: Billing Put Jedinice :

en: Billing Type :
bs_BA: Billing Tip :

en: Billing for
bs_BA: Za naplatu

en: Billing type
bs_BA: Billing tip

en: Blog List and Category/Archive - Select Card Design Type
bs_BA: Lista blogova i kategorija/arhiva - Odaberite vrstu dizajna kartice

en: Blog Post Header -  Revolution Slider
bs_BA: Blogu Zaglavlje - Revolucije Slideru

en: Blog Post Header Static Image
bs_BA: Blogu Zaglavlje Statičnih Slika

en: Blog Post header image
bs_BA: Blogu zaglavlje imidž

en: Blog Unit/Card min height
bs_BA: Blog Jedinica/Kartice min visine

en: Bolivia
bs_BA: Boliviji

en: Booking no
bs_BA: Bez rezervacije

en: Border Bottom Header Height
bs_BA: Granice Dno Zaglavlje Visine

en: Border Bottom Header Height in px
bs_BA: Granice Dno Zaglavlje Visine u dućan

en: Border Bottom Sticky Header Height
bs_BA: Granice Dno Ljepljivo Zaglavlje Visine

en: Border Bottom Sticky Header Height in px
bs_BA: Granice Dno Ljepljivo Zaglavlje Visine u dućan

en: Border Color
bs_BA: Granice Boja

en: Border Corner Radius
bs_BA: Granice Uglu Radijusu

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
bs_BA: Granice Uglu Radijusu za jedinicu elementi, kao da je vlasništvo jedinica, agente jedinice ili blog jedinica itd

en: Bosnia and Herzegowina
bs_BA: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
bs_BA: Bocvani

en: Bouvet Island
bs_BA: Bouvet-A Ostrvo

en: Box Shadow on elements like property unit
bs_BA: Kutiju Sjenu na elemente kao da je vlasništvo jedinice

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).
bs_BA: Kutiju Sjenu na elemente kao da je vlasništvo jedinica. Tip ništa bez senke ili stavi css vrednosti kao 0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).

en: Box Title
bs_BA: Kutiju Titulu

en: Box Title goes here
bs_BA: Kutija je ovdje ide Naslov

en: Boxed Content Background Color
bs_BA: Boksali Sadržaja Pozadine

en: BreadCrumbs
bs_BA: Mrvice hljeba

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
bs_BA: Mrvice kruha, Meta i Druga Linija Font Boja

en: British Indian Ocean Territory
bs_BA: Britanski Indijskog Okeana Teritoriju

en: Brunei Darussalam
bs_BA: Bruneja Darussalam

en: Bulgaria
bs_BA: Bugarska

en: Burundi
bs_BA: Burundija

en: Button Size
bs_BA: Dugme Veličine

en: Buy Package
bs_BA: Kupi Paket

en: Calculate
bs_BA: Izračunati

en: Cambodia
bs_BA: Kambodža

en: Cameroon
bs_BA: Kamerun

en: Canada
bs_BA: Kanada

en: Card Designer
bs_BA: Kartica Dizajner

en: Categories
bs_BA: Kategorije

en: Categories row
bs_BA: Kategorije red

en: Category
bs_BA: Kategorija

en: Category Id's
bs_BA: Kategorija Id-a

en: Category List
bs_BA: Kategorija Liste

en: Category Tagline
bs_BA: Kategorija Slogan

en: Category:
bs_BA: Kategorija:

en: Cayman Islands
bs_BA: Kajmanskim Ostrvima

en: Central African Republic
bs_BA: Centralne Afrike Republike

en: Change Your Currency
bs_BA: Promeniš Valutu

en: Change text over header with user location?
bs_BA: Promjena tekst nad glavom sa korisnik lokaciju?

en: Checkout
bs_BA: Odjavljivanje

en: Chile
bs_BA: Čileu

en: China
bs_BA: Kinu

en: Choose how to display the listing images or video
bs_BA: Odaberite kako će se prikazati slike ili video s liste

en: Choose if agents should display randomly on page refresh.
bs_BA: Biram da agenata treba da prikaže slučajno na stranici osvježiti.

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
bs_BA: Izaberi temu raspored: širom ili zatvoren.

en: Choose what fields to show in the details row
bs_BA: Odaberite koja polja želite prikazati u redu s detaljima

en: Christmas Island
bs_BA: Božić Ostrvo

en: Cities
bs_BA: Grad

en: City
bs_BA: Grad

en: City Id's
bs_BA: Grad je Id

en: City that has this area
bs_BA: Grad koji je li ova oblast

en: Clear WpResidence Cache
bs_BA: Očisti cache

en: Click "Save Changes" to generate file with map pins for the read from file map option set to YES.
bs_BA: Klik "Sačuvaj" da stvori fajl sa mapu igle za čitanje iz arhiva mapu opcija spreman da DA.

en: Click and open Property Modal Window - Zillow style
bs_BA: Klik i otvori Imovinu Obilježili Prozor - Zillow stil

en: Client Name
bs_BA: Klijent Ime

en: Client name here
bs_BA: Klijent ime ovde

en: Cloud Marker Image
bs_BA: Oblak Marker Imidž

en: Cocos (Keeling) Islands
bs_BA: Kokoa (Keeling) Ostrvima

en: Colombia
bs_BA: Kolumbiji

en: Columns
bs_BA: Kolumne

en: Columns (*works only for address, property details and features and amenities)
bs_BA: Kolumne (*radi samo za adresu, imovinu detalje i mogućnosti, i pogodnosti)

en: Colums : 1 or 2
bs_BA: Colums : 1 ili 2

en: Comoros
bs_BA: Komorima

en: Company Address
bs_BA: Kompanija Adresa

en: Company Name
bs_BA: Kompanija Ime

en: Company email
bs_BA: Kompanija je email

en: Company fax
bs_BA: Kompanija fax

en: Company mobile
bs_BA: Kompanija mobilne

en: Company name for contact page
bs_BA: Kompanija ime za kontakt stranica

en: Company phone number.
bs_BA: Kompanija broj telefona.

en: Company skype
bs_BA: Kompanija skype

en: Compose the address row in the card unit
bs_BA: Sastavite red adrese u jedinici kartice

en: Compose the categories row in the card unit
bs_BA: Sastavite red kategorije u jedinici kartice

en: Congo
bs_BA: Konga

en: Congo, the Democratic Republic of the
bs_BA: Kongo, Demokratske Republike

en: Contact & Schedule Tour
bs_BA: Kontaktirajte i zakažite obilazak

en: Contact 7 Settings
bs_BA: Kontakt 7 Postavke

en: Contact Form Settings
bs_BA: Kontakt Oblik Postavke

en: Contact Form Shortcode
bs_BA: Kontakt Oblik Shortcode

en: Contact Me
bs_BA: Kontaktiraj Me

en: Contact Page - Company HQ Latitude
bs_BA: Kontakt Stranica - Kompanija ŠTAB Širine

en: Contact Page - Company HQ Longitude
bs_BA: Kontakt Stranica - Kompanija ŠTAB Dužina

en: Contact Page Details
bs_BA: Kontakt Stranica Detalja

en: Contact Us
bs_BA: Kontakt

en: Contact form 7 code for agent
bs_BA: Kontakt oblik 7 šifra za agente

en: Contact form 7 code for contact page
bs_BA: Kontakt oblik 7 šifra za kontakt stranica

en: Contact row
bs_BA: Kontakt red

en: Content
bs_BA: Sadržaj

en: Content Area Background Color
bs_BA: Sadržaj Područje Pozadine

en: Content Area Internal Padding Bottom
bs_BA: Sadržaj Područje Unutrašnje Punjenja Dna

en: Content Area Internal Padding Left
bs_BA: Sadržaj Područje Unutrašnje Punjenja Lijevo

en: Content Area Internal Padding Right
bs_BA: Sadržaj Područje Unutrašnje Punjenja Redu

en: Content Area Internal Padding Top
bs_BA: Sadržaj Područje Unutrašnje Punjenja Top

en: Content Background Color
bs_BA: Sadržaj Pozadine

en: Content Button Background
bs_BA: Sadržaj Dugme Pozadini

en: Content Columns width
bs_BA: Sadržaj širine kolone

en: Content Text Color
bs_BA: Sadržaj Poruke Boja

en: Content Width (In Percent)
bs_BA: Sadržaj Širina (U%)

en: Content for
bs_BA: Za sadržaj

en: Content for Account Downgraded
bs_BA: Sadržaj za Račun Snizila

en: Content for Admin - Expired Listing
bs_BA: Sadržaj za Admin - Istekla Listing

en: Content for Admin - New wire Transfer
bs_BA: Sadržaj za Admin - Novi Prijenos

en: Content for Agent Review Received
bs_BA: Sadržaj za Agent Pregled Primio

en: Content for Approved Listings
bs_BA: Sadržaj za Odobrio Oglasi

en: Content for Featured Submission
bs_BA: Sadržaj za Prikazano je Podnošenje

en: Content for Free Listing Expired
bs_BA: Sadržaj Besplatno Listing Istekao

en: Content for Listing Edit
bs_BA: Sadržaj za Listu Uredi

en: Content for Matching Submissions
bs_BA: Sadržaj za Iste Prijave

en: Content for Membership Activated
bs_BA: Sadržaj za Članstvo Aktiviran

en: Content for Membership Cancelled
bs_BA: Sadržaj za Članstvo Otkazao

en: Content for Membership Expiration Warning
bs_BA: Sadržaj za Članstvo isteka roka Upozorenje

en: Content for New Agent
bs_BA: Sadržaj za Nove Agente

en: Content for New Listing Submission
bs_BA: Sadržaj za Novu Listu Dostavu

en: Content for New user admin notification
bs_BA: Sadržaj za Novi korisnik admin obavijest

en: Content for New user notification
bs_BA: Sadržaj za Nova obavijest korisniku

en: Content for New wire Transfer
bs_BA: Sadržaj za Novi Prijenos

en: Content for Paid Submission
bs_BA: Sadržaj Platio za Dostavu

en: Content for Password Reset Request
bs_BA: Sadržaj za Šifru Reset Zahtjev

en: Content for Password Reseted
bs_BA: Sadržaj za Šifru Reseted

en: Content for Payment Action Required
bs_BA: Potreban sadržaj za plaćanje

en: Content for Purchase Activated
bs_BA: Sadržaj za Kupovinu Aktiviran

en: Content for Recurring Payment
bs_BA: Sadržaj za Povratni Platni

en: Content for Update Profile
bs_BA: Sadržaj za Ažurirajte Profil

en: Content of the box
bs_BA: Sadržaj kutije

en: Content of the box goes here
bs_BA: Sadržaj kutije ide ovdje

en: Content of the package box
bs_BA: Sadržaj paket kutija

en: Content options
bs_BA: Sadržaj opcije

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
bs_BA: Kontrolira krug radijusu vrednost za korisnik geolocation pin. Tip samo brojevi (bivši: 400).

en: Cook Islands
bs_BA: Cook Otocima

en: Copy/paste below the custom map style code.
bs_BA: Kopija/pastu ispod običaj mapu stilu kod.

en: Copyright Message
bs_BA: Prava Poruka

en: Costa Rica
bs_BA: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
bs_BA: Obali d Slonovače

en: Country
bs_BA: Zemlja

en: Country:
bs_BA: Zemlja:

en: County / State
bs_BA: Okruga / Državnom

en: County / State that has this city
bs_BA: Okruga / Države koju ima ovaj grad

en: County State
bs_BA: Okruga Državnom

en: County/State
bs_BA: okrug/država

en: County/State Id's
bs_BA: Okruga/Država Id-a

en: Cover Image
bs_BA: Pokrivaj Imidž

en: Cover Image for video
bs_BA: Pokrivaj Sliku za video

en: Cover Image for videot
bs_BA: Pokrivaj Sliku za videot

en: Crm Contacts
bs_BA: Crm Kontakte

en: Crm Leads
bs_BA: Crm Vodi

en: Crm List
bs_BA: Crm Liste

en: Croatia (Hrvatska)
bs_BA: Hrvatska (Hrvatska)

en: Crop
bs_BA: Rezati

en: Crop Images on lightbox
bs_BA: Useve Slike na lightbox

en: Cuba
bs_BA: Kubi

en: Curacao
bs_BA: Kurakao

en: Currency Code
bs_BA: Šifra Valute

en: Currency For Paid Submission
bs_BA: Valutu Platio Za Dostavu

en: Currency Label
bs_BA: Valutu Etiketu

en: Currency Position
bs_BA: Valutu Položaj

en: Currency Value
bs_BA: Valutu Vrijednosti

en: Currency Value compared with the base currency
bs_BA: Valutu Vrijednosti u poređenju sa bazu valutu

en: Currency label - appears in front end in multi currency dropdown
bs_BA: Valutu etiketu - izgleda pred kraj u multi valutu padajućem

en: Currency label - will appear on front end
bs_BA: Valutu etiketu - pojavit će se na prednji kraj

en: Currency symbol
bs_BA: Valutu simbol

en: Currencyconverterapi.com Api Key
bs_BA: Currencyconverterapi.com Api Ključ

en: Current Agency/Developer
bs_BA: Trenutna Agencija/Programer

en: Custom CSS
bs_BA: Običaj CSS

en: Custom Colors Settings
bs_BA: Običaj Boje Postavke

en: Custom Css
bs_BA: Običaj Css

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
bs_BA: Običaj Valutu, Simbol - *izabrati sa liste iznad nakon što dodati.

en: Custom Fields
bs_BA: Običaj Polja

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
bs_BA: Običaj Polja su omogućili i set od Napredna Pretraga Formu.

en: Custom Template (for Advanced Users)
bs_BA: Prilagođeni šablon (za napredne korisnike)

en: Custom Templates lets you create your personalized design with pre-made templates for various sections.</br> Before starting, it is a good idea to look over our documentation located
bs_BA: Prilagođeni predlošci vam omogućavaju da kreirate svoj personalizirani dizajn s unaprijed napravljenim predlošcima za različite odjeljke.</br> Prije nego što počnete, dobro je pogledati našu dokumentaciju koja se nalazi

en: Custom link for
bs_BA: Običaj veza za

en: Custom title instead of Description label.
bs_BA: Običaj titulu umjesto Opis etiketu.

en: Custom title instead of Documents label.
bs_BA: Prilagođeni naslov umjesto oznake Dokumenti.

en: Custom title instead of Energy Savings label.
bs_BA: Prilagođeni naslov umjesto oznake za uštedu energije.

en: Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
bs_BA: Običaj titulu umjesto Multi Jedinica etiketu(*za podmornicu jedinicu).

en: Custom title instead of Multi Unit label.
bs_BA: Običaj titulu umjesto Multi Jedinica etiketu.

en: Custom title instead of Overview label.
bs_BA: Prilagođeni naslov umjesto oznake Pregled.

en: Custom title instead of Property Address label.
bs_BA: Običaj titulu umjesto Imovinu Adresu etiketu.

en: Custom title instead of Property Details label.
bs_BA: Prilagođeni naslov umjesto oznake Detalji o svojstvu.

en: Cyprus
bs_BA: Kipar

en: Czech Republic
bs_BA: Češke

en: Dashboard Buy Package Select Background
bs_BA: Tabli Kupiti Paket Odaberite Pozadini

en: Dashboard Overview
bs_BA: Tabli Pregled

en: Dashboard Package Select
bs_BA: Tabli Paket Odaberite

en: Dashboard Package Selected
bs_BA: Tabli Paket Odabrane

en: Day
bs_BA: Dan

en: Days
bs_BA: Dana

en: Default
bs_BA: Uobičajeni

en: Default Map zoom (1 to 20)
bs_BA: Uobičajeni Mapu zoom (1 do 20)

en: Default Mortgage interest in percent
bs_BA: Uobičajeni Hipoteku interes u posto

en: Default Mortgage term in years
bs_BA: Uobičajeni Hipoteku termin u godina

en: Default down payment in percent
bs_BA: Uobičajeni predujam u posto

en: Default property tax in percent
bs_BA: Uobičajeni porez na imovinu u posto

en: Denmark
bs_BA: Danska

en: Description
bs_BA: Opis

en: Description Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Opis Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Description Label. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Opis Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Design
bs_BA: Dizajn

en: Design Type
bs_BA: Dizajn Tip

en: Design Type?
bs_BA: Dizajn Tip?

en: Design options
bs_BA: Dizajn opcije

en: Details Row Align options
bs_BA: Opcije poravnanja reda pojedinosti

en: Developer
bs_BA: Programer

en: Developer Action Categories
bs_BA: Programer Akciju Kategorije

en: Developer Action Category  Page
bs_BA: Programer Akciju Kategorija Stranica

en: Developer Area Page
bs_BA: Programer Područje Stranica

en: Developer Categories
bs_BA: Programer Kategorije

en: Developer Cateogory Page
bs_BA: Programer Cateogory Stranica

en: Developer City
bs_BA: Programer Grad

en: Developer City Page
bs_BA: Programer Grad Stranica

en: Developer County / State
bs_BA: Programer Okruga / Državnom

en: Developer County/State Page
bs_BA: Programer Okruga/Država Stranica

en: Developer Neighborhood
bs_BA: Programer Komšiluku

en: Developer Page
bs_BA: Programer Stranica

en: Developer Settings
bs_BA: Programer Postavke

en: Disable Theme Cache (Keep theme cache on when your site is in production)
bs_BA: Onesposobite Tema Keš (Drži tema keš kada tvom sajtu je u proizvodnji)

en: Disables or enables the display of advanced search globally.
bs_BA: Onemogućuje ili omogućava globalno prikazivanje napredne pretrage.

en: Disables or enables the display of advanced search in property pages.
bs_BA: Onemogućuje ili omogućava prikaz napredne pretrage na stranicama nekretnina.

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and blog archives
bs_BA: Onemogućuje ili omogućava prikaz napredne pretrage u taksonomijama, kategorijama i arhivama blogova

en: Display Categories
bs_BA: Prikaži Kategorije

en: Display Email Header ?
bs_BA: Prikaži zaglavlje e-pošte?

en: Display Email footer?
bs_BA: Prikaži podnožje e-pošte?

en: Display Places Slider
bs_BA: Prikaži Mjesta Slideru

en: Display Schedule tour section
bs_BA: Prikažite odjeljak za obilazak rasporeda

en: Display email footer
bs_BA: Prikaži podnožje e-pošte

en: Display email header - the default header contains only the logo
bs_BA: Prikaži zaglavlje e-pošte - podrazumevano zaglavlje sadrži samo logo

en: Display listings or Office contact location pin ?
bs_BA: Prikaži listi, ili Ured kontakt lokaciju pin ?

en: Display only the first X reviews.
bs_BA: Prikaži samo prvih X recenzija.

en: Display package for? *Hold CTRL for multiple selection.
bs_BA: Prikaži paket za? *Drži CTRL više izbor.

en: Display the agent row?
bs_BA: Prikaži redak agenta?

en: Display user types dropdown in register forms
bs_BA: Prikaz padajućih tipova korisnika u obrascima registra

en: Distance between search form and the top margin. Type for ex: 90% or 90px.
bs_BA: Udaljenost između potragu obrazac, a na vrh stranice. Tip za bivši: 90% ili 90px.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages
bs_BA: Udaljenost betwen potragu obrazac, a na vrhu razliku od preglednik u dućan Bivši 200px ili 20% - za česta je bila, kategorija i arhive stranice

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages.
bs_BA: Udaljenost betwen potragu obrazac, a na vrhu razliku od preglednik u dućan Bivši 200px ili 20% - za česta je bila, kategorija i arhive stranica.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
bs_BA: Udaljenost betwen potragu obrazac, a na vrhu razliku od preglednik: Bivši 200px ili 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
bs_BA: Udaljenost betwen potragu obrazac, a na vrhu razliku od preglednik: Bivši 200px ili 20%.

en: Djibouti
bs_BA: Džibuti

en: Documents
bs_BA: Dokumenata

en: Dominica
bs_BA: Dominika

en: Dominican Republic
bs_BA: Dominikanske Republike

en: Downgrade Warning
bs_BA: Degradiraj Upozorenje

en: Dribbble page link, with https://
bs_BA: Link stranice na dribbble, sa https://

en: Dropdown values
bs_BA: Padajućem vrijednosti

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
bs_BA: Padajućem vrijednosti razdvojena "," (samo za padajućem polje tip)

en: Due to speed & usability reasons we only show your first 50 properties. If the Listing you want to add as subunit is not in this list please add the id manually.
bs_BA: .

en: Duplicate Email
bs_BA: Kopija E-Mail

en: East Timor
bs_BA: Istoku Timor

en: Ecuador
bs_BA: Ekvador

en: Edit
bs_BA: Uredi

en: Edit Agency
bs_BA: Uredi Agencija

en: Edit Agent
bs_BA: Uredi Agente

en: Edit Developer
bs_BA: Uredi Programer

en: Edit Invoice
bs_BA: Uredi Fakturu

en: Edit Membership Package
bs_BA: Uredi Članstvo Paket

en: Edit Membership Packages
bs_BA: Uredi Članstvo Pakete

en: Edit Message
bs_BA: Uredi Poruku

en: Edit Property
bs_BA: Uredi Imovinu

en: Edit Searches
bs_BA: Uredi Pretrage

en: Education
bs_BA: Obrazovanje

en: Egypt
bs_BA: Egipat

en: El Salvador
bs_BA: El Salvadoru

en: Element Label
bs_BA: Element Etiketu

en: Elementor Only -  ID for sample property
bs_BA: Elementor Samo - ID za uzorak imovinu

en: Email
bs_BA: E-mail

en: Email Background Color
bs_BA: Boja pozadine e-pošte

en: Email Content Background Color
bs_BA: Boja pozadine sadržaja e-pošte

en: Email Management
bs_BA: E-Mail Za Upravljanje

en: Email content for Account Downgraded
bs_BA: E-mail za sadržaj Račun Snizila

en: Email content for Admin - Expired Listing
bs_BA: E-mail za sadržaj Admin - Istekla Listing

en: Email content for Admin - New wire Transfer
bs_BA: E-mail za sadržaj Admin - Novi Prijenos

en: Email content for Agent Review Received
bs_BA: E-mail za sadržaj Agent Pregled Primio

en: Email content for Approved Listings
bs_BA: E-mail za sadržaj Odobrio Oglasi

en: Email content for Featured Submission
bs_BA: E-mail za sadržaj Prikazano je Podnošenje

en: Email content for Free Listing Expired
bs_BA: E-mail sadržaja Besplatno Listing Istekao

en: Email content for Listing Edit
bs_BA: E-mail za sadržaj Listing Uredi

en: Email content for Matching Submissions
bs_BA: E-mail za sadržaj koji Odgovara Prijave

en: Email content for Membership Activated
bs_BA: E-mail sadržaj za Članstvo Aktiviran

en: Email content for Membership Cancelled
bs_BA: E-mail sadržaj za Članstvo Otkazao

en: Email content for Membership Expiration Warning
bs_BA: E-mail sadržaj za Članstvo isteka roka Upozorenje

en: Email content for New Agent
bs_BA: E-mail sadržaj za Nove Agente

en: Email content for New Listing Submission
bs_BA: E-mail sadržaj za Novu Listu Dostavu

en: Email content for New user admin notification
bs_BA: E-mail sadržaj za Novi korisnik admin obavijest

en: Email content for New user notification
bs_BA: E-mail za sadržaj Nova obavijest korisniku

en: Email content for New wire Transfer
bs_BA: E-mail sadržaj za Novi Prijenos

en: Email content for Paid Submission
bs_BA: E-mail sadržaja Platio za Dostavu

en: Email content for Password Reset Request
bs_BA: E-mail za sadržaj Lozinku Reset Zahtjev

en: Email content for Password Reseted
bs_BA: E-mail za sadržaj Lozinku Reseted

en: Email content for Purchase Activated
bs_BA: E-mail sadržaja za Kupovinu Aktiviran

en: Email content for Recurring Payment
bs_BA: E-mail za sadržaj Povratni Platni

en: Email content for Update Profile
bs_BA: E-mail za sadržaj Ažurirajte Profil

en: Email subject for Account Downgraded
bs_BA: E-mail tema za Račun Snizila

en: Email subject for Admin - Expired Listing
bs_BA: E-mail tema za Admin - Istekla Listing

en: Email subject for Admin - New wire Transfer
bs_BA: E-mail tema za Admin - Novi Prijenos

en: Email subject for Agent Review Posted
bs_BA: E-mail predmet za Agenta Pregled Postavio

en: Email subject for Approved Listings
bs_BA: E-mail tema za Odobrio Oglasi

en: Email subject for Featured Submission
bs_BA: E-mail tema za Prikazano je Podnošenje

en: Email subject for Free Listing Expired
bs_BA: E-mail predmet za Džabe Listing Istekao

en: Email subject for Listing Edit
bs_BA: E-mail tema za Listu Uredi

en: Email subject for Matching Submissions
bs_BA: E-mail predmet za koji Odgovara Prijave

en: Email subject for Membership Activated
bs_BA: E-mail tema za Članstvo Aktiviran

en: Email subject for Membership Cancelled
bs_BA: E-mail tema za Članstvo Otkazao

en: Email subject for Membership Expiration Warning
bs_BA: E-mail tema za Članstvo isteka roka Upozorenje

en: Email subject for New Agent
bs_BA: E-mail predmet za Nove Agente

en: Email subject for New Listing Submission
bs_BA: E-mail tema za Novu Listu Dostavu

en: Email subject for New user admin notification
bs_BA: E-mail tema za Novi korisnik admin obavijest

en: Email subject for New user notification
bs_BA: E-mail tema za Nova obavijest korisniku

en: Email subject for New wire Transfer
bs_BA: E-mail tema za Novi Prijenos

en: Email subject for Paid Submission
bs_BA: E-mail tema za Platio Dostavu

en: Email subject for Password Reset Request
bs_BA: E-mail tema za Šifru Reset Zahtjev

en: Email subject for Purchase Activated
bs_BA: E-mail predmet za Kupovinu Aktiviran

en: Email subject for Recurring Payment
bs_BA: E-mail tema za Povratni Platni

en: Email subject for Update Profile
bs_BA: E-mail tema za Ažurirajte Profil

en: Email to
bs_BA: E-mail

en: Email:
bs_BA: E-mail:

en: Email:
bs_BA: E-mail:

en: Emails Content
bs_BA: Sadržaj e-pošte

en: Emails Settings
bs_BA: Postavke e-pošte

en: Embed Video Id
bs_BA: Video Id

en: Embed Video Type
bs_BA: Poslaću Video Tip

en: Embed Video id:
bs_BA: Video id:

en: Embed Virtual Tour
bs_BA: Poslaću Virtualnu Turu

en: Enable
bs_BA: Omogućiti

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
bs_BA: Omogućiti / Onesposobiti sliku pucajte u imovinu jedinica (koristi u liste).

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
bs_BA: Omogućiti Autocomplete Pred Kraj Dostavu Obliku

en: Enable Browser Cache
bs_BA: Omogućiti Preglednik Keš

en: Enable Direct Message?
bs_BA: Omogućiti direktnu poruku?

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
bs_BA: Omogućilo Direktan Platni / Žicu Isplatu?

en: Enable Google Street View
bs_BA: Omogućiti Google Street View

en: Enable HubSpot Crm Integration for agents, agency and developers?
bs_BA: Omogućiti HubSpot Crm Integracije za agenta, agenciju i programeri?

en: Enable HubSpot Crm Integration?
bs_BA: Omogućiti HubSpot Crm Integracije?

en: Enable Paid Submission?
bs_BA: Omogućiti plaćeno slanje?

en: Enable Paypal
bs_BA: Omogućiti Paypal

en: Enable Stripe
bs_BA: Omogućiti Traka

en: Enable WooCommerce payments?
bs_BA: Omogućiti WooCommerce plaćanja?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
bs_BA: Omogućiti auto utovar kursa od free.currencyconverterapi.com (1 put po danu)?

en: Enable dsIDXpress to use the map
bs_BA: Omogućiti dsIDXpress da koristite mape

en: Enable only if you activate the dsIDXpres optional plugin. Works ONLY with Google Maps enabled (not Open Street Map)
bs_BA: Omogućiti samo ako si aktiviraj dsIDXpres slobodni dodatak. Radi SAMO sa Google Mape omogućila (ne Otvaraj Ulična Mapa)

en: Enable or disable Google login.
bs_BA: Omogućiti ili onesposobe Google prijavu.

en: Enable or disable agent image.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite sliku agenta.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
bs_BA: Omogućiti ili onesposobe glavom u tablu. Zaglavlju će uvijek biti široko & type1 !

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
bs_BA: Omogućiti ili onesposobiti Gugl Mapa pretražite kafanu.

en: Enable or disable the agent name.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite ime agenta.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
bs_BA: Omogućiti ili onesposobe kontakt obrazac o lightbox.

en: Enable or disable the full agent row.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite cijeli red agenta.

en: Enable or disable the top bar widgets area. If enabled, see this help article to add widgets:
bs_BA: Omogućite ili onemogućite područje widgeta na gornjoj traci. Ako je omogućeno, pogledajte ovaj članak pomoći da dodate widgete:

en: Enable or disable the use of borders for top bar widgets globally.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite upotrebu ivica za vidžete gornje trake na globalnom nivou.

en: Enable or disable the use of transparent header for all pages.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite upotrebu transparentnog zaglavlja za sve stranice.

en: Enable or disable the use of transparent top bar widgets menu globally.
bs_BA: Omogućite ili onemogućite korištenje prozirnog menija vidžeta gornje trake na globalnom nivou.

en: Enable or disable the wire payment option.
bs_BA: Omogućiti ili onesposobe žicu platni opcija.

en: Enable or disable user login menu in header.
bs_BA: Omogućiti ili onesposobe korisnik prijavu jelovnik u zaglavlju.

en: Enable parallax efect for image/video media header globally.
bs_BA: Omogućite efekat paralakse za zaglavlje medija za slike/video globalno.

en: Ends On
bs_BA: Završava

en: Ends On: -
bs_BA: Završava Se Na: -

en: Energy Class
bs_BA: Energetski certifikat

en: Energy Class 1 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 1 Boja pozadine

en: Energy Class 10 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 10 Boja pozadine

en: Energy Class 2 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 2 Boja pozadine

en: Energy Class 3 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 3 Boja pozadine

en: Energy Class 4 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 4 Boja pozadine

en: Energy Class 5 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 5 Boja pozadine

en: Energy Class 6 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 6 Boja pozadine

en: Energy Class 7 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 7 Boja pozadine

en: Energy Class 8 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 8 Boja pozadine

en: Energy Class 9 Background Color
bs_BA: Energetska klasa 9 Boja pozadine

en: Energy Class:
bs_BA: Energetski certifikat

en: Energy Classes separated by comma
bs_BA: Energetske klase odvojene zarezom

en: Energy Classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
bs_BA: Energetske klase odvojene zarezom: npr.:A+,A,B,c

en: Energy Efficiency section
bs_BA: Sekcija energetske efikasnosti

en: Energy Index
bs_BA: Energija Indeks

en: Energy Index in kWh/m2a:
bs_BA: Energija Indeks u kWh/m2a:

en: Energy Savings
bs_BA: Ušteda energije

en: Enquiry from
bs_BA: Upit od

en: Enter Your Email Address
bs_BA: Unesite Vašu Email Adresu

en: Equatorial Guinea
bs_BA: Ekvatorijalnoj Gvineji

en: Eritrea
bs_BA: Eritreji

en: Estonia
bs_BA: Estonija

en: Ethiopia
bs_BA: Etiopije

en: Event Planning & Services
bs_BA: Planiranja Dogadaja & Usluga

en: Excerpt row
bs_BA: Redak izvoda

en: Exclude  Schedule tour from categories
bs_BA: Isključite Planiranje obilaska iz kategorija

en: Exclude  mortgage calculator from categories
bs_BA: Isključiti hipoteku kalkulator od kategorije

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
bs_BA: Istekao Listing poslao za odobrenje za %website_url

en: Extra Class Name
bs_BA: Dodatne Časove Ime

en: Extra details to add on printed invoice.
bs_BA: Ekstra detalje za dodati na odštampao fakturu.

en: Facebook Api key
bs_BA: Facebook Api ključ

en: Facebook Api key is required for Facebook login. See this help article before:
bs_BA: Facebook Api ključ je potrebno za Facebook prijavu. Vidi ovo pomoći člana prije:

en: Facebook Secret
bs_BA: Facebook Tajna

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
bs_BA: Facebook Tajna je potrebno za Facebook prijavu.

en: Facebook page url, with https://
bs_BA: Facebook stranicu url, sa https://

en: Falkland Islands (Malvinas)
bs_BA: Foklandska Ostrva (Malvinas)

en: Faroe Islands
bs_BA: Farski Otoci

en: Favorite
bs_BA: Omiljeni

en: Favorite Properties
bs_BA: Omiljeni Nekretnine

en: Featured
bs_BA: Prikazan

en: Featured Agency / Developer shortcode
bs_BA: Prikazan Agencija / Programer shortcode

en: Featured Agent
bs_BA: Prikazan Agente

en: Featured Agent Shortcode
bs_BA: Prikazan Agent Shortcode

en: Featured Article
bs_BA: Istaknuti Član

en: Featured Article Shortcode
bs_BA: Istaknuti Član Shortcode

en: Featured Developer / Agency
bs_BA: Prikazan Programer / Agencija

en: Featured Image
bs_BA: Prikazan Imidž

en: Featured Included
bs_BA: Prikazan Uključena

en: Featured Property
bs_BA: Prikazan Imovinu

en: Featured Property Shortcode
bs_BA: Prikazan Imovinu Shortcode

en: Featured Remaining
bs_BA: Prikazan Preostale

en: Featured Submission
bs_BA: Prikazano Je Podnošenje

en: Featured text (for type1)
bs_BA: Prikazan tekst (za type1)

en: Features & Amenities
bs_BA: Karakteristike & Pogodnosti

en: Features & Amenities will display on 1, 2 or 3 columns
bs_BA: Karakteristike i pogodnosti će se prikazati u 1, 2 ili 3 kolone

en: Features and Amenities
bs_BA: Karakteristike i Pogodnosti

en: Field
bs_BA: Polje

en: Field Label
bs_BA: Polje Etiketu

en: Field Label:
bs_BA: Polje Oznaka:

en: Field Label:
bs_BA: Polje Oznaka:

en: Field Name
bs_BA: Polje Zove

en: Field Order
bs_BA: Polje Naređenje

en: Field Type
bs_BA: Polje Tip

en: Field Value:
bs_BA: Polje Vrijednost:

en: Field name
bs_BA: Polje zove

en: Filter List
bs_BA: Filter Liste

en: Financial Services
bs_BA: Finansijskih Usluga

en: Finland
bs_BA: Finska

en: First Column
bs_BA: Prva kolona

en: Floor Plans
bs_BA: Nacrti

en: Floor Plans Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Planova Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Floor Plans Label. Set it blank if you don't want to appear.
bs_BA: Planova Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Font Color
bs_BA: Font Boja

en: Fonts
bs_BA: Fontovi

en: Food
bs_BA: Hrana

en: Footer
bs_BA: Podnožje

en: Footer Background Color
bs_BA: Podnožje Pozadine

en: Footer Content
bs_BA: Sadržaj podnožja

en: Footer Content for email
bs_BA: Sadržaj podnožja za e-poštu

en: Footer Copyright Area Background Font Color
bs_BA: Podnožje Autorskih Prava Područje Pozadini Font Boja

en: Footer Copyright Font Color
bs_BA: Podnožje Autorskih Prava Font Boja

en: Footer Font Color
bs_BA: Podnožje Font Boja

en: Footer Heading Font Color
bs_BA: Teži Ka Font Boja

en: Footer Social Widget Icon Background Color
bs_BA: Boja pozadine ikone vidžeta društvenih mreža u podnožju

en: Footer Social Widget Icon Color
bs_BA: Boja ikone društvenog vidžeta u podnožju

en: Footer Type
bs_BA: Podnožje Tip

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
bs_BA: Za Lebdi Tipa 1, 2, 5, 6 - namještaljka Vrhu Meni Lebdi Font Boja opcija

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
bs_BA: Za Lebdi Tip 3, 4 - namještaljka Vrhu Meni Lebdi Pozadine opcija

en: For IDX (if plugin is enabled)
bs_BA: Za IDX (ako dodatak uključena)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
bs_BA: Za Menija Područje kada Zaglavlje tip 5 odnosi glavni boja

en: For action
bs_BA: Za akciju

en: For action
bs_BA: Za akciju

en: For category
bs_BA: Za kategorija

en: For custom work on this theme please go to
bs_BA: Za običaj da radim na ovu temu, molim te, idi

en: For help files please go to
bs_BA: Za pomoć datoteke molim te da odeš

en: For support please go to
bs_BA: Za podršku molim te da odeš

en: Force Google Map at the "closed" size?
bs_BA: Prisiliti Google Mapu na "zatvorenu" veličinu?

en: Force Google Map at the full screen size ?
bs_BA: Sila Google Kartu u puni ekran veličine ?

en: Force Google Map at the full screen size?
bs_BA: Prisiliti Google Mapu u cijeloj veličini ekrana?

en: Force map at the "closed" size ?
bs_BA: Sila mapa na "zatvoreno" veličine ?

en: Forgot Password?
bs_BA: Zaboravio Sam Lozinku?

en: Foursquare page link, with https://
bs_BA: Link stranice na četiri kvadrata, sa https://

en: France
bs_BA: Francuska

en: France Metropolitan
bs_BA: Francuska Metropolitan

en: Free Days for Each Free Listing - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the listing is published on the website. (for "membership" mode only)
bs_BA: Slobodna Dana za Svaki Besplatno Listing - nema dana dok slobodan listing će isteći. *Počeo od trenutka kada listing je objavljena na stranici. (za "članstvo u" modi samo)

en: Free Listing Expired
bs_BA: Besplatno Listing Istekao

en: Free Listing expired on %website_url
bs_BA: Besplatno Listing je istekao rok trajanja na %website_url

en: Free Membership
bs_BA: Besplatno Članstvo

en: Free Membership - Offer unlimited listings for new users
bs_BA: Besplatno Članstvo - Ponudu neograničeno listi za novi korisnici

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
bs_BA: Besplatno Članstvo - ne od prikazan listi (za "članstvo u" modi)

en: Free Membership Images - no of images per listing
bs_BA: Besplatno Članstvo Slike - nema slika po listu

en: French Guiana
bs_BA: Francuski Gvajane

en: French Polynesia
bs_BA: Francuski Polineziju

en: French Southern Territories
bs_BA: Francuski Južnoj Teritorija

en: From
bs_BA: Od

en: From User:
bs_BA: Od Korisnika:

en: Full Screen Background Type?
bs_BA: Puni Ekran Pozadini Tip?

en: Full Screen?
bs_BA: Puni Ekran?

en: Gambia
bs_BA: Gambije

en: Garages
bs_BA: Garaže

en: General Design Settings
bs_BA: General Dizajn Postavke

en: General Settings
bs_BA: General Postavke

en: Generate Data & Pins
bs_BA: Stvaraju Podatke & Igle

en: Generate Pins and Autocomplete data
bs_BA: Stvaraju Igle i Autocomplete podatke

en: Geo Location Search
bs_BA: Geo Lokaciju Potragu

en: Geolocation Circle over map (in meters)
bs_BA: Geolocation Krug oko mapu (u metara)

en: Germany
bs_BA: Njemačka

en: Get Estimation
bs_BA: Po Mišljenju

en: Get started
bs_BA: Početi

en: Get this detail after you signup here:
bs_BA: Ovo detalj nakon što si signup ovdje:

en: Ghana
bs_BA: Gane

en: Global transparent header?
bs_BA: Globalno transparentni glavom?

en: Global transparent top bar widgets menu?
bs_BA: Globalni transparentni meni vidžeta gornje trake?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
bs_BA: Globalno varijabli: %website_url kao stranice url,%website_name kao stranice ime, %user_email kao user_email, %korisničko ime kao korisničko ime

en: Google Analytics Tracking id
bs_BA: Google Analitiku Praćenje id

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
bs_BA: Google Analitiku Praćenje id (bivši UA-41924406-1)

en: Google Camera Angle
bs_BA: Google Kut Kamere

en: Google Map with Property Marker
bs_BA: Google Kartu sa Imovine Marker

en: Google Maps API KEY
bs_BA: Gugl Mapa API KLJUČ

en: Google Oauth Api is required for Google Login. See this help article before:
bs_BA: Google Oauth Api je potrebno za Google Prijavu. Vidi ovo pomoći člana prije:

en: Google Oauth Client Secret
bs_BA: Google Oauth Klijent Tajna

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
bs_BA: Google Oauth Klijent Tajna je potrebno za Google Prijavu.

en: Google View Camera Angle
bs_BA: Google Pogled Kut Kamere

en: Google api key
bs_BA: Google api ključ

en: Google api key is required for Google Login.
bs_BA: Google api ključ je potrebno za Google Prijavu.

en: Google+ Link
bs_BA: Google Link

en: Google+ page link, with https://
bs_BA: Google stranica veza, sa https://

en: Greece
bs_BA: Grčka

en: Greenhouse Gas Emissions Class 1 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 1 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 10 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 10 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 2 Background Color
bs_BA: Boja pozadine klase 2 emisije gasova staklene bašte

en: Greenhouse Gas Emissions Class 3 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 3 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 4 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 4 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 5 Background Color
bs_BA: Emisija stakleničkih plinova klasa 5 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 6 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 6 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 7 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 7 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 8 Background Color
bs_BA: Emisija stakleničkih plinova klasa 8 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions Class 9 Background Color
bs_BA: Emisija gasova staklene bašte Klasa 9 Boja pozadine

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma
bs_BA: Klase emisije stakleničkih plinova odvojene zarezom

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
bs_BA: Klase emisije gasova staklene bašte odvojene zarezom: npr. A+,A,B,c

en: Greenland
bs_BA: Grenland

en: Group pictures in slider?(*only for blog posts)
bs_BA: Grupa slike u slideru?(*samo za blogu)

en: Guadeloupe
bs_BA: Guadelupeu

en: Guatemala
bs_BA: Gvatemalu

en: Guinea
bs_BA: Gvineji

en: Guinea-Bissau
bs_BA: Gvineji Bisao

en: Guyana
bs_BA: Gvajani

en: Haiti
bs_BA: Haitiju

en: Half map layout - Select map position
bs_BA: Izgled polovice karte - Odaberite poziciju karte

en: Header
bs_BA: Zaglavlje

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Prvi red teksta

en: Header 5 - Info widget 1 - Second line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Drugi red teksta

en: Header 5 - Info widget 1 - icon
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - ikona

en: Header 5 - Info widget 1 - icon. Ex: fa fa-phone
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - ikona. Primjer: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 2 - First line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 2 - Prvi red teksta

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 2 Sekunde red teksta

en: Header 5 - Info widget 2 - icon
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - ikona

en: Header 5 - Info widget 2 - icon. Ex: fa fa-phone
bs_BA: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - ikona. Primjer: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 3 - Prvi red teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 3 Sekunde red teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 3 - ikona

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
bs_BA: Zaglavlje 5 - Informacije elementa 3 - ikona. Bivši: fa fa-telefon

en: Header Border Bottom Color
bs_BA: Zaglavlje Granice Dno Boja

en: Header Design & Colors
bs_BA: Zaglavlje Dizajn & Boja

en: Header Design Type?
bs_BA: Vrsta dizajna zaglavlja?

en: Header Height
bs_BA: Zaglavlje Visine

en: Header Height in px
bs_BA: Zaglavlje Visine u dućan

en: Header Image
bs_BA: Zaglavlje Imidž

en: Header Phone Number. Leave blank to show none
bs_BA: Broj telefona zaglavlja. Ostavite prazno da ne vidite ništa

en: Header type 3&4 text alignment?
bs_BA: Poravnanje teksta tipa 3&4 zaglavlja?

en: Heading with user location
bs_BA: Naslov s lokacijom korisnika

en: Headings Color
bs_BA: Smjer Boja

en: Health & Medical
bs_BA: Zdravlje I Medicinske

en: Heard and Mc Donald Islands
bs_BA: Čuo i Mc Donald Ostrvima

en: Height
bs_BA: Visina

en: Height in px (put 0 for full screen)
bs_BA: Visinu u dućan (stavi 0 za puni ekran)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
bs_BA: Visinu u dućan(stavi 0 za puni ekran, Uobičajeni :580px)

en: Height of Google Map when open
bs_BA: Visina Google Kartu kada se otvorena

en: Height of map when open
bs_BA: Visina mapu kada se otvorena

en: Height of the Google Map when closed
bs_BA: Visina Google Kartu kada je zatvoreno

en: Height of the map when closed
bs_BA: Visina kartu kada je zatvoreno

en: Hello
bs_BA: Zdravo

en: Help & Custom
bs_BA: Pomoći & Običaj

en: Help:
bs_BA: Pomoći:

en: Hi there,
    A new submission matching your chosen criteria has been published at %website_url.
    These are the new submissions:
    %matching_submissions
    If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
bs_BA: Zdravo, novi dostavu odgovara vaš odabrani kriterije je objavljena na %website_url. Ovo su nove prijave: %matching_submissions Ako ne želite da budu obavešteni više molim vas ući u tvoj račun i obriši spasio potragu.Hvala ti!

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
bs_BA: Zdravo, korisnik je uredio jedan od njegovih oglasi na %website_url ! Trebalo bi provjeriti. Vlasništvo ime je : %editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
bs_BA: Zdravo, korisnik ima ponovo podnesena novi imovine na %website_url! Trebalo bi provjeriti. Ovo je vlasništvo naslov: %submission_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
bs_BA: Zdravo, korisnik ima podnesena novi imovine na %website_url! Trebalo bi provjeriti.Ovo je vlasništvo titulu %new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
bs_BA: Zdravo, Jedan od tvojih besplatne ponude na %website_url je "istekao". Posao je %expired_listing_url. Hvala ti!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, mi Smo optužili vaš račun na %trgovac za pretplatu na %website_url ! Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
bs_BA: Zdravo, dobro došli u %website_url! Možeš da prijavite sada koristi ispod preporuke: korisničko ime:%user_login_register Lozinku: %user_pass_register Ako imate bilo kakvih problema, molim vas, pozovite me. Hvala ti!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
bs_BA: Zdravo, Si umanjila pretplatu na %website_url. Jer listi, broj je veće nego što pravi paket nudi, postavili smo status sve listi, da "istekao". Trebat će ti da biraju koji ispis želiš živjeti i poslati ih ponovo za odobrenje. Hvala ti!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, imaš novu prikazan na dostavu %website_url! Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, imaš novu platio dostavu na %website_url! Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
bs_BA: Zdravo, dobili Ste novi Prijenos platni zahtjev na %website_url. Fakturu broj je: %invoice_no, Iznos: %total_price. Molim te čekaj dok plaćanja je napravljena da se aktivirati korisnik kupovinu.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, Tvoj popis, %property_title odobren %website_url! Posao je: %property_url. Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, Vaš novi članstvo na %website_url je aktivirao! Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
bs_BA: Zdravo, Tvoj otkup na %website_url je aktivirao! Trebalo bi provjeriti.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
bs_BA: Zdravo, pretplatu na %website_url bio poništen jer je istekao ili povratni uplata od trgovca nije bio obradio. Sve tvoje liste koje su više ne vidljivi za naše goste ali ostaju na tvoj račun. Hvala ti.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
bs_BA: Zdravo, pretplatu na %website_url će isteći u 3 dana.Molim te, pobrini se da obnovim svoju pretplatu ili imaš dovoljno sredstava za auto obnoviti.

en: Hide Map Marker ?
bs_BA: Sakrij marker na mapi?

en: Hide map location?
bs_BA: Sakrij lokaciju na karti?

en: Holy See (Vatican City State)
bs_BA: Sveti Vidim (Vatikan Država)

en: Home Services
bs_BA: Kući Usluga

en: Homeowners Association Fee
bs_BA: Mjesečne naknade

en: Homeowners Association Fee(monthly)
bs_BA: Troškovi održavanja

en: Homeowners Association Fee(monthly):
bs_BA: Troškovi održavanja

en: Honduras
bs_BA: Hondurasu

en: Hotels & Travel
bs_BA: Hoteli & Putovati

en: Hover Button Color
bs_BA: Lebdi Dugme Boja

en: How it will compare
bs_BA: Kako će se porediti

en: How many Featured listings are included?
bs_BA: Koliko Prikazan oglasi su uključeni?

en: How many Tweets
bs_BA: Koliko Tittove

en: How many images are included per listing?
bs_BA: Koliko slike su uključeni po listu?

en: How many items are visible
bs_BA: Koliko stvari su vidljivim

en: How many items do you want to show ?
bs_BA: Koliko predmeta hoćeš se pojaviti ?

en: How many items listed per row? For type 2 use only 1.
bs_BA: Koliko predmeta u imeniku po redu? Za tipa 2 koristiti samo 1.

en: How many listings are included?
bs_BA: Koliko si oglasa su uključeni?

en: HubSpot FIrst Deal Stage
bs_BA: HubSpot Prva Stvar Fazi

en: Hungary
bs_BA: Mađarske

en: I agree with
bs_BA: Slažem se sa

en: I would like to meet
bs_BA: Voleo bih da se upoznamo

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. Please confirm the meeting via email or private message.
bs_BA: Želio bih da zakažem gledanje na %s na %s. Molim potvrdi sastanak preko e-mail ili privatno poruku.

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. The meeting will be %s . Please confirm the meeting via email or private message.
bs_BA: Želio bih zakazati gledanje na %s u %s. Sastanak će biti %s . Molimo potvrdite sastanak putem emaila ili privatne poruke.

en: I'm interested in
bs_BA: Zanima me

en: Iceland
bs_BA: Island

en: Icon
bs_BA: Ikona

en: Icon (ex: "fa-solid fa-timer" )
bs_BA: Ikona (npr. "fa-solid fa-timer")

en: Icon Content Box Shortcode
bs_BA: Ikona Sadržaj Kutije Shortcode

en: Icon content box
bs_BA: Ikona sadržaj kutije

en: If YES, the geo location search will appear above half map search fields
bs_BA: Ako DA, geo lokaciju potragu će se pojaviti iznad pola mapu potragu polja

en: If YES, the geo location search will be limited to a specific country
bs_BA: Ako DA, pretraživanje geolokacije bit će ograničeno na određenu zemlju

en: If YES, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
bs_BA: Ako DA, korisnik može spasiti njegov searchs od Napredna Pretraga Rezultata, ako on je ulogiran sa registrovani račun.

en: If left blank, user redirects to the dashboard profile page .
bs_BA: Ako ostavite prazno, korisnik preusmjerava na stranicu profila na kontrolnoj tabli.

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
bs_BA: Ako mediji zaglavlje je postavljen na Revoluciju Slideru, tip je slideru ime i spasiti.

en: If media header is set to image, add the image below.
bs_BA: Ako mediji zaglavlje je postavljen na slici, dodaj slike ispod.

en: If media header is set to image, and no image is added we will use the taxonomy featured image
bs_BA: Ako mediji zaglavlje je postavljen na slici, i ne imidž je dodao ćemo koristiti česta je bila prikazan imidž

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
bs_BA: Ako ne, napredna pretraga nad glavom će prikazati u zatvorena položaj uobičajeno.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
bs_BA: Ako ne, cijena polje još uvijek može biti upotrebljeno u potrazi i to će biti ulaz tip.

en: If no, users will get the auto generated password via email
bs_BA: Ako ne, korisnici će dobiti auto generisane lozinku putem e-maila

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
bs_BA: Ako ne ćemo pokazati cijene bez prije i poslije oznake i u ovom obliku : 5,23 m ili 6.83 k

en: If set to no, you will need to delete Inbox page template.
bs_BA: Ako je postavljeno na ne, morat ćete izbrisati predložak Inbox stranice.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
bs_BA: Ako je spreman da da, novi stan igle će novosti na mapi svaka 3 sata.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
bs_BA: Ako žicu platni uključena, tip instrukcije ispod.

en: If yes the top bar will be hidden on moble devices
bs_BA: Ako da, gornja traka će biti skrivena na mobilnim uređajima

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
bs_BA: Ako da, on objavljuje jedno imovinu dostavljeni u prednji kraj ručno.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
bs_BA: Ako da, to je grupa u blizini igle u skupu.

en: If yes, the address field in front end submission form uses Google Places or Open Street autocomplete, a choice you make in Map Settings.
bs_BA: Ako da, adresa polje ispred kraju dostavu oblik koriste Google Mjesta ili Otvori Ulici autocomplete, izbor, ti zaraditi u Mapu Postavke.

en: If yes, the reviews can be found in the comments section
bs_BA: Ako da, recenzije se mogu naći u odjeljku za komentare

en: If yes, users must login to save and view favorite properties
bs_BA: Ako da, korisnici se moraju prijaviti da bi sačuvali i pogledali omiljena svojstva

en: If yes, you can set your own custom fields in the spots available. See this help for correct setup:
bs_BA: Ako da, možete da stavite svoje običaj polja u slobodnih mjesta. Vidiš li ovo da pomogne za pravu podešavanje:

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
bs_BA: Ako se ovo vrijednost, novi vrijednost važi i za novi registrovana korisnicima. Stari vrijednost važi i za starije registrovana računa.

en: Image
bs_BA: Imidž

en: Image Effect
bs_BA: Slika Efekat

en: Image Gallery
bs_BA: Slika Galeriji

en: Image Height(Ex:700, Default:580px)
bs_BA: Slika Visine(Bivši:700, Uobičajeni:580px)

en: Image for Contact Page
bs_BA: Slika za Kontakt Stranica

en: Image must be 70px x 70px
bs_BA: Slika mora biti 70px x 70px

en: Image or Icon url
bs_BA: Slika ili Ikona url

en: Image settings
bs_BA: Postavke slike

en: Image size must be 44px x 50px.
bs_BA: Slika veličine moraju biti 44px x 50px.

en: Image size must be 44px x 50px.
bs_BA: Slika veličine moraju biti 44px x 50px.

en: Image url
bs_BA: Slika url

en: Images
bs_BA: Slike

en: Images / listing
bs_BA: Slike / listing

en: Images / per listing
bs_BA: Slike / po listu

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
bs_BA: Slika će imati istu veličinu. Ako je spreman da ne treba da budem siguran da slike su otprilike iste veličine

en: Import & Export
bs_BA: Uvoz & Izvoz

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
bs_BA: Važno: Stvoriti i stranica sa šablon "Splash Stranica" da vidim kako ti je pljusak postavke prijaviti

en: In Person
bs_BA: Uživo

en: In Tab
bs_BA: U Tab

en: In case you want to send users to another page
bs_BA: U slucaju da i ti želiš da pošalješ korisnici još jedna stranica

en: India
bs_BA: Indiju

en: Indonesia
bs_BA: Indoneziji

en: Initial area radius
bs_BA: Početni područje radijusu

en: Initial area radius. Use only numbers.
bs_BA: Početni područje radijusa. Koristi samo brojevi.

en: Input Background Color
bs_BA: Ulaz Pozadine

en: Input Text Color
bs_BA: Ulaz Tekst Boja

en: Input text Color
bs_BA: Ulaz tekst Boja

en: Inquiry from
bs_BA: Upit od

en: Insert background footer image.
bs_BA: Ubacite pozadini podnožje sliku.

en: Instagram page link, with https://
bs_BA: Instagram stranica veza, sa https://

en: Interest Rate in %
bs_BA: Kamatne Stope u %

en: Invoice
bs_BA: Fakturu

en: Invoice Details
bs_BA: Fakturu Detalja

en: Invoice Id:
bs_BA: Fakturu Id:

en: Invoice NOT paid
bs_BA: NIJE platio račun

en: Invoice PAID
bs_BA: PLATIO račun

en: Invoice Type
bs_BA: Fakturu Tip

en: Invoice no
bs_BA: Ne fakturu

en: Invoices
bs_BA: Fakture

en: Iran (Islamic Republic of)
bs_BA: Iran (Islamski Republike)

en: Iraq
bs_BA: Irak

en: Ireland
bs_BA: Irska

en: Is visible?
bs_BA: Vidljiv?

en: Israel
bs_BA: Izrael

en: Italy
bs_BA: Italija

en: Item Height
bs_BA: Predmet Visine

en: Item Id (Listing or Package id)
bs_BA: Predmet Id (Listu ili Paket lične karte)

en: Item Price
bs_BA: Predmet Cijena

en: Items IDs
bs_BA: Osobne Stvari

en: Items per row
bs_BA: Sadržaj po redu

en: Jamaica
bs_BA: Jamajka

en: Kazakhstan
bs_BA: Kazahstanu

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
bs_BA: Drži Napredna Pretraga vidljiv? (*samo za Tip 1,3 i 4)

en: Korea, Democratic People's Republic of
bs_BA: Koreja, Demokratska narodna Republika

en: Korea, Republic of
bs_BA: Koreja, Republike

en: Kuwait
bs_BA: Kuvajta

en: Kyrgyzstan
bs_BA: Kirgistana

en: Label on Front end
bs_BA: Etiketu na Prednjem kraju

en: Label(*if filled will not use icon)
bs_BA: Etiketu(*ako pun neće koristiti ikona)

en: Language for datepicker
bs_BA: Jezik za datepicker

en: Languages:
bs_BA: Parove:

en: Lao, People's Democratic Republic
bs_BA: Lao, Ljudi je Demokratska Republike

en: Latitude:
bs_BA: Dužina:

en: Latvia
bs_BA: Litvi

en: Layouts 6 & 7 have two content columns and no sidebar. Choose the columns width here. Manage the sections for each column in "Selection for Accordion - Layouts 6 & 7"
bs_BA: Izgledi 6 i 7 imaju dvije kolone sadržaja i bez bočne trake. Ovdje odaberite širinu kolona. Upravljajte odjeljcima za svaku kolonu u "Izbor za harmoniku - rasporedi 6 i 7"

en: Leave "Subject" blank for the email notifications you don't wish to send. Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
bs_BA: Ostavi "Subjekt je" prazno za e-mail obavijesti ne želiš da pošalješ. Globalno varijabli: %website_url kao stranice url,%website_name kao stranice ime, %user_email kao user_email, %korisničko ime kao korisničko ime

en: Lebanon
bs_BA: Libanu

en: Lesotho
bs_BA: Lesotom

en: Liberia
bs_BA: Liberiju

en: Libyan Arab Jamahiriya
bs_BA: Libijskom Arapskih Jamahiriya

en: License:
bs_BA: Tablice:

en: Liechtenstein
bs_BA: Lihtenštajn

en: LightBox
bs_BA: Svijetla kutija

en: Line Link
bs_BA: Linija Link

en: Line page link, with https://
bs_BA: Link do stranice, sa https://

en: Link Color
bs_BA: Link Boja

en: Link for social accont no 1
bs_BA: Link za društveni nalog broj 1

en: Link for social accont no 2
bs_BA: Link za društveni nalog broj 2

en: Link for social accont no 3
bs_BA: Link za društveni nalog broj 3

en: Link social accont no 1 ?
bs_BA: Link na društveni nalog broj 1?

en: Link social accont no 2 ?
bs_BA: Link na društveni nalog broj 2 ?

en: Link social accont no 3 ?
bs_BA: Link na društveni nalog broj 3 ?

en: Link to global listing
bs_BA: Povezati globalno listing

en: Linkedin Link
bs_BA: Linkedinu Link

en: Linkedin:
bs_BA: Linkedinu:

en: List Agents
bs_BA: Spisak Agente

en: List Items by ID Shortcode
bs_BA: Spisak Stvari za IDENTIFIKACIJU Shortcode

en: List items by ID
bs_BA: Spisak stvari za IDENTIFIKACIJU

en: List of IDs separated by comma
bs_BA: Lista Lične karte razdvojena zarez

en: List of terms for the filter bar (*applies only for properties, not articles/posts)
bs_BA: Lista uslove za filter bar (*važi samo za nekretnine, ne članci/mjesta)

en: List properties or articles
bs_BA: Lista osobina ili članci

en: Listing
bs_BA: Bazar

en: Listing Details
bs_BA: Opšte informacije

en: Listing Edit
bs_BA: Listing Uredi

en: Listing Edited on %website_url
bs_BA: Listing Uredio na %website_url

en: Listings
bs_BA: Oglasi

en: Listings Included
bs_BA: Liste Koje Uključuje

en: Listings Labels
bs_BA: Oglasi Etikete

en: Listings Remaining
bs_BA: Oglasi Preostale

en: Listings per Agent, Agency or Developer
bs_BA: Oglasi po Agent, Agencija ili Programer

en: Lithuania
bs_BA: Litvanije

en: Local Flavor
bs_BA: Lokalne Ukus

en: Local Services
bs_BA: Lokalne Usluga

en: Location on Map:
bs_BA: Lokacija na Mapi:

en: Login
bs_BA: Prijava

en: Login Form
bs_BA: Prijavni Obrazac

en: Login Form Shortcode
bs_BA: Prijavni Obrazac Shortcode

en: Login is mandatory to save favorite properties?
bs_BA: Prijava je obavezna za spremanje omiljenih nekretnina?

en: Login with Facebook
bs_BA: Prijava sa Facebook

en: Login with Google
bs_BA: Prijava sa Google

en: Login with Twitter
bs_BA: Prijava sa Twitter

en: Login/Register Modal Image
bs_BA: Prijava/Registar Obilježili Imidž

en: Login/Register Modal Message
bs_BA: Prijava/Registar Obilježili Poruku

en: Logo position in header?
bs_BA: Položaj logotipa u zaglavlju?

en: Logos & Favicon
bs_BA: Logo & Favicon

en: Longitude:
bs_BA: Dužina:

en: Lot Size(*only numbers):
bs_BA: Veličine dijela (*samo brojevi):

en: Luxembourg
bs_BA: Luksemburgu

en: Macau
bs_BA: Makao

en: Macedonia (FYROM)
bs_BA: Makedonija (MAKEDONIJA)

en: Madagascar
bs_BA: Madagaskar

en: Main Agent:
bs_BA: Glavni Agent:

en: Main Color
bs_BA: Glavni Boja

en: Main Grid Width in px
bs_BA: Glavne Mreže Širina u dućan

en: Main menu alignnment for Header Type 1?
bs_BA: Poravnanje glavnog menija za tip zaglavlja 1?

en: Make it Featured Property
bs_BA: Izdvoji nekretninu

en: Make package featured
bs_BA: Napravi paket prikazan

en: Make package featured (no/yes)
bs_BA: Napravi paket prikazan (ne/da)

en: Make sure the mandatory fields for listing submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select.
bs_BA: Pobrini se da se obavezno polja za listu dostavu stranica su dio dostaviti oblik (uspeo od iznad postavljanje). Koristi CTRL više polja odaberite.

en: Make sure you are using only 1 map per page in order to avoid conflicts
bs_BA: Pobrini se da koristite samo 1 mapu po papiru, kako bi se izbjeglo sukobima

en: Makes the footer width 100%.
bs_BA: Širinu podnožja čini 100%.

en: Makes the header width 100%.
bs_BA: Širinu zaglavlja čini 100%.

en: Malawi
bs_BA: Malavi

en: Malaysia
bs_BA: Maleziji

en: Maldives
bs_BA: Maldivima

en: Mali
bs_BA: Maliju

en: Map
bs_BA: Mapa

en: Map - Center point  Latitudine:
bs_BA: Mapi - Centar trenutku Latitudine:

en: Map - Center point  Longitudine:
bs_BA: Mapi - Centar trenutku Longitudine:

en: Map Advanced Search Button Background Color
bs_BA: Mapi Napredna Pretraga Dugme Pozadine

en: Map Controls Background Color
bs_BA: Mapi Kontrolira Pozadine

en: Map Controls Font Color
bs_BA: Mapi Kontrolira Font Boja

en: Map Height
bs_BA: Mapi Visine

en: Map Settings
bs_BA: Mapi Postavke

en: Map Style
bs_BA: Mapi Stil

en: Map Style from snazy maps
bs_BA: Mapi Stil od snazy mape

en: Map Type
bs_BA: Mapi Tip

en: Map With Listings or Office location pin?
bs_BA: Mapa Sa Spiska ili Ured lokaciju pin?

en: Map label in the tab.  Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
bs_BA: Mapi etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi. Sećaš se da imamo samo jednu kartu po imovinu stranica izbjeći sukobima.

en: Map label. Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
bs_BA: Mapi etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi. Sećaš se da imamo samo jednu kartu po imovinu stranica izbjeći sukobima.

en: Map section
bs_BA: Odjeljak mape

en: Map with Listings
bs_BA: Mapa sa Spiska

en: MapBox API KEY -  used for tile (maps images) serveronly
bs_BA: MapBox API KEY - koristi se samo za pločice (slike mapa).

en: Margin top for logo in px
bs_BA: Gornja margina za logo u px

en: Marshall Islands
bs_BA: Marshall Ostrvima

en: Mass Media
bs_BA: Masu Medijske

en: Matching Submissions
bs_BA: Iste Prijave

en: Matching Submissions on %website_url
bs_BA: Iste Prijave na %website_url

en: Mauritania
bs_BA: Mauritanija

en: Mauritius
bs_BA: Mauricijus

en: Max Bathrooms Value
bs_BA: Max Kupatila Vrijednosti

en: Max Bedrooms Value
bs_BA: Max Spavaće Sobe Vrijednosti

en: Max Lot Size Value
bs_BA: Max Mnogo Veličine Vrijednosti

en: Max Rooms Value
bs_BA: Max Sobe Vrijednosti

en: Max Size Value
bs_BA: Max Veličine Vrijednosti

en: Maximum height for the logo in px
bs_BA: Maksimalna visina logotipa u px

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
bs_BA: Maksimalna nema slika po imovinu (samo prednjem kraju ubaciti). Radi kada je podnošenje je besplatno, ili zahteva korisnik da platiš za svaku listu

en: Maximum no of thumbs
bs_BA: Maksimalna bez palca

en: Maximum number of pins to show on the map.
bs_BA: Maksimalni broj značke da pokažem na mapi.

en: Maximum radius value
bs_BA: Maksimalna radijusu vrijednosti

en: Maximum radius value. Use only numbers.
bs_BA: Maksimalna radijusu vrijednosti. Koristi samo brojevi.

en: Maximum value for Price Slider
bs_BA: Maksimalna vrednost za Cijenu Slideru

en: Maximum width for the logo in px
bs_BA: Maksimalna širina logotipa u px

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
bs_BA: Maksimalna uvećanje na Oblak Skup da se pojavi

en: Measurement Unit
bs_BA: Mjerenja Jedinice

en: Measurement Unit for Lot Size
bs_BA: Jedinica mjerenja za veličinu lota

en: Measurement Unit for Property Size
bs_BA: Jedinica mjerenja za veličinu imovine

en: Media Header - Static Image
bs_BA: Zaglavlje medija - statična slika

en: Media Header Type for Blog Posts?
bs_BA: Vrsta zaglavlja medija za postove na blogu?

en: Media Header Type for taxonomy pages?
bs_BA: Vrsta zaglavlja medija za stranice taksonomije?

en: Media Header Type?
bs_BA: Mediji Zaglavlje Tip?

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally for taxonomies/categories. Map is mandatory for Half Map layout.
bs_BA: Media Header je prvi odjeljak ispod zaglavlja. Odaberite zaglavlje medija koje ćete koristiti globalno za taksonomije/kategorije. Mapa je obavezna za izgled Half Map.

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally.
bs_BA: Media Header je prvi odjeljak ispod zaglavlja. Odaberite koje zaglavlje medija želite koristiti globalno.

en: Media Header is the first section below header. The option you select will be visible on all property pages.
bs_BA: Media Header je prvi odjeljak ispod zaglavlja. Opcija koju odaberete bit će vidljiva na svim stranicama nekretnina.

en: Media Section Order - Buttons Selection
bs_BA: Redoslijed odjeljaka medija - Izbor dugmadi

en: Member of:
bs_BA: Član:

en: Membership
bs_BA: Članstvo

en: Membership Activated
bs_BA: Članstvo Je Aktivirao

en: Membership Activated on %website_url
bs_BA: Članstvo je Aktivirao na %website_url

en: Membership Cancelled
bs_BA: Članstvo Je Otkazao

en: Membership Cancelled on %website_url
bs_BA: Članstvo je Otkazao na %website_url

en: Membership Expiration Warning on %website_url
bs_BA: Članstvo isteka roka Upozorenje na %website_url

en: Membership Package
bs_BA: Članstvo Paket

en: Membership Packages
bs_BA: Paketi za članove

en: Membership Settings
bs_BA: Članstvo Postavke

en: Menu Font
bs_BA: Meni Font

en: Menu Item Back Color
bs_BA: Menija Vratiti Boja

en: Menu Item Color
bs_BA: Menija Boja

en: Menu Item Font Size
bs_BA: Menija Slova

en: Menu Item Hover Back Color
bs_BA: Menija Lebdi Vratiti Boja

en: Menu Item hover font color
bs_BA: Menija lebdi font boja

en: Menu border color
bs_BA: Meni granice boja

en: Message
bs_BA: Poruka

en: Message Details
bs_BA: Poruka Detalja

en: Message from
bs_BA: Poruka od

en: Message sent from
bs_BA: Poruku je poslao iz

en: Message was also sent to
bs_BA: Poruka je poslano

en: Messages
bs_BA: Poruke

en: Mexico
bs_BA: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
bs_BA: Mikroneziji, Ujedinili Države

en: Min Bathrooms Value
bs_BA: Min Kupatila Vrijednosti

en: Min Bedrooms Value
bs_BA: Min Spavaće Sobe Vrijednosti

en: Min Lot Size Value
bs_BA: Min Mnogo Veličine Vrijednosti

en: Min Rooms Value
bs_BA: Min Sobe Vrijednosti

en: Min Size Value
bs_BA: Min Veličine Vrijednosti

en: Minify css and js files
bs_BA: Minifi css i js datoteke

en: Minimum radius value
bs_BA: Minimalne vrijednost radijusu

en: Minimum radius value. Use only numbers.
bs_BA: Minimum radijusu vrijednosti. Koristi samo brojevi.

en: Minimum value for Price Slider
bs_BA: Minimalne vrijednost za Cijenu Slideru

en: Mobile
bs_BA: Mobilne

en: Mobile Menu Colors
bs_BA: Mobilni Meni Boja

en: Mobile header background color
bs_BA: Mobilni zaglavlje pozadine

en: Mobile header icon color
bs_BA: Mobilni zaglavlje ikona boja

en: Mobile menu background color
bs_BA: Mobilni meni pozadine

en: Mobile menu font color
bs_BA: Mobilni meni font boja

en: Mobile menu hover font color
bs_BA: Mobilni meni lebdi font boja

en: Mobile menu item border color
bs_BA: Mobilni menija granice boja

en: Mobile menu item hover background color
bs_BA: Mobilni menija lebdi pozadine

en: Mobile/Tablets Logo
bs_BA: Mobilni/Tablete Logo

en: Mobile:
bs_BA: Mobilni:

en: Moldova, Republic of
bs_BA: Moldavija, Republike

en: Monaco
bs_BA: Monaka

en: Mongolia
bs_BA: Mongoliji

en: Montenegro
bs_BA: Gore

en: Month
bs_BA: Mjesec

en: Months
bs_BA: Mjeseci

en: More images means longer load time
bs_BA: Više slika znači duže teret vremena

en: Morocco
bs_BA: Maroku

en: Mortgage Calculator
bs_BA: Hipoteka Kalkulator

en: Mozambique
bs_BA: Mozambiku

en: Multi Unit Label
bs_BA: Više Jedinica Etiketu

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
bs_BA: Više Jedinica Etiketu (*za podmornicu jedinicu)

en: Myanmar
bs_BA: Miramar

en: Name
bs_BA: Ime

en: Namibia
bs_BA: Namibiji

en: Nauru
bs_BA: Navaho

en: Need an account? Register here!
bs_BA: Treba račun? Prijavite se ovdje!

en: Neighborhood
bs_BA: Kvart

en: Netherlands
bs_BA: Holandija

en: Netherlands Antilles
bs_BA: Nizozemski Antili

en: New Agency
bs_BA: Novu Agenciju

en: New Agency Action
bs_BA: Novu Agenciju Akciju

en: New Agency Category
bs_BA: Novu Agenciju Kategorija

en: New Agency City
bs_BA: Novi Grad Agencija

en: New Agency County / State
bs_BA: Novu Agenciju Okruga / Državnom

en: New Agency Neighborhood
bs_BA: Novu Agenciju Komšiluku

en: New Agent
bs_BA: Nove Agente

en: New Agent Action
bs_BA: Novi Agent Akciju

en: New Agent Added
bs_BA: Novi Agent Dodao

en: New Agent Category
bs_BA: Novi Agent Kategorija

en: New Agent City
bs_BA: Novi Agent Grad

en: New Agent County / State
bs_BA: Novi Agent Okruga / Državnom

en: New Agent Neighborhood
bs_BA: Novi Agent Komšiluku

en: New Caledonia
bs_BA: Novi Caledonian

en: New City
bs_BA: Novi Grad

en: New County / State
bs_BA: Novi Okruga / Državnom

en: New Developer
bs_BA: Novi Programer

en: New Developer Action
bs_BA: Novi Programer Akciju

en: New Developer Category
bs_BA: Novi Programer Kategorija

en: New Developer City
bs_BA: Novi Grad Programer

en: New Developer County / State
bs_BA: Novi Programer Okruga / Državnom

en: New Developer Neighborhood
bs_BA: Novi Programer Komšiluku

en: New Feature
bs_BA: Nova Funkcija

en: New Feature Upgrade on  %website_url
bs_BA: Nova Funkcija Nadogradnja %website_url

en: New Invoice
bs_BA: Novi Račun

en: New Listing Submission
bs_BA: Novi Oglas Dostavu

en: New Listing Submission on %website_url
bs_BA: Novi Oglas na Dostavu %website_url

en: New Membership Packages
bs_BA: Novi Članstvo Pakete

en: New Message
bs_BA: Novu Poruku

en: New Message on
bs_BA: Novu Poruku

en: New Neighborhood
bs_BA: Novi kvart

en: New Paid Submission on %website_url
bs_BA: Novi Platio Dostavu na %website_url

en: New Property
bs_BA: Novi Imovinu

en: New Property Category
bs_BA: Novi Imovinu Kategorija

en: New Searches
bs_BA: Nove Pretrage

en: New Status
bs_BA: Novi Status

en: New Type
bs_BA: Novi Tip

en: New User Registration
bs_BA: Novi Korisnik Registracija

en: New Zealand
bs_BA: Novi Zeland

en: New user  notification
bs_BA: Obavijest o novom korisniku

en: New user admin notification
bs_BA: Novi korisnik admin obavijest

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
bs_BA: Novi korisnik registracija na %website_url. Korisničko ime: %user_login_register, E-mail: %user_email_register

en: New wire Transfer
bs_BA: Novi Prijenos

en: Newest Edited
bs_BA: Najnoviji Uredio

en: Newest first
bs_BA: Najnoviji prvi

en: Nicaragua
bs_BA: Nikaragvi

en: Nigeria
bs_BA: Nigeriji

en: Nightlife
bs_BA: Noćni život

en: No
bs_BA: Bez

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
bs_BA: Ne = dostavu je besplatno. Platio listing = dostavu zahtijeva korisnik da platiš za svaku listu. Članstvo = dostavu je zasnovan na korisnik članstvo paket.

en: No Agency found
bs_BA: Nema Agencije našao

en: No Agents found
bs_BA: Ne Agenti su našli

en: No Developer found
bs_BA: Ne Programer našao

en: No Invoices found
bs_BA: Ne Računa našao

en: No Membership Packages found
bs_BA: Ne Članstvo Pakete našao

en: No Message found
bs_BA: Ne Poruku našao

en: No Properties found
bs_BA: Ne Nekretnine našao

en: No Properties found in Trash
bs_BA: Ne Nekretnine našao u Smeće

en: No Searches found
bs_BA: Ne Pretražuje našao

en: No of Search fields
bs_BA: Ne Potrage polja

en: No of Search fields per row
bs_BA: Ne Potrage polja po redu

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
bs_BA: Ne Potrage polja po redu (Moguće vrijednosti: 1,2,3,4).

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
bs_BA: Ne agenta listi, po redu kada stranica je bez konsultacije

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
bs_BA: Ne od blog listi, po redu kada stranica je bez konsultacije

en: No of chars to show in Property Title
bs_BA: Broj znakova za prikaz u naslovu imovine

en: No of chars to show in Property card excerpt - grid style
bs_BA: Broj znakova za prikaz u izvodu kartice svojstva - stil mreže

en: No of chars to show in Property card excerpt - list style
bs_BA: Broj znakova za prikaz u izvodu kartice svojstva - stilu liste

en: No of images in slider in property card
bs_BA: Nema slika u pucajte u imovinu karticu

en: No of items
bs_BA: Ne predmeta

en: No of items per row
bs_BA: Ne stvari po redu

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
bs_BA: Bez imovine listi, po redu kada stranica je bez konsultacije

en: No of similar properties in property page
bs_BA: Ne sličnih osobina u imovinu stranica

en: No of similar property listings per row when the page is without sidebar
bs_BA: Broj sličnih popisa nekretnina po redu kada je stranica bez bočne trake

en: Norfolk Island
bs_BA: Norfolku Ostrvo

en: Northern Mariana Islands
bs_BA: Sjeverna Irska

en: Norway
bs_BA: Norveške

en: Not Available
bs_BA: Nisu Dostupni

en: Not Paid
bs_BA: Ne Platili

en: Not Visible
bs_BA: Nije vidljivo

en: Note: Composer does not apply to card type 5.
bs_BA: Napomena: Composer se ne odnosi na tip kartice 5.

en: Notes
bs_BA: Bilješke

en: Notes for featured agent
bs_BA: Bilješka za prikazan agente

en: Number of Listings
bs_BA: Broj Oglasi

en: Number of Listings to display
bs_BA: Broj Listi, da prikaži

en: Number of Page Views
bs_BA: Broju Stranica Stavove

en: Number of decimal points
bs_BA: Broj decimalnih tačaka

en: Number of decimal points.
bs_BA: Broj decimalnih tačaka.

en: Number of milisecons before auto cycling an item
bs_BA: Broj milisecons auto prije vožnje bicikla stavku

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
bs_BA: Broj milisecons prije auto biciklom zajedno (5000=5sec).Stavi 0 ako ne želiš da autoslide.

en: Obsolete option. Will be removed in the next theme update. The section is now managed from "Selection for Layouts" settings.
bs_BA: Zastarjela opcija. Biće uklonjeno u sljedećem ažuriranju teme. Odjeljkom se sada upravlja iz postavki "Izbor za izglede".

en: Oldest Edited
bs_BA: Najstariji Uredio

en: Oldest first
bs_BA: Prvo najstarije

en: Oman
bs_BA: Omana

en: On Home page - Show only location field - To be used on sites similar with trulia.com pr zillow.com
bs_BA: Na stranici - Pokaži samo lokaciju polje - Da se koristi na lokacijama sa sličnim trulia.com pr zillow.com

en: On Home page - Show only location field?
bs_BA: Na početnoj stranici - Prikaži samo polje lokacije?

en: On sidebar - Display Contact Form and Schedule a tour sections as tabs ?
bs_BA: Na bočnoj traci - Prikažite kontakt obrazac i zakažite odjeljke obilaska kao kartice ?

en: One Time
bs_BA: Jednom

en: One column means that agent details go below the image, two columns means agent details are on the right side of the image.
bs_BA: Kolona znači da je agent detalje idi ispod slike, dve kolumne znači agent detalji su na desnoj strani sliku.

en: Only for "Properties List Directory" page template !
bs_BA: Samo za "Nekretnine Listu Direktorij" stranica šablon !

en: Only for "Properties List" page template !
bs_BA: Samo za "Nekretnine Listu" stranica šablon !

en: Only for type3: no of stars for reviews (from 1 to 5, increment by 0.5)
bs_BA: Samo za type3: nema zvezda za kritike (od 1 do 5, min za 0,5)

en: Only for type3:Testimonial Title
bs_BA: Samo za type3:Prijem Titulu

en: Open tile link to property page in new window
bs_BA: Otvorite vezu pločice do stranice svojstva u novom prozoru

en: Open title link to property page in new window
bs_BA: Otvorite naslovnu vezu do stranice svojstva u novom prozoru

en: Opening Hours
bs_BA: Radno Vrijeme

en: Opening Hours 1
bs_BA: Radno Vrijeme 1

en: Opening Hours 3
bs_BA: Otvaranje 3 Sata

en: Opening Hours Value 1
bs_BA: Radno Vrijeme Vrijednost 1

en: Opening Hours Value 3
bs_BA: Radno Vrijeme Vrijednost 3

en: Option applies for each free published listing.
bs_BA: Opcija važi za svakog slobodnog objavio listing.

en: Options for Google Maps (if Header Type "google map" is selected)
bs_BA: Opcije za Gugl Mapa (ako Zaglavlje Tip "google kartu" je izabrao)

en: Options for Revolution Slider (if Header Type "revolution slider" is selected)
bs_BA: Opcije za Revoluciju Slideru (ako Zaglavlje Tip "revolucije slideru" je izabrao)

en: Options for Static Image  (if Header Type "image" is selected)
bs_BA: Opcije za Statičnih Slika (ako Zaglavlje Tip "lik" je izabrao)

en: Options for Theme Slider
bs_BA: Opcije za Temu Slideru

en: Options for Video Header
bs_BA: Opcije za Video Zaglavlje

en: Or add the ids separated by comma.
bs_BA: Ili dodam lične karte razdvojena zarez.

en: Order for the content rows in card
bs_BA: Naručite redove sadržaja u kartici

en: Other Agents
bs_BA: Drugi Agenti

en: Other units in
bs_BA: Jedinice u

en: Overlay Color
bs_BA: Preklopi Boja

en: Overlay Image
bs_BA: Preklopi Imidž

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
bs_BA: Preklopi Sliku .png .jpg ili .gif format

en: Overlay Opacity
bs_BA: Preklopi Transparentnost

en: Overlay Opacity(betwen 0 and 1 , Ex:0.5, default 0.6)
bs_BA: Preklopi Transparentnost(betwen 0 i 1 , Bivši:0.5, uobičajeni od 0,6)

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
bs_BA: Preklopi Transparentnost - vrijednosti od 0 do 1 , Bivši: 0.4

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Overview section
bs_BA: Pregled odjeljka

en: Overwrite theme css using custom css.
bs_BA: Prepisati tema css koristeći običaj css.

en: Owner Notes
bs_BA: Vlasnik Bilješke

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end):
bs_BA: Vlasnik/Agent bilješke (*ne vidi na prednjem kraju):

en: PAID
bs_BA: PLATILI

en: Package
bs_BA: Paket

en: Package Details
bs_BA: Paket Detalja

en: Package Price in
bs_BA: Paket u Cijenu

en: Page Settings
bs_BA: Stranica Postavke

en: Page Views
bs_BA: Stranica Stavove

en: Page Views Statistics
bs_BA: Stranica Stavove Statistike

en: Page Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Stranica Pogled na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Page Views. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Stranica Stavove. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Page id for this term
bs_BA: Stranica isprave za ovo polugodište

en: Paid
bs_BA: Platili

en: Paid Submission
bs_BA: Plaćeni oglas ?

en: Paid Submission is disabled
bs_BA: Ne

en: Paragraph Font
bs_BA: Stava Font

en: Paraguay
bs_BA: Paragvaju

en: Parallax efect for image/video header media?
bs_BA: Efekt paralakse za medij zaglavlja slika/video?

en: Parameters list
bs_BA: Parametre liste

en: Parent Agency
bs_BA: Roditelj Agencija

en: Parent Agent
bs_BA: Roditelj Agente

en: Parent Developer
bs_BA: Roditelj Programer

en: Parent Invoice
bs_BA: Roditelj Fakturu

en: Parent Membership Package
bs_BA: Roditelj Članstvo Paket

en: Parent Message
bs_BA: Roditelj Poruku

en: Parent Property
bs_BA: Roditelj Imovinu

en: Parent Searches
bs_BA: Roditelj Pretrage

en: Password
bs_BA: Lozinka

en: Password Reset Request
bs_BA: Lozinka Reset Zahtjev

en: Password Reseted
bs_BA: Lozinka Reseted

en: Path to an image of your choice (best size 300px  x 300px)
bs_BA: Put do slika tvoj izbor (najbolja veličina 300px x 300px)

en: Path to client picture, (best size 120px  x 120px)
bs_BA: Put do klijent sliku, (najbolja veličina 120px x 120px)

en: Pay
bs_BA: Platit

en: Pay Now
bs_BA: Platite Sada

en: Pay Status:
bs_BA: Platiti Status:

en: Pay with Stripe
bs_BA: Platiti sa Pruge

en: PayPal Settings
bs_BA: PayPal Postavke

en: Payment Action Required
bs_BA: Potrebna radnja plaćanja

en: Payment Action Required on %website_url
bs_BA: Akcija plaćanja je potrebna na %website_url

en: Payment Calculator
bs_BA: Plaćanje Kalkulator

en: Payment for Invoice %s , Booking %s
bs_BA: Plaćanje za Račun %s , Rezervacije %s

en: Payment for Listing "%s" with id %s
bs_BA: Plaćanje za Listu "%s" sa id %s

en: Payment for Package "%s" with id %s
bs_BA: Plaćanje za Paket "%s" sa id %s

en: Payment for package Basic
bs_BA: Plaćanje za Osnovni paket

en: Paypal & Stripe Api
bs_BA: Paypal & Traka Api

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
bs_BA: Paypal - Reccuring Platni ID:

en: Paypal Client Secret Key
bs_BA: Paypal Klijent Tajna Ključ

en: Paypal Client id
bs_BA: Paypal Klijent id

en: Paypal Recuring Profile- rest api
bs_BA: Paypal Recuring Profil - kraja api

en: Paypal receiving email
bs_BA: Paypal prima e-mail

en: Percent Down
bs_BA: Posto Dolje

en: Period
bs_BA: Periodu

en: Peru
bs_BA: Peruu

en: Pets
bs_BA: Ljubimce

en: Philippines
bs_BA: Filipinima

en: Phone
bs_BA: Telefon

en: Phone:
bs_BA: Telefon:

en: Pick Area
bs_BA: Po Oblast

en: Pick Category
bs_BA: Izaberite Kategoriju

en: Pick City
bs_BA: Po Gradu

en: Pick a custom property page template you made.
bs_BA: Po običaj imovinu stranica šablon si napravio.

en: Pick your Property Page Layout
bs_BA: Odaberite svoj izgled stranice sa svojstvima

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
bs_BA: Pin Generacije radi samo ako dosije čitanje opcija u Google Kartu postavka je spreman da da

en: Pin Management
bs_BA: Pin Upravljanja

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
bs_BA: Pin skup nestane kad mapu zoom je manje od vrijednost postavite ovdje.

en: Pinterest page link, with https://
bs_BA: Pinterest stranica veza, sa https://

en: Place Pin with Property Address
bs_BA: Mjesto Pin sa Imovine Adresa

en: Place here the Listings Id separated by comma. Will Overwrite the above selection!
bs_BA: Mjesto ovdje na Listi, Id razdvojena zarez. Hoćeš Prepisati gore izbor!

en: Place in advanced search form
bs_BA: Mjesto u napredna pretraga obliku

en: Plan Bathrooms
bs_BA: Plan Kupatila

en: Plan Description
bs_BA: Plan Opis

en: Plan Image
bs_BA: Plan Imidž

en: Plan Price
bs_BA: Plan Cijena

en: Plan Rooms
bs_BA: Plan Sobe

en: Plan Size
bs_BA: Plan Veličine

en: Plan Title
bs_BA: Plan Titulu

en: Please activate the theme in the next 24h to validate the purchase and continue to have access to all theme options! See this
bs_BA: Molim te, aktiviraj tema u narednih 24 sata da potvrdim kupovinu i dalje imati pristup svim tema opcije! Vidi ovo

en: Please add Twitter Api access info in Theme Options
bs_BA: Molim te, dodaj Twitter Api pristup informacijama u Temu Opcije

en: Please add a Walkscore Api Key
bs_BA: Molim te, dodaj Walkscore Api Ključ

en: Please add your Twitter ID!
bs_BA: Molim te, dodati tvoje Twitter ISPRAVE!

en: Please do not reply directly to this email. If you believe this is an error or require further assistance, please contact us
bs_BA: Molimo vas da ne odgovarate direktno na ovu e-poštu. Ako smatrate da je ovo greška ili vam je potrebna dodatna pomoć, kontaktirajte nas

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here https://www.yelp.com/factsheet the list of countries where Yelp is available.
bs_BA: Imajte na umu da Yelp ne radi za sve zemlje. Pogledajte ovdje https://www.yelp.com/factsheet listu zemalja u kojima je Yelp dostupan.

en: Please use the "Save Design" button in order to save your design
bs_BA: Molimo koristite dugme "Sačuvaj dizajn" da biste sačuvali svoj dizajn

en: Please wait while we confirm your payment!
bs_BA: Molim te čekaj dok smo potvrditi tvoju isplatu!

en: Poland
bs_BA: Poljska

en: Position:
bs_BA: Pozicija:

en: Post Settings
bs_BA: Post Postavke

en: Posts
bs_BA: Pozicija

en: Price
bs_BA: Cijena

en: Price & Currency
bs_BA: Cijena & Valutu

en: Price - thousands separator
bs_BA: Cijena - hiljade razdvajač

en: Price High to Low
bs_BA: Cijena Visoko do Niskog

en: Price Low to High
bs_BA: Cijena Nizak u Srednju

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
bs_BA: Cijena za Dostavu (za "po listu" moda)

en: Price Slider Maximum values for advanced search with tabs
bs_BA: Cijena Slideru Maksimalnu vrijednosti za napredne potrazi sa kartice

en: Price Slider Minimum values for advanced search with tabs
bs_BA: Cijena Slideru Minimum vrijednosti za napredne potrazi sa kartice

en: Price Slider Values for
bs_BA: Cijena Slideru Vrednosti zbog

en: Price row
bs_BA: Cijena red

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
bs_BA: Cijena da napravim listu prikazan (za "po listu" moda)

en: Price(use only numbers):
bs_BA: Cijena (koristite samo brojeve):

en: Print
bs_BA: Otisak

en: Print Page Design
bs_BA: Otisak Stranica Dizajn

en: Print Page Logo
bs_BA: Štampajte logo stranice

en: Professional Services
bs_BA: Profesionalni Usluga

en: Profile Update
bs_BA: Ažurirajte Profil

en: Properties
bs_BA: Nekretnine

en: Properties IDs separated by commna
bs_BA: Nekretnine Lične karte razdvojena commna

en: Properties Size & Lot Size - decimal separator
bs_BA: Svojstva Veličina & Lot Size - decimalni separator

en: Properties Size & Lot Size - no of decimals
bs_BA: Nekretnine Veličine & Mnogo Veličine - ne decimale

en: Properties Size & Lot Size - thousand separator
bs_BA: Nekretnine Veličine & Mnogo Broj hiljada razdvajač

en: Properties Slider
bs_BA: Nekretnine Slideru

en: Properties default order in advanced search results page
bs_BA: Svojstva podrazumevani redosled na stranici naprednih rezultata pretrage

en: Properties default order in taxonomy pages
bs_BA: Zadani redoslijed svojstava na stranicama taksonomije

en: Properties list layout type for advanced search results page
bs_BA: Vrsta izgleda liste svojstava za stranicu rezultata napredne pretrage

en: Properties number per page in advanced search results page
bs_BA: Broj svojstava po stranici na stranici rezultata napredne pretrage

en: Properties number per page in property list pages
bs_BA: Broj nekretnina po stranici na stranicama sa popisom nekretnina

en: Property
bs_BA: Vlasništvo

en: Property  Subunits
bs_BA: Srodne nekretnine

en: Property "Other Agents" Label
bs_BA: Oznaka imovine "Drugi agenti".

en: Property - Select Sidebar Position
bs_BA: Svojstvo - Odaberite položaj bočne trake

en: Property Action
bs_BA: Vlasništvo Akciju

en: Property Action Category
bs_BA: Vlasništvo Akciju Kategorija

en: Property Action Category Page
bs_BA: Vlasništvo Akciju Kategorija Stranica

en: Property Address
bs_BA: Vlasništvo Adresa

en: Property Address Label
bs_BA: Vlasništvo Adresu Etiketu

en: Property Address Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Vlasništvo Adresu Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Property Address Label. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Vlasništvo Adresu Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Property Analytics
bs_BA: Vlasništvo Analitiku

en: Property Area
bs_BA: Površina

en: Property Area Page
bs_BA: Površina Stranica

en: Property Bathrooms
bs_BA: Vlasništvo Kupatila

en: Property Bedrooms
bs_BA: Vlasništvo Spavaće

en: Property Card - rows order
bs_BA: Kartica imovine - redoslijed redova

en: Property Card Adress Row
bs_BA: Red za adresu kartice imovine

en: Property Card Agent Section Settings
bs_BA: Postavke odjeljka agenta kartice imovine

en: Property Card Categories Row
bs_BA: Kategorije kartice imovine Red

en: Property Card Composer - Extra Settings
bs_BA: Property Card Composer - Dodatne postavke

en: Property Card Design (used in lists)
bs_BA: Dizajn imovinske kartice (koristi se na listama)

en: Property Card Design - Beta
bs_BA: Dizajn vlasničke kartice - Beta

en: Property Card Details Row
bs_BA: Red s detaljima kartice imovine

en: Property Card General Settings
bs_BA: Opće postavke kartice imovine

en: Property Card Image Settings
bs_BA: Postavke slike kartice imovine

en: Property Categories Page
bs_BA: Vlasništvo Kategorije Stranica

en: Property Category
bs_BA: Vlasništvo Kategorija

en: Property Category Submit
bs_BA: Vlasništvo Kategorija Dostaviti

en: Property City
bs_BA: Vlasništvo Grad

en: Property City Page
bs_BA: Vlasništvo Grad Stranica

en: Property Country
bs_BA: Vlasništvo Države

en: Property County
bs_BA: Vlasništvo Okruga

en: Property County/State
bs_BA: Vlasništvo Okruga/Državnom

en: Property County/State Page
bs_BA: Vlasništvo Okruga/Država Stranica

en: Property Custom
bs_BA: Godina izgradnje

en: Property Custom Fields
bs_BA: Godina izgradnje

en: Property Description
bs_BA: Vlasništvo Opis

en: Property Description Label
bs_BA: Vlasništvo Opis Etiketu

en: Property Details
bs_BA: Detalji nekretnine

en: Property Details Label
bs_BA: Vlasništvo Detalje Etiketu

en: Property Details Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Vlasništvo Detalje Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Property Documents Label
bs_BA: Oznaka imovinskih dokumenata

en: Property Energy Savings Label
bs_BA: Oznaka za uštedu energije

en: Property Features
bs_BA: Vlasništvo Karakteristike

en: Property Features Label
bs_BA: Vlasništvo Karakteristike Etiketu

en: Property Floor Plans Label
bs_BA: Oznaka tlocrta nekretnina

en: Property Google View
bs_BA: Vlasništvo Google Pogled

en: Property ID
bs_BA: Vlasništvo ID

en: Property Id
bs_BA: Id

en: Property Latitude
bs_BA: Vlasništvo Širine

en: Property List
bs_BA: Popis Imovine

en: Property List Advanced Options
bs_BA: Vlasništvo Listu Napredne Opcije

en: Property List Directory Filter Settings
bs_BA: Vlasništvo Listu Direktorij Filter Postavke

en: Property List display (*global option)
bs_BA: Vlasništvo Listu prikaži (*globalne opcija)

en: Property Longitude
bs_BA: Vlasništvo Dužina

en: Property Lot Size
bs_BA: Vlasništvo Mnogo Veličine

en: Property Map
bs_BA: Vlasništvo Mapu

en: Property Map Label
bs_BA: Oznaka karte nekretnine

en: Property Media
bs_BA: Slike

en: Property Media & Documents
bs_BA: Mediji i dokumenti za imovinu

en: Property Media Header -  Revolution Slider
bs_BA: Zaglavlje medija za svojstvo - Revolution Slider

en: Property Media Header - Static Image
bs_BA: Zaglavlje medija svojstava - statična slika

en: Property Name
bs_BA: Vlasništvo Ime

en: Property Navigation Sticky Bar (works only for accordion content)
bs_BA: Sticky Bar za navigaciju nekretninama (radi samo za sadržaj harmonike)

en: Property Page
bs_BA: Vlasništvo Stranica

en: Property Page Design
bs_BA: Dizajn stranice sa nekretninama

en: Property Page Layout
bs_BA: Izgled stranice sa svojstvima

en: Property Page Only - Agent Card
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Agent Karticu

en: Property Page Only - Contact Form Agent
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Kontakt Oblik Agente

en: Property Page Only - Details Section
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Detalji Sekcija

en: Property Page Only - Details as Accordion
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Detalji kao Harmoniku

en: Property Page Only - Details as Tabs
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Detalji kao Kartice

en: Property Page Only - Masonry Gallery
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo Zidovi Galeriji

en: Property Page Only - Masonry Gallery Type2
bs_BA: Samo stranica imovine - Zidane galerije Tip2

en: Property Page Only - Other Agents
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Drugi Agenti

en: Property Page Only - Property Gallery
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Imovinu Galeriji

en: Property Page Only - Property Images / Video Slider
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Imovinu Slike / Video Slideru

en: Property Page Only - Related Listings
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo Vezanim Za Liste Koje

en: Property Page Only - Single Detail
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo Jedan Detalj

en: Property Page Only - Text with Agent details
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Tekst sa Agentom detalja

en: Property Page Only - Text with Details
bs_BA: Vlasništvo Stranica Samo - Tekst sa Detaljima

en: Property Page Views Label
bs_BA: Oznaka prikaza stranice svojstva

en: Property Payment Calculator Label
bs_BA: Oznaka kalkulatora plaćanja imovine

en: Property Price
bs_BA: Cijene Nekretnina

en: Property Price Label
bs_BA: Cijene Nekretnina Etiketu

en: Property Price Label Before
bs_BA: Cijene Nekretnina Etiketu Prije

en: Property Reviews
bs_BA: Vlasništvo Kritike

en: Property Reviews Label
bs_BA: Vlasništvo Kritike Etiketu

en: Property Rooms
bs_BA: Vlasništvo Sobe

en: Property Schedule Tour Label
bs_BA: Oznaka obilaska rasporeda nekretnina

en: Property Search Results Page
bs_BA: Vlasništvo Potragu Rezultate Stranica

en: Property Similar Listings Label
bs_BA: Oznaka sličnih nekretnina

en: Property Size
bs_BA: Veličina nekretnine:

en: Property Status
bs_BA: Vlasništvo Status

en: Property Submission Page
bs_BA: Vlasništvo Dostavu Stranica

en: Property Subunits
bs_BA: Srodne nekretnine

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select Sidebar Position
bs_BA: Taksonomija svojstava i kategorija/arhiva bloga - Odaberite poziciju bočne trake

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select the Sidebar
bs_BA: Taksonomija svojstava i kategorija/arhiva bloga - Odaberite bočnu traku

en: Property Unit/Card min height
bs_BA: Vlasništvo Jedinica/Kartice min visine

en: Property Video Label
bs_BA: Vlasništvo Omotu

en: Property Virtual Tour Label
bs_BA: Oznaka virtualnog obilaska nekretnine

en: Property What's Nearby Label
bs_BA: Oznaka šta je u blizini

en: Property Zip
bs_BA: Vlasništvo Zip

en: Property and Agent Links
bs_BA: Vlasništvo i Agent Veze

en: Property details will display on 1, 2 or 3 columns
bs_BA: Detalji o svojstvu će se prikazati u 1, 2 ili 3 kolone

en: Property id
bs_BA: Vlasništvo id

en: Property in theme Slider
bs_BA: Slider slika

en: Property list layout type for taxonomy pages
bs_BA: Tip izgleda liste svojstava za stranice taksonomije

en: Property page - Select what Sidebar
bs_BA: Stranica sa svojstvima - Odaberite koju bočnu traku

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
bs_BA: Imovinu,Agente i Blog Jedinica/Kartice Backgrond Boja

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Bottom
bs_BA: Imovinu,Agente i Blog Jedinica/Kartice Unutrašnje Punjenja Dna

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Left
bs_BA: Imovinu,Agente i Blog Jedinica/Kartice Unutrašnje Punjenja Lijevo

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Right
bs_BA: Imovinu,Agente i Blog Jedinica/Kartice Unutrašnje Punjenja Redu

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Top
bs_BA: Imovinu,Agente i Blog Jedinica/Kartice Unutrašnje Punjenja Top

en: Public Services & Government
bs_BA: Javna Usluga & Vlada

en: Purchase Activated
bs_BA: Kupovinu Aktiviran

en: Purchase Date
bs_BA: Kupovinu Datum

en: Purchase code is invalid.
bs_BA: Kôd kupovine je nevažeći.

en: Purchased by User
bs_BA: Kupio od Korisnika

en: Put Search form before the header media?
bs_BA: Stavi Potragu formular pre nego što zaglavlju medijima?

en: Qatar
bs_BA: Kataru

en: Random Pick (yes/no)
bs_BA: Nasumice Odabrati (da/ne)

en: Real Estate
bs_BA: Nekretnine

en: Recent Items
bs_BA: Nedavno Sadržaj

en: Recent Items Shortcode
bs_BA: Nedavno Sadržaj Shortcode

en: Recent Items Slider
bs_BA: Nedavno Sadržaj Slideru

en: Recent Items Slider Shortcode
bs_BA: Nedavno Sadržaj Slideru Shortcode

en: Recurring
bs_BA: Ponavlja se

en: Recurring Payment
bs_BA: Povratni Platni

en: Recurring Payment on %website_url
bs_BA: Povratni Uplate na %website_url

en: Register
bs_BA: Registar

en: Register Form
bs_BA: Registar Obliku

en: Register Form Shortcode
bs_BA: Registar Oblik Shortcode

en: Register link text
bs_BA: Registar veza sms

en: Register page url
bs_BA: Registar stranica url

en: Religious Organizations
bs_BA: Vjerske Organizacije

en: Remove
bs_BA: Ukloni

en: Remove Featured Image
bs_BA: Ukloni Prikazan Imidž

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
bs_BA: Ukloni scenario verzija - Nakon Envato smjernice izvadili smo ovaj film.Molim te koristiti keš dodatak da bi uklonili scenario verziju.

en: Repeat Footer background ?
bs_BA: Ponavljam Podnožje pozadini ?

en: Replace Map with this image
bs_BA: Zamijeniti Kartu sa ovom slikom

en: Replace the theme default property card unit placeholder image with a custom one.
bs_BA: Zamijenite zadanu sliku jedinice za čuvanje mjesta na kartici svojstava s prilagođenom.

en: Reset Password
bs_BA: Reset Lozinku

en: Responsible Agent / User
bs_BA: Agent / Korisnik

en: Restaurants
bs_BA: Restoranima

en: Return to Dashboard
bs_BA: Povratak na Tabli

en: Return to Login
bs_BA: Vrati se Prijavite

en: Retype Password
bs_BA: Pretipka Lozinku

en: Reunion
bs_BA: Okupljanje

en: Review Title
bs_BA: Pregled Titulu

en: Reviews
bs_BA: Recenzije

en: Revolution Slider Name
bs_BA: Revolucija Slideru Ime

en: Romania
bs_BA: Rumunija

en: Rooms
bs_BA: Sobe

en: Rooms(*only numbers):
bs_BA: Soba(*samo brojevi):

en: Rooms:
bs_BA: Sobe:

en: Russian Federation
bs_BA: Ruske Federacije

en: Rwanda
bs_BA: Ruandi

en: Saint Helena
bs_BA: Helena Svetac

en: Saint Kitts and Nevis
bs_BA: Preuzeto Nevis

en: Saint Lucia
bs_BA: Svetac Lucia

en: Saint Martin
bs_BA: Svetac Martin

en: Saint Vincent and the Grenadines
bs_BA: Jezici u hrvatskoj

en: Sale Price
bs_BA: Prodaju Cijena

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
bs_BA: Peskom = test API-ju. ŽIVIM = stvarno isplate API-ju. Novosti PayPal i Traka postavke prema API tip izbor.

en: Sao Tome and Principe
bs_BA: Sao Tome i Princ

en: Saudi Arabia
bs_BA: Saudijske Arabije

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj

en: Save Design
bs_BA: Spasi Dizajn

en: Save Search Settings
bs_BA: Spasi Potragu Postavke

en: Saved Searches
bs_BA: Spasio Pretrage

en: Schedule Tour
bs_BA: Raspored obilaska

en: Schedule Tour design type
bs_BA: Raspored Tip dizajna obilaska

en: Schedule Tour request from
bs_BA: Raspored Zahtjev za obilazak od

en: Schedule a showing?
bs_BA: Raspored za pokazivanje?

en: Search
bs_BA: Potrazi

en: Search Agency
bs_BA: Potrazi Agencija

en: Search Agent
bs_BA: Potrazi Agente

en: Search Custom Fields Setup
bs_BA: Potrazi Običaj Polja Namještaljka

en: Search Details
bs_BA: Potrazi Detalja

en: Search Developer
bs_BA: Potrazi Programer

en: Search Invoices
bs_BA: Potrazi Fakture

en: Search Membership Packages
bs_BA: Potraga Za Članstvo Pakete

en: Search Message
bs_BA: Potrazi Poruku

en: Search Property By Name or ID
bs_BA: Pretražite nekretninu po imenu ili ID-u

en: Search Searches
bs_BA: Potrazi Pretrage

en: Search field
bs_BA: Pretraže oblast

en: Search form for
bs_BA: Potraga za formular

en: Search parameters
bs_BA: Pretragu

en: Searches
bs_BA: Pretraži

en: Second Color
bs_BA: Druga Boja

en: Second Column
bs_BA: Druga kolona

en: Second Line
bs_BA: Druga Linija

en: Second line text
bs_BA: Drugi red teksta

en: Secondary Agents(*multiple selection):
bs_BA: Srednje Agenti(*više izbor):

en: Section Title
bs_BA: Sekcija Titulu

en: Select 1,2,3 or 4
bs_BA: Odaberite 1,2,3 ili 4

en: Select Action Category
bs_BA: Odaberite Akciju Kategorija

en: Select Agency Category
bs_BA: Odaberite Agencija Kategorija

en: Select Area
bs_BA: Odaberite Oblast

en: Select Category
bs_BA: Izaberite Kategoriju

en: Select City
bs_BA: Odaberite Grad

en: Select Energy Class (EU regulation)
bs_BA: Odaberite Energije Predavanje (EU regulisanje)

en: Select Item Type 1/2?
bs_BA: Odaberite Predmet Tip 1/2?

en: Select Properties
bs_BA: Odaberite Nekretnine

en: Select Similar Listings Order
bs_BA: Odaberite Redoslijed sličnih oglasa

en: Select Subunits From the list:
bs_BA: Odaberite Subunits Sa spiska:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
bs_BA: Odaberite Taxonomies, gdje ti želim pokazati pregled blok

en: Select Taxonomy Terms for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
bs_BA: Odaberite česta je bila Uslove za kartice opcije u Napredna Pretraga Tip 6, Tip 7, Tip 8, Tip je 9.

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
bs_BA: Odaberite česta je bila za kartice opcije u Napredna Pretraga Tip 6, Tip 7, Tip 8, Tip je 9.

en: Select User Type
bs_BA: Odaberite Korisnik Tip

en: Select a property section from the theme default details elements.
bs_BA: Izaberite vlasništvo sekcije od tema uobičajeni detalje elemenata.

en: Select between miles and kilometers.
bs_BA: Izabrati između milja i kilometara.

en: Select between standard or half map layout style for advanced search results page.
bs_BA: Odaberite između standardnog ili polumapnog izgleda za stranicu s naprednim rezultatima pretraživanja.

en: Select between standard or half map style for property taxonomies pages.
bs_BA: Odaberite između standardnog ili polumapnog stila za stranice taksonomije nekretnina.

en: Select category
bs_BA: Izaberite kategoriju

en: Select default country
bs_BA: Odaberite uobičajeni zemlji

en: Select grid or list style for properties list pages.
bs_BA: Odaberite mreže ili lista stil za nekretnine listu stranica.

en: Select header type
bs_BA: Odaberite tip baca

en: Select header type. Header type 4 will NOT work with half map property list template.
bs_BA: Odaberite vrstu zaglavlja. Tip zaglavlja 4 NEĆE raditi sa šablonom liste svojstava polovine mape.

en: Select logo position. Please note that there is no "center" align for type 1, 5 and 6.
bs_BA: Odaberite poziciju logotipa. Imajte na umu da ne postoji "centralno" poravnanje za tip 1, 5 i 6.

en: Select menu align position for Header Type 1.
bs_BA: Odaberite poziciju poravnanja menija za tip zaglavlja 1.

en: Select one Agency or Developer
bs_BA: Izaberite jedan Agencije, ili Programer

en: Select one Agent
bs_BA: Izaberite jednog Agenta

en: Select one Agent, Agency or Developer
bs_BA: Izaberite jednog Agent, Agencija ili Programer

en: Select one article
bs_BA: Izaberite jedan član

en: Select one single detail from dropdown
bs_BA: Izaberite jedan detalj iz padajućem

en: Select only one Package
bs_BA: Izaberi samo jedan Paket

en: Select package
bs_BA: Odaberite paket

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
    Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
bs_BA: Odaberite nekretnine za slideru - *drži CTRL više odaberite Zbog brzine razlog zašto smo mi jedini show ovdje prvih 50 stranica. Ako želiš da dodamo drugi listi, u temu slideru, molim te, idi i uredi vlasništvo (u wordpress admin) i odaberite "Nekretnina u temu Slideru" u Imovinu Detalje račun.

en: Select single detail
bs_BA: Izaberite jedan detalj

en: Select taxonomies for similar listings
bs_BA: Odaberite taxonomies za slične oglasi

en: Select taxonomies for similar listings( if none is selected we will use property category, property action category and property city)
bs_BA: Odaberite taxonomies za slične listi( ako niko je izabrani smo da će koristiti imovinu kategoriji, imovinu akciju kategorija i imovine grad)

en: Select text alignment for header types 3 and 4.
bs_BA: Odaberite poravnanje teksta za tipove zaglavlja 3 i 4.

en: Select the Fields for listing submission.
bs_BA: Odaberite Polja za listu dostavu.

en: Select the Mandatory Fields for listing submission.
bs_BA: Odaberite Obavezno Polja za listu dostavu.

en: Select the country
bs_BA: Odaberite državu

en: Select the default order for properties in advanced search results page
bs_BA: Odaberite zadani redoslijed za svojstva na stranici rezultata napredne pretrage

en: Select the default order for properties in taxonomy pages
bs_BA: Odaberite zadani redoslijed za svojstva na stranicama taksonomije

en: Select the design type.
bs_BA: Odaberite dizajn tip.

en: Select the design version for  schedule tour section.
bs_BA: Odaberite verziju dizajna za odjeljak obilaska rasporeda.

en: Select the map position for all pages with half map layout enabled.
bs_BA: Odaberite poziciju karte za sve stranice s omogućenim polovina mape.

en: Select the measurement unit for Property Lot Size field. If left blank, Measurement Unit for Property Size applies.
bs_BA: Odaberite mjernu jedinicu za polje Property Lot Size. Ako je ostavljeno prazno, primjenjuje se mjerna jedinica za veličinu svojstva.

en: Select the measurement unit you will use on the website for Properties Size.
bs_BA: Odaberite mjernu jedinicu koju ćete koristiti na web stranici za Veličinu svojstava.

en: Select the media types buttons for media section
bs_BA: Odaberite tipke medija za odjeljak medija

en: Select the pages that regular user can see in dashboard.
bs_BA: Odaberite stranice koje redovno korisnik mogu vidjeti na tabli.

en: Select the property section
bs_BA: Odaberite vlasništvo sekcije

en: Select the sidebar:
bs_BA: Odaberite okvir:

en: Select the splash page type.
bs_BA: Odaberite splash stranica tip.

en: Select user types to display in register forms.
bs_BA: Odaberite tipove korisnika za prikaz u obrascima registra.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
bs_BA: Izaberi šta karakteristike od Napredna Pretraga Formu. *za brzinu razloga, "karakteristike checkboxes" neće filter igle na mapi

en: Select what media header to use for blog posts.
bs_BA: Odaberite zaglavlje medija koje ćete koristiti za objave na blogu.

en: Select which features and amenities show in search.
bs_BA: Odaberi koji ima i pogodnosti šou u potragu.

en: Select which sidebar to show in property page. Create new Sidebars from Appearance -> Sidebars
bs_BA: Odaberite koju bočnu traku želite prikazati na stranici sa svojstvima. Kreirajte nove bočne trake iz Izgled -> Bočne trake

en: Select wich user role admin should approve manually
bs_BA: Odaberite koju korisničku ulogu administrator treba ručno odobriti

en: Select yes if you want to display schedule tour section.
bs_BA: Odaberite da ako želite prikazati odjeljak obilaska rasporeda.

en: Select your custom font options.
bs_BA: Odaberite svoj vlastiti font opcije.

en: Selected dates:
bs_BA: Odabrani datume:

en: Selection for Accordion - Layouts 6 & 7
bs_BA: Izbor za harmoniku - rasporedi 6 i 7

en: Selection for Tab Layout
bs_BA: Izbor za Tab Layout

en: Send Email
bs_BA: Pošalji Email

en: Send Message
bs_BA: Pošalji Poruku

en: Send Private Message
bs_BA: Pošalji Poruku Privatni

en: Send all contact emails to
bs_BA: Pošalji sve kontakt e-mailove da

en: Send emails
bs_BA: Pošalji e-mailove

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved search
bs_BA: Pošalji nedeljno ili dnevni e-mail uzbuna sa novim objavio nekretnine odgovara korisnik spasio potragu

en: Separation border for top bar widgets?
bs_BA: Granica razdvajanja za widgete gornje trake?

en: Serbia
bs_BA: Srbija

en: Set Featured Image
bs_BA: Seta Prikazan Imidž

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
bs_BA: Set kompanija pin lokaciju za kontakt stranica šablon. Širine mora biti broj (bivši: 40.577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
bs_BA: Set kompanija pin lokaciju za kontakt stranica šablon. Dužina mora biti broj (bivši: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
bs_BA: Set valutu simbol za imovinu cijenu.

en: Set how many characters to display from property excerpt for grid style.
bs_BA: Postavite koliko znakova će se prikazati iz izvoda svojstva za stil mreže.

en: Set how many characters to display from property excerpt for list style.
bs_BA: Postavite koliko znakova će se prikazati iz izvoda svojstva za stil liste.

en: Set how many characters to display from the property title - leave blank for full title
bs_BA: Postavite koliko znakova će se prikazati iz naslova svojstva - ostavite prazno za puni naslov

en: Set how many properties properties to show per page in advanced search results page
bs_BA: Postavite koliko svojstava treba prikazati po stranici na stranici rezultata napredne pretrage

en: Set how many properties to show per page.
bs_BA: Postavite koliko svojstava treba prikazati po stranici.

en: Set repeat options for background footer image.
bs_BA: Set ponavljam opcije za pozadini podnožje sliku.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
bs_BA: Postavi valutu oznaka za multi-valutu elementa padajućem.

en: Set the position for the currency symbol.
bs_BA: Postavi poziciju za valutu simbol.

en: Set the thousand separator for price numbers.
bs_BA: Postavi hiljada razdvajač za cijenu brojeve.

en: Seychelles
bs_BA: Sejšele

en: Share
bs_BA: Podijeliti

en: Shopping
bs_BA: U kupovinu

en: Show Address in  email footer?
bs_BA: Prikaži adresu u podnožju e-pošte?

en: Show Advanced Search in Property Page?
bs_BA: Prikaži naprednu pretragu na stranici sa nekretninama?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives?
bs_BA: Prikaži naprednu pretragu u taksonomijama, kategorijama ili arhivima?

en: Show Advanced Search?
bs_BA: Pokaži Napredna Pretraga?

en: Show Agent Contact form on Sidebar
bs_BA: Prikaži obrazac za kontakt agenta na bočnoj traci

en: Show Agent Image
bs_BA: Prikaži sliku agenta

en: Show Agent on Sidebar ?
bs_BA: Pokaži Agent na Konsultacije ?

en: Show Amenities and Features fields?
bs_BA: Pokaži Udobnosti i mogućnosti polja?

en: Show Back to Top Button ?
bs_BA: Prikaži dugme za povratak na vrh ?

en: Show Breadcrumbs
bs_BA: Pokaži Mrvice

en: Show Contact Details over map
bs_BA: Pokaži Kontaktirati preko mapu

en: Show Contact Details over map
bs_BA: Pokaži Kontaktirati preko mapu

en: Show Contact Form on lightbox
bs_BA: Pokaži Kontakt Obrazac o lightbox

en: Show Content as
bs_BA: Pokaži kao Sadržaja

en: Show Content as
bs_BA: Pokaži kao Sadržaja

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms? (*only works with the options for Custom Fields -> YES)
bs_BA: Prikaži padajuće liste za krevete, kupatila ili sobe? (*radi samo sa opcijama za prilagođena polja -> DA)

en: Show Footer ?
bs_BA: Pokaži Podnožje ?

en: Show Footer Contact button?
bs_BA: Prikaži dugme za kontakt u podnožju?

en: Show Footer Copyright Area?
bs_BA: Pokaži Podnožje Autorskih Prava Područje?

en: Show Geo Location Search in:
bs_BA: Pokaži Geo Lokaciju Pretragu u:

en: Show Google Search over Map?
bs_BA: Pokaži Google zbog Karti?

en: Show Header in Dashboard ?
bs_BA: Pokaži Glavom u kontrolnu Tablu ?

en: Show Map on Property Page?
bs_BA: Prikaži kartu na stranici sa nekretninama?

en: Show Prev/Next butons on property page ?
bs_BA: Prikaži gumbe Prethodno/Sljedeće na stranici sa svojstvima ?

en: Show Property Categories with 0 properties in advanced search and properties list filters.
bs_BA: Pokaži Imovinu Kategorije sa 0 nekretnine u napredna pretraga i nekretnine listu filtere.

en: Show Slider for Price?
bs_BA: Pokaži Slideru za Cijenu?

en: Show Sold Items
bs_BA: Prikaži prodane artikle

en: Show Title:
bs_BA: Pokaži Naslov:

en: Show Title:
bs_BA: Pokaži Naslov:

en: Show address section
bs_BA: Pokaži adresu sekcija

en: Show address section in print page?
bs_BA: Pokaži adresu odjeljak u otisak stranica?

en: Show agent contact form on sidebar.
bs_BA: Prikaži obrazac za kontakt agenta na bočnoj traci.

en: Show agent details section
bs_BA: Pokaži agent detalje sekcija

en: Show agent details section in print page?
bs_BA: Pokaži agent detalje odjeljak u otisak stranica?

en: Show agent name
bs_BA: Prikaži ime agenta

en: Show compare button
bs_BA: Prikaži dugme za poređenje

en: Show compare button
bs_BA: Prikaži dugme za uporedi

en: Show currency before or after price - in front pages
bs_BA: Pokaži valutu prije ili nakon što je cijena - u prednje stranice

en: Show description section
bs_BA: Pokaži opis sekcija

en: Show description section in print page?
bs_BA: Pokaži opis odjeljak u otisak stranica?

en: Show details section
bs_BA: Pokaži detalje sekcija

en: Show details section in print page?
bs_BA: Pokaži detalje odjeljak u otisak stranica?

en: Show favorite button
bs_BA: Prikaži omiljeno dugme

en: Show favorite button
bs_BA: Prikaži omiljeno dugme

en: Show featured listings only?
bs_BA: Pokaži prikazan listi, samo?

en: Show featured listings only? (yes/no)
bs_BA: Pokaži prikazan listi, samo? (da/ne)

en: Show features & amenities section
bs_BA: Pokaži karakteristike & pogodnosti sekcija

en: Show features & amenities section in print page?
bs_BA: Pokaži karakteristike & pogodnosti odjeljak u otisak stranica?

en: Show floor plans section
bs_BA: Pokaži sve nacrte sekcija

en: Show floor plans section in print page?
bs_BA: Pokaži sve nacrte odjeljak u otisak stranica?

en: Show gallery section
bs_BA: Pokaži galeriji sekcija

en: Show gallery section in print page?
bs_BA: Pokaži galeriji odjeljak u otisak stranica?

en: Show map in slider type?
bs_BA: Pokažemo mapu u slideru tip?

en: Show modal for the "Call" action in card type 7
bs_BA: Prikaži modalnu akciju za akciju "Pozovi" u tipu kartice 7

en: Show mortgage calculator?
bs_BA: Pokaži hipoteku kalkulator?

en: Show number of listings
bs_BA: Pokaži broj oglasi

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
bs_BA: Pokaži na imovinu stranica karakteristike i pogodnosti to nije izabran?

en: Show property Features & Amenities on 1,2 or 3 columns
bs_BA: Prikaži karakteristike i pogodnosti nekretnine na 1,2 ili 3 stupca

en: Show property address on 1,2 or 3 columns
bs_BA: Prikaži adresu nekretnine u 1,2 ili 3 kolone

en: Show property details on 1,2 or 3 columns
bs_BA: Prikaži detalje imovine u 1,2 ili 3 stupca

en: Show property featured labels
bs_BA: Prikaži oznake istaknutih nekretnina

en: Show property featured labels
bs_BA: Prikaži oznake istaknutih nekretnina

en: Show property status labels
bs_BA: Prikaži oznake statusa imovine

en: Show property status labels
bs_BA: Prikaži oznake statusa imovine

en: Show share button
bs_BA: Prikaži dugme za deljenje

en: Show share button
bs_BA: Prikaži dugme za deljenje

en: Show submit property button in header?
bs_BA: Pokaži dostaviti imovinu dugme u zaglavlju?

en: Show subunits section
bs_BA: Pokaži subunits sekcija

en: Show subunits section in print page?
bs_BA: Pokaži subunits odjeljak u otisak stranica?

en: Show the Features and Amenities that are not available
bs_BA: Pokaži Karakteristike i Pogodnosti to nisu dostupni

en: Show top bar on mobile devices?
bs_BA: Pokaži vrhu bar na mobilne telefone?

en: Show top bar widgets menu?
bs_BA: Prikaži meni widgeta na gornjoj traci?

en: Show user login menu in header?
bs_BA: Prikaži meni za prijavu korisnika u zaglavlju?

en: Show your phone number in header next to Login/Register icon.
bs_BA: Pokaži tvoj broj telefona u zaglavlju pored Prijavu/Registar ikona.

en: Show/Hide Details
bs_BA: Prikaži/sakrij detalje

en: Sidebar Heading Background Color
bs_BA: Okvir Ide Pozadine

en: Sidebar Heading Color
bs_BA: Okvir Ide Boja

en: Sidebar Settings
bs_BA: Okvir Postavke

en: Sidebar Widget Background Color
bs_BA: Okvir Elementa Pozadine

en: Sidebar Widget Design
bs_BA: Okvir Elementa Dizajn

en: Similar Listings
bs_BA: Slični oglasi

en: Similar listings show when there are other properties from the same area, city, type and category.
bs_BA: Slični oglasi prikazuju kada postoje druge nekretnine iz istog područja, grada, tipa i kategorije.

en: Singapore
bs_BA: Singapur

en: Single Pin Marker / Contact marker / Agency or Developer marker image
bs_BA: Jedan Pin Marker / Kontakt marker / Agencije, ili Programer marker imidž

en: Site Speed
bs_BA: Stranici Brzinom

en: Size(*only numbers):
bs_BA: Veličina (*samo brojevi):

en: Size:
bs_BA: Velicina:

en: Slider Images
bs_BA: Slideru Slike

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
bs_BA: Slideru Slike .png .jpg ili .gif format

en: Slider Navigation Arrows Position
bs_BA: Slideru Navigaciju Strijele Položaj

en: Slider Transition
bs_BA: Slideru Tranzicije

en: Slider Type
bs_BA: Slideru Tip

en: Slider Type ?
bs_BA: Slideru Tip ?

en: Slider for lightbox
bs_BA: Klizač za lightbox

en: Slovakia (Slovak Republic)
bs_BA: Slovačke (Slovačke)

en: Slovenia
bs_BA: Slovenija

en: Slug
bs_BA: Metak

en: Social & Contact
bs_BA: Socijalni & Kontakt

en: Social Accounts
bs_BA: Socijalni Računa

en: Social Login
bs_BA: Socijalni Prijavu

en: Social icon no 1
bs_BA: Društvena ikona broj 1

en: Social icon no 2
bs_BA: Društvena ikona broj 2

en: Social icon no 3
bs_BA: Društvena ikona broj 3

en: Sold Listings
bs_BA: Prodani oglasi

en: Solomon Islands
bs_BA: Solomon Ostrvima

en: Somalia
bs_BA: Somaliji

en: Some hosting companies will not allow the use of custom ajax handlers. In this case, you need to set this option to no.
bs_BA: Neki domaćin kompanija neće dozvoliti upotrebu običaj deterdzent ljudima. U ovom slučaju, moraš da postavi ovu opciju da ne.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
bs_BA: Neko je naručio novi Prijenos

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
bs_BA: Neko je tražio da lozinku biti reset za sljedeći račun: %website_url korisničko ime: %korisničko ime. Ako je ovo bila greška, samo ignoriši je ovaj e-mail i ništa se neće desiti. Da obnoviš lozinku, posjetu adresu:%reset_link, Hvala Ti!

en: Sort By
bs_BA: Neki Od Strane

en: South Africa
bs_BA: Južnoj Africi

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bs_BA: Južna Georgia i južna Sendvič sa Ostrva

en: Space Type : 1 with no middle line, 2 with middle line
bs_BA: Svemir Tip : 1 sa bez srednjeg liniju, 2 sa srednjeg liniji

en: Space height
bs_BA: Svemir visine

en: Space height in px
bs_BA: Svemir visine u dućan

en: Spacer
bs_BA: Letac

en: Spacer Shortcode
bs_BA: Letac Shortcode

en: Spacer Type
bs_BA: Letac Tip

en: Spain
bs_BA: Španije

en: Splash Image
bs_BA: Splash Imidž

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
bs_BA: Splash Sliku .png .jpg ili .gif format

en: Splash Page
bs_BA: Splash Stranica

en: Splash Page Subtitle
bs_BA: Splash Stranica Prevod

en: Splash Page Title
bs_BA: Splash Stranica Titulu

en: Splash Video in mp4 format
bs_BA: Splash Video u mp4 format

en: Splash Video in ogv format
bs_BA: Splash Video u ogv format

en: Splash Video in webm format
bs_BA: Splash Video u webm format

en: Spot no
bs_BA: Mjesto bez

en: Sri Lanka
bs_BA: Šri Lanke

en: St. Helena
bs_BA: Helena St.

en: St. Pierre and Miquelon
bs_BA: St. Pierre i Miquelon

en: Stars
bs_BA: Zvijezde

en: Starting Point Latitude
bs_BA: Početna Tačka Širine

en: Starting Point Longitude
bs_BA: Početna Tačka Dužina

en: Starting with v1.81.0 all Features & Amenities are converted to property taxonomy (category) terms. Manage Features & Amenities from the left sidebar, Properties -> Features & Amenities menu or from wp-admin -> Edit Property.
bs_BA: Počevši od v1.81.0, sve karakteristike i pogodnosti su konvertovane u termine taksonomije (kategorije) imovine. Upravljajte funkcijama i pogodnostima na lijevoj bočnoj traci, u meniju Svojstva -> Karakteristike i pogodnosti ili iz wp-admin -> Uredi svojstvo.

en: States
bs_BA: Država

en: Status Text Label
bs_BA: Status Tekst Etiketu

en: Sticky Header Border Bottom Color
bs_BA: Ljepljive Zaglavlje Granice Dno Boja

en: Sticky Header Height
bs_BA: Ljepljive Zaglavlje Visine

en: Sticky Header Height in px
bs_BA: Ljepljive Zaglavlje Visine u dućan

en: Sticky Menu Font Color
bs_BA: Ljepljive Meni Font Boja

en: Stripe Publishable Key
bs_BA: Traka Publishable Ključ

en: Stripe Secret Key
bs_BA: Traka Tajna Ključ

en: Stripe Settings
bs_BA: Traka Postavke

en: Stripe Webhook Secret Key
bs_BA: Traka Webhook Tajna Ključ

en: SubTitle Over Image
bs_BA: Prevod Zbog Imidža

en: Subject
bs_BA: Subjekt

en: Subject for
bs_BA: Tema za

en: Subject for Account Downgraded
bs_BA: Subjekt je za Račun Snizila

en: Subject for Admin - Expired Listing
bs_BA: Tema za Admin - Istekla Listing

en: Subject for Admin - New wire Transfer
bs_BA: Tema za Admin - Novi Prijenos

en: Subject for Agent Review
bs_BA: Tema za Agent Pregleda

en: Subject for Approved Listings
bs_BA: Tema za Odobrio Oglasi

en: Subject for Featured Submission
bs_BA: Tema za Prikazano je Podnošenje

en: Subject for Free Listing Expired
bs_BA: Subjekt je za Džabe Listing Istekao

en: Subject for Listing Edit
bs_BA: Tema za Listu Uredi

en: Subject for Matching Submissions
bs_BA: Predmet za koji Odgovara Prijave

en: Subject for Membership Activated
bs_BA: Tema za Članstvo Aktiviran

en: Subject for Membership Cancelled
bs_BA: Tema za Članstvo Otkazao

en: Subject for Membership Expiration Warning
bs_BA: Tema za Članstvo isteka roka Upozorenje

en: Subject for New Agent
bs_BA: Tema za Nove Agente

en: Subject for New Listing Submission
bs_BA: Tema za Novu Listu Dostavu

en: Subject for New user admin notification
bs_BA: Tema za Novi korisnik admin obavijest

en: Subject for New user notification
bs_BA: Tema za Nova obavijest korisniku

en: Subject for New wire Transfer
bs_BA: Tema za Novi Prijenos

en: Subject for Paid Submission
bs_BA: Predmet je već Plaćen Dostavu

en: Subject for Password Reset Request
bs_BA: Tema za Šifru Reset Zahtjev

en: Subject for Password Reseted
bs_BA: Tema za Šifru Reseted

en: Subject for Payment Action Required
bs_BA: Predmet plaćanja Potrebna radnja

en: Subject for Purchase Activated
bs_BA: Tema za Kupovinu Aktiviran

en: Subject for Recurring Payment
bs_BA: Tema za Povratni Platni

en: Subject for Update Profil
bs_BA: Tema za Ažurirajte Profil

en: Submit property will show only with theme register/login for header enabled.
bs_BA: Svojstvo Submit će se prikazati samo sa omogućenim registrom teme/prijavom za zaglavlje.

en: Submited Listings should be approved by admin?
bs_BA: Podnesena liste koje bi trebao biti odobren od strane admin?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades
bs_BA: Pretplatite se na našoj listi da bi dobio vesti o novim i tema nadogradnje

en: Sudan
bs_BA: Sudana

en: Suriname
bs_BA: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
bs_BA: Svalbard i Jan Majenu Ostrvima

en: Swaziland
bs_BA: Svazilendom

en: Sweden
bs_BA: Švedskoj

en: Switzerland
bs_BA: Švicarskoj

en: Syrian Arab Republic
bs_BA: Sirijske Arapskih Republike

en: Tabs alignment
bs_BA: Kartice poravnanja

en: Tabs does not apply to Property Layouts 6 & 7. Select the sections you wish to show in each layout from "Selection for Accordion Layout" or "Selection for Tab Layout"
bs_BA: Kartice se ne odnose na izglede svojstava 6 i 7. Odaberite odjeljke koje želite prikazati u svakom rasporedu iz "Izbor za raspored harmonike" ili "Izbor za raspored kartica"

en: Taiwan, Province of China
bs_BA: Tajvan, Pokrajini Kini

en: Tajikistan
bs_BA: Tadžikistanu

en: Tanzania, United Republic of
bs_BA: Tanzaniji, Sad Republike

en: Taxes:
bs_BA: Poreza:

en: Taxonomy Header -  Revolution Slider
bs_BA: Česta Je Bila Zaglavlje - Revolucije Slideru

en: Taxonomy Header Static Image
bs_BA: Česta Je Bila Zaglavlje Statičnih Slika

en: Telegram page link, with https://
bs_BA: Link stranice na Telegram, sa https://

en: Telephone
bs_BA: Telefon

en: Term (Years)
bs_BA: Izraz (G)

en: Terms are items in any property taxonomy(Category, Action, City, Area or State/County)
bs_BA: Uslovi su stvari u neku imovinu česta je bila(Kategoriji, Akcije, Grad, Područje ili Država/Okruga)

en: Testimonial
bs_BA: Prijem

en: Testimonial Slider
bs_BA: Prijem, Slideru

en: Testimonial Text Here.
bs_BA: Prijem, Tekst Ovdje.

en: Testimonial Text Here.
bs_BA: Prijem, Tekst Ovdje.

en: Testimonial Type
bs_BA: Prijem, Tip

en: Text
bs_BA: Sms

en: Text Align
bs_BA: Tekst Uskladiti

en: Text for the "Call" modal in card type 7
bs_BA: Tekst za modal "Poziv" na kartici tipa 7

en: Thailand
bs_BA: Tajlandu

en: Thank you for your business!
bs_BA: Hvala ti za tvoj posao!

en: The Agency id/Developer USER ID that has this agent:
bs_BA: Agencija id/Programer KORISNIK ID da je ovo agent:

en: The currency in which payments are processed.
bs_BA: Valute u kojoj plaćanja su procesuirani.

en: The email doesn't look right !
bs_BA: E-mail ne izgleda dobro !

en: The email field is empty
bs_BA: E-mail polje je prazna

en: The label for Agents section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Agenti.

en: The label for Floor Plans section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Tlocrti.

en: The label for Other Agents section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Ostali agenti.

en: The label for Page Views section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Prikazi stranice.

en: The label for Payment Calculator section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Kalkulator plaćanja.

en: The label for Virtual Tour section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Virtual Tour.

en: The label for Walkscore section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Walkscore.

en: The label for What's Nearby section.
bs_BA: Oznaka za odjeljak Šta je u blizini.

en: The label for map section.
bs_BA: Oznaka za dio karte.

en: The label for reviews section.
bs_BA: Oznaka za kritike dio.

en: The label for schedule tour section.
bs_BA: Oznaka za dio rasporeda obilaska.

en: The label for similar listings section.
bs_BA: Oznaka za sekciju sličnih oglasa.

en: The label for video section.
bs_BA: Oznaka za video dio.

en: The link with http:// in front
bs_BA: Veza sa http:// ispred

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
bs_BA: Maksimalna nema slika korisnik mogu ubaciti s prednji kraj dostaviti formu. Koristi 0 za neograničeno. Ovo vrijednost NIJE korišten u slučaju članstvo u modu (jedno paket će imati svoju max sliku ne set)

en: The message was sent!
bs_BA: Poruku je poslao!

en: The name field is empty !
bs_BA: Ime polje je prazna !

en: The number of items per row
bs_BA: Broj predmeta po redu

en: The option "Yes" places a discrete link to wpestate.org in the footer.
bs_BA: Opcija "Da" postavlja diskretnu vezu na wpestate.org u podnožje.

en: The other users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
bs_BA: Ostali korisnici će biti automatski odobreni. *Držite CTRL za višestruki odabir.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
bs_BA: Potraga forma "pluta" oko medija zaglavlja i ti postavi poziciju.

en: The selection applies also to Recent Articles Slider and Recent Articles shortcodes!
bs_BA: Odabir se također odnosi na klizač za nedavne članke i kratke kodove za nedavne članke!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
bs_BA: Sistem će ukloniti scenario verzija kada je uključena. Ovo ne, ustvari, ne poboljša brzinu, ali poboljšava rezultat testa na brzinu alat stranica.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
bs_BA: Sistem će koristiti minified verzije css i js datoteke

en: The type selected applies for Google Maps header.
bs_BA: Tip odabrane važi i za Gugl Mapa glavom.

en: The user id for this profile:
bs_BA: Korisnik isprave za ovaj profil:

en: Theme Cache will cache only the heavy database queries. Use this feature along classic cache plugins like WpRocket!
bs_BA: Tema Keš će keš samo teške podataka pitanja. Koristi ovaj oblik zajedno klasik keš priključke kao WpRocket!

en: Theme Slider
bs_BA: Tema Slideru

en: These Options are available for "Property list" page template only!
bs_BA: Ove su Opcije za "popis Imovine" stranica šablon samo!

en: They will need a hubspot account and an api key.
bs_BA: Oni će trebati hubspot račun i u api ključ.

en: This applies for  the search over media header
bs_BA: Ovo važi i za potragu oko medija zaglavlje

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
bs_BA: Ovo se odnosi na sve formulare za registraciju. *Drži CTRL više izbor.

en: This applies for for all register forms.
bs_BA: Ovo važi za sve formulare za registraciju.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
bs_BA: Ovo se odnosi na kalendaru polje tip dostupan za nekretnine.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
bs_BA: Ovo važi i za potragu nad glavom tip. VAŽNO! Omogućiti Napredna Pretraga Običaj Polja - DA, za Tip 5, Tip 6, Tip 8, Tip 10 i Tip 11. Tipovi 7 & 9 vidi mogu dobiti sa tip 6 i 8 sa plutaju oblik spreman da da.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
bs_BA: Ovo opcija definira sadržaj širina. Uobičajene vrijednosti je 1200px

en: This option will show or hide the prev/next buttons on property page
bs_BA: Ova opcija će prikazati ili sakriti dugmad Prev/Next na stranici sa svojstvima

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
bs_BA: Ovo imanje jedinica graditelj je veoma složen film, sa mnogo opcija, i zbog toga je to možda neće raditi za sve dizajn idees. Mi ćemo nastaviti da se poboljšaš, ali vas molim, budite svjesni da css problema može da se pojavi i oni će biti riješen do ručno dodajući css pravila u šifru.

en: This will replace the sticky header. Doesn't apply to search type 3
bs_BA: Ovo će zamijeniti ljepljivo glavom. Ne odnosi na pretragu tip 3

en: Thumbnail max width in px
bs_BA: Nema max širina u dućan

en: Thumbnail max width in px (*height is auto calculated based on image ratio)
bs_BA: Nema max širina u dućan (*visine je auto izračunao na osnovu slike odnos)

en: Thumbnail right & bottom margin in px
bs_BA: Nema pravo & dno razlikom u dućan

en: Tiktok page link, with https://
bs_BA: Link stranice Tiktok, sa https://

en: Time
bs_BA: Vrijeme

en: Time Slots for Scheduled Tour
bs_BA: Vremenski termini za planirani obilazak

en: Title
bs_BA: Titulu

en: Title & Stars
bs_BA: Naslov & Zvijezde

en: Title Client
bs_BA: Naslov Klijent

en: Title Over Image
bs_BA: Naslov Zbog Imidža

en: Title row
bs_BA: Red naslova

en: To
bs_BA: Da

en: To User:
bs_BA: Da Korisnik:

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
bs_BA: Top Bar Pozadine (Zaglavlje Elementa Meni)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
bs_BA: Top Bar Font Boja (Zaglavlje Elementa Meni)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
bs_BA: Top Meni & Ljepljivo Meni Pozadine

en: Top Menu Font Color
bs_BA: Top Meni Font Boja

en: Top Menu Font Size
bs_BA: Top Meni Slova

en: Top Menu Hover Background Color
bs_BA: Top Meni Lebdi Pozadine

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
bs_BA: Top Meni Lebdi Pozadine (*odnosi na neki lebdi vrste)

en: Top Menu Hover Font Color
bs_BA: Top Meni Lebdi Font Boja

en: Top Menu Hover Type
bs_BA: Top Meni Lebdi Tip

en: Total
bs_BA: Ukupno

en: Total Price
bs_BA: Ukupno Cijena

en: Total:
bs_BA: Ukupno:

en: Tour Schedule on
bs_BA: Raspored obilaska uključen

en: Transparent Header & Top Bar
bs_BA: Transparentni Zaglavlje & Vrhu Baru

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
bs_BA: Transparentni Zaglavlje - Top Meni Font Boja

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
bs_BA: Transparentni Zaglavlje - Top Meni Lebdi Font Boja

en: Transportation
bs_BA: Prijevoz

en: Trinidad and Tobago
bs_BA: Timu i Tobagom

en: Tunisia
bs_BA: Tunisu

en: Turkmenistan
bs_BA: Turkmenistana

en: Turks and Caicos Islands
bs_BA: Odmor Ostrvima

en: Type
bs_BA: Tip

en: Type 1
bs_BA: Tip 1

en: Type 2
bs_BA: Tip 2

en: Type 3
bs_BA: Tip 3

en: Type 4
bs_BA: Tip 4

en: Type Action names
bs_BA: Tip Akciju imena

en: Type Agency or Developer name
bs_BA: Tip Agencije, ili Programer ime

en: Type Agent name
bs_BA: Tip Agent ime

en: Type Agent, Agency or Developert name
bs_BA: Tip Agent, Agencija ili Developert ime

en: Type Area names
bs_BA: Tip Područje imena

en: Type Categories,Actions,Cities,Areas,Neighborhoods or County name you want to show
bs_BA: Tip Kategorije,Akcije,Gradova,Područja,Susjedstvu ili Okruga ime želiš pokazati

en: Type Category names
bs_BA: Tip Kategorija imena

en: Type City names
bs_BA: Tip Grada imena

en: Type County/State names
bs_BA: Tip Okruga/Država imena

en: Type Keyword
bs_BA: Tip Kljuénu Rijeé

en: Type Package name
bs_BA: Tip Paket ime

en: Type Property Status
bs_BA: Tip Imovinu Status

en: Type State names
bs_BA: Tip Država imena

en: Type address, state, city or area
bs_BA: Tip adresu, državi, gradu ili oblast

en: Type article name
bs_BA: Tip članak ime

en: Type company address
bs_BA: Tip kompanija adresa

en: Type here the copyright message that will appear in footer. Add only text.
bs_BA: Tip ovdje autorskih prava poruku da će se pojaviti u podnožje. Dodaj samo tekst.

en: Type only numbers!
bs_BA: Tip samo brojeve!

en: Type your message...
bs_BA: Tip tvoju poruku...

en: Types
bs_BA: Tip

en: Uganda
bs_BA: Ugande

en: Ukraine
bs_BA: Ukrajini

en: Unit Card Type
bs_BA: Jedinica Karticu Tip

en: Unit border size
bs_BA: Jedinica granice veličine

en: Unit/Card border color
bs_BA: Jedinica/Kartice granice boja

en: United Arab Emirates
bs_BA: U Ujedinjenim Arapskim Emiratima

en: United Kingdom
bs_BA: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
bs_BA: Sjedinjenih Država

en: United States Minor Outlying Islands
bs_BA: Sad Manje Otocima

en: Unlimited
bs_BA: Neograničeno

en: Unlimited listings
bs_BA: Neograničeno oglasi

en: Unlimited listings ?
bs_BA: Neograničeno listi ?

en: Update Profile
bs_BA: Ažurirajte Profil

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
bs_BA: Novosti; Običaj titulu umjesto Karakteristike i Pogodnosti etiketu.

en: Updated On
bs_BA: Ažurirano na

en: Updated On:
bs_BA: Ažurirani Na:

en: Upgrade to "Featured" for Listing "%s" with id %s
bs_BA: Nadogradnju sa "Prikazan" za Listu "%s" sa id %s

en: Upgrade to Featured
bs_BA: Nadograditi da Prikazan

en: Upload Image
bs_BA: Postavi sliku

en: Upload Video
bs_BA: Postavi Snimak

en: Upload a different logo in jpg or png format for the Print PDF template.
bs_BA: Otpremite drugi logotip u jpg ili png formatu za Print PDF predložak.

en: Upload logos with RETINA version. For RETINA version create first retina logo. Add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg for retina and logo.jpg for non retina). Upload the retina logos from Media - Add New. Help -
bs_BA: Otpremite logotipe sa RETINA verzijom. Za RETINA verziju kreirajte prvi retina logo. Dodajte _2x na kraj naziva originalne datoteke (za npr. logo_2x.jpg za mrežnicu i logo.jpg za neretinu). Otpremite retina logotipe iz Media - Add New. Pomoć -

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
bs_BA: Postavi mobilni logo u jpg ili png format.

en: Upload new file(Image or pdf)
bs_BA: Otpremite novi fajl (sliku ili pdf)

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
bs_BA: Postavi sajt favicon u .ico, .png .jpg ili .gif format

en: Upload social icon image
bs_BA: Otpremite sliku društvene ikone

en: Url where the user will be redirected after login.
bs_BA: Url gdje korisnik će biti skrenuti nakon prijave.

en: Uruguay
bs_BA: Urugvaj

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
bs_BA: Koristi .00 format za decimale (bivši: 1.50). Ne postavila cijenu kao 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
bs_BA: Koristi .00 format za decimale (bivši: 5.50). Ne postavila cijenu kao 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for listing submission page.
bs_BA: Koristi CTRL da izaberi više polja za listu dostavu stranica.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
bs_BA: Koristiti Keš za pretraživač ?(*keš će obnoviti sebe svaki 3h)

en: Use Classic tour schedule?
bs_BA: Koristiti klasični raspored obilaska?

en: Use Composer Settings
bs_BA: Koristite postavke skladatelja

en: Use Custom Fields For Advanced Search?
bs_BA: Koristiti prilagođena polja za naprednu pretragu?

en: Use Featured Image
bs_BA: Koristiš Sporedna Imidž

en: Use Float Search Form?
bs_BA: Koristi Plutaju Potragu Obrazac?

en: Use Floor Plans
bs_BA: Koristi Nacrte

en: Use Full Price Pins?
bs_BA: Koristi Punu Cijenu Igle?

en: Use GDPR Checkbox ?
bs_BA: Koristi GDPR Checkbox ?

en: Use Geo Location Search
bs_BA: Koristi Geo Lokaciju Potragu

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
bs_BA: Koristi Optima Express dodatak (idx dodatak za ihomefinder) - trebat će ti omogućiti dodatak ?

en: Use Pin Cluster on map
bs_BA: Koristiti Iglu Skup na mapi

en: Use Saved Search Feature?
bs_BA: Koristiti funkciju sačuvane pretrage?

en: Use Slider in Property Unit
bs_BA: Koristi Pucajte u Imovinu Jedinice

en: Use Sticky Footer?
bs_BA: Koristi Ljepljivo Podnožje?

en: Use Sticky Sidebar on Property page
bs_BA: Koristi Ljepljivo Okvir na Imovinu stranica

en: Use Sticky mobile header?
bs_BA: Koristi Ljepljivo mobilni glavom?

en: Use a comma to separate the time slots(Ex : 12:00 am, 12:30am)
bs_BA: Koristite zarez da odvojite vremenske intervale (npr.: 12:00, 12:30)

en: Use a custom property page template
bs_BA: Koristi običaj imovinu stranica šablon

en: Use borders on transparent top bar
bs_BA: Koristi granice na transparentni vrhu baru

en: Use custom ajax handler for searches?
bs_BA: Koristi običaj deterdzent nadzornik za pretrage?

en: Use file reading for pins?
bs_BA: Koristi dosije čitanje za igle?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for differences between file and mysql reading)
bs_BA: Koristiti čitanje datoteka za pinove? (*preporučuje se za više od 200 unosa. Pročitajte priručnik za razlike između čitanja datoteka i mysql-a)

en: Use image effect? yes/no
bs_BA: Upotrijebi slike efekat? da/ne

en: Use indian format for price?
bs_BA: Koristi indijanac format za cijenu?

en: Use price Pins?
bs_BA: Koristi cijena Igle?

en: Use price Pins?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
bs_BA: Koristi cijena Igle?(U css klasa za cijenu igle je "wpestate_marker" . Svaki pin je također dobiti casu sa ime kategorija ili akcije: Na primjer "wpestate_marker stanova prodaje")

en: Use single Image Pin?
bs_BA: Koriste jednu Sliku Pin?

en: Use sticky search?
bs_BA: Koristi ljepljivo potrazi?

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window.
bs_BA: Koristim "Poslati" dugme i "Ubacite u Post" dugme iz pojaviti prozor.

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window. Add a small logo.
bs_BA: Koristite dugme "Učitaj" i dugme "Ubaci u objavu" u iskačućem prozoru. Dodajte mali logo.

en: Use this unit/card?
bs_BA: Koristite ovu jedinicu/kartice?

en: Use transparent header
bs_BA: Koristi transparentni zaglavlje

en: Use transparent top bar
bs_BA: Koristi transparentni vrhu baru

en: User
bs_BA: Korisnik

en: User Dashboard Design
bs_BA: Korisnik Tabli Dizajn

en: User Dashboard Menu Background
bs_BA: Korisnik Tabli Meni Pozadini

en: User Dashboard Menu Color
bs_BA: Korisnik Tabli Meni Boja

en: User Dashboard Menu Hover Color
bs_BA: Korisnik Tabli Meni Lebdi Boja

en: User Dashboard Menu Item Background Color
bs_BA: Korisnik Tabli Menija Pozadine

en: User Dashboard Package Background
bs_BA: Korisnik Tabli Paket Pozadini

en: User Dashboard Package Color
bs_BA: Korisnik Tabli Paket Boja

en: User Id
bs_BA: Korisnik Id

en: User Role Settings
bs_BA: Korisnik Ulogu Postavke

en: User:
bs_BA: Korisnik:

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Userpin in geolocation
bs_BA: Userpin u geolocation

en: Users can type the password on registration form?
bs_BA: Korisnici mogu upisati lozinku u formular za registraciju?

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
bs_BA: Koristeći ovu opciju možete utvrditi širina sadržaja u posto.Okvir će zauzeti ostatak sadržaj prostor.

en: Uzbekistan
bs_BA: Uzbekistana

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
bs_BA: Vrijednosti između 0 -nevidljiv i 1 - u potpunosti vidljiva

en: Vertical or horizontal ?
bs_BA: Vertikalnim ili horizontalno ?

en: Via video chat
bs_BA: Putem video chata

en: Video From:
bs_BA: Video Od:

en: Video Height(Ex:700, Default:580px)
bs_BA: Video Visine(Bivši:700, Uobičajeni:580px)

en: Video MP4 version
bs_BA: Video MP4 verziju

en: Video OGV version
bs_BA: Video OGV verziju

en: Video Placeholder Image
bs_BA: Video slika

en: Video WEBM version
bs_BA: Video WEBM verziju

en: Video from
bs_BA: Video od

en: Vietnam
bs_BA: Vijetnamu

en: View
bs_BA: Pogled

en: View Agency
bs_BA: Pogled Agencija

en: View Agent
bs_BA: Pogled Agente

en: View Cart
bs_BA: Pogled Kolica

en: View Developer
bs_BA: Pogled Programer

en: View Invoices
bs_BA: Pogled Fakture

en: View Membership Packages
bs_BA: Pogled Članstvo Pakete

en: View Message
bs_BA: Pogled Poruku

en: View Profile
bs_BA: Pogled Profil

en: View Property
bs_BA: Pregled Imovine

en: View Searches
bs_BA: Pogled Pretrage

en: Vimeo page link, with https://
bs_BA: Link stranice Vimeo, sa https://

en: Virgin Islands (British)
bs_BA: Devičanskim Ostrvima (Britanski)

en: Virgin Islands (U.S.)
bs_BA: Devičanskim Ostrvima (SAD)

en: Virtual Tour
bs_BA: Virtualni pregled

en: Virtual Tour in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Virtualnu Turu u račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Virtual Tour. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Virtualnu Turu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Visible Items
bs_BA: Vidljiva Sadržaj

en: Walkscore APi Key
bs_BA: Walkscore APi Ključ

en: Walkscore Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Walkscore Etiketu na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Walkscore Label. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Walkscore Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Walkscore section
bs_BA: Walkcore dio

en: Wallis and Futuna Islands
bs_BA: Volis i Shall Ostrvima

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
bs_BA: Primili smo tvoj Prijenos platni zahtjev na %website_url ! Molim te slijediti uputstva ispod kako da počnem podnošenje nekretnine što je prije moguće. Fakturu broj je: %invoice_no, Iznos: %total_price. Upute: %payment_details.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
bs_BA: Mi ćemo koristiti 1 jedan zakačiti za sve oznake. Ovo opcija će smanjiti utovar vrijeme na te karte.

en: We will use this property data as sample info for Elementor Preview for all properties. If blank we will use the data from the last property published.
bs_BA: Mi ćemo koristiti ovo imanje podatke kao uzorak informacije za Elementor Pregled za sve nekretnine. Ako prazan ćemo upotrijebiti podatke od prošle imovinu objavljeni.

en: Website (without http):
bs_BA: Web stranica (bez http):

en: Wechat page link, with https://
bs_BA: Link stranice Wechat, sa https://

en: Week
bs_BA: Tjedan

en: Weeks
bs_BA: Tjedana

en: Western Sahara
bs_BA: Zapadni Sahari

en: What Map System you want to use?
bs_BA: Šta Mapu Sistem hoćeš da koristiš?

en: What map system you want to use
bs_BA: Šta mapu sistem želite koristiti

en: What type of alignment (vertical or horizontal) ?
bs_BA: Kakav tip poravnanja (vertikalno ili horizontalno) ?

en: What type of items
bs_BA: Kakav tip sadržaj

en: What type of slider do you use?
bs_BA: Kakav tip slideru koristiš?

en: What's Nearby
bs_BA: Šta je u Blizini

en: WhatsApp page link, with https://
bs_BA: Link stranice WhatsApp, sa https://

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
bs_BA: Kada stranica je okvir s bez od prodaje po red će biti 2 ili 3 - zavisi od tvoje izbor

en: Where to show the currency symbol?
bs_BA: Gdje da pokažem valutu simbol?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
bs_BA: Gdje da pokažem okvir za blog kategorija/arhivu listi.

en: Where to show the sidebar in property page.
bs_BA: Gdje da pokažem okvir u imovinu stranica.

en: Where to show the sidebar on the agent page.
bs_BA: Gdje prikazati bočnu traku na stranici agenta.

en: Where to show the sidebar:
bs_BA: Gdje da pokažem okvir:

en: Which city has this area
bs_BA: Koji grad je li ova oblast

en: Which county / state has this city
bs_BA: Što okruga / država ima ovaj grad

en: Which sidebar to show for blog category/archive list. Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
bs_BA: Koju bočnu traku prikazati za kategoriju bloga/listu arhive. Kreirajte nove bočne trake iz Izgled -≥ Bočne trake.

en: Which sidebar to show in agent page? Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
bs_BA: Koju bočnu traku prikazati na stranici agenta? Kreirajte nove bočne trake iz Izgled -≥ Bočne trake.

en: Wide Footer?
bs_BA: Široko podnožje?

en: Wide or Boxed?
bs_BA: Širom ili Boksao?

en: Widget Border Color
bs_BA: Elementa Granice Boja

en: Widget Border Size
bs_BA: Elementa Granice Veličine

en: Widget Font color
bs_BA: Elementa Font boja

en: Widget Internal Padding - Bottom
bs_BA: Elementa Unutrašnje Punjenja - Dna

en: Widget Internal Padding - Left
bs_BA: Elementa Unutrašnje Punjenja - Lijevo

en: Widget Internal Padding - Right
bs_BA: Elementa Unutrašnje Punjenja - U Redu

en: Widget Internal Padding - Top
bs_BA: Elementa Unutrašnje Punjenja - Top

en: Width
bs_BA: Širina

en: Will deactivate theme cache and increase loading time. (*only for properties)
bs_BA: Neće deaktivirati tema keš i povećanje utovar vremena. (*samo za nekretnine)

en: Wire instructions for direct payment
bs_BA: Žicu uputstva za direktno platni

en: WooCommerce Settings
bs_BA: WooCommerce Postavke

en: Works only for Header Image!
bs_BA: Radi samo za zaglavlje slike!

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no! Doesn't apply to search type 3.
bs_BA: Radi sa "Koristiti Plutaju Formi" opcije spreman da ne! Ne odnosi na pretragu tip 3.

en: WpResidence - Property Page Design
bs_BA: WpResidence - Imovinu Stranica Dizajn

en: Wpresidence -Theme Core Functionality
bs_BA: Wpresidence -Tema Jezgro Funkcionalnost

en: X - Twitter Access Token
bs_BA: X - Twitter pristupni token

en: X - Twitter Access Token Secret
bs_BA: X - Tajna tokena za pristup Twitteru

en: X - Twitter Access Token Secret is required for theme Twitter widget.
bs_BA: X - Twitter tokena za pristup Twitteru je potrebna za tematski Twitter widget.

en: X - Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
bs_BA: X - Twitter pristupni token je neophodan za tematski Twitter widget.

en: X - Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
bs_BA: X - Twitter Consumer Secret je potreban za tematski Twitter widget.

en: X - Twitter Login & Widget
bs_BA: X - Twitter Prijava & Widget

en: X - Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget. See this help article before:
bs_BA: X - Twitter potrošač_ključ je potreban za temu Twitter widget. Prije pogledajte ovaj članak pomoći:

en: X - Twitter consumer_key.
bs_BA: X - Twitter potrošač_ključ.

en: X - Twitter page link
bs_BA: X - Link na Twitter stranicu

en: X - Twitter page link, with https://
bs_BA: X - link na Twitter stranicu, sa https://

en: Year
bs_BA: Godine

en: Year Built:
bs_BA: Godina izgradnje:

en: Year Buit
bs_BA: Godina Buit

en: Yearly Tax Rate
bs_BA: Godišnjim Porezom Stopa

en: Yearly Tax Rate:
bs_BA: Godišnji porez

en: Years
bs_BA: Godina

en: Yelp - no of results
bs_BA: Disao - ne rezultata

en: Yelp Api Client ID
bs_BA: Disao Api Klijent ID

en: Yelp Api Key
bs_BA: Disao Api Ključ

en: Yelp Categories
bs_BA: Disao Kategorije

en: Yelp Categories to show on front page
bs_BA: Disao Kategorije da pokažem na naslovnici

en: Yelp Details
bs_BA: Disao Detalja

en: Yelp Distance Measurement Unit
bs_BA: Disao Udaljenost Mjerenje Jedinice

en: Yelp Views
bs_BA: Disao Stavove

en: Yelp Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Disao Pogled na račun. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Yelp Views. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: Disao Stavove. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: Yelp settings
bs_BA: Disao postavke

en: Yemen
bs_BA: Jemenu

en: Yes
bs_BA: Da

en: You are on membership mode. There are no details to show for this mode.
bs_BA: Ti si na članstvo u modi. Nema detalja da pokažem za ovaj način.

en: You can enable or disable PayPal buttons.
bs_BA: Ti može omogućiti ili onesposobe PayPal dugmad.

en: You can enable or disable Stripe button.
bs_BA: Možete omogućiti ili onemogućiti dugme Stripe.

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
bs_BA: Možeš odgovor na privatni poruke od "Inbox" stranica u tvoj korisnik račun.

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
bs_BA: Ne možete koristiti poseban likovi kao "&". Nakon mijenja url možda treba da sačekamo par minuta dok WordPress menja sve url-ove. U slučaju da vam nova imena ne novosti automatski, idi da Postavke - Permalinks i Spasiti ponovo "Permalinks Postavke" - opcija "Post ime"

en: You have successfully registered.
bs_BA: Uspješno ste se registrovali.

en: You need to be logged in in order to send a private message!
bs_BA: Morate biti prijavljeni da biste poslali privatnu poruku!

en: You ordered a new Wire Transfer
bs_BA: Ti si naručio novi Prijenos

en: You received a new agent review on : %website_url:
    The review is for agent %agent_name and was posted by %user_post.
bs_BA: Dobio si novog agenta pregled : %website_url: pregled je za agenta %agent_name i je postavljen od strane %user_post.

en: You will need a hubspot account and an api key.
bs_BA: Tebi će trebati hubspot račun i u api ključ.

en: Your Address
bs_BA: Tvoju Adresu

en: Your City
bs_BA: Tvoj Grad

en: Your Current Package :
bs_BA: Tvoj Trenutni Paket :

en: Your Current Package:
bs_BA: Tvoj Trenutni Paket:

en: Your Current Package:
bs_BA: Tvoj Trenutni Paket:

en: Your Email
bs_BA: Tvoj E-Mail

en: Your Favicon
bs_BA: Tvoj Favicon

en: Your Logo
bs_BA: Tvoj Logo

en: Your Message
bs_BA: Tvoju Poruku

en: Your Name
bs_BA: Tvoje Ime

en: Your Password was Reset
bs_BA: Lozinka je Reset

en: Your Phone
bs_BA: Tvoj Telefon

en: Your State Code (ex CA)
bs_BA: Vaše Države Kod (bivši CA)

en: Your Sticky Header Logo
bs_BA: Vaš logotip ljepljivog zaglavlja

en: Your Transparent Header Logo
bs_BA: Tvoj Transparentni Zaglavlje Logo

en: Your Twitter Username
bs_BA: Tvoj Twitter Korisničko Ime

en: Your license has been successfully revoked.
bs_BA: Vaša licenca je uspješno opozvana.

en: Your listing was approved
bs_BA: Tvoj popis je bio odobren

en: Your message is empty !
bs_BA: Tvoja poruka je prazna !

en: Your message was sent! You will be notified by email when a reply is received.
bs_BA: Poruku je poslao! Bićete obavešteni do e-mail kad odgovor je dobio.

en: Your new password for the account at: %website_url:
    Username:%username,
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
bs_BA: Tvoja nova lozinka za račun na: %website_url: korisničko ime:%korisničko ime, Lozinku:%user_pass. Možeš sada prijava sa svojim novim lozinku na: %website_url

en: Your purchase was activated
bs_BA: Tvoj otkup je aktiviran

en: Your request will be confirmed via email or private message.
bs_BA: Vaš zahtjev će biti potvrđen putem e-maila ili privatne poruke.

en: Your username and password on %website_url
bs_BA: Svoje korisničko ime i lozinku na %website_url

en: Youtube page link, with https://
bs_BA: Link na Youtube stranicu, sa https://

en: Zambia
bs_BA: Zambija

en: Zillow api key
bs_BA: Zillow api ključ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
bs_BA: Zillow api ključ je potrebno za Zillow Elementa.

en: Zimbabwe
bs_BA: Zimbabveu

en: Zoom Level for map (1-20)
bs_BA: Uvećanje na mapi (1-20)

en: acres
bs_BA: jutara

en: acres - ac
bs_BA: hektara - ac

en: add to favorites
bs_BA: dodaj favorita

en: all
bs_BA: sve

en: all closed
bs_BA: sve zatvorena

en: all open
bs_BA: sve otvoriti

en: boxed
bs_BA: boksali

en: category
bs_BA: kategorija

en: click to add feature
bs_BA: klik da dodam karakteristika

en: click to add new status
bs_BA: klik da dodam novi status

en: create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you post we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer much faster. Thank you!
bs_BA: stvori račun i post kartu. Registracija je jednostavan i čim si post smo obavijestili. Obično odgovor u narednih 24 sata (osim vikendom). Molim te, koristi ovaj sistem i ne e-mail. To će nam pomoći odgovor mnogo brže. Hvala ti!

en: default
bs_BA: uobičajeni

en: delete
bs_BA: obriši

en: disabled
bs_BA: onemogućeno

en: display a list with items in a category
bs_BA: prikaži listu sa naslova u jednoj kategoriji

en: expired
bs_BA: isteklo

en: favorite
bs_BA: omiljeni

en: featured text
bs_BA: prikazan sms

en: feet
bs_BA: stopala

en: footer form
bs_BA: forma podnožja

en: from
bs_BA: od

en: grid
bs_BA: mreži

en: half map
bs_BA: pola mapu

en: hectares
bs_BA: hektara

en: hectares - ha
bs_BA: ha - ha

en: help
bs_BA: pomozi

en: how many items
bs_BA: koliko predmeta

en: if "yes" we will not show the address or exact location on property page map.
bs_BA: ako je "da" nećemo prikazati adresu ili tačnu lokaciju na karti stranice nekretnine.

en: if you don't know how to get your license key. Thank you!
bs_BA: ako ne znaš kako da se dozvolu ključ. Hvala ti!

en: left
bs_BA: lijevo

en: link to global listing
bs_BA: povezati globalno listing

en: link to global listing with http
bs_BA: povezati globalno listu sa http

en: list
bs_BA: popis

en: list of action ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: lista akciju lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list of agent action names
bs_BA: lista agent akciju imena

en: list of agent area names
bs_BA: lista agent područje imena

en: list of agent category names
bs_BA: lista agent kategorija imena

en: list of agent city names
bs_BA: lista agent grad imena

en: list of area ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: lista područje lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list of category id's sepearated by comma
bs_BA: lista kategorija id je sepearated od zarez

en: list of category id's sepearated by comma (*only for properties)
bs_BA: lista kategorija id je sepearated od zarez (*samo za nekretnine)

en: list of city ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: lista grad lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list of county/State ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: lista okruga/Država lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list of property status ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: popis imovine status lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list of state ids separated by comma (*only for properties)
bs_BA: listi državnih lične karte razdvojena zarez (*samo za nekretnine)

en: list properties or articles
bs_BA: lista osobina ili članci

en: load agents
bs_BA: teret agente

en: load articles
bs_BA: teret članci

en: load more listings
bs_BA: Učitaj više

en: meters
bs_BA: metara

en: more agents
bs_BA: još agenata

en: more articles
bs_BA: više članaka

en: more listings
bs_BA: više stranica

en: no
bs_BA: bez

en: no sidebar
bs_BA: ne okvir

en: none
bs_BA: niko

en: only the first one open
bs_BA: samo prvo otvoriti

en: print page
bs_BA: otisak stranica

en: properties
bs_BA: svojstva

en: property Size
bs_BA: vlasništvo Veličine

en: property status
bs_BA: vlasništvo status

en: property_details Label. Set it blank if you don't want it to appear.
bs_BA: property_details Etiketu. Postavio je prazna ako ti ne želiš da se pojavi.

en: published
bs_BA: objavio

en: reCaptcha settings
bs_BA: reCaptcha postavke

en: reCaptha secret key
bs_BA: reCaptha tajna ključ

en: reCaptha site key
bs_BA: reCaptha sajt ključ

en: read more
bs_BA: detaljnije

en: remove from favorites
bs_BA: ukloni od omiljenih

en: right
bs_BA: upravo

en: see less facts
bs_BA: vidim manje činjenica

en: see more facts
bs_BA: više vidjeti činjenice

en: share this page
bs_BA: podelite ovu stranicu

en: sort items by
bs_BA: nekako stvari koje

en: square
bs_BA: trg

en: square feet - ft2
bs_BA: kvadratnih metara - ft2

en: square meters - m2
bs_BA: kvadratnih metara - m2

en: square yards - yd2
bs_BA: kvadratnih metara - yd2

en: terms & conditions
bs_BA: uslovi

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
bs_BA: dosije Google kartu NE postoji, ili je NE može pisati

en: title or client postion
bs_BA: naslov ili klijenta trezor upravlja

en: to
bs_BA: da

en: type 1 or 2
bs_BA: tip 1 ili 2

en: type 1, 2, 3 or 4
bs_BA: tip 1, 2, 3 ili 4

en: type here feature name..
bs_BA: tip ovdje karakteristika ime..

en: type here the new status...
bs_BA: tip ovde novi status...

en: unlimited
bs_BA: neograničeno

en: unread
bs_BA: nepročitano

en: what kind of slider to use on property page lightbox
bs_BA: kakvu vrstu klizača koristiti na lightbox stranice sa svojstvima

en: wide
bs_BA: širom

en: with the link:
bs_BA: sa veza:

en: yards
bs_BA: jardi

en: yd
bs_BA: smo radili na času

en: yes
bs_BA: da
