wpresidence - en to hr translation catalogue (2408 entries)

en:   Leave these blank in order to get the general map settings.
hr: Ostavite prazno kako bi koristili opće postavke karte.

en:   remaining
hr: ostalo

en:   unlimited
hr: neograničeno

en:   Unlimited listings
hr: Neograničene nekretnine

en:  click to add currency
hr: kliknite za dodavanje valute

en:  click to add field
hr: kliknite za dodavanje polja

en:  DO NOT USE "type" as this name is reserved by WordPress
hr:  NE KORISTITE "type" jer je ovo ime rezervirano za WordPress

en:  Featured listings
hr: Istaknute nekretnine

en:  Free Membership - no of free listings for new users
hr: Besplatno članstvo - broj besplatnih oglasa za nove korisnike

en:  guests:
hr: gosti:

en:  Listings
hr: Nekretnine

en:  more articles
hr: više članaka

en:  more listings
hr: više nekretnina

en:  Order in listing page
hr: Redoslijed na stranici nekretnina

en:  remaining
hr: ostalo

en:  remaining
hr: ostalo

en:  Sent for property
hr: Poslano za nekretninu

en:  to
hr:  do

en: "Media Header" type for Property Page?
hr: Vrsta "medijskog zaglavlja" za stranicu nekretnine?

en: "Media Section" Type (images & video)
hr: Vrsta "Odjeljka za medije" (slike & video)

en: %agent_name as agent name, %user_post as username(the one who posted)
hr: %agent_name kao ime agenta, %user_post kao korisničko ime (onaj koji je objavio nekretninu)

en: %agent_name as agent name,%user_post for the username (the one who post), use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: %agent_name kao ime agenta, %user_post za korisničko ime (onaj koji je objavio nekretninu), koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: %city% will be replaced by user city
hr: %city% bit će zamijenjen s gradom korisnika

en: %property_id as  property ID, %title as property title, %realtor_name as realtor name, %realtor_phone as realtor phone,, %realtor_mobile as realtor mobile,use text mode and <br class=""> tag for new line, <p class=""> for a new paragraph,
    <span class=""> for styling.
hr: %property_id kao šifra nekretnine, %title kao naziv nekretnine, %realtor_name kao ime posrednika za nekretnine, %realtor_phone kao broj telefona posrednika za nekretnine, %realtor_mobile kao broj mobitela posrednika za nekretnine, koristite tekstualni način rada i <br class=""> oznaku za novi redak, <p class=""> za novi odlomak,
    <span class=""> za uređivanje stila.

en: %reset_link as reset link
hr: % reset_link kao link za resetiranje

en: %reset_link as reset link, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: %reset_link kao link za resetiranje, koristitite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email
hr: %user_login_register kao novo korisničko ime i %user_email_register kao email adresa novog korisnika

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: %user_login_register kao novo korisničko ime i %user_email_register kao email adresa novog korisnika, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
hr: %user_login_register kao novo korisničko ime, %user_pass_register kao lozinka korisnika, %user_email_register kao email adresa novog korisnika

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email,use text mode and <br class=""> tag for new line, <p class=""> for a new paragraph,
    <span class=""> for styling.
hr: %user_login_register kao novo korisničko ime, %user_pass_register kao lozinka korisnika, %user_email_register kao email adresa novog korisnika, koristite tekstualni način rada i <br class=""> oznaku za novi redak, <p class=""> za novi odlomak,
    <span class=""> za uređivanje stila.

en: %user_pass as user password
hr: %user_pass kao lozinka korisnika

en: %user_pass as user password, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: %user_pass kao lozinka korisnika, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: (*date)
hr: (*datum)

en: (*numeric)
hr: (*broj)

en: (*text)
hr: (*tekst)

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url
hr: * možete koristiti %editing_listing_title kao naziv nekretnine i %editing_listing_url kao URL adresa nekretnine

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %editing_listing_title kao naziv nekretnine i %editing_listing_url kao URL adresa nekretnine, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
hr: * možete koristiti %expired_listing_url kao url isteklog oglasa nekretnine i %expired_listing_name kao naziv isteklog oglasa nekretnine

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %expired_listing_url kao URL adresu isteklog oglasa nekretnine i %expired_listing_name kao naziv isteklog oglasa nekretnine, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as  $payment_details
hr: * možete koristiti %invoice_no kao broj fakture, %total_price kao $totalprice i %payment_details kao  $payment_details

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as $payment_details, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %invoice_no kao broj fakture, %total_price kao $totalprice i %payment_details kao $payment_details, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list
hr: * možete koristiti %matching_submissions kao popis podudarnih oglasa nekretnina

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %matching_submissions kao popis podudarnih oglasa nekretnina, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url
hr: * možete koristiti %new_listing_title kao novi naziv nekretnine i %new_listing_url kao novu url adresu nekretnine

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %new_listing_title kao novi naziv nekretnine i %new_listing_url kao novu url adresu nekretnine, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name
hr: * možete koristiti %post_id kao ID broj nekretnine, %property_url kao url nekretnine i %property_title kao naziv nekretnine

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %post_id kao ID nekretnine, %property_url kao url adresu nekretnine i %property_title kao naziv nekretnine, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
hr: * možete koristiti %recurring_pack_name kao naziv paketa koji se ponavlja i %merchant kao ime trgovca

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %recurring_pack_name kao naziv paketa koji se ponavlja i %merchant kao naziv trgovca, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url
hr: * možete koristiti %submission_title kao broj naziva nekretnine, %submission_url kao url za oglašavanje nekretnine

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
hr: * možete koristiti %submission_title kao broj naziva nekretnine, %submission_url kao url za oglašavanje nekretnine, koristite tekstualni način rada i <p style=""> ili <span style=""> za novi odlomak i uređivanje stila.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
hr: ***Molimo shvatite da ovdje ne možemo dodati kontrole boja za sve elemente i detalje teme. Takvo dodavanje bi rezultiralo u pretrpanom i beskorisnom sučelju. Takve male detalje trebate urediti putem posebnog CSS koda

en: *Hold CTRL for multiple selection.
hr: *Držite CTRL za višestruki odabir.

en: *Numeric field. Type no of results wish to show on listing page for each category.
hr: *Numeričko polje. Upišite broj rezultata koje želite prikazati na stranici popisa nekretnina za svaku kategoriju.

en: *Sticky sidebar will go over sticky footer, if enabled.
hr: *Ako je omogućena, ljepljiva bočna traka prelazi preko ljepljivog podnožja.

en: , create a ticket with your request and we will offer a free quote.
hr: , kreirajte tiket s vašim zahtjevom pa ćemo vam dati besplatnu ponudu.

en: 100% width column
hr: 100% širina stupca

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
hr: 2 stupca: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
hr: 2 stupca: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
hr: 2 jednaka stupca

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
hr: 3 stupca: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
hr: 3 stupca: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
hr: 3 stupca: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
hr: 3 jednaka stupca

en: 4 equal columns
hr: 4 jednaka stupca

en: <strong> %s</strong> Featured Listing | <strong>%s</strong> Featured Listings
hr[0]: <strong>%s</strong> Istaknuta nekretnina
hr[1]: <strong>%s</strong> Istaknute nekretnine
hr[2]: <strong>%s</strong> Istaknutih nekretnina

en: <strong> %s</strong> Listing | <strong>%s</strong> Listings
hr[0]: <strong>%s</strong> Nekretnina
hr[1]: <strong>%s</strong> Nekretnine
hr[2]: <strong>%s</strong> Nekretnina

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
hr: Veliki broj povećat će vrijeme odziva i opterećenje poslužitelja. Koristite broj koji odgovara vašoj postojećoj web hosting situaciji. Upišite -1 za sve.

en: A new agent review was received.
hr: Primljena je nova recenzija agenta.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
hr: Novi agent dodan je na %website_url.
    Korisničko ime: %user_profile

en: A password will be e-mailed to you
hr: Lozinka će vam biti poslana e-poštom

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
hr: Korisnik je ažurirao svoj profil na %website_url.
    Korisničko ime: %user_profile

en: ac
hr: ha

en: Access to full theme options is limited until your purchase is actived. See this link  <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >link</a> if you don't know how to get your license key. Thank you!
hr: Pristup kompletnim opcijama teme je ograničen dok se vaša kupnja ne aktivira. Pogledajte ovu <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >poveznicu</a> ako ne znate kako dobiti vaš ključ licence. Hvala vam!

en: Accordion Open/Close Status
hr: Status otvaranja/zatvaranja harmonike

en: Accordion Open/Close status
hr: Status otvaranja/zatvaranja harmonike

en: Account Downgraded
hr: Račun vraćen na stariju verziju

en: Account Downgraded on %website_url
hr: Račun vraćen na stariju verziju na %website_url

en: acres
hr: hektara

en: acres - ac
hr: hektari - ha

en: Action
hr: Radnja

en: Action Categories
hr: Kategorije za radnju

en: Action category
hr: Kategorija za radnju

en: Action Id's
hr: ID za radnju

en: Active Life
hr: Aktivni život

en: Active Menu Font Color
hr: Boja slova aktivnog izbornika

en: Add a number or leave blank to show all reviews
hr: Dodajte broj ili ostavite prazno za prikaz svih recenzija

en: Add Agency
hr: Dodajte agenciju

en: Add Agent
hr: Dodajte agenta

en: Add content for the package
hr: Dodajte sadržaj za paket

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
hr: Dodajte valute za multivalutni widget.

en: Add Custom Field
hr: Dodajte prilagođeno polje

en: Add Developer
hr: Dodajte građevinsku firmu

en: Add Invoice
hr: Dodajte fakturu

en: Add logo top margin top as a number (ex: 10)
hr: Dodajte gornju marginu logotipa kao broj (npr. 10)

en: Add Membership Packages
hr: Dodajte članske pakete

en: Add Message
hr: Dodajte poruku

en: Add New Agency
hr: Dodajte novu agenciju

en: Add New Agency Action
hr: Dodajte novu radnju za agenciju

en: Add New Agency Category
hr: Dodajte novu kategoriju agencije

en: Add New Agency City
hr: Dodajte novi grad agencije

en: Add New Agency County / State
hr: Dodajte novu županiju agencije

en: Add New Agency Neighborhood
hr: Dodajte novu četvrt agencije

en: Add New Agent
hr: Dodajte novog agenta

en: Add New Agent Action
hr: Dodajte novu radnju za agenta

en: Add New Agent Category
hr: Dodajte novu kategoriju agenta

en: Add New Agent City
hr: Dodajte novi grad agenta

en: Add New Agent County / State
hr: Dodajte novu županiju agenta

en: Add New Agent Neighborhood
hr: Dodajte novu četvrt agenta

en: Add New City
hr: Dodajte novi grad

en: Add New County / State
hr: Dodajte novu županiju

en: Add New Developer
hr: Dodajte novu građevinsku firmu

en: Add New Developer Action
hr: Dodajte novu radnju za građevinsku firmu

en: Add New Developer Category
hr: Dodajte novu kategoriju za građevinsku firmu

en: Add New Developer City
hr: Dodajte novi grad građevinske firme

en: Add New Developer County / State
hr: Dodajte novu županiju građevinske firme

en: Add New Developer Neighborhood
hr: Dodajte novu četvrt građevinske firme

en: Add New Feature
hr: Dodajte novu značajku

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.</br>For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names. </br>The Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin, and with the same name and an additional _2x at the end. Help here:
hr: Dodajte nove oznake pribadače za Google karte za pojedinačne radnje / pojedinačne kategorije.</br>Radi brzine, oznake pribadača  MORATE dodati ako promijenite nazive kategorija i radnji. </br>Retina verzija pribadače mora se uploadirati u isto vrijeme (ista mapa) kao i izvorna oznaka pribadače, i s istim nazivom i dodatnim _2x na kraju. Pomoć potražite ovdje:

en: Add New Invoice
hr: Dodajte novu fakturu

en: Add New Membership Package
hr: Dodajte novi članski paket

en: Add New Message
hr: Dodajte novu poruku

en: Add New Neighborhood
hr: Dodajte novu četvrt

en: Add new plan
hr: Dodajte novi plan

en: Add New Property
hr: Dodaj novu nekretninu

en: Add New Property Category
hr: Dodajte novu kategoriju nekretnina

en: Add New Searches
hr: Dodajte nova pretraživanja

en: Add New Status
hr: Dodajte novi status

en: Add New Type
hr: Dodajte novu vrstu

en: Add placeholder image
hr: Dodajte sliku za rezervirano mjesto za sliku

en: Add Properties in theme slider by ID. Place here the Listings Id separated by comma.
hr: Dodajte nekretnine u klizač nekretnina po ID broju. Ovdje upišite ID brojeve nekretnina odvojene zarezima.

en: Add Property
hr: Dodajte nekretninu

en: Add reCaptcha to register form?
hr: Dodajte reCaptcha u obrazac za registraciju?

en: Add Searches
hr: Dodajte pretraživanja

en: Add the ID of the property you want to show
hr: Dodajte ID broj nekretnine koju želite prikazivati

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
hr: Dodajte sliku za stranicu za kontakt, za dio ispod opisa kontakta. Min. 350 px širine za lijepi dizajn.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
hr: Dodajte ovaj kod u vašu .httaces datoteku (kopirajte i zalijepite na kraju). Kod će aktivirati predmemoriju web preglednika i ubrzati vašu stranicu.

en: add to favorites
hr: Dodaj u favorite

en: Add your own currency for Wire payments.
hr: Dodajte vlastitu valutu za bankovna plaćanja.

en: Add, edit or delete property custom fields.
hr: Dodajte, uredite ili izbrišite prilagođena polja nekretnina.

en: Additional Price Info
hr: Dodatne informacije o cijeni

en: Additional Price Info (use only numbers):
hr: Dodatne informacije o cijeni (koristite samo brojeve):

en: Address
hr: Adresa

en: Address and Map Location
hr: Adresa i lokacija na karti

en: Address row
hr: Redak za adresu

en: Address will display on 1,2 or 3 columns
hr: Adresa će se prikazivati u 1, 2 ili 3 stupca

en: Address(*only street name and building no):
hr: Adresa (*samo naziv ulice i broj zgrade):

en: Address:
hr: Adresa:

note: Description of the plugin
en: Adds functionality to WpResidence
hr: Dodaje funkcionalnost WpResidence temi

en: Admin - Expired Listing
hr: Admin - Istekle nekretnine

en: Admin - New wire Transfer
hr: Admin - Nova bankovna doznaka

en: Admin Should approve the reviews
hr: Administrator treba odobriti recenzije

en: Adress
hr: Adresa

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Search
hr: Napredno pretraživanje

en: Advanced Search Background Color
hr: Boja pozadine naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Background color Opacity
hr: Neprozirnost boje pozadine naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Colors
hr: Boje naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Display
hr: Prikaz naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Fields Font Color
hr: Boja slova polja naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Fields Tab Background Color
hr: Boja pozadine kartice polja naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Fields Tab Background Color. Applies for non active tabs with Search type 6 and 8.
hr: Boja pozadine polja kartice naprednog pretraživanja. Primjenjuje se na neaktivne kartice s vrstom pretraživanja 6 i 8.

en: Advanced Search Fields Tab Font Color
hr: Boja slova polja kartice naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Fields Tab Font Color. Applies for non active tabs with Search type 6 and 8.
hr: Boja slova polja kartice naprednog pretraživanja. Primjenjuje se na neaktivne kartice s vrstom pretraživanja 6 i 8.

en: Advanced Search Font Color
hr: Boja slova naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Form
hr: Obrazac za napredno pretraživanje

en: Advanced Search Shortcode
hr: Kratki kod za napredno pretraživanje

en: Advanced Search Type?
hr: Vrsta naprednog pretraživanja?

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: After Columns - Full row
hr: Nakon stupaca - cijeli red

en: After Label for Additional Price info
hr: Nakon natpisa za dodatne informacije o cijeni

en: After Label for Additional Price info (*for example "per month"):
hr: Nakon natpisa za dodatne informacije o cijeni (*na primjer "mjesečno"):

en: After Price Label(*for example "per month"):
hr: Nakon natpisa za cijenu (* na primjer "mjesečno"):

en: After Tab
hr: Nakon kartice

en: Agency
hr: Agencija

en: Agency Action Categories
hr: Kategorije radnji za agencije

en: Agency Action Category Page
hr: Stranica kategorija radnji agencije

en: Agency Area Page
hr: Stranica područja agencije

en: Agency Categories
hr: Kategorije agencije

en: Agency Category Page
hr: Stranica kategorije agencije

en: Agency City
hr: Grad agencije

en: Agency City Page
hr: Stranica grada agencije

en: Agency County / State
hr: Županija agencije

en: Agency County/State Page
hr: Stranica županija agencije

en: Agency Neighborhood
hr: Susjedstvo agencije

en: Agency opening hours:
hr: Radno vrijeme agencije:

en: Agency Page
hr: Stranica agencije

en: Agency Settings
hr: Postavke agencije

en: Agent Action Categories
hr: Kategorije agenata

en: Agent Action Category Page
hr: Kategorija radnji agenta

en: Agent Area Page
hr: Stranica područja agenta

en: Agent Card & Blog Card Design
hr: Dizajn kartice agenta & Dizajn kartice bloga

en: Agent Categories
hr: Kategorije agenata

en: Agent Categories Page
hr: Stranica kategorija agenta

en: Agent City
hr: Grad agenta

en: Agent City Page
hr: Stranica grada agenta

en: Agent County / State
hr: Županija agenta

en: Agent County/State Page
hr: Stranica županija agenta

en: Agent custom data
hr: Prilagođeni podaci agenta

en: Agent Custom fields
hr: Posebna polja agenta

en: Agent First Name:
hr: Ime agenta:

en: Agent Last Name:
hr: Prezime agenta:

en: Agent Lists
hr: Popis agenata

en: Agent Neighborhood
hr: Četvrt agenta

en: Agent Page
hr: Stranica agenta

en: Agent Page - Select Sidebar Position
hr: Stranica agenta - Odaberite poziciju bočne trake

en: Agent Page - Select the Sidebar
hr: Stranica agenta - Odaberite bočnu traku

en: Agent Review Posted
hr: Objavljena recenzija agenta

en: Agent Settings
hr: Postavke agenta

en: Agent Unit card
hr: Kartica agenta

en: Agent Unit Card.
hr: Kartica agenta.

en: Agent Unit/Card min height
hr: Minimalna visina kartice/jedinice agenta

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
hr: Min. visina jedinice/kartice agenta  (funkcionira u popisu agenata i taksonomiji agenata)

en: Agents
hr: Agenti

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: all
hr: sve

en: all closed
hr: sve zatvoreno

en: All Listings
hr: Sve nekretnine

en: all open
hr: svi otvoreno

en: All Types
hr: Sve vrste

en: Allow login via Facebook?
hr: Dopustiti prijavu putem Facebooka?

en: Allow login via Google?
hr: Dopustiti prijavu putem Googlea?

en: Allow login via Twitter?
hr: Dopustiti prijavu putem Twittera?

en: Allow login via Twitter? (works only over https)
hr: Dopustiti prijavu putem Twittera? (radi samo preko https)

en: Already Subunit for
hr: Već podjedinica za

en: Amenities and Features
hr: Sadržaji i značajke

en: Amenities and Features for Advanced Search
hr: Sadržaji i značajke za napredno pretraživanje

en: Amenities and Features Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za Sadržaje i značajke na kartici. Ostavite prazno ako ne želite da se prikazuje.

en: Amenities and Features Label. Set it blank if you don't want to appear.
hr: Natpis za Sadržaje i značajke. Ostavite prazno ako ne želite da se ona prikazuje.

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Andorra
hr: Andora

en: Anguilla
hr: Angvila

en: Antarctica
hr: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigva i Barbuda

en: Appearance
hr: Izgled

en: Appearance Options
hr: Opcije izgleda

en: Applies for Categories, Types, States, Cities and Areas dropdowns.
hr: Primjenjuje se na padajuće izbornike za kategorije, vrste, županije, gradove i područja.

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
hr: Primjenjuje se na globalna medijska zaglavlja s Google kartama, osim za rezultate naprednih pretraživanja, popise nekretnina i stranica za taksonomije.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
hr: Primjenjuje se na globalna medijska zaglavlja s Google kartama. Dodajte samo brojeve (npr: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
hr: Primjenjuje se na globalna medijska zaglavlja s Google kartama. Dodajte samo brojeve (npr: 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
hr: Primjenjuje se na Google karte u zaglavljima koje su postavljene kao globalna vrsta medijskog zaglavlja, osim za stranice pojedinih nekretnina.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
hr: Primjenjuje se za zaglavlje s Google kartama kada je postavljeno kao globalno medijsko zaglavlje.

en: Approved Listings
hr: Odobrene nekretnine

en: Area
hr: Područje

en: Area Id's
hr: ID područja

en: Areas
hr: Područja

en: Armenia
hr: Armenija

en: Arts & Entertainment
hr: Umjetnost & Zabava

en: Australia
hr: Australija

en: Austria
hr: Austrija

en: Auto scroll period
hr: Razdoblje automatskog pomicanja

en: Auto scroll period in seconds - 0 for manual scroll, 1000 for 1 second, 2000 for 2 seconds and so on.
hr: Razdoblje automatskog pomicanja u sekundama - 0 za ručno pomicanje, 1000 za 1 sekundu, 2000 za 2 sekunde i tako dalje.

en: Automotive
hr: Automobilski

en: Available Units
hr: Dostupne jedinice

en: Azerbaijan
hr: Azerbejdžan

en: Back to Login
hr: Natrag na prijavu

en: Background Color
hr: Boja pozadine

en: Background for Footer
hr: Pozadina za podnožje

en: Bahamas
hr: Bahami

en: Bahrain
hr: Bahrein

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Bathrooms
hr: Kupaonice

en: Bathrooms High to Low
hr: Kupaonice od najviše do najmanje

en: Bathrooms Low to high
hr: Kupaonice od najmanje do najviše

en: Bathrooms(*only numbers):
hr: Kupaonice (*samo brojevi):

en: Baths:
hr: Kupaonice:

en: Beauty & Spas
hr: Ljepota & Spa

en: Bedrooms
hr: Spavaće sobe

en: Bedrooms High to Low
hr: Spavaće sobe od najviše do najmanje

en: Bedrooms Low to high
hr: Spavaće sobe od najmanje do najviše

en: Bedrooms(*only numbers):
hr: Spavaće sobe (*samo brojevi):

en: Bedrooms:
hr: Spavaće sobe:

en: Before Label for Additional Price Info
hr: Prije natpisa za dodatne informacije o cijeni

en: Before Label for Additional Price Info(*for example "from"):
hr: Prije natpisa za dodatne informacije o cijeni (*npr "od"):

en: Before Price Label(*for example "per month"):
hr: Prije natpisa za cijenu (*npr "mjesečno"):

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bhutan
hr: Butan

en: Bill every x units
hr: Naplatiti svakih x jedinica

en: Billing For
hr: Naplata za

en: Billing for
hr: Naplata za

en: Billing For :
hr: Naplata za:

en: Billing Time Unit :
hr: Vremenska jedinica naplate:

en: Billing type
hr: Vrsta naplate

en: Billing Type :
hr: Vrsta naplate:

en: Blog List and Category/Archive - Select Card Design Type
hr: Popis blogova i kategorija/arhiva - odaberite vrstu dizajna kartice

en: Blog Post Header -  Revolution Slider
hr: Zaglavlje blog objave - Revolution Slider

en: Blog Post header image
hr: Slika zaglavlja blog objave

en: Blog Post Header Static Image
hr: Statična slika zaglavlja blog objave

en: Blog Unit/Card min height
hr: Minimalna visina blog kartice/jedinice

en: Bolivia
hr: Bolivija

en: Booking no
hr: Broj rezervacije

en: Border Bottom Header Height
hr: Visina donjeg obruba zaglavlja

en: Border Bottom Header Height in px
hr: Visina donjeg obruba zaglavlja u px

en: Border Bottom Sticky Header Height
hr: Visina donjeg obruba zalijepljenog zaglavlja

en: Border Bottom Sticky Header Height in px
hr: Visina donjeg obruba zalijepljenog zaglavlja u px

en: Border Color
hr: Boja obruba

en: Border Corner Radius
hr: Polumjer kuta obruba

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
hr: Polumjer kuta obruba za elemente kao što je nekretnine, agent ili blog objava itd.

en: Bosnia and Herzegowina
hr: Bosna i hercegovina

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Bouvet Island
hr: Otok Bouvet

en: Box Shadow on elements like property unit
hr: Sjena okvira na elementima poput nekretnine

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).
hr: Sjena okvira na elementima poput jedne nekretnine. Upišite none za nekorištenje sjene ili upišite CSS vrijednosti poput 0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).

en: Box Title
hr: Natpis okvira

en: Box Title goes here
hr: Natpis okvira ide ovdje

en: boxed
hr: uokvireno

en: Boxed Content Background Color
hr: Boja pozadine uokvirenog sadržaja

en: BreadCrumbs
hr: Putanja

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
hr: Boja slova putanje, meta podataka i drugog retka

en: British Indian Ocean Territory
hr: Britanski indijski oceanski teritorij

en: Brunei Darussalam
hr: Brunej Darussalam

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Button Size
hr: Veličina gumba

en: Buy Package
hr: Kupi paket

en: Calculate
hr: Izračunaj

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Card Designer
hr: Dizajner kartice

en: Categories
hr: Kategorije

en: Categories row
hr: Redak za kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: category
hr: kategorija

en: Category Id's
hr: ID kategorije

en: Category List
hr: Popis kategorija

en: Category Tagline
hr: Slogan kategorije

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Cayman Islands
hr: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
hr: Centralna Afrička Republika

en: Chad
hr: Čad

en: Change text over header with user location?
hr: Promijeniti tekst iznad zaglavlja s lokacijom korisnika?

en: Change the maximum height of the logo. Add only a number (ex: 60). Change Header height and sticky header height in Design -> Header Design.
hr: Promijenite maksimalnu visinu logotipa. Dodajte samo broj (npr. 60). Promijenite visinu zaglavlja i ljepljivo zaglavlje u Dizajn -> Dizajn zaglavlja.

en: Change the maximum width of the logo. Add only a number (ex: 200).
hr: Promijenite maksimalnu širinu logotipa. Dodajte samo broj (npr: 200).

en: Change Your Currency
hr: Promijenite svoju valutu

en: Checkout
hr: Blagajna

en: Chile
hr: Čile

en: China
hr: Kina

en: Choose how to display the listing images or video
hr: Odaberite način prikaza slika ili videozapisa nekretnine

en: Choose if agents should display randomly on page refresh.
hr: Odaberite hoće li se agenti prikazivati ​​nasumično nakon osvježavanja stranice.

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
hr: Odaberite izgled teme: široki ili okvir.

en: Choose what fields to show in the details row
hr: Odaberite koja polja želite prikazati u retku s detaljima

en: Chose the similar listing display format - grid or list
hr: Odaberite način prikazivanja sličnih nekretnina - rešetka ili popis

en: Christmas Island
hr: Božićni otok

en: Cities
hr: Gradovi

en: City
hr: Grad

en: City Id's
hr: ID grada

en: City that has this area
hr: Grad koji ima ovo područje

en: Clear WpResidence Cache
hr: Očisti WpResidence predmemoriju

en: Click "Save Changes" to generate file with map pins for the read from file map option set to YES.
hr: Kliknite "Spremi promjene" za generiranje datoteke s pribadačama karte za opciju čitanja iz datoteke karte postavljenu na DA.

en: Click and open Property Modal Window - Zillow style
hr: Kliknite i otvorite Modalni prozor nekretnine - Zillow stil

en: click to add feature
hr: kliknite za dodavanje značajke

en: click to add new status
hr: kliknite za dodavanje novog statusa

en: Client Name
hr: Ime klijenta

en: Client name here
hr: Naziv klijenta ovdje

en: Cloud Marker Image
hr: Slika markera u oblaku

en: Cocos (Keeling) Islands
hr: Kokosi (Keeling) otoci

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Columns
hr: Stupci

en: Columns (*works only for address, property details and features and amenities)
hr: Stupci (*radi samo za adresu, detalje o nekretnini i značajke i pogodnosti)

en: Colums : 1 or 2
hr: Stupci: 1 ili 2

en: Comoros
hr: Komori

en: Company Address
hr: Adresa tvrtke

en: Company email
hr: Email tvrtke

en: Company fax
hr: Faks tvrtke

en: Company mobile
hr: Mobitel tvrtke

en: Company Name
hr: Naziv tvrtke

en: Company name for contact page
hr: Naziv tvrtke za kontakt stranicu

en: Company phone number.
hr: Telefonski broj tvrtke.

en: Company skype
hr: Skype tvrtke

en: Compose the address row in the card unit
hr: Sastavite redak za adresu u jedinici za karticu

en: Compose the categories row in the card unit
hr: Sastavite redak za kategorije u jedinici za karticu

en: Congo
hr: Kongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
hr: Kongo, Demokratska Republika

en: Contact & Schedule Tour
hr: Kontakt & Zakažite obilazak

en: Contact 7 Settings
hr: Postavke Kontakta 7

en: Contact form 7 code for agent
hr: Kontakt obrazac 7 kod za agenta

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hr: Kontakt obrazac 7 kod za agenta (npr: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])

en: Contact form 7 code for contact page
hr: Kontakt obrazac 7 kod za stranicu za kontakt

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hr: Kontakt obrazac 7 kod za dizajn stranice za kontakt (npr: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])

en: Contact Form Settings
hr: Postavke obrasca za kontakt

en: Contact Form Shortcode
hr: Kratki kod kontakt obrasca

en: Contact Me
hr: Kontaktiraj me

en: Contact Page - Company HQ Latitude
hr: Stranica za kontakt - Latituda sjedišta tvrtke

en: Contact Page - Company HQ Longitude
hr: Stranica za kontakt - Longituda sjedišta tvrtke

en: Contact Page Details
hr: Detalji stranice za kontakt

en: Contact row
hr: Redak za kontakt

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Area Background Color
hr: Boja pozadine sadržaja

en: Content Area Internal Padding Bottom
hr: Donji razmak od ruba u području sadržaja

en: Content Area Internal Padding Left
hr: Lijevi razmak od ruba u području sadržaja

en: Content Area Internal Padding Right
hr: Desni razmak od ruba u području sadržaja

en: Content Area Internal Padding Top
hr: Gornji razmak od ruba u području sadržaja

en: Content Background Color
hr: Boja pozadine sadržaja

en: Content Button Background
hr: Pozadina gumba sadržaja

en: Content Columns width
hr: Širina stupaca sadržaja

en: Content for
hr: Sadržaj za

en: Content for Account Downgraded
hr: Sadržaj za račun vraćen na stariju verziju

en: Content for Admin - Expired Listing
hr: Sadržaj za Admina - Istekle nekretnine

en: Content for Admin - New wire Transfer
hr: Sadržaj za Admina - Novi bankovni prijenos

en: Content for Agent Review Received
hr: Sadržaj za primljene recenzije agenta

en: Content for Approved Listings
hr: Sadržaj za odobrene oglase nekretnina

en: Content for Featured Submission
hr: Sadržaj za istaknute nekretnine

en: Content for Free Listing Expired
hr: Sadržaj za istekle besplatne oglase nekretnina

en: Content for Listing Edit
hr: Sadržaj za uređivanje nekretnina

en: Content for Matching Submissions
hr: Sadržaj za podudarajuće oglase

en: Content for Membership Activated
hr: Sadržaj za aktivirano članstvo

en: Content for Membership Cancelled
hr: Sadržaj za otkazano članstvo

en: Content for Membership Expiration Warning
hr: Sadržaj za upozorenje o isticanju članstva

en: Content for New Agent
hr: Sadržaj za novog agenta

en: Content for New Listing Submission
hr: Sadržaj za predaju novih oglasa nekretnina

en: Content for New user admin notification
hr: Sadržaj za obavijest administratoru o novom korisniku

en: Content for New user notification
hr: Sadržaj za obavijest o novom korisniku

en: Content for New wire Transfer
hr: Sadržaj za novi bankovni prijenos

en: Content for Paid Submission
hr: Sadržaj za plaćene oglase nekretnina

en: Content for Password Reset Request
hr: Sadržaj za zahtjev za resetiranje lozinke

en: Content for Password Reseted
hr: Sadržaj za obavijest o resetiranoj lozinci

en: Content for Purchase Activated
hr: Sadržaj za aktiviranu kupnju

en: Content for Recurring Payment
hr: Sadržaj za ponavljajuće plaćanje

en: Content for Update Profile
hr: Sadržaj za ažuriranje profila

en: Content of the box
hr: Sadržaj okvira

en: Content of the box goes here
hr: Sadržaj okvira ide ovdje

en: Content of the package box
hr: Sadržaj okvira pakiranja

en: Content options
hr: Opcije sadržaja

en: Content Text Color
hr: Boja teksta sadržaja

en: Content Width (In Percent)
hr: Širina sadržaja (u postocima)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
hr: Kontrolira vrijednost radijusa kruga za geolokacijsku pribadaču korisnika. Upišite samo brojeve (Npr: 400).

en: Cook Islands
hr: Cookovi otoci

en: Copy/paste below the custom map style code.
hr: Kopirajte/zalijepite ispod prilagođenog koda stila karte.

en: Copyright Message
hr: Poruka za autorska prava

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

en: Country
hr: Zemlja

en: Country:
hr: Zemlja:

en: County / State
hr: Županija

en: County / State that has this city
hr: Županija koja ima ovaj grad

en: County State
hr: Status županije

en: County/State
hr: Županija

en: County/State Id's
hr: ID županije

en: Cover Image
hr: Naslovna slika

en: Cover Image for video
hr: Naslovna slika za video

en: Cover Image for videot
hr: Naslovna slika za videoot

en: create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you post we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer much faster. Thank you!
hr: Kreirajte račun i postavite pitanje. Registracija je jednostavna i čim objavite pitanje mi smo obaviješteni o tome. Obično odgovorimo u roku 24 sata (osim vikendima i blagdanima). Molimo vas, koristite ovaj sustav a ne email. To će nam pomoći da vam odgovorimo puno brže. Hvala vam!

en: CRM
hr: Crm

en: Crm Contacts
hr: Crm kontakti

en: Crm Leads
hr: Crm sažeci

en: Crm List
hr: Crm popis

en: Croatia (Hrvatska)
hr: Hrvatska (Croatia)

en: Crop
hr: Izreži

en: Crop Images on lightbox
hr: Izrezati slike u lightboxu

en: Css
hr: css

en: Cuba
hr: Kuba

en: Currency Code
hr: Kod valute

en: Currency For Paid Submission
hr: Valuta za plaćene oglase nekretnina

en: Currency Label
hr: Oznaka valute

en: Currency label - appears in front end in multi currency dropdown
hr: Oznaka valute - prikazuje se u prednjem sučelju, u padajućem izborniku s više valuta

en: Currency label - will appear on front end
hr: Oznaka valute - pojavit će se u prednjem sučelju

en: Currency Position
hr: Pozicija valute

en: Currency symbol
hr: Simbol valute

en: Currency Value
hr: Vrijednost valute

en: Currency Value compared with the base currency
hr: Vrijednost valute u usporedbi s osnovnom valutom

en: Currencyconverterapi.com Api Key
hr: Currencyconverterapi.com API ključ

en: Current Agency/Developer
hr: Trenutačna agencija/građevinska firma

en: Custom Colors Settings
hr: Prilagođene postavke boja

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom Css
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
hr: Prilagođeni simbol valute - *nakon što ju dodate, odaberite simbol s popisa iznad.

en: Custom Fields
hr: Prilagođena polja

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
hr: Prilagođena polja omogućena su i postavljena iz obrasca za napredno pretraživanje.

en: Custom link for
hr: Prilagođena poveznica za

en: Custom Template (for Advanced Users)
hr: Prilagođeni predložak (za napredne korisnike)

en: Custom Templates lets you create your personalized design with pre-made templates for various sections.</br> Before starting, it is a good idea to look over our documentation located
hr: Prilagođeni predlošci omogućuju vam da izradite svoj personalizirani dizajn s unaprijed kreiranim predlošcima za različite sekcije.</br> Prije početka, dobro je pogledati našu dokumentaciju koja se nalazi

en: Custom title instead of Description label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Opis

en: Custom title instead of Documents label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Dokumenti.

en: Custom title instead of Energy Savings label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Ušteda energije.

en: Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Višestambena (*za podjedinicu).

en: Custom title instead of Multi Unit label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Višestambena

en: Custom title instead of Overview label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Pregled.

en: Custom title instead of Property Address label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Adresa nekretnine.

en: Custom title instead of Property Details label.
hr: Prilagođeni naslov umjesto natpisa Detalji nekretnine.

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka Republika

en: Dashboard Buy Package Select Background
hr: Pozadina bloka Kupi paket u nadzornoj ploči

en: Dashboard Overview
hr: Pregled nadzorne ploče

en: Dashboard Package Select
hr: Odabir paketa nadzorne ploče

en: Dashboard Package Selected
hr: Odabran paket nadzorne ploče

en: Day
hr: Dan

en: Days
hr: Dana

en: Decimal points separator
hr: Razdjelnik decimalnih točaka

en: Decimal points separator.
hr: Razdjelnik decimalnih točaka.

en: Default
hr: Zadano

en: default
hr: zadano

en: Default down payment in percent
hr: Zadani predujam u postocima

en: Default Map zoom (1 to 20)
hr: Zadano zumiranje karte (1 do 20)

en: Default Mortgage interest in percent
hr: Zadana zatezna hipotekarna kamata u postocima

en: Default Mortgage term in years
hr: Zadani rok trajanja hipoteke u godinama

en: Default property tax in percent
hr: Zadani porez na imovinu u postocima

en: delete
hr: izbriši

en: Denmark
hr: Danska

en: Description
hr: Opis

en: Description Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis Opis na kartici. Ostavite prazno ako ne želite da se on prikazuje.

en: Description Label. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za Opis. Ostavite prazno ako ne želite da se on prikazuje.

en: Design
hr: Dizajn

en: Design options
hr: Opcije dizajna

en: Design Type
hr: Vrsta dizajna

en: Design Type?
hr: Vrsta dizajna?

en: Details Font Awesome Icon Color- (it is not applicable to images)
hr: Boja Font Awesome ikone za detalje - (nije primjenjivo na slike)

en: Details Image/Icon position
hr: Pozicija slike/ikone za detalje

en: Details row
hr: Redak za detalje

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size
hr: Redak za detalje - Veličina Font Awesome ikone

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size in px
hr: Redak za detalje - Veličina Font Awesome ikone u px

en: Details Row - Font Control
hr: Redak za detalje - Kontrola fonta

en: Details Row - Image Icons Size
hr: Redak za detalje - Veličina slike ikone

en: Details Row - Image Icons Size max-height in px
hr: Redak za detalje - Max. visina slike ikone u px

en: Details Row - select field value text font size,weight or color
hr: Redak za detalje - odaberite vrijednost polja za veličinu fonta, težinu ili boju

en: Details Row Align options
hr: Opcije poravnanja retka za detalje

en: Developer
hr: Građevinska firma

en: Developer Action Categories
hr: Kategorije radnji za građevinske firme

en: Developer Action Category  Page
hr: Stranica za kategorije radnji za građevinske firme

en: Developer Area Page
hr: Stranica za područje građevinske firme

en: Developer Categories
hr: Kategorije građevinskih firmi

en: Developer Cateogory Page
hr: Stranica za kategorije građevinski firmi

en: Developer City
hr: Grad građevinske firme

en: Developer City Page
hr: Stranica za gradove građevinske firme

en: Developer County / State
hr: Županija građevinske firme

en: Developer County/State Page
hr: Stranica za županiju građevinske firme

en: Developer Neighborhood
hr: Četvrt građevinske firme

en: Developer Page
hr: Stranica građevinske firme

en: Developer Settings
hr: Postavke građevinske firme

en: Disable Theme Cache (Keep theme cache on when your site is in production)
hr: Onemogući predmemoriju teme (Neka predmemorija teme bude uključena dok je vaša web stranica u izradi)

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disabled by user <span class="count">(%s)</span> | Disabled by user <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Onemogućio korisnik <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Onemogućili korisnici <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Onemogućili korisnici <span class="count">(%s)</span>

en: Disables or enables the display of advanced search globally.
hr: Onemogućuje ili omogućuje prikaz naprednog pretraživanja globalno.

en: Disables or enables the display of advanced search in property pages.
hr: Onemogućuje ili omogućuje prikaz naprednog pretraživanja na stranicama nekretnina.

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and blog archives
hr: Onemogućuje ili omogućuje prikaz naprednog pretraživanja u taksonomijama, kategorijama i blog arhivama

en: Disclaimer
hr: Odricanje od odgovornosti

en: Disclaimer Text
hr: Tekst za odricanje od odgovornosti

en: Disclaimer Text. You can use the strings %property_address and %propery_id and the theme will replace those with the property address and id.
hr: Tekst za odricanje od odgovornosti. Možete koristiti stringove %property_address i %propery_id pa će ih tema zamijeniti s adresom i ID brojem nekretnine.

en: display a list with items in a category
hr: prikazati popis s objektima u kategoriji

en: Display Categories
hr: Prikaži kategorije

en: Display email footer
hr: Prikazati email podnožje

en: Display Email footer?
hr: Prikazati email podnožje?

en: Display email header - the default header contains only the logo
hr: Prikazati email zaglavlje - zadano zaglavlje sadrži samo logotip

en: Display Email Header ?
hr: Prikazati email zaglavlje?

en: Display listings or Office contact location pin ?
hr: Prikaži popis nekretnina ili oznaku lokacije ureda?

en: Display only the first X reviews.
hr: Prikazati samo prvih X recenzija.

en: Display package for? *Hold CTRL for multiple selection.
hr: Prikaži paket za? *Držite CTRL za višestruki odabir.

en: Display Places Slider
hr: Prikaži klizača mjesta

en: Display Schedule tour section
hr: Prikazati odjeljak za zakazivanje obilaska

en: Display short style price ?
hr: Prikaži cijene u kratkom obliku?

en: Display the agent row?
hr: Prikaži redak za agenta?

en: Display user types dropdown in register forms
hr: U obrascima za registraciju prikaži padajući popis za vrste korisnika

en: Distance between search form and the top margin. Type for ex: 90% or 90px.
hr: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje margine. Unesite npr.: 90% ili 90px.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages
hr: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje margine preglednika u px Npr. 200px ili 20% - za stranice taksonomije, kategorije i arhive

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages.
hr: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje margine preglednika u px Npr. 200px ili 20% - za stranice taksonomije, kategorije i arhive.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
hr: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje granice preglednika: Npr. 200px ili 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
hr: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje margine preglednika: Npr. 200px ili 20%.

en: Djibouti
hr: Džibuti

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Dominica
hr: Dominika

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Downgrade Warning
hr: Upozorenje o smanjenju

en: Dribbble Link
hr: Dribbble poveznica

en: Dribbble page link, with https://
hr: Poveznica za Dribbble stranicu sa https://

en: Dropdown values
hr: Vrijednosti za padajući popis

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
hr: Vrijednosti za padajući popis odvojene sa "," (samo za vrstu polja za padajući popis)

en: Due to speed & usability reasons we only show your first 50 properties. If the Listing you want to add as subunit is not in this list please add the id manually.
hr: Zbog brzine & upotrebljivosti prikazujemo samo prvih 50 nekretnina. Ako nekretnina koju želite dodati kao podjedinicu nije na ovom popisu, dodajte ID ručno.

en: Duplicate Email
hr: Duplikat emaila

en: East Timor
hr: Istočni Timor

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Agency
hr: Uredi agenciju

en: Edit Agent
hr: Uredi agenta

en: Edit Developer
hr: Uredi građevinsku firmu

en: Edit Invoice
hr: Uredi fakturu

en: Edit Membership Package
hr: Uredi članski paket

en: Edit Membership Packages
hr: Uredi članske pakete

en: Edit Message
hr: Uredi poruku

en: Edit Property
hr: Uredi nekretninu

en: Edit Searches
hr: Uredi pretraživanja

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Egypt
hr: Egipat

en: Element Label
hr: Natpis elementa

en: Elementor Only -  ID for sample property
hr: Samo Elementor - ID za primjer nekretnine

en: Email Background Color
hr: Poja pozadine emaila

en: Email Content Background Color
hr: Boja pozadine sadržaja emaila

en: Email content for Account Downgraded
hr: Sadržaj emaila za degradiranje računa

en: Email content for Admin - Expired Listing
hr: Sadržaj emaila za admina - Istekli oglas

en: Email content for Admin - New wire Transfer
hr: Sadržaj emaila za admina - Nova bankovna uplata

en: Email content for Agent Review Received
hr: Sadržaj emaila za admina - Primljena recenzija

en: Email content for Approved Listings
hr: Sadržaj emaila za odobrene oglase

en: Email content for Featured Submission
hr: Sadržaj emaila za primljene istaknute oglase

en: Email content for Free Listing Expired
hr: Sadržaj emaila za istekle besplatne oglase

en: Email content for Listing Edit
hr: Sadržaj emaila za uređivanje oglasa

en: Email content for Matching Submissions
hr: Sadržaj emaila za podudarne oglase

en: Email content for Membership Activated
hr: Sadržaj emaila za aktivirano članstvo

en: Email content for Membership Cancelled
hr: Sadržaj emaila za otkazano članstvo

en: Email content for Membership Expiration Warning
hr: Sadržaj emaila za upozorenje o isteku članstva

en: Email content for New Agent
hr: Sadržaj emaila za novog agenta

en: Email content for New Listing Submission
hr: Sadržaj emaila za predaju novog oglasa

en: Email content for New user admin notification
hr: Sadržaj emaila za obavijest adminu o novom korisniku

en: Email content for New user notification
hr: Sadržaj emaila za obavijest o novom korisniku

en: Email content for New wire Transfer
hr: Sadržaj emaila za novu bankovnu uplatu

en: Email content for Paid Submission
hr: Sadržaj emaila za plaćeni oglas

en: Email content for Password Reset Request
hr: Sadržaj emaila za zahtjev za resetiranje lozinke

en: Email content for Password Reseted
hr: Sadržaj emaila za resetiranu lozinku

en: Email content for Purchase Activated
hr: Sadržaj emaila za aktiviranu kupnju

en: Email content for Recurring Payment
hr: Sadržaj emaila za ponavljajuće plaćanje

en: Email content for Update Profile
hr: Sadržaj emaila za ažuriranje profila

en: Email Logo
hr: Logo za email

en: Email Management
hr: Upravljanje emailom

en: Email subject for Account Downgraded
hr: Predmet emaila za degradiranje računa

en: Email subject for Admin - Expired Listing
hr: Predmet emaila za admina - Istekli oglas

en: Email subject for Admin - New wire Transfer
hr: Predmet emaila za admina - Nova bankovna uplata

en: Email subject for Agent Review Posted
hr: Predmet emaila za objavljenu recenziju agenta

en: Email subject for Approved Listings
hr: Predmet emaila za odobrene oglase

en: Email subject for Featured Submission
hr: Predmet emaila za primljeni istaknuti oglas

en: Email subject for Free Listing Expired
hr: Predmet emaila za istekli besplatni oglas

en: Email subject for Listing Edit
hr: Predmet emaila za uređeni oglas

en: Email subject for Matching Submissions
hr: Predmet emaila za primljene podudarajuće oglase

en: Email subject for Membership Activated
hr: Predmet emaila za aktivirano članstvo

en: Email subject for Membership Cancelled
hr: Predmet emaila za otkazano članstvo

en: Email subject for Membership Expiration Warning
hr: Predmet emaila za upozorenje o isteku članstva

en: Email subject for New Agent
hr: Predmet emaila za novog agenta

en: Email subject for New Listing Submission
hr: Predmet emaila za primljeni novi oglas

en: Email subject for New user admin notification
hr: Predmet emaila za admina za obavijest o novom korisniku

en: Email subject for New user notification
hr: Predmet emaila za obavijest o novom korisniku

en: Email subject for New wire Transfer
hr: Predmet emaila za novu bankovnu uplatu

en: Email subject for Paid Submission
hr: Predmet emaila za primljeni plaćeni oglas

en: Email subject for Password Reset Request
hr: Predmet emaila za zahtjev za resetiranje lozinke

en: Email subject for Purchase Activated
hr: Predmet emaila za aktiviranu kupnju

en: Email subject for Recurring Payment
hr: Predmet emaila za ponavljajuće plaćanje

en: Email subject for Update Profile
hr: Predmet emaila za ažuriranje profila

en: Email to
hr: Email za

en: Emails Content
hr: Sadržaj emaila

en: Emails Settings
hr: Postavke emaila

en: Emails will be sent from email
hr: Email poruke bit će poslane s email adrese

en: Emails will be sent from name?
hr: Email poruke bit će poslane od imena?

en: Emails will use as sender email this address. If left blank, emails are sent from an address like noreply@yourdomain.com
hr: Email poruke će koristiti ovu email adresu kao pošiljatelja. Ako ostavite prazno, email poruke šalju se s adrese poput noreply@yourdomain.com

en: Emails will use the from name set here
hr: Email poruke će koristiti ime pošiljatelja upisano ovdje

en: Embed Video Id
hr: ID ugrađenog videozapisa

en: Embed Video id:
hr: ID ugrađenog videozapisa:

en: Embed Video Type
hr: Vrsta ugrađenog videozapisa

en: Embed Virtual Tour
hr: Ugrađeni virtualni obilazak

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
hr: Omogućiti / onemogućiti klizač slika za nekretninu (koristi se u popisu).

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
hr: Omogućiti automatsko učitavanje deviznih tečajeva s free.currencyconverterapi.com (jednom dnevno)?

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
hr: Omogućiti samodovršavanje u obrascu za prijavu nekretnina u prednjem dijelu

en: Enable Browser Cache
hr: Omogućiti predmemoriju preglednika

en: Enable Direct Message?
hr: Omogućiti izravnu poruku?

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
hr: Omogućiti izravno plaćanje / bankovnu uplatu?

en: Enable dsIDXpress to use the map
hr: Omogućiti dsIDXpress za korištenje karte

en: Enable Google Street View
hr: Omogućiti Google Street View

en: Enable HubSpot Crm Integration for agents, agency and developers?
hr: Omogućiti HubSpot Crm integraciju za agente, agencije i građevinske firme?

en: Enable HubSpot Crm Integration?
hr: Omogućiti HubSpot Crm integraciju?

en: Enable only if you activate the dsIDXpres optional plugin. Works ONLY with Google Maps enabled (not Open Street Map)
hr: Omogućite samo ako ste aktivirali opcionalni plugin dsIDXpres. Radi SAMO s omogućenim Google kartama (ne Open Street Map)

en: Enable or disable agent image.
hr: Omogućite ili onemogućite sliku agenta.

en: Enable or disable Google login.
hr: Omogućite ili onemogućite Google prijavu.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
hr: Omogućite ili onemogućite zaglavlje na nadzornoj ploči. Zaglavlje će uvijek biti široko & tip 1!

en: Enable or disable the agent name.
hr: Omogućite ili onemogućite ime agenta.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
hr: Omogućite ili onemogućite obrazac za kontakt u lightboxu.

en: Enable or disable the full agent row.
hr: Omogućite ili onemogućite puni redak za agenta.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
hr: Omogućite ili onemogućite traku za pretraživanje u Google karatama.

en: Enable or disable the top bar widgets area. If enabled, see this help article to add widgets:
hr: Omogućite ili onemogućite područje widgeta u gornjoj traci. Ako je omogućeno, pogledajte ovaj članak pomoći za dodavanje widgeta:

en: Enable or disable the use of borders for top bar widgets globally.
hr: Globalno omogućite ili onemogućite upotrebu obruba za widgete gornje trake.

en: Enable or disable the use of transparent header for all pages.
hr: Omogućite ili onemogućite korištenje transparentnog zaglavlja za sve stranice.

en: Enable or disable the use of transparent top bar widgets menu globally.
hr: Omogućite ili onemogućite upotrebu widgeta izbornika na transparentnoj gornjoj traci na globalnoj razini.

en: Enable or disable the wire payment option.
hr: Omogućite ili onemogućite opciju bankovnog plaćanja.

en: Enable or disable user login menu in header.
hr: Omogućite ili onemogućite izbornik za prijavu korisnika u zaglavlju.

en: Enable Paid Submission?
hr: Omogućite slanje plaćenih oglasa?

en: Enable parallax efect for image/video media header globally.
hr: Omogućite efekt paralakse za medijsko zaglavlje sa slikom/videom na globalnoj razini.

en: Enable Paypal
hr: Omogućite Paypal

en: Enable Stripe
hr: Omogućite Stripe

en: Enable WooCommerce payments?
hr: Omogućiti plaćanja putem WooCommercea?

en: Ends On
hr: Ističe

en: Ends On: -
hr: Ističe: -

en: Energy Class
hr: Energetski razred

en: Energy Class 1 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 1

en: Energy Class 10 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razredae 10

en: Energy Class 2 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 2

en: Energy Class 3 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 3

en: Energy Class 4 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 4

en: Energy Class 5 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 5

en: Energy Class 6 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 6

en: Energy Class 7 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 7

en: Energy Class 8 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 8

en: Energy Class 9 Background Color
hr: Boja pozadine energetskog razreda 9

en: Energy Class:
hr: Energetski razred:

en: Energy Classes separated by comma
hr: Energetski razredi odvojeni zarezima

en: Energy Classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
hr: Energetski razredi odvojeni zarezima: Npr: A+, A, B, c

en: Energy Efficiency section
hr: Energetska učinkovitost

en: Energy Index
hr: Indeks energetske učinkovitosti

en: Energy Index in kWh/m2a:
hr: Indeks energetske učinkovitosti u kWh/m2a:

en: Energy performance of the building
hr: Energetska svojstva zgrade

en: Energy Savings
hr: Ušteda energije

en: Enquiry from
hr: Upit od

en: Enter Your Email Address
hr: Upišite vašu email adresu

en: EPC current rating
hr: Trenutna EPC ocjena

en: EPC Potential Rating
hr: Potencijalna EPC ocjena

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorijalna Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Event Planning & Services
hr: Planiranje & usluge događanja

en: Excerpt row
hr: Redak sažetka

en: Exclude  mortgage calculator from categories
hr: Isključite hipotekarni kalkulator iz kategorija

en: Exclude  Schedule tour from categories
hr: Isključiti zakazivanje obilaska u kategorijama

en: expired
hr: isteklo

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
hr: Istekli oglas poslan je na odobrenje na %website_url

en: Extra Class Name
hr: Naziv dodatne klase

en: Extra details to add on printed invoice.
hr: Dodatne pojedinosti koje će se dodati na ispisani račun.

en: Facebook Api key
hr: Facebook Api ključ

en: Facebook Api key is required for Facebook login. See this help article before:
hr: Facebook API ključ obvezan je za Facebook prijavu. Prvo pogledajte ovaj članak za pomoć:

en: Facebook Link
hr: Facebook link

en: Facebook page url, with https://
hr: URL Facebook stranice, sa https: //

en: Facebook Secret
hr: Facebook tajna

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
hr: Facebook tajna neophodna je za Facebook prijavu.

en: Falkland Islands (Malvinas)
hr: Falklandski otoci (Malvini)

en: Faroe Islands
hr: Farski otoci

en: Favorite
hr: Favorit

en: favorite
hr: favorit

en: Favorite Properties
hr: Nekretnine favoriti

en: Fax
hr: Faks

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured Agency / Developer shortcode
hr: Kratki kod za istaknutu agenciju / građevinsku firmu

en: Featured Agent
hr: Istaknuti agent

en: Featured Agent Shortcode
hr: Kratki kod za istaknutog agenta

en: Featured Article
hr: Istaknuti članak

en: Featured Article Shortcode
hr: Kratki kod za istaknuti članak

en: Featured Developer / Agency
hr: Istaknuta građevinska firma / agencija

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Featured Included
hr: Uključeni istaknuti oglasi

en: Featured Property
hr: Istaknuta nekretnina

en: Featured Property Shortcode
hr: Kratki kod istaknute nekretnine

en: Featured Remaining
hr: Preostali broj istaknutih oglasa

en: Featured Submission
hr: Prijava istaknutih oglasa

en: featured text
hr: tekst za istaknuto

en: Featured text (for type1)
hr: Tekst za istaknuto (za tip1)

en: Features & Amenities
hr: Značajke & Pogodnosti

en: Features & Amenities will display on 1, 2 or 3 columns
hr: Značajke & Pogodnosti prikazivat će se u 1, 2 ili 3 stupca

en: Features and Amenities
hr: Značajke i pogodnosti

en: feet
hr: stope

en: Field
hr: Polje

en: Field Label
hr: Natpis polja

en: Field Label:
hr: Natpis polja:

en: Field Label:
hr: Natpis polja:

en: Field Name
hr: Naziv polja

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field Order
hr: Poredak polja

en: Field Type
hr: Vrsta polja

en: Field Value:
hr: Vrijednost polja:

en: Fiji
hr: Fidži

en: Filter List
hr: Filtriraj popis

en: Financial Services
hr: Financijske usluge

en: Finland
hr: Finska

en: First Column
hr: Prvi stupac

en: Floor Plans
hr: Tlocrti

en: Floor Plans Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Napis za tlocrte u kartici. Ostavite prazno ako ne želite da se natpis prikazuje.

en: Floor Plans Label. Set it blank if you don't want to appear.
hr: Napis za tlocrte. Ostavite prazno ako ne želite da se natpis prikazuje.

en: Font Color
hr: Boja slova

en: Fonts
hr: Slova/Fontovi

en: Food
hr: Hrana

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer Background Color
hr: Boja pozadine podnožja

en: Footer Content
hr: Sadržaj podnožja

en: Footer Content for email
hr: Sadržaj podnožja za email

en: Footer Copyright Area Background Font Color
hr: Boja slova pozadine copyright područja u podnožju

en: Footer Copyright Font Color
hr: Boja slova copyright informacija u podnožju

en: Footer Font Color
hr: Boja slova u podnožju

en: footer form
hr: oblik podnožja

en: Footer Heading Font Color
hr: Boja slova naslova u podnožju

en: Footer Social Widget Icon Background Color
hr: Boja pozadine ikone društvenih mreža u podnožju

en: Footer Social Widget Icon Color
hr: Boja ikone društvenih mreža u podnožju

en: Footer Type
hr: Vrsta podnožja

en: For action
hr: Za radnju

en: For action
hr: Za radnju

en: For category
hr: Za kategoriju

en: For custom work on this theme please go to
hr: Za rad po narudžbi na ovoj temi molimo idite na

en: For help files please go to
hr: Za datoteke pomoći idite na

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
hr: Za miša iznad tipke vrsta 1, 2, 5, 6 - postavite boju slova za opciju postavljanja miša iznad stavke u gornjem izborniku

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
hr: Za miša iznad tipke vrsta 3, 4 - postavite boju slova za opciju postavljanja miša iznad stavke u gornjem izborniku

en: For IDX (if plugin is enabled)
hr: Za IDX (ako je plugin omogućen)

en: For Images, upload the image in the color you wish
hr: Za slike, prenesite sliku u boji koju želite

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
hr: Za područje izbornika kada tip zaglavlja 5 primjenjuje glavnu boju

en: For support please go to
hr: Za podršku molimo idite na

en: Force Google Map at the "closed" size?
hr: Prisilno postaviti Google kartu na "zatvoreno" veličinu?

en: Force Google Map at the full screen size ?
hr: Prisilno postaviti Google kartu na veličinu cijelog zaslona?

en: Force Google Map at the full screen size?
hr: Prisilno postaviti Google kartu na veličinu cijelog zaslona?

en: Force map at the "closed" size ?
hr: Prisilno postaviti Google kartu na "zatvoreno" veličinu?

en: Forgot Password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

en: Foursquare Link
hr: Foursquare link

en: Foursquare page link, with https://
hr: Link za Foursquare stranicu, sa https://

en: France
hr: Francuska

en: France Metropolitan
hr: Francuska Metropolitan

en: Free Days for Each Free Listing - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the listing is published on the website. (for "membership" mode only)
hr: Besplatni dani za svaki besplatni oglas - broj dana do isteka besplatnog oglasa. *Počinje od trenutka objave oglasa na web stranici. (samo za način "članstvo")

en: Free Listing Expired
hr: Besplatni oglas istekao

en: Free Listing expired on %website_url
hr: Besplatni oglas istekao je na %website_url

en: Free Membership
hr: Besplatno članstvo

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
hr: Besplatno članstvo - broj istaknutih oglasa (za način "članstvo")

en: Free Membership - Offer unlimited listings for new users
hr: Besplatno članstvo - ponudite neograničen broj oglasa za nove korisnike

en: Free Membership Images - no of images per listing
hr: Slike za besplatno članstvo - broj slika po oglasu

en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
hr: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
hr: Francuski južni teritoriji

en: From
hr: Od

en: from
hr: od

en: From User:
hr: Od korisnika:

en: Full Screen Background Type?
hr: Pozadina na cijelom zaslonu?

en: Full Screen?
hr: Cijeli zaslon?

en: Gambia
hr: Gambija

en: Gap between details in px
hr: Razmak između detalja u px

en: Garages
hr: Garaže

en: General
hr: Općenito

en: General Design Settings
hr: Opće postavke dizajna

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Generate Data & Pins
hr: Generiraj Podatke & Pribadače

en: Generate Pins and Autocomplete data
hr: Generirajte pribadače i samodovršite podatke

en: Geo Location Search
hr: Traženje geo lokacije

en: Geolocation Circle over map (in meters)
hr: Geolokacijski krug na karti (u metrima)

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Germany
hr: Njemačka

en: Get Estimation
hr: Nabavite procjenu

en: Get started
hr: Započnite

en: Get the free api key from here https://free.currencyconverterapi.com/free-api-key
hr: Preuzmite besplatni API ključ na https://free.currencyconverterapi.com/free-api-key

en: Get this detail after you signup here:
hr: Dobit ćete ove podatke nakon što se registrirate ovdje:

en: Ghana
hr: Gana

en: Global transparent header?
hr: Globalno transparentno zaglavlje?

en: Global transparent top bar widgets menu?
hr: Globalni prozirni izbornik widgeta na gornjoj traci?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
hr: Globalne varijable: %website_url kao url web stranice, %web_name kao naziv web stranice, %user_email kao user_email, %username kao korisničko ime

en: Google Analytics Tracking id
hr: ID praćenja usluge Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
hr: ID praćenja usluge Google Analytics (ex UA-41924406-1)

en: Google api key
hr: Googleov API ključ

en: Google api key is required for Google Login.
hr: Google API ključ potreban je za Google prijavu.

en: Google Camera Angle
hr: Kut Google kamere

en: Google Map with Property Marker
hr: Google karta s oznakom nekretnine

en: Google Maps API KEY
hr: API KEY za Google karte

en: Google Oauth Api is required for Google Login. See this help article before:
hr: Google Oauth API potreban je za prijavu na Google. Pogledajte ovaj članak pomoći:

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
hr: Google Oauth Client Secret potreban je za Google prijavu.

en: Google View Camera Angle
hr: Kut kamere za Google View

en: Google+ Link
hr: Google+ link

en: Google+ page link, with https://
hr: Google+ link stranice, sa https: //

en: Greece
hr: Grčka

en: Greenhouse gas emissions Class
hr: Klasa emisija stakleničkih plinova

en: Greenhouse Gas Emissions Class 1 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 1

en: Greenhouse Gas Emissions Class 10 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 10

en: Greenhouse Gas Emissions Class 2 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 2

en: Greenhouse Gas Emissions Class 3 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 3

en: Greenhouse Gas Emissions Class 4 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 4

en: Greenhouse Gas Emissions Class 5 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 5

en: Greenhouse Gas Emissions Class 6 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 6

en: Greenhouse Gas Emissions Class 7 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 7

en: Greenhouse Gas Emissions Class 8 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 8

en: Greenhouse Gas Emissions Class 9 Background Color
hr: Boja pozadine emisije stakleničkih plinova klase 9

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma
hr: Klase emisija stakleničkih plinova odvojene zarezom

en: Greenhouse Gas Emissions classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
hr: Klase emisija stakleničkih plinova odvojene zarezom: Npr: A+, A, B, c

en: Greenhouse gas emissions Index
hr: Indeks emisija stakleničkih plinova

en: greenhouse gas emissions index class
hr: klasa indeksa emisije stakleničkih plinova

en: greenhouse gas emissions kgCO2/m2a:
hr: emisije stakleničkih plinova kgCO2/m2a:

en: Greenland
hr: Grenland

en: grid
hr: mreža

en: Group pictures in slider?(*only for blog posts)
hr: Grupne slike u klizaču (*samo za objave bloga)

en: Guadeloupe
hr: Gvadalupa

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

en: Guyana
hr: Gvajana

en: H1 Font
hr: Font H1

en: H2 Font
hr: Font H2

en: H3 Font
hr: Font H3

en: H4 Font
hr: Font H4

en: H5 Font
hr: Font H5

en: H6 Font
hr: Font H6

en: half map
hr: pola karte

en: Half map layout - Select map position
hr: Izgled pola karte - Odaberite poziciju karte

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Prvi redak teksta

en: Header 5 - Info widget 1 - icon
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - ikona

en: Header 5 - Info widget 1 - icon. Ex: fa fa-phone
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - ikona. Npr: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 1 - Second line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Drugi redak teksta

en: Header 5 - Info widget 2 - First line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - Prvi redak teksta

en: Header 5 - Info widget 2 - icon
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - ikona

en: Header 5 - Info widget 2 - icon. Ex: fa fa-phone
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - ikona. Npr: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - Drugi redak teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Prvi redak teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - ikona

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - ikona. Npr: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
hr: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Drugi redak teksta

en: Header Border Bottom Color
hr: Boja donjeg obruba zaglavlja

en: Header Design & Colors
hr: Dizajn & Boje zaglavlja

en: Header Design Type?
hr: Vrsta dizajna zaglavlja?

en: Header Height
hr: Visina zaglavlja

en: Header Height in px
hr: Visina zaglavlja u px

en: Header Image
hr: Slika zaglavlja

en: Header Phone Number. Leave blank to show none
hr: Telefonski broj u zaglavlju. Ostavite prazno ako ga ne želite prikazivati

en: Header type 3&4 text alignment?
hr: Poravnanje teksta za vrstu zaglavlja 3&4?

en: Heading with user location
hr: Naslov s lokacijom korisnika

en: Headings Color
hr: Boja naslova

en: Health & Medical
hr: Zdravlje & Medicina

en: Heard and Mc Donald Islands
hr: Otoci Heard i McDonald

en: hectares
hr: hektara

en: hectares - ha
hr: hektari - ha

en: Height
hr: Visina

en: Height in px (put 0 for full screen)
hr: Visina u px (stavite 0 za cijeli zaslon)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
hr: Visina u px (stavite 0 za cijeli zaslon, Zadano: 580px)

en: Height of Google Map when open
hr: Visina Google karte kada je otvorena

en: Height of map when open
hr: Visina karte kada je otvorena

en: Height of the Google Map when closed
hr: Visina Google karte kada je zatvorena

en: Height of the map when closed
hr: Visina karte kada je zatvorena

en: Hello
hr: Pozdrav

en: help
hr: pomoć

en: Help & Custom
hr: Pomoć & Prilagođeno

en: Help:
hr: Pomoć:

en: Hi there,
    A new submission matching your chosen criteria has been published at %website_url.
    These are the new submissions:
    %matching_submissions
    If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
hr: Pozdrav,
    Nova nekretnina koja odgovara vašim odabranim kriterijima objavljena je na %website_url.
    Ovo su nove podudarajuće nekretnine:
    %matching_submissions
    Ako više ne želite primati obavijesti, molimo prijavite se u svoj račun i izbrišite spremljenu pretragu. Hvala!

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
hr: Pozdrav,
    Korisnik je uredio jednu od svojih nekretnina na %website_url! Trebali biste ju pogledati. Naziv nekretnine je: %editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
hr: Pozdrav,
    Korisnik je ponovno poslao novu nekretninu na %website_url! Trebali biste ju pogledati.
    Ovo je naziv nekretnine: %submission_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
hr: Pozdrav,
    Korisnik je poslao novu nekretninu na %website_url! Trebali biste ju pogledati. Naziv nekretnine je %new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
hr: Bok tamo,
    Jedan od vaših besplatnih oglasa na %website_url je "istekao". Oglas je %expired_listing_url.
    Hvala vam!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Teretili smo vaš račun na %merchantu za pretplatu na %website_url! Trebali biste to provjeriti.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
hr: Pozdrav,
    Dobrodošli na %website_url! Sada se možete prijaviti pomoću sljedećih vjerodajnica:
    Korisničko ime:%user_login_register
    Lozinka: %user_pass_register
    Ako imate bilo kakvih problema, slobodno nas kontaktirajte.
    Hvala vam!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
hr: Pozdrav,
    Snizili ste svoju pretplatu na %website_url. Budući da je broj vaših oglasa bio veći od onoga što stvarni paket nudi, postavili smo status svih vaših unosa na "isteklo". Morat ćete odabrati koje oglase želite objaviti i poslati ih ponovno na odobrenje.
    Hvala vam!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Imate novi istaknuti oglas na %website_url! Trebali biste ga provjeriti.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Imate novi plaćeni oglas na %website_url! Trebali biste ga provjeriti.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
hr: Pozdrav,
    Primili ste novi zahtjev za plaćanje bankovnom doznakom na %website_url.
    Broj fakture je: %invoice_no, Iznos: %total_price.
    Pričekajte dok se plaćanje ne bude izvršeno kako biste aktivirali kupnju od strane korisnika.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Vaš oglas %property_title je odobren na %website_url! Oglas je: %property_url.
    Trebali biste ga pogledati.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Vaše novo članstvo na %website_url je aktivirano! Trebali biste ga pogledati.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
hr: Pozdrav,
    Vaša kupnja na %website_url je aktivirana! Otiđite na stranicu i pogledajte detalje.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
hr: Pozdrav,
    Vaša pretplata na %website_url je otkazana jer je istekla ili ponavljajuće plaćanje od strane trgovca nije obrađeno. Svi vaši oglasi više nisu vidljivi našim posjetiteljima, ali ostaju na vašem korisničkom računu.
    Hvala vam.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
hr: Pozdrav,
    Vaša pretplata na %website_url istječe za 3 dana. Molimo provjerite jeste li obnovili svoju pretplatu ili da li imate dovoljno sredstava za automatsku obnovu.

en: Hide map location?
hr: Sakriti lokaciju na karti?

en: Hide Map Marker
hr: Sakriti marker na karti

en: Hide Map Marker ?
hr: Sakrij marker na karti?

en: Holy See (Vatican City State)
hr: Sveta Stolica (Država Vatikan)

en: Home Services
hr: Kućne usluge

en: Homeowners Association Fee
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuća

en: Homeowners Association Fee(monthly)
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuća (mjesečno)

en: Homeowners Association Fee(monthly):
hr: Naknada za udrugu vlasnika kuće (mjesečna):

en: Hotels & Travel
hr: Hoteli & putovanja

en: Hover Button Color
hr: Boja gumba kod miša iznad

en: How it will compare
hr: Kako će se usporediti

en: How many Featured listings are included?
hr: Koliko je istaknutih oglasa uključeno?

en: How many images are included per listing?
hr: Koliko je slika uključeno po oglasu?

en: how many items
hr: koliko objekata

en: How many items are visible
hr: Koliko je objekata vidljivo

en: How many items do you want to show ?
hr: Koliko objekata želite prikazati?

en: How many items listed per row? For type 2 use only 1.
hr: Koliko je objekata prikazano po retku? Za vrstu 2 koristite samo 1.

en: How many listings are included?
hr: Koliko je objekata uključeno?

en: How many Tweets
hr: Koliko tweetova

en: HubSpot Private Application Token
hr: HubSpot token privatne aplikacije

en: HubSpot Private Application Token ( Api Key Authentication is now obsolete)
hr: HubSpot token privatne aplikacije (Autentikacija API ključa sada je zastarjela)

en: Hungary
hr: Mađarska

en: I agree with
hr: Slažem se sa

en: I would like to meet
hr: Htio bih se naći

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. Please confirm the meeting via email or private message.
hr: Želim zakazati obilazak na %s u %s. Molim potvrdite sastanak putem emaila ili privatne poruke.

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. The meeting will be %s . Please confirm the meeting via email or private message.
hr: Želio bih zakazati obilazak na %s u %s. Sastanak će biti %s . Molim potvrdite sastanak putem emaila ili privatne poruke.

en: I'm interested in
hr: Zanima me

en: Iceland
hr: Island

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon (ex: "fa-solid fa-timer" )
hr: Ikona (npr: "fa-solid fa-timer" )

en: Icon content box
hr: Okvir za ikonu

en: Icon Content Box Shortcode
hr: Kratki kod za okvir za ikonu

en: if "yes" we will not show the address or exact location on property page map.
hr: Ako je "da", nećemo prikazati adresu ili točnu lokaciju na karti na stranici nekretnine.

en: If left blank, user redirects to the dashboard profile page .
hr: Ako ostavite prazno, korisnik se preusmjerava na stranicu profila.

en: If media header is set to image, add the image below.
hr: Ako je medijsko zaglavlje postavljeno na sliku, dodajte sliku u nastavku.

en: If media header is set to image, and no image is added we will use the taxonomy featured image
hr: Ako je medijsko zaglavlje postavljeno na sliku, a slika nije dodana, koristit ćemo istaknutu sliku taksonomije

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
hr: Ako je medijsko zaglavlje postavljeno na Revolution Slider, upišite ime klizača i spremite.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
hr: Ako je ne, napredno pretraživanje iznad zaglavlja će se prema zadanim postavkama prikazati u zatvorenom položaju.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
hr: Ako je ne, u pretraživanju se i dalje može upotrebljavati polje za cijenu i ono će biti vrsta unosa.

en: If no, users will get the auto generated password via email
hr: Ako je ne, korisnici će dobiti automatski generiranu lozinku putem emaila

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
hr: Ako je ne, prikazat ćemo cijene bez natpisa prije i poslije, i to u ovom formatu: 5,23m ili 6,83k

en: If set to no, you will need to delete Inbox page template.
hr: Ako je postavljeno na ne, morat ćete izbrisati predložak stranice ulazne pošte.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
hr: Ako je postavljeno na da, pribadače za nove nekretnine ažurirat će se na karti svaka 3 sata.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
hr: Ako je plaćanje bankovnim transferom omogućeno, upute napišite ispod.

en: If yes the top bar will be hidden on moble devices
hr: Ako je da, gornja traka će biti skrivena na mobilnim uređajima

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
hr: Ako je da, administrator ručno objavljuje svaku nekretninu poslanu iz prednjeg sučelja.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
hr: Ako je da, grupira obližnje pribadače u klaster.

en: If yes, the address field in front end submission form uses Google Places or Open Street autocomplete, a choice you make in Map Settings.
hr: Ako je odgovor da, polje adrese u obrascu za prijavu oglasa u prednjem sučelju koristi automatsko dovršavanje za Google Places ili Open Street, ovaj odabir vršite u postavkama karte.

en: If YES, the geo location search will appear above half map search fields
hr: Ako je DA, pretraživanje geografske lokacije pojavit će se iznad polja za pretraživanje polovice karte

en: If YES, the geo location search will be limited to a specific country
hr: Ako je DA, pretraživanje geografske lokacije bit će ograničeno na određenu zemlju

en: If yes, the reviews can be found in the comments section
hr: Ako je da, recenzije se mogu pronaći u odjeljku s komentarima

en: If YES, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
hr: Ako je DA, korisnik može spremiti svoja pretraživanja iz naprednih rezultata pretraživanja, ako je prijavljen s registriranim računom.

en: If yes, users must login to save and view favorite properties
hr: Ako je da, korisnici se moraju prijaviti za spremanje i pregled omiljenih nekretnina

en: If yes, you can set your own custom fields in the spots available. See this help for correct setup:
hr: Ako je da, možete postaviti vlastita prilagođena polja na dostupna mjesta. Pogledajte ovu pomoć za ispravno postavljanje:

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
hr: Ako promijenite ovu vrijednost, nova vrijednost se primjenjuje za nove registrirane korisnike. Stara vrijednost vrijedi za starije registrirane račune.

en: if you don't know how to get your license key. Thank you!
hr: ako ne znate kako doći do ključa licence. Hvala vam!

en: Image
hr: Slika

en: Image Effect
hr: Efekt slike

en: Image for Contact Page
hr: Slika za stranicu za kontakt

en: Image Gallery
hr: Galerija slika

en: Image Height(Ex:700, Default:580px)
hr: Visina slike (Npr: 700, Zadano: 580 px)

en: Image must be 70px x 70px
hr: Slika mora biti 70px x 70px

en: Image or Icon url
hr: URL slike ili ikone

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Image size must be 44px x 50px.
hr: Veličina slike mora biti 44px x 50px.

en: Image size must be 44px x 50px.
hr: Veličina slike mora biti 44px x 50px.

en: Image url
hr: URL slike

en: Images
hr: Slike

en: Images / listing
hr: Slike / oglas

en: Images / per listing
hr: Slike / po oglasu

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
hr: Slike će imati istu veličinu. Ako je postavljeno na ne, trebate osigurati da su slike otprilike iste veličine

en: Import & Export
hr: Uvoz & Izvoz

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
hr: Važno: Kreirajte i stranicu s predloškom "Splash stranica" kako biste vidjeli kako se primjenjuju vaše splash postavke

en: In case you want to send users to another page
hr: U slučaju da korisnike želite poslati na drugu stranicu

en: In order to be abosoltly centered the logo and user menu area have to be the same size - in px.
hr: Kako bi bili apsolutno centrirani, logo i područje korisničkog izbornika moraju biti iste veličine - u px.

en: In Person
hr: Osobno

en: In Tab
hr: U kartici

en: Inbox
hr: Ulazna pošta

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/
hr: Informacije su preuzete sa https://developer.paypal.com/

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/
hr: Informacije su preuzete sa https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login See help:
hr: Informacije su preuzete iz vašeg računa na account at https://dashboard.stripe.com/login Pogledajte pomoć:

en: Initial area radius
hr: Početni radijus područja

en: Initial area radius. Use only numbers.
hr: Početni radijus područja. Koristiti samo brojeve.

en: Input Background Color
hr: Boja pozadine unosa

en: Input Text Color
hr: Boja teksta unosa

en: Input text Color
hr: Boja teksta unosa

en: Inquiry from
hr: Upit od

en: Insert background footer image.
hr: Umetnite sliku za pozadinu podnožja.

en: Instagram page link, with https://
hr: Instagram stranica link, uz https: //

en: Interest Rate in %
hr: Kamatna stopa u %

en: Invoice
hr: Faktura

en: Invoice Details
hr: Detalji fakture

en: Invoice Id:
hr: ID fakture:

en: Invoice no
hr: Faktura br

en: Invoice NOT paid
hr: Račun nije plaćen

en: Invoice PAID
hr: Račun PLAĆEN

en: Invoice Type
hr: Vrsta fakture

en: Invoices
hr: Fakture

en: Iran (Islamic Republic of)
hr: Iran (Islamska Republika)

en: Iraq
hr: Irak

en: Ireland
hr: Irska

en: Is visible?
hr: Da li je vidljivo?

en: Israel
hr: Izrael

en: Italy
hr: Italija

en: Item Height
hr: Visina stavke

en: Item Id (Listing or Package id)
hr: ID stavke (ID oglasa ili paketa)

en: Item Price
hr: Cijena stavke

en: Items IDs
hr: ID stavki

en: Items per row
hr: Stavki po retku

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
hr: Napredno pretraživanje bit će vidljivo? (*samo za tip 1, 3 i 4)

en: Kenya
hr: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
hr: Koreja, Demokratska narodna Republika

en: Korea, Republic of
hr: Republika Koreja

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Label on Front end
hr: Natpis u prednjem sučelju

en: Label(*if filled will not use icon)
hr: Natpis(*ako je ispunjeno neće koristiti ikonu)

en: Language for datepicker
hr: Jezik za odabir datuma

en: Languages:
hr: Jezici:

en: Lao, People's Democratic Republic
hr: Laos, Narodna Demokratska Republika

en: Latitude:
hr: Latituda:

en: Latvia
hr: Latvija

en: Layouts 6 & 7 have two content columns and no sidebar. Choose the columns width here. Manage the sections for each column in "Selection for Accordion - Layouts 6 & 7"
hr: Izgledi 6 i 7 imaju dva stupca sadržaja i nemaju bočnu traku. Ovdje odaberite širinu stupaca. Uredite sekcije za svaki stupac u "Odabir za harmoniku - izgledi 6 & 7"

en: Leave "Subject" blank for the email notifications you don't wish to send. Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
hr: Ostavite "Predmet" prazan za email obavijesti koje ne želite poslati. Globalne varijable: %website_url kao url web stranice, %website_name kao naziv web stranice, %user_email kao user_email, %username kao korisničko ime

en: Lebanon
hr: Liban

en: left
hr: lijevo

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Liberia
hr: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
hr: Libijska Arapska Džamahirija

en: License:
hr: Licenca:

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Limit to a specific country?
hr: Ograničiti na određenu zemlju?

en: Line Link
hr: Line link

en: Line page link, with https://
hr: Link za Line stranicu, sa https://

en: Link Color
hr: Boja linka

en: Link for social accont no 1
hr: Link za račun na društvenim mrežama br. 1

en: Link for social accont no 2
hr: Link za račun na društvenim mrežama br. 2

en: Link for social accont no 3
hr: Link za račun na društvenim mrežama br. 3

en: Link social accont no 1 ?
hr: Povezati račun na društvenim mrežama br. 1?

en: Link social accont no 2 ?
hr: Povezati račun na društvenim mrežama br. 2?

en: Link social accont no 3 ?
hr: Povezati račun na društvenim mrežama br. 3?

en: Link to global listing
hr: Link za globalni oglas

en: link to global listing
hr: link za globalni oglas

en: link to global listing with http
hr: link za globalni oglas sa http

en: Linkedin Link
hr: Linkedin link

en: list
hr: popis

en: List Agents
hr: Popis agenata

en: List items by ID
hr: Popis stavki prema ID

en: List Items by ID Shortcode
hr: Kratki kod za popis stavki po ID broju

en: list of action ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva radnji razdvojenih zarezom (*samo za nekretnine)

en: list of agent action names
hr: popis naziva radnji za agente

en: list of agent area names
hr: popis naziva područja za agente

en: list of agent category names
hr: popis naziva kategorija za agente

en: list of agent city names
hr: popis imena gradova za agente

en: list of area ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva područja razdvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: list of category id's sepearated by comma
hr: popis ID brojeva kategorija razdvojenih zarezima

en: list of category id's sepearated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva kategorija razdvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: list of city ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva gradova razdvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: list of county/State ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva županija odvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: List of IDs separated by comma
hr: Popis ID brojeva razdvojenih zarezima

en: list of property status ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva statusa nekretnina razdvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: list of state ids separated by comma (*only for properties)
hr: popis ID brojeva županija razdvojenih zarezima (*samo za nekretnine)

en: List of terms for the filter bar (*applies only for properties, not articles/posts)
hr: Popis pojmova za traku s filterima (*primjenjuje se samo za nekretnine, ne na članke/objave)

en: List properties or articles
hr: Popis nekretnina ili članaka

en: list properties or articles
hr: popis nekretnina ili članaka

en: Listing
hr: Oglas

en: Listing Details
hr: Detalji oglasa

en: Listing Edit
hr: Uredi oglas

en: Listing Edited on %website_url
hr: Oglas uređen na %website_url

en: Listings
hr: Oglasi

en: Listings Included
hr: Oglasa uključeno

en: Listings Labels
hr: Natpisi oglasa

en: Listings per Agent, Agency or Developer
hr: Oglasi po agentu, agenciji ili građevinskoj firmi

en: Listings Remaining
hr: Preostali broj oglasa

en: Lithuania
hr: Litva

en: load agents
hr: učitaj agente

en: load articles
hr: učitaj članke

en: load more listings
hr: učitaj više oglasa

en: Local Flavor
hr: Lokalne značajke

en: Local Services
hr: Lokalne usluge

en: Location on Map:
hr: Lokacija na karti:

en: Login
hr: Prijava

en: Login Form
hr: Obrazac za prijavu

en: Login Form Shortcode
hr: Kratki kod za obrazac za prijavu

en: Login is mandatory to save favorite properties?
hr: Prijava je obvezna za spremanje omiljenih nekretnina?

en: Login with Facebook
hr: Prijavite se s Facebook

en: Login with Google
hr: Prijavite se s Google

en: Login with Twitter
hr: Prijavite se s Twiter

en: Login/Register Modal Image
hr: Modalna slika za prijavu/registraciju

en: Login/Register Modal Message
hr: Modalna poruka za prijavu/registraciju

en: Logo Link
hr: Logo link

en: Logo position in header?
hr: Pozicija logotipa u zaglavlju?

en: Logos & Favicon
hr: Logotipi & Favicon

en: Longitude:
hr: Longituda:

en: Lot Size
hr: Veličina zemljišta

en: Lot Size(*only numbers):
hr: Veličina zemljišta (*samo brojevi):

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Macau
hr: Makao

en: Macedonia (FYROM)
hr: Makedonija (BJRM)

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Main Agent:
hr: Glavni agent:

en: Main Color
hr: Glavna boja

en: Main Grid Width in px
hr: Širina glavne mreže u px

en: Main menu alignnment for Header Type 1?
hr: Poravnanje glavnog izbornika za tip zaglavlja 1?

en: Make it Featured Property
hr: Učinite nekretninu istaknutom

en: Make package featured
hr: Učinite paket istaknutim

en: Make package featured (no/yes)
hr: Učinite paket istaknutim (ne/da)

en: Make sure the mandatory fields for listing submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select.
hr: Provjerite jesu li obvezna polja za stranicu za slanje nekretnine dio obrasca za slanje nekretnine (koji se uređuje iz gornje postavke). Koristite CTRL za odabir više polja.

en: Make sure you are using only 1 map per page in order to avoid conflicts
hr: Pripazite da koristite samo 1 kartu po stranici kako biste izbjegli sukobe

en: Makes the footer width 100%.
hr: Čini širinu podnožja 100%.

en: Makes the header width 100%.
hr: Čini širinu zaglavlja 100%.

en: Malawi
hr: Malavi

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Manage how to align the fields in the details row.
hr: Upravljajte načinom poravnavanja polja u retku s detaljima.

en: Manage how to align the icon in the details row
hr: Upravljajte načinom poravnavanja ikone u retku s detaljima

en: Map
hr: Karta

en: Map - Center point  Latitudine:
hr: Karta - središnja točka zemljopisne širine:

en: Map - Center point  Longitudine:
hr: Karta - središnja točka zemljopisne visine:

en: Map Advanced Search Button Background Color
hr: Boja pozadine gumba za napredno pretraživanje karte

en: Map Controls Background Color
hr: Boja pozadine kontrola karte

en: Map Controls Font Color
hr: Boja slova kontrola karte

en: Map Height
hr: Visina karte

en: Map label in the tab.  Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
hr: Natpis karte u kartici. Ostavite prazno da se natpis prikazuje. Ne zaboravite da možete imati samo jednu kartu po nekretnini kako biste izbjegli sukobe.

en: Map label. Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
hr: Natpis karte. Ostavite prazno ako ne želite da se on pojavljuje. Ne zaboravite da možete imati samo jednu kartu po stranici nekretnine kako biste izbjegli sukobe.

en: Map section
hr: Prikaz karte

en: Map Settings
hr: Postavke karte

en: Map Style
hr: Stil karte

en: Map Style from snazy maps
hr: Stil karte iz Snazzy Maps

en: Map Type
hr: Vrsta karte

en: Map View
hr: Prikaz karte

en: Map with Listings
hr: Karta s nekretninama

en: Map With Listings or Office location pin?
hr: Karta s nekretninama ili pribadačom za lokaciju ureda?

en: MapBox API KEY -  used for tile (maps images) serveronly
hr: MapBox API ključ -  koristi se samo za tiling (slike karata) samo na poslužitelju.

en: Margin top for logo in px
hr: Gornja margina za logo u px

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi otoci

en: Martinique
hr: Martinik

en: Mass Media
hr: Masovni mediji

en: Matching Submissions
hr: Podudarajuće prijave oglasa

en: Matching Submissions on %website_url
hr: Podudarajuće prijave oglasa na %website_url

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Mauritius
hr: Mauricijus

en: Max Bathrooms Value
hr: Max. broj kupaonica

en: Max Bedrooms Value
hr: Max. broj spavaćih soba

en: Max Lot Size Value
hr: Max. veličina zemljišta

en: Max Rooms Value
hr: Max. broj soba

en: Max Size Value
hr: Max. veličina

en: Maximum height for the logo in px
hr: Maksimalna visina logotipa u px

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
hr: Maksimalni broj slika po nekretnini (samo za dodavanje iz prednjeg sučelja). Primjenjuje se za besplatno dodavanje oglasa ili kad korisnik treba platiti naknadu za svaki oglas

en: Maximum no of thumbs
hr: Maksimalni broj umanjenih slika

en: Maximum number of pins to show on the map.
hr: Maksimalni broj oznaka pribadača koje će se prikazivati na karti.

en: Maximum radius value
hr: Maksimalna vrijednost radijusa

en: Maximum radius value. Use only numbers.
hr: Maksimalna vrijednost radijusa. Koristite samo brojeve.

en: Maximum value for Price Slider
hr: Maksimalna vrijednost za klizač cijene

en: Maximum width for the logo in px
hr: Maksimalna širina logotipa u px

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
hr: Pojavit će se maksimalna razina zumiranja za Cloud Cluster

en: Measurement Unit
hr: Mjerna jedinica

en: Media Header - Revolution Slider
hr: Zaglavlje medija - Revolucijski klizač

en: Media Header - Static Image
hr: Zaglavlje medija - statična slika

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally for taxonomies/categories. Map is mandatory for Half Map layout.
hr: Medijsko zaglavlje prvi je odjeljak ispod zaglavlja. Odaberite koje ćete medijsko zaglavlje koristiti globalno za taksonomije/kategorije. Karta je obvezna za izgled polovice karte.

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally.
hr: Medijsko zaglavlje prvi je odjeljak ispod zaglavlja. Odaberite koje ćete medijsko zaglavlje koristiti globalno.

en: Media Header is the first section below header. The option you select will be visible on all property pages.
hr: Medijsko zaglavlje prvi je odjeljak ispod zaglavlja. Opcija koju odaberete bit će vidljiva na svim stranicama nekretnina.

en: Media Header Type for Blog Posts?
hr: Vrsta medijskog zaglavlja za blog objave?

en: Media Header Type for taxonomy pages?
hr: Vrsta medijskog zaglavlja za stranice taksonomija?

en: Media Header Type?
hr: Vrsta medijskog zaglavlja?

en: Media Section Order - Buttons Selection
hr: Poredak odjeljka za medije - Odabir gumba

en: Member of:
hr: Član:

en: Membership Activated
hr: Članstvo je aktivirano

en: Membership Activated on %website_url
hr: Članstvo je aktivirano na% website_url

en: Membership Cancelled
hr: Članstvo je poništeno

en: Membership Cancelled on %website_url
hr: Članstvo je poništeno na% website_url

en: Membership Expiration Warning on %website_url
hr: Upozorenje o isteku članstva na% website_url

en: Membership Package
hr: Članstvo paket

en: Membership Settings
hr: Postavke članstva

en: Menu border color
hr: Boja obruba izbornika

en: Menu Font
hr: Font izbornika

en: Menu Item Back Color
hr: Stavka izbornika Natrag Boja

en: Menu Item Color
hr: Stavka izbornika Boja

en: Menu Item Font Size
hr: Veličina slova stavke izbornika

en: Menu Item Hover Back Color
hr: Stavka izbornika Povucite boju natrag

en: Menu Item hover font color
hr: Stavka izbornika privlači boju fonta

en: Message
hr: Poruka

en: Message Details
hr: Detalji poruke

en: Message from
hr: Poruka iz

en: Message sent from
hr: Poruka poslana sa adrese:

en: Message was also sent to
hr: Poruka je također poslana

en: Messages
hr: poruke

en: meters
hr: metara

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
hr: Mikronezija, Savezne Države

en: miles
hr: milja

en: Min Bathrooms Value
hr: Min kupaonice Vrijednost

en: Min Bedrooms Value
hr: Min Sobe Vrijednost

en: Min Lot Size Value
hr: Min. Vrijednost veličine zemljišta

en: Min Rooms Value
hr: Vrijednost Min Sobe

en: Min Size Value
hr: Min. Vrijednost veličine

en: Minify css and js files
hr: Minimizirati css i js datoteke

en: Minimum radius value
hr: Minimalna vrijednost radijusa

en: Minimum radius value. Use only numbers.
hr: Minimalna vrijednost radijusa. Koristite samo brojeve.

en: Minimum value for Price Slider
hr: Minimalna vrijednost za klizač cijene

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Mobile header background color
hr: Boja pozadine zaglavlja na mobitelu

en: Mobile header icon color
hr: Boja ikone u zaglavlju na mobitelu

en: Mobile menu background color
hr: Boja pozadine izbornika na mobitelu

en: Mobile Menu Colors
hr: Boje izbornika na mobitelu

en: Mobile menu font color
hr: Boja slova izbornika na mobitelu

en: Mobile menu hover font color
hr: Boja slova kad je miš iznad izbornika na mobitelu

en: Mobile menu item border color
hr: Boja obruba stavke izbornika na mobitelu

en: Mobile menu item hover background color
hr: Boja pozadine stavke izbornika na mobitelu kad je miš iznad nje

en: Mobile/Tablets Logo
hr: Logotip za mobitel/tablet

en: Mobile:
hr: Mobitel:

en: Monaco
hr: Monako

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Month
hr: Mjesec

en: Months
hr: Mjeseci

en: more agents
hr: više agenata

en: more articles
hr: više članaka

en: More images means longer load time
hr: Više slika znači duže vrijeme učitavanja

en: more listings
hr: više oglasa

en: Morocco
hr: Maroko

en: Mortgage Calculator
hr: Hipotekarni kalkulator

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Multi Unit Label
hr: Natpis za više jedinica

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
hr: Natpis za više jedinica (*za podjedinicu)

en: Multi Units
hr: Više jedinica

en: Myanmar
hr: Mianmar

en: Name
hr: Ime

en: Namibia
hr: Namibija

en: Need an account? Register here!
hr: Trebate račun? Registrirajte se ovdje!

en: Neighborhood
hr: Četvrt

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
hr: Nizozemski Antili

en: New Agency
hr: Nova agencija

en: New Agency Action
hr: Radnja za novu agenciju

en: New Agency Category
hr: Kategorija nove agencije

en: New Agency City
hr: Grad nove agencije

en: New Agency County / State
hr: Županija nove agencije

en: New Agency Neighborhood
hr: Četvrt nove agencije

en: New Agent
hr: Novi agent

en: New Agent Action
hr: Radnja za novog agenta

en: New Agent Added
hr: Novi agent dodan

en: New Agent Category
hr: Kategorija novog agenta

en: New Agent City
hr: Grad novog agenta

en: New Agent County / State
hr: Županija novog agenta

en: New Agent Neighborhood
hr: Četvrt novog agenta

en: New Caledonia
hr: Nova Kaledonija

en: New City
hr: Novi grad

en: New County / State
hr: Nova županija

en: New Developer
hr: Nova građevinska firma

en: New Developer Action
hr: Nova radnja za građevinsku firmu

en: New Developer Category
hr: Nova kategorija građevinske firme

en: New Developer City
hr: Novi grad građevinske firme

en: New Developer County / State
hr: Nova županija građevinske firme

en: New Developer Neighborhood
hr: Nova četvrt građevinske firme

en: New Feature
hr: Nova značajka

en: New Feature Upgrade on  %website_url
hr: Nadogradnja nove značajke na %website_url

en: New Invoice
hr: Nova faktura

en: New Listing Submission
hr: Novi unos oglasa

en: New Listing Submission on %website_url
hr: Novi oglas za nekretnine na %website_url

en: New Membership Packages
hr: Novi članski paketi

en: New Message
hr: Nova poruka

en: New Message on
hr: Nova poruka na

en: New Neighborhood
hr: Nova četvrt

en: New Paid Submission on %website_url
hr: Novi plaćeni oglas na %website_url

en: New Property
hr: Nova nekretnina

en: New Property Category
hr: Nova kategorija nekretnina

en: New Searches
hr: Nova pretraživanja

en: New Status
hr: Novi status

en: New Type
hr: Nova vrsta

en: New user  notification
hr: Obavijest o novom korisniku

en: New user admin notification
hr: Obavijest za administratora o novom korisniku

en: New User Registration
hr: Registracija novog korisnika

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
hr: Registracija novog korisnika na %website_url.
    Korisničko ime: %user_login_register,
    Email: %user_email_register

en: New wire Transfer
hr: Nova bankovna uplata

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Newest Edited
hr: Posljednje uređeno

en: Newest first
hr: Prvo najnovije

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: Nightlife
hr: Noćni život

en: No
hr: Ne

en: no
hr: ne

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
hr: Ne = oglas je besplatan. Plaćeni oglas = korisnik plaća naknadu za svaki oglas. Članstvo = predaja oglasa temelji se na članskom paketu korisnika.

en: No Agency found
hr: Nije pronađena nijedna agencija

en: No Agents found
hr: Nije pronađen nijedan agent

en: No Developer found
hr: Nije pronađena nijedna građevinska firma

en: No Invoices found
hr: Nije pronađena nijedna faktura

en: No Membership Packages found
hr: Nisu pronađeni članski paketi

en: No Message found
hr: Nije pronađena nijedna poruka

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
hr: Broj oglasa agenata po retku kada stranica nema bočnu traku

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
hr: Broj blog oglasa po retku kada stranica nema bočnu traku

en: No of chars to show in Property card excerpt - grid style
hr: Broj znakova koji će se prikazati u sažetku kartice nekretnina - stil mreže

en: No of chars to show in Property card excerpt - list style
hr: Broj znakova koji će se prikazati u sažetku kartice nekretnina - stil popisa

en: No of chars to show in Property Title
hr: Broj znakova za prikaz u naslovu nekretnine

en: No of images in slider in property card
hr: Broj slika u klizaču na kartici nekretnine

en: No of items
hr: Broj stavki

en: No of items per row
hr: Broj stavki po retku

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
hr: Broj nekretnina po retku kad stranica nema bočnu traku

en: No of Search fields
hr: Broj polja za pretraživanje

en: No of Search fields per row
hr: Broj polja za pretraživanje po retku

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
hr: Broj polja za pretraživanje po retku (Moguće vrijednosti: 1,2,3,4).

en: No of Search fields. Save and refres to see the fields.
hr: Broj polja za pretraživanje po retku. Spremite i osvježite kako biste vidjeli polja.

en: No of similar properties in property page
hr: Broj sličnih nekretnina na stranici nekretnina

en: No of similar property listings per row when the page is without sidebar
hr: Broj sličnih nekretnina po retku kad stranica nema bočnu traku

en: No Properties found
hr: Nije pronađena nijedna nekretnina

en: No Properties found in Trash
hr: Nije pronađena nijedna nekretnina u smeću

en: No Searches found
hr: Nisu pronađena nikakva pretraživanja

en: no sidebar
hr: bez bočne trake

en: none
hr: nijedan

en: Norfolk Island
hr: Otok Norfolk

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko otočje

en: Norway
hr: Norveška

en: Not Available
hr: Nije dostupno

en: Not Paid
hr: Nije plaćeno

en: Not Visible
hr: Nije vidljivo

en: Note: Composer does not apply to card type 5.
hr: Napomena: Composer se ne primjenjuje na karticu tipa 5.

en: Notes
hr: Napomene

en: Notes for featured agent
hr: Napomene za istaknutog agenta

en: Number of decimal points
hr: Broj decimalnih mjesta

en: Number of decimal points.
hr: Broj decimalnih mjesta.

en: Number of Listings
hr: Broj oglasa

en: Number of Listings to display
hr: Broj oglasa za prikaz

en: Number of milisecons before auto cycling an item
hr: Broj milisekundi prije automatskog mijenjanja stavke

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
hr: Broj milisekundi prije automatskog mijenjanja stavke (5000=5sek). Stavite 0 ako ne želite automatsko klizanje.

en: Number of Page Views
hr: Broj pregleda stranice

en: Obsolete option. Will be removed in the next theme update. The section is now managed from "Selection for Layouts" settings.
hr: Zastarjela opcija. Bit će uklonjena u sljedećem ažuriranju teme. Odjeljkom se sada upravlja iz postavki "Odabir izgleda".

en: Oldest Edited
hr: Najstarije uređeno

en: Oldest first
hr: Prvo najstarije

en: On Home page - Show only location field - To be used on sites similar with trulia.com pr zillow.com
hr: Na početnoj stranici - Prikazati samo polje za lokaciju - Za korištenje na stranicama sličnim trulia.com ili zillow.com

en: On Home page - Show only location field?
hr: Na početnoj stranici - Prikazati samo polje za lokaciju?

en: On sidebar - Display Contact Form and Schedule a tour sections as tabs ?
hr: Na bočnoj traci - Prikazati odjeljke Obrazac za kontakt i Zakaži obilazak kao kartice?

en: One column means that agent details go below the image, two columns means agent details are on the right side of the image.
hr: Jedan stupac znači da detalji agenata idu ispod slike, a dva stupca znače da su detalji agenata s desne strane slike.

en: One Time
hr: Jednom

en: Only for "Properties List Directory" page template !
hr: Samo za predložak stranice "Direktorij popisa nekretnina"!

en: Only for "Properties List" page template !
hr: Samo za predložak stranice "Popis nekretnina"!

en: Only for type3: no of stars for reviews (from 1 to 5, increment by 0.5)
hr: Samo za tip 3: nema zvjezdica za recenzije (od 1 do 5, povećanje od 0,5)

en: Only for type3:Testimonial Title
hr: Samo za tip 3: Naslov izjave

en: only the first one open
hr: samo prva otvorena

en: Open tile link to property page in new window
hr: Otvori link na stranicu nekretnine u novom prozoru

en: Open title link to property page in new window
hr: Otvori link na stranicu nekretnine u novom prozoru

en: Opening Hours
hr: Radno vrijeme

en: Opening Hours 1
hr: Radno vrijeme 1

en: Opening Hours 3
hr: Radno vrijeme 3

en: Opening Hours Value 1
hr: Vrijeme radnog vremena 1

en: Opening Hours Value 3
hr: Vrijeme radnog vremena 3

en: Option applies for each free published listing.
hr: Opcija se primjenjuje na svaki besplatno objavljeni oglas.

en: Options for Google Maps (if Header Type "google map" is selected)
hr: Opcije za Google karte (ako je za vrstu zaglavlja odabrano "Google karta")

en: Options for Revolution Slider (if Header Type "revolution slider" is selected)
hr: Opcije za Revolution Slider (ako je za vrstu zaglavlja odabrano "Revolution Slider")

en: Options for Static Image  (if Header Type "image" is selected)
hr: Opcije za statičnu sliku (ako je za vrstu zaglavlja odabrano "Slika")

en: Options for Theme Slider
hr: Opcije za klizač teme

en: Options for Video Header
hr: Opcije za video zaglavlje

en: Or add the ids separated by comma.
hr: Ili dodajte ID brojeve razdvojene zarezima.

en: Order for the content rows in card
hr: Redoslijed za retke sadržaja u kartici

en: Other Agents
hr: Ostali agenti

en: Other units in
hr: Ostale jedinice u

en: Overlay Color
hr: Boja prekrivanja

en: Overlay Image
hr: Slika za prekrivanje

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
hr: Slika za prekrivanje, .png, .jpg ili .gif format

en: Overlay Opacity
hr: Neprozirnost prekrivanja

en: Overlay Opacity(betwen 0 and 1 , Ex:0.5, default 0.6)
hr: Neprozirnost prekrivanja (između 0 i 1, Npr: 0.5, zadana vrijednost 0.6)

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
hr: Neprozirnost prekrivanja - vrijednosti od 0 do 1, Npr: 0.4

en: Overview
hr: Pregled

en: Overview section
hr: Pregled nekretnine

en: Overwrite theme css using custom css.
hr: Zamijenite CSS teme koristeći prilagođeni CSS.

en: Owner Notes
hr: Bilješke vlasnika

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end):
hr: Zabilješke vlasnika/agenta (*nisu vidljive u prednjem sučelju):

en: Package
hr: Paket

en: Package Details
hr: Detalji paketa

en: Package Price in
hr: Cijena paketa u

en: Page id for this term
hr: ID stranice za ovaj pojam

en: Page Settings
hr: Postavke stranice

en: Page Views
hr: Pregledi stranice

en: Page Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Pregledi stranice na kartici. Ostavite prazno ako ne želite da se prikazuju.

en: Page Views Statistics
hr: Statistika pregleda stranice

en: Page Views. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Pregledi stranice. Ostavite prazno ako ne želite da se prikazuju.

en: PAID
hr: PLAĆENO

en: Paid
hr: Plaćeno

en: Paid Submission
hr: Plaćeni oglas

en: Paid Submission is disabled
hr: Plaćeni oglasi su onemogućeni

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Paragraph Font
hr: Font odjeljka

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Parallax efect for image/video header media?
hr: Efekt paralakse za zaglavlje sa slikom/videozapisom?

en: Parameters list
hr: Popis parametara

en: Parent Agency
hr: Roditeljska agencija

en: Parent Agent
hr: Roditeljski agent

en: Parent Developer
hr: Roditeljska građevinska firma

en: Parent Invoice
hr: Roditeljska faktura

en: Parent Membership Package
hr: Roditeljski članski paket

en: Parent Message
hr: Roditeljska poruka

en: Parent Property
hr: Roditeljska nekretnina

en: Parent Searches
hr: Rodteljska pretraživanja

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Reset Request
hr: Zahtjev za resetiranje lozinke

en: Password Reseted
hr: Lozinka je resetirana

en: Path to an image of your choice (best size 300px  x 300px)
hr: Putanja do slike po vašem izboru (najbolja veličina 300px x 300px)

en: Path to client picture, (best size 120px  x 120px)
hr: Putanja do slike klijenta (najbolja veličina 120px x 120px)

en: Pay
hr: Plaćanje

en: Pay Now
hr: Plati odmah

en: Pay Status:
hr: Status plaćanja:

en: Pay with Stripe
hr: Platite sa Stripe

en: Payment Calculator
hr: Kalkulator plaćanja

en: Payment for Invoice %s , Booking %s
hr: Plaćanje fakture %s, Rezervacija %s

en: Payment for Listing "%s" with id %s
hr: Plaćanje za oglas "%s" s ID %s

en: Payment for Package "%s" with id %s
hr: Plaćanje za paket "%s" s ID %s

en: Payment for package Basic
hr: Uplata za Osnovni paket

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
hr: Paypal - ID ponavljajućeg plaćanja:

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help:
hr: Potreban je PayPal poslovni račun. Informacije su preuzete s https://developer.paypal.com/. Pogledajte pomoć:

en: Paypal Client id
hr: ID Paypal klijenta

en: Paypal Client Secret Key
hr: Tajni ključ Paypal klijenta

en: Paypal receiving email
hr: Paypal email za primanje

en: Paypal Recuring Profile- rest api
hr: Paypal ponavljajući profil - rest api

en: PayPal Settings
hr: PayPal postavke

en: Percent Down
hr: Postotak predujma

en: Period
hr: Razdoblje

en: Pets
hr: Kućni ljubimci

en: Philippines
hr: Filipini

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Pick a custom property page template you made.
hr: Odaberite prilagođeni predložak stranice za nekretninu koju ste napravili.

en: Pick Area
hr: Odaberi područje

en: Pick Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Pick City
hr: Odaberi grad

en: Pick your Property Page Layout
hr: Odaberi izgled stranice nekretnine

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
hr: Skup oznaka pribadača nestaje kada je zumiranje karte manje od ovdje postavljene vrijednosti.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
hr: Generiranje oznaka pribadača funkcionira samo ako je opcija čitanja datoteke u postavci Google karte postavljena na da

en: Pin Management
hr: Upravljanje oznakama pribadača

en: Pinterest Link
hr: Pinterest link

en: Pinterest page link, with https://
hr: Pinterest stranica link, sa https://

en: Place here the Listings Id separated by comma. Will Overwrite the above selection!
hr: Ovdje stavite ID oglasa odvojen zarezom. Prebrisat će gornji odabir!

en: Place in advanced search form
hr: Dodaj u obrazac za napredno pretraživanje

en: Place Pin with Property Address
hr: Postavi oznaku pribadače s adresom nekretnine

en: Plan Bathrooms
hr: Tlocrt kupaonice

en: Plan Description
hr: Opis tlocrta

en: Plan Image
hr: Slika tlocrta

en: Plan Price
hr: Cijena tlocrta

en: Plan Rooms
hr: Tlocrt soba

en: Plan Size
hr: Veličina tlocrta

en: Plan Title
hr: Naslov tlocrta

en: Please activate the theme in the next 24h to validate the purchase and continue to have access to all theme options! See this
hr: Molimo aktivirajte temu u sljedeća 24 sata kako biste potvrdili kupnju i nastavili imati pristup svim opcijama teme! Pogledaj ovo

en: Please add a Walkscore Api Key
hr: Dodajte Walkscore API ključ

en: Please add Twitter Api access info in Theme Options
hr: Dodajte Twitter API info za pristup u Opcijama teme

en: Please add your Twitter ID!
hr: Dodajte svoj Twitter ID!

en: Please do not reply directly to this email. If you believe this is an error or require further assistance, please contact us
hr: Molimo ne odgovarajte izravno na ovu email poruku. Ako smatrate da je ovo pogreška ili vam je potrebna dodatna pomoć, kontaktirajte nas

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here https://www.yelp.com/factsheet the list of countries where Yelp is available.
hr: Imajte na umu da Yelp ne radi u svim zemljama. Pogledajte ovdje https://www.yelp.com/factsheet popis zemalja u kojima je Yelp dostupan.

en: Please use the "Save Design" button in order to save your design
hr: Koristite gumb "Spremi dizajn" kako biste spremili svoj dizajn

en: Please wait while we confirm your payment!
hr: Molimo pričekajte dok ne potvrdimo vašu uplatu!

en: Poland
hr: Poljska

en: Position:
hr: Pozicija:

en: Post Settings
hr: Postavke objave

en: Posts
hr: Objave

en: Price
hr: Cijena

en: Price & Currency
hr: Cijena & Valuta

en: Price - thousands separator
hr: Cijena - razdjelnik tisućica

en: Price High to Low
hr: Cijena visoka do niska

en: Price Low to High
hr: Cijena niska do visoka

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
hr: Cijena po oglasu (za način "po oglasu")

en: Price row
hr: Redak za cijenu

en: Price Slider Maximum values for advanced search with tabs
hr: Maksimalne vrijednosti klizača cijene za napredno pretraživanje s karticama

en: Price Slider Minimum values for advanced search with tabs
hr: Minimalne vrijednosti klizača cijene za napredno pretraživanje s karticama

en: Price Slider Values for
hr: Vrijednosti klizača cijene za

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
hr: Cijena za istaknuti oglas (za način rada "po oglasu")

en: Price(use only numbers):
hr: Cijena (koristite samo brojeve):

en: Print
hr: Ispis

en: print page
hr: ispis stranice

en: Print Page Design
hr: Dizajn stranice ispisa

en: Print Page Logo
hr: Logotip stranice ispisa

en: Professional Services
hr: Profesionalne usluge

en: Profile Update
hr: Ažuriranje profila

en: Properties
hr: Nekretnine

en: properties
hr: nekretnine

en: Properties default order in advanced search results page
hr: Zadani redoslijed nekretnina na stranici rezultata naprednog pretraživanja

en: Properties default order in taxonomy pages
hr: Zadani redoslijed nekretnina na stranicama taksonomija

en: Properties IDs separated by commna
hr: ID brojevi nekretnina odvojeni zarezom

en: Properties list layout type for advanced search results page
hr: Vrsta izgleda popisa nekretnina za stranicu rezultata naprednog pretraživanja

en: Properties number per page in advanced search results page
hr: Broj nekretnina po stranici na stranici s rezultatima naprednog pretraživanja

en: Properties number per page in property list pages
hr: Broj nekretnina po stranici na stranici s popisom nekretnina

en: Properties Size & Lot Size - decimal separator
hr: Veličina nekretnine & Veličina zemljišta - decimalni razdjelnik

en: Properties Size & Lot Size - no of decimals
hr: Veličina nekretnine & Veličina zemljišta - broj decimala

en: Properties Size & Lot Size - thousand separator
hr: Veličina nekretnine & Veličina zemljišta - razdjelnik tisućica

en: Properties Slider
hr: Klizač nekretnina

en: Property
hr: Nekretnina

en: Property  Subunits
hr: Podjedinice nekretnine

en: Property "Other Agents" Label
hr: Napis za "Ostali agenti" nekretnine

en: Property - Select Sidebar Position
hr: Nekretnina - Odaberi poziciju bočne trake

en: Property Action
hr: Radnje za nekretninu

en: Property Action Category
hr: Kategorija radnje za nekretninu

en: Property Action Category Page
hr: Stranica kategorije radnji za nekretninu

en: Property Address
hr: Adresa nekretnine

en: Property Address Label
hr: Natpis za adresu nekretnine

en: Property Address Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za adresu nekretnine u kartici. Ostavite prazno ako ne želite da se prikazuje.

en: Property Address Label. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za adresu nekretnine. Ostavite prazno ako ne želite da se prikazuje.

en: Property Agent Label - only navigation bar
hr: Natpis za agenta nekretnine - samo navigacijska traka

en: Property Analytics
hr: Analitika nekretnina

en: Property and Agent Links
hr: Linkovi nekretnine i agenta

en: Property Area
hr: Površina nekretnine

en: Property Area Page
hr: Stranica područja nekretnine

en: Property Bathrooms
hr: Kupaonice nekretnine

en: Property Bedrooms
hr: Spavaće sobe nekretnine

en: Property Card - rows order
hr: Kartica nekretnine - redoslijed redaka

en: Property Card Adress Row
hr: Kartica nekretnine - Redak za adresu

en: Property Card Agent Section Settings
hr: Kartica nekretnine - Postavke odjeljka za agenta

en: Property Card Categories Row
hr: Kartica nekretnine - Redak za kategorije

en: Property Card Composer - Extra Settings
hr: Kreiranje kartice nekretnine - Dodatne postavke

en: Property Card Content Composer
hr: Kreiranje sadržaja kartice nekretnine

en: Property Card Design (used in lists)
hr: Dizajn kartice nekretnine (koristi se u popisima)

en: Property Card Design - Beta
hr: Dizajn kartice nekretnine - Beta

en: Property Card Details Row
hr: Kartica nekretnine - redak za detalje

en: Property Card General Settings
hr: Opće postavke kartice nekretnine

en: Property Card Image Settings
hr: Postavke slike nekretnine

en: Property Categories Page
hr: Stranica kategorija nekretnine

en: Property Category
hr: Kategorija nekretnine

en: Property Category Submit
hr: Pošalji kategoriju nekretnine

en: Property City
hr: Grad nekretnine

en: Property City Page
hr: Stranica grada nekretnine

en: Property Country
hr: Zemlja nekretnine

en: Property County
hr: Županija nekretnine

en: Property County/State
hr: Županija nekretnine

en: Property County/State Page
hr: Stranica županije nekretnine

en: Property Custom
hr: Posebne značajke nekretnine

en: Property Custom Fields
hr: Posebna polja nekretnine

en: Property Description
hr: Opis nekretnine

en: Property Description Label
hr: Natpis za opis nekretnine

en: Property Details
hr: Detalji nekretnine

en: Property Details Label
hr: Natpis za detalje nekretnine

en: Property Details Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za detalje nekretnine u kartici. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Property details will display on 1, 2 or 3 columns
hr: Detalji nekretnine prikazivat će se u 1, 2 ili 3 stupca

en: Property Documents Label
hr: Natpis za dokumente nekretnine

en: Property Energy Savings Label
hr: Natpis za uštedu energije nekretnine

en: Property Features
hr: Značajke nekretnine

en: Property Features Label
hr: Natpis za značajke nekretnine

en: Property Floor Plans Label
hr: Natpis za tlocrte nekretnine

en: Property Google View
hr: Google View nekretnine

en: Property ID
hr: ID nekretnine

en: Property Id
hr: ID nekretnine

en: Property id
hr: ID nekretnine

en: Property in theme Slider
hr: Nekretnina u klizaču teme

en: Property Latitude
hr: Latituda nekretnine:

en: Property List
hr: Popis nekretnina

en: Property List Advanced Options
hr: Napredne opcije popisa nekretnina

en: Property List Directory Filter Settings
hr: Postavke filtriranja direktorija s popisom nekretnina

en: Property List display (*global option)
hr: Prikaz popisa nekretnina (*globalna opcija)

en: Property list layout type for taxonomy pages
hr: Vrsta izgleda popisa nekretnina za stranice taksonomije

en: Property Longitude
hr: Longituda nekretnine:

en: Property Lot Size
hr: Veličina zemljišta nekretnine

en: Property Map
hr: Karta nekretnine

en: Property Map Label
hr: Natpis za kartu nekretnine

en: Property Media
hr: Mediji nekretnine

en: Property Media & Documents
hr: Mediji nekretnine & Dokumenti

en: Property Media Header -  Revolution Slider
hr: Medijsko zaglavlje nekretnine - Slider Revolution

en: Property Media Header - Static Image
hr: Medijsko zaglavlje nekretnine - Statična slika

en: Property Name
hr: Naziv nekretnine

en: Property Navigation Sticky Bar (works only for accordion content)
hr: Ljepljiva navigacijska traka za nekretninu (radi samo za sadržaj u formi harmonike)

en: Property Page
hr: Stranica nekretnine

en: Property page - Select what Sidebar
hr: Stranica nekretnine - Odaberite koja bočna traka

en: Property Page Design
hr: Dizajn stranice nekretnine

en: Property Page Layout
hr: Izgled stranice nekretnine

en: Property Page Only - Agent Card
hr: Samo stranica nekretnine - Kartica agenta

en: Property Page Only - Contact Form Agent
hr: Samo stranica nekretnine - Obrazac za kontaktiranje agenta

en: Property Page Only - Details as Accordion
hr: Samo stranica nekretnine - Detalji u formatu harmonike

en: Property Page Only - Details as Tabs
hr: Samo stranica nekretnine - Detalji kao kartice

en: Property Page Only - Details Section
hr: Samo stranica nekretnine - Sekcija za detalje

en: Property Page Only - Masonry Gallery
hr: Samo stranica nekretnine - Masonry galerija

en: Property Page Only - Masonry Gallery Type2
hr: Samo stranica nekretnine - Masonry galerija tipa2

en: Property Page Only - Other Agents
hr: Samo stranica nekretnine - Ostali agenti

en: Property Page Only - Property Gallery
hr: Samo stranica nekretnine - Galerija nekretnine

en: Property Page Only - Property Images / Video Slider
hr: Samo stranica nekretnine - Klizač slika/videa nekretnine

en: Property Page Only - Related Listings
hr: Samo stranica nekretnine - Povezani oglasi

en: Property Page Only - Single Detail
hr: Samo stranica nekretnine - Pojedinačni detalj

en: Property Page Only - Text with Agent details
hr: Samo stranica nekretnine - Tekst s detaljima agenta

en: Property Page Only - Text with Details
hr: Samo stranica nekretnine - Tekst s detaljima

en: Property Page Views Label
hr: Natpis za preglede stranice nekretnine

en: Property Payment Calculator Label
hr: Natpis za kalkulator plaćanja nekretnine

en: Property Price
hr: Cijena nekretnine

en: Property Price Label
hr: Natpis za cijenu nekretnine

en: Property Price Label Before
hr: Natpis prije cijene nekretnine

en: Property Reviews
hr: Recenzije nekretnine

en: Property Reviews Label
hr: Natpis za recenzije nekretnine

en: Property Rooms
hr: Sobe nekretnine

en: Property Schedule Tour Label
hr: Natpis za zatraži obilazak nekretnine

en: Property Search Results Page
hr: Stranica rezultata pretraživanja nekretnine

en: Property Similar Listings Label
hr: Natpis za slične nekretnine

en: Property Size
hr: Veličina nekretnine

en: property Size
hr: veličina nekretnine

en: Property Status
hr: Status nekretnine

en: property status
hr: status nekretnine

en: Property Submission Page
hr: Stranica za prijavu nekretnina

en: Property Subunits
hr: Podjedinice nekretnine

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select Sidebar Position
hr: Taksonomija nekretnina i Blog kategorija/arhiva - Odaberi poziciju bočne trake

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select the Sidebar
hr: Taksonomija nekretnina i Blog kategorija/arhiva - Odaberi bočnu traku

en: Property Unit/Card min height
hr: Minimalna visina kartice/jedinice nekretnine

en: Property Video Label
hr: Natpis za videozapis nekretnine

en: Property Virtual Tour Label
hr: Natpis za virtualni obilazak nekretnine

en: Property Walkscore Label
hr: Natpis za Walkscore nekretnine

en: Property What's Nearby Label
hr: Natpis za Što je u blizini nekretnine

en: Property Zip
hr: Poštanski broj nekretnine

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
hr: Kartica/jedinica nekretnine, agenta i bloga - Boja pozadine

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Bottom
hr: Kartica/jedinica nekretnine, agenta i bloga - Unutarnji donji razmak

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Left
hr: Kartica/jedinica nekretnine, agenta i bloga - Unutarnji razmak lijevo

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Right
hr: Kartica/jedinica nekretnine, agenta i bloga - Unutarnji razmak desno

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Top
hr: Kartica/jedinica nekretnine, agenta i bloga - Unutarnji razmak gore

en: property_details Label. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za property_details. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Public Services & Government
hr: Javne službe & Državna uprava

en: Publish Listing with Featured
hr: Objavite oglas kao istaknut

en: published
hr: objavljeno

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Purchase Activated
hr: Kupnja je aktivirana

en: Purchase Date
hr: Datum kupnje

en: Purchased by User
hr: Kupio korisnik

en: Put Search form before the header media?
hr: Postaviti obrazac za pretraživanje prije medijskog zaglavlja?

en: Qatar
hr: Katar

en: Random Pick (yes/no)
hr: Slučajni odabir (da/ne)

en: read more
hr: više

en: Real Estate
hr: Nekretnine

en: reCaptcha settings
hr: reCaptcha postavke

en: reCaptha secret key
hr: reCaptha tajni ključ

en: reCaptha site key
hr: reCaptha javni ključ

en: Recent Items
hr: Nedavni oglasi

en: Recent Items Shortcode
hr: Kratki kod za nedavne oglase

en: Recent Items Slider
hr: Klizač nedavnih oglasa

en: Recent Items Slider Shortcode
hr: Kratki kod za klizač nedavnih oglasa

en: Recurring
hr: Ponavljajući

en: Recurring Payment
hr: Ponavljajuće plaćanje

en: Recurring Payment on %website_url
hr: Ponavljajuće plaćanje na %website_url

en: Register
hr: Registrirajte se

en: Register Form
hr: Obrazac za registraciju

en: Register Form Shortcode
hr: Kratki kod za obrazac za registraciju

en: Register link text
hr: Tekst linka za registraciju

en: Register page url
hr: URL stranice za registraciju

en: Religious Organizations
hr: Vjerske organizacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove Featured Image
hr: Ukloni istaknutu sliku

en: remove from favorites
hr: ukloniti iz favorita

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
hr: Ukloni verziju skripte - Slijedom Envato smjernica uklonili smo ovu opciju. Molimo koristite plugin za predmemoriju kako biste uklonili verziju skripte.

en: Renewable energy performance index
hr: Indeks učinkovitosti obnovljive energije

en: Renewable energy performance index
hr: Indeks učinkovitosti obnovljive energije

en: Repeat Footer background ?
hr: Ponoviti pozadinu podnožja?

en: Replace Map with this image
hr: Zamijenite kartu s ovom slikom

en: Replace the theme default property card unit placeholder image with a custom one.
hr: Zamijenite zadanu sliku za rezerviranog mjesto slike nekretnine s prilagođenom slikom.

en: Reset Password
hr: Resetiranje lozinke

en: Responsible Agent / User
hr: Odgovorni agent / korisnik

en: Restaurants
hr: Restorani

en: Return to Dashboard
hr: Povratak u nadzornu ploču

en: Return to Login
hr: Povratak na prijavu

en: Retype Password
hr: Ponovite lozinku

en: Reunion
hr: Ponovno okupljanje

en: Review Title
hr: Naslov recenzije

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Revolution Slider Name
hr: Naziv Revolution Slider opcije

en: right
hr: desno

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Rooms
hr: Sobe

en: Rooms(*only numbers):
hr: Sobe (*samo brojevi):

en: Rooms:
hr: Sobe:

en: Russian Federation
hr: Ruska Federacija

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: Saint Helena
hr: Sveta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
hr: Sveti Kristofor i Nevis

en: Saint Lucia
hr: Sveta Lucija

en: Saint Martin
hr: Sveti Martin

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadini

en: Sale Price
hr: Snižena cijena

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
hr: Sandbox = testiraj API. LIVE = API stvarnih plaćanja. Ažurirajte PayPal i Stripe postavke sukladno odabiru API tipa.

en: Sao Tome and Principe
hr: Sao Tome i Principe

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Save Design
hr: Spremi dizajn

en: Save Search Settings
hr: Postavke spremanja pretraživanja

en: Saved Searches
hr: Spremljena pretraživanja

en: Schedule a showing?
hr: Zakaži obilazak?

en: Schedule Tour
hr: Zakaži obilazak

en: Schedule Tour design type
hr: Vrsta dizajna za zakazivanje obilaska

en: Schedule Tour request from
hr: Obrazac za zahtjev za zakazivanje obilaska

en: Search
hr: Pretraživanje

en: Search Agency
hr: Pretraživanje agencija

en: Search Agent
hr: Pretraživanje agenata

en: Search Custom Fields Setup
hr: Postavljanje posebnih polja pretraživanja

en: Search Details
hr: Detalji pretraživanja

en: Search Developer
hr: Pretraživanje građevinskih firmi

en: Search field
hr: Polje za pretraživanje

en: Search form for
hr: Obrazac za pretraživanje za

en: Search Invoices
hr: Pretraživanje faktura

en: Search Membership Packages
hr: Pretraživanje članskih paketa

en: Search Message
hr: Pretraživanje poruka

en: Search parameters
hr: Parametri pretraživanja

en: Search Property By Name or ID
hr: Traži nekretninu po nazivu ili ID broju

en: Search Searches
hr: Pretraživanje pretraživanja

en: Searches
hr: Pretraživanja

en: Second Color
hr: Druga boja

en: Second Column
hr: Drugi stupac

en: Second Line
hr: Drugi red

en: Second line text
hr: Tekst drugog reda

en: Secondary Agents(*multiple selection):
hr: Sekundarni agenti (*višestruki odabir):

en: Section Title
hr: Naslov odjeljka

en: see less facts
hr: vidjeti manje podataka

en: see more facts
hr: vidi više podataka

en: Select 1,2,3 or 4
hr: Odaberi 1, 2, 3 ili 4

en: Select a property section from the theme default details elements.
hr: Odaberite odjeljak za nekretninu iz zadanih elemenata detalja iz teme.

en: Select Action Category
hr: Odaberi kategoriju radnji

en: Select Agency Category
hr: Odaberi kategoriju agencije

en: Select Area
hr: Odaberi područje

en: Select between miles and kilometers.
hr: Odaberi milje ili kilometre.

en: Select between standard or half map layout style for advanced search results page.
hr: Odaberite između standardnog stila ili stila pola karte za stranicu s rezultatima naprednog pretraživanja.

en: Select between standard or half map style for property taxonomies pages.
hr: Odaberite između standardnog stila ili stila pola karte za stranicu s taksonomijama nekretnina.

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select City
hr: Odaberi Grad

en: Select default country
hr: Odaberi zadanu zemlju

en: Select Energy Class (EU regulation)
hr: Odaberi energetski razred (EU regulativa)

en: Select gas emissions index class
hr: Odaberi klasu indeksa emisije plinova

en: Select grid or list style for properties list pages.
hr: Odaberi stil mreže ili popisa za stranicu s popisom nekretnina.

en: Select header type
hr: Odaberi vrstu zaglavlja

en: Select header type. Header type 4 will NOT work with half map property list template.
hr: Odaberi vrstu zaglavlja. Tip zaglavlja 4 NEĆE raditi s predloškom koji ima pola karte na stranici s popisom nekretnina.

en: Select Item Type 1/2?
hr: Odaberi stavku tipa 1/2?

en: Select logo position. Please note that there is no "center" align for type 1, 5 and 6.
hr: Odaberi poziciju logotipa. Imajte na umu da ne postoji "centralno" poravnanje za tip 1, 5 i 6.

en: Select menu align position for Header Type 1.
hr: Odaberi poravnanje izbornika za vrstu zaglavlja 1.

en: Select one Agency or Developer
hr: Odaberi jednu agenciju ili građevinsku firmu

en: Select one Agent
hr: Odaberi jednog agenta

en: Select one Agent, Agency or Developer
hr: Odaberi jednog agenta, agenciju ili građevinsku firmu

en: Select one article
hr: Odaberi jedan članak

en: Select one single detail from dropdown
hr: Odaberi jedan detalj iz padajućeg popisa

en: Select only one Package
hr: Odaberi samo jedan paket

en: Select package
hr: Odaberi paket

en: Select Properties
hr: Odaberi nekretnine

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
    Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
hr: Odaberi nekretnine za klizač - *držite CTRL za višestruki odabir
    Iz razloga brzine ovdje prikazujemo samo prvih 50 oglasa. Ako u klizač želite dodati druge oglase, molimo uredite željenu nekretninu (u WordPress administraciji) i odaberite opciju "Nekretnina u klizaču teme" na kartici za Detalje nekretnine.

en: Select Similar Listings Order
hr: Odaberi redoslijed sličnih oglasa

en: Select single detail
hr: Odaberi jedan detalj

en: Select Subunits From the list:
hr: Odaberi podjedinice s popisa:

en: Select taxonomies for similar listings
hr: Odaberi taksonomije za slične oglase

en: Select taxonomies for similar listings( if none is selected we will use property category, property action category and property city)
hr: Odaberi taksonomije za slične oglase (ako ništa nije odabrano, koristit ćemo kategoriju nekretnine, kategoriju radnje nekretnine i grad nekretnine)

en: Select taxonomies that will appear in the breadcrumbs
hr: Odaberi taksonomije koje će se prikazivati u putanji

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
hr: Odaberi taksonomije, gdje želite prikazati blok za recenzije

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
hr: Odaberi taksonomiju za opcije kartica u naprednom pretraživanju tipa 6, tipa 7, tip 8, tip 9

en: Select Taxonomy Terms for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
hr: Odaberi termine taksonomije za opcije kartica u naprednom pretraživanju tipa 6, 7, 8, 9

en: Select text alignment for header types 3 and 4.
hr: Odaberi poravnanje teksta za zaglavlje tipa 3 i 4.

en: Select the country
hr: Odaberi zemlju

en: Select the default order for properties in advanced search results page
hr: Odaberi zadani redoslijed nekretnina na stranici naprednih rezultata pretraživanja

en: Select the default order for properties in taxonomy pages
hr: Odaberi zadani redoslijed nekretnina na stranicama taksonomije

en: Select the design type.
hr: Odaberi vrstu dizajna.

en: Select the design version for  schedule tour section.
hr: Odaberi verziju dizajna za odjeljak za zakazivanje obilaska nekretnine.

en: Select the Fields for listing submission.
hr: Odaberi polja za slanje oglasa.

en: Select the Mandatory Fields for listing submission.
hr: Odaberi obvezna polja za slanje oglasa.

en: Select the map position for all pages with half map layout enabled.
hr: Odaberi poziciju karte za sve stranice gdje je omogućen prikaz pola karte.

en: Select the measurement unit you will use on the website for Properties Size & Lot Size fields.
hr: Odaberi mjernu jedinicu koja će se koristiti na web stranici za polja Veličina nekretnine & Veličina zemljišta.

en: Select the media types buttons for media section
hr: Odaberi gumbe za vrste medija za odjeljak s medijima

en: Select the pages that regular user can see in dashboard.
hr: Odaberi stranice koje obični korisnici mogu vidjeti na nadzornoj ploči.

en: Select the property section
hr: Odaberi odjeljak za nekretninu

en: Select the sidebar:
hr: Odaberi bočnu traku:

en: Select the splash page type.
hr: Odaberi vrstu Splash stranice.

en: Select User Type
hr: Odaberi vrstu korisnika

en: Select user types to display in register forms.
hr: Odaberi vrste korisnika za prikaz u obrascima za registraciju.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
hr: Odaberi koje značajke iz obrasca za napredno pretraživanje. *iz razloga brzine, "okviri za odabir značajki" neće filtrirati oznake pribadača na karti

en: Select what media header to use for blog posts.
hr: Odaberi medijsko zaglavlje koje će se koristiti za blog objave.

en: Select which features and amenities show in search.
hr: Odaberi koje značajke i pogodnosti će se prikazivati u pretraživanju.

en: Select which sidebar to show in property page. Create new Sidebars from Appearance -> Sidebars
hr: Odaberi koja će se bočna traka prikazivati na stranici nekretnine. Kreirajte nove bočne trake u Izgled -> Bočne trake

en: Select wich user role admin should approve manually
hr: Odaberi koju korisničku ulogu administrator treba ručno odobriti

en: Select yes if you want to display schedule tour section.
hr: Odaberite Da ako želite prikazivati odjeljak sa zahtjevom za obilazak nekretnine.

en: Select your custom font options.
hr: Odaberi prilagođene opcije fonta.

en: Selected dates:
hr: Odabrani datumi:

en: Selection for Accordion - Layouts 6 & 7
hr: Odabir za harmoniku - Rasporedi 6 i 7

en: Selection for Accordion Layout
hr: Izgled harmonike

en: Selection for Tab Layout
hr: Izgled s karticama

en: Send all contact emails to
hr: Pošalji sve kontakt email poruke na

en: Send Email
hr: Pošalji email

en: Send emails
hr: Pošalji email

en: Send emails as Html or text
hr: Poslati email poruke kao Html ili tekst

en: Send Message
hr: Pošalji poruku

en: Send Private Message
hr: Pošalji privatnu poruku

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved search
hr: Tjedno ili dnevno pošalji email s novim objavljenim nekretninama koje odgovaraju spremljenim pretraživanjima korisnika.

en: Separation border for top bar widgets?
hr: Obrub za razdvajanje za widgete gornje trake?

en: Serbia
hr: Srbija

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
hr: Postavite oznaku pribadače za lokaciju tvrtke za predložak stranice za kontakt. Latituda mora biti broj (npr: 40.577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
hr: Postavite oznaku pribadače za lokaciju tvrtke za predložak stranice za kontakt. Longituda mora biti broj (npr: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
hr: Postavite simbol valute za cijenu nekretnine.

en: Set Featured Image
hr: Postavite istaknutu sliku

en: Set how many characters to display from property excerpt for grid style.
hr: Odredite koliko znakova prikazati u sažetku nekretnine u prikazu kao mreža.

en: Set how many characters to display from property excerpt for list style.
hr: Odredite koliko znakova prikazati u sažetku nekretnine u prikazu kao popis.

en: Set how many characters to display from the property title - leave blank for full title
hr: Odredite koliko znakova prikazati iz naziva nekretnine - ostavite prazno za puni naziv

en: Set how many properties properties to show per page in advanced search results page
hr: Odredite koliko nekretnina prikazati po stranici na stranici rezultata naprednog pretraživanja

en: Set how many properties to show per page.
hr: Odredite koliko nekretnina prikazati po stranici.

en: Set repeat options for background footer image.
hr: Postavite opcije ponavljanja slike pozadine podnožja.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
hr: Postavite natpis za valutu za widget padajućeg popisa više valuta.

en: Set the position for the currency symbol.
hr: Odredite poziciju simbola valute.

en: Set the thousand separator for price numbers.
hr: Postavite razdjelnik tisućica za cijene.

en: Set to YES only if you have an IDX plugin installed and activated in your site
hr: Odaberite DA samo ako imate IDX plugin instaliran i aktiviran na vašoj stranici

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Share
hr: Podijeli

en: share this page
hr: podijeli ovu stranicu

en: Shopping
hr: kupovina

en: Show Address in  email footer?
hr: Prikazati adresu u email podnožju?

en: Show address section
hr: Prikazati odjeljak za adresu

en: Show address section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za adresi na stranici za ispis?

en: Show Advanced Search in Property Page?
hr: Prikazati napredno pretraživanje na stranici nekretnine?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives?
hr: Prikazati napredno pretraživanje u taksonomijama, kategorijama ili arhivama?

en: Show Advanced Search?
hr: Prikazati napredno pretraživanje?

en: Show Agent Contact form on Sidebar
hr: Prikazati obrazac za kontakt agenta na bočnoj traci

en: Show agent contact form on sidebar.
hr: Prikazati obrazac za kontakt agenta na bočnoj traci.

en: Show agent details section
hr: Prikazati odjeljak s pojedinostima o agentu

en: Show agent details section in print page?
hr: Prikazati odjeljak s pojedinostima o agentu na stranici za ispis?

en: Show Agent Image
hr: Prikazati sliku agenta

en: Show agent name
hr: Prikazati ime agenta

en: Show Agent on Sidebar ?
hr: Prikazati agenta na bočnoj traci?

en: Show Amenities and Features fields?
hr: Prikazati polja Pogodnosti i značajke?

en: Show Back to Top Button ?
hr: Prikazati gumb Natrag na vrh?

en: Show Breadcrumbs
hr: Prikazati putanju

en: Show compare button
hr: Prikazati gumb za usporedbu

en: Show compare button
hr: Prikazati gumb za usporedbu

en: Show Contact Details over map
hr: Prikazati kontakt detalje preko karte

en: Show Contact Details over map
hr: Prikazati kontakt detalje preko karte

en: Show Contact Form on lightbox
hr: Prikazati kontakt obrazac u lightboxu

en: Show Content as
hr: Prikazati sadržaj kao

en: Show Content as
hr: Prikazati sadržaj kao

en: Show currency before or after price - in front pages
hr: Prikazati valutu prije ili nakon cijene - na naslovnim stranicama

en: Show description section
hr: Prikazati odjeljak za opis

en: Show description section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za opis na stranici za ispis?

en: Show details section
hr: Prikazati odjeljak s detaljima

en: Show details section in print page?
hr: Prikazati odjeljak s detaljima na stranici za ispis?

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms? (*only works with the options for Custom Fields -> YES)
hr: Prikazati padajuće popise za krevete, kupaonice ili sobe? (*funkcionira samo ako su opcije za prilagođena polja -> DA)

en: Show favorite button
hr: Prikazati gumb za favorite

en: Show favorite button
hr: Prikazati gumb za favorite

en: Show featured listings only?
hr: Prikazati samo istaknute oglase?

en: Show featured listings only? (yes/no)
hr: Prikazati samo istaknute oglase?? (da/ne)

en: Show features & amenities section
hr: Prikazati odjeljak za značajke & pogodnosti

en: Show features & amenities section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za značajke & pogodnosti na stranici za ispis?

en: Show floor plans section
hr: Prikazati odjeljak za tlocrte

en: Show floor plans section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za tlocrte na stranici za ispis?

en: Show Footer ?
hr: Prikazati podnožje?

en: Show Footer Contact button?
hr: Prikazati gumb za kontakt u podnožju?

en: Show Footer Copyright Area?
hr: U podnožju prikazati odjeljak za autorska prava?

en: Show gallery section
hr: Prikazati odjeljak za galeriju

en: Show gallery section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za galeriju na stranici za ispis?

en: Show Geo Location Search in:
hr: Prikazati pretraživanje Geo lokacije u:

en: Show Google Search over Map?
hr: Prikazati Google pretraživanje preko karte?

en: Show Header in Dashboard ?
hr: Prikazati zaglavlje na nadzornoj ploči?

en: Show map in slider type?
hr: Prikazati kartu u klizaču?

en: Show Map on Property Page?
hr: Prikazati kartu na stranici nekretnine?

en: Show modal for the "Call" action in card type 7
hr: Prikazati modal za radnju "Poziv" u vrsti kartice 7

en: Show mortgage calculator?
hr: Prikazati hipotekarni kalkulator?

en: Show number of listings
hr: Prikazati broj oglasa

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
hr: Na stranici nekretnine prikazati značajke i pogodnosti koje nisu odabrane?

en: Show Prev/Next butons on property page ?
hr: Prikazati gumbe Preth/Sljed na stranici nekretnine?

en: Show Preview results box?
hr: Prikazati okvir s pregledom rezultata?

en: Show prices in this format : 5,23m or 6.83k. Price Style for maps pins are controlled in Map > Pin management
hr: Prikazati cijene u ovom formatu: 5,23m ili 6,83k. Stil cijena za oznake pribadača na kartama uređuje se u Karta > Upravljanje pribadačama

en: Show property address on 1,2 or 3 columns
hr: Prikazati adresu nekretnine u 1, 2 ili 3 stupca

en: Show Property Categories with 0 properties in advanced search and properties list filters.
hr: Prikazati kategorije nekretnina s 0 nekretnina u naprednom pretraživanju i filterima popisa nekretnina.

en: Show property details on 1,2 or 3 columns
hr: Prikazati detalje nekretnine u 1, 2 ili 3 stupca

en: Show property featured labels
hr: Prikazati natpise za istaknute nekretnine

en: Show property featured labels
hr: Prikazati natpise za istaknute nekretnine

en: Show property Features & Amenities on 1,2 or 3 columns
hr: Prikazati Značajke & pogodnosti nekretnine u 1, 2 ili 3 stupca

en: Show property status labels
hr: Prikazati natpise za status nekretnine

en: Show property status labels
hr: Prikazati natpise za status nekretnine

en: Show share button
hr: Prikazati gumb za dijeljenje

en: Show share button
hr: Prikazati gumb za dijeljenje

en: Show Slider for Price?
hr: Prikazati klizač za cijenu?

en: Show Sold Items
hr: Prikazati prodane nekretnine

en: Show submit property button in header?
hr: U zaglavlju prikazati gumb za slanje nove nekretnine?

en: Show subunits section
hr: Prikazati odjeljak za podjedinice

en: Show subunits section in print page?
hr: Prikazati odjeljak za podjedinice na stranici za ispis?

en: Show the Features and Amenities that are not available
hr: Prikazati Značajke i pogodnosti koje nisu dostupne

en: Show Title:
hr: Prikazati naslov:

en: Show Title:
hr: Prikazati naslov:

en: Show top bar on mobile devices?
hr: Prikazati gornju traku na mobilnim uređajima?

en: Show top bar widgets menu?
hr: Prikazati izbornik widgeta na gornjoj traci?

en: Show user login menu in header?
hr: Prikazati izbornik za prijavu korisnika u zaglavlju?

en: Show your phone number in header next to Login/Register icon.
hr: Prikazati vaš telefonski broj u zaglavlju pored ikone Prijava/Registracija.

en: Show/Hide "Add to Favorite" Button
hr: Prikazati/sakriti gumb "Dodaj u favorite".

en: Show/Hide "Address Details " under title
hr: Prikazati/sakriti "Detalji adrese" ispod naslova

en: Show/Hide "Print" Button
hr: Prikazati/sakriti gumb "Ispis"

en: Show/Hide "Share" Button
hr: Prikazati/sakriti gumb "Podijeli"

en: Show/Hide Details
hr: Prikazati/sakriti detalje

en: Sidebar Heading Background Color
hr: Boja pozadine zaglavlja u bočnoj traci

en: Sidebar Heading Color
hr: Boja naslova u bočnoj traci

en: Sidebar Settings
hr: Postavke bočne trake

en: Sidebar Widget Background Color
hr: Boja pozadine widgeta u bočnoj traci

en: Sidebar Widget Design
hr: Dizajn widgeta u bočnoj traci

en: Similar listing display format
hr: Format prikaza popisa sličnih oglasa

en: Similar Listings
hr: Slični oglasi

en: Similar listings show when there are other properties from the same area, city, type and category.
hr: Slični oglasi prikazuju se kada postoje drugi oglasi nekretnina iz istog područja, grada, vrste i kategorije.

en: Singapore
hr: Singapur

en: Single Pin Marker / Contact marker / Agency or Developer marker image
hr: Oznaka jedne pribadače / markera kontakta / marker slika agencije ili građevinske firme

en: Site Speed
hr: Brzina stranice

en: Size(*only numbers):
hr: Veličina (*samo brojevi):

en: Size:
hr: Veličina:

en: Slider for lightbox
hr: Klizač za lightbox

en: Slider Images
hr: Slike za klizač

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
hr: Slike za klizač u .png, .jpg ili .gif formatu

en: Slider Navigation Arrows Position
hr: Pozicija strelica za navigaciju klizača

en: Slider Transition
hr: Prijelaz klizača

en: Slider Type
hr: Vrsta klizača

en: Slider Type ?
hr: Vrsta klizača?

en: Slovakia (Slovak Republic)
hr: Slovačka (Slovačka Republika)

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Social & Contact
hr: Društvene mreže & Kontakt

en: Social Accounts
hr: Društvene mreže

en: Social icon no 1
hr: Ikona društvenih mreža broj 1

en: Social icon no 2
hr: Ikona društvenih mreža broj 2

en: Social icon no 3
hr: Ikona društvenih mreža broj 3

en: Social Login
hr: Prijava sa društvene mreže

en: Sold Listings
hr: Prodane nekretnine

en: Solomon Islands
hr: Solomonski otoci

en: Somalia
hr: Somalija

en: Some hosting companies will not allow the use of custom ajax handlers. In this case, you need to set this option to no.
hr: Neke web hosting tvrtke ne dopuštaju korištenje prilagođenih ajax rukovatelja. U tom slučaju ovu opciju trebate postaviti na ne.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
hr: Netko je zatražio novi bankovni prijenos

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
hr: Netko je zatražio ponovno postavljanje lozinke za sljedeći račun:
    %website_url
    Korisničko ime: %username.
    Ako je ovo bila pogreška, jednostavno zanemarite ovu email poruku i ništa se neće dogoditi. Za ponovno postavljanje lozinke posjetite sljedeću adresu: %reset_link,
    Hvala vam!

en: Sort By
hr: Poredaj po

en: sort items by
hr: poredaj objekte po

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hr: Južna Georgija i Južni Sendvički otoci

en: Space between details
hr: Razmak između detalja

en: Space height
hr: Visina razmaka

en: Space height in px
hr: Visina razmakau px

en: Space Type : 1 with no middle line, 2 with middle line
hr: Vrsta razmaka: 1 bez srednje linije, 2 sa srednjom linijom

en: Spacer
hr: Razmaknica

en: Spacer Shortcode
hr: Kratki kod za razmaknicu

en: Spacer Type
hr: Vrsta razmaka

en: Spain
hr: Španjolska

en: Speed Advice</strong></br>1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!.</br>2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.</br>3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.</br>4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
hr: Savjeti za brzinu</strong></br>1. Ako NE koristite "Ultimate Addons for Visual Composer", onemogućite taj plugin ili jednostavno onemogućite module koje ne koristite. To će smanjiti veličinu javascript datoteka koje se učitavaju te tako povećati brzinu stranice!</br>2. Upotrijebite EWWW Image Optimizer (ili WP Smush IT) plugin za optimizaciju slika – optimizirane slike povećavaju brzinu stranice.</br>3. Kreirajte besplatni račun na Cloudflareu (https://www.cloudflare.com/) i koristite taj CDN.</br>4. Ako koristite prilagođene kategorije, provjerite dodajete li prilagođene slike pribadača u Opcije teme -> Karta -> Upravljanje pribadačama. Stranica će se usporiti ako bude trebala tražiti slike koje ne postoje.

en: Splash Image
hr: Splash slika

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
hr: Splash slika u .png, .jpg ili .gif formatu

en: Splash Page
hr: Splash stranica

en: Splash Page Subtitle
hr: Podnaslov Splash stranice

en: Splash Page Title
hr: Naslov Splash stranice

en: Splash Video in mp4 format
hr: Splash video u mp4 formatu

en: Splash Video in ogv format
hr: Splash video u ogv formatu

en: Splash Video in webm format
hr: Splash video u web formatu

en: Spot no
hr: Točka br

en: square
hr: kvadratni

en: square feet - ft2
hr: kvadratne stope - ft2

en: square meters - m2
hr: kvadratni metri - m2

en: square yards - yd2
hr: kvadratni jardi - yd2

en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

en: St. Helena
hr: Sv. Helena

en: St. Pierre and Miquelon
hr: St. Pierre i Miquelon

en: standard
hr: standardno

en: Stars
hr: Zvijezde

en: Starting Point Latitude
hr: Latituda polazišne točke

en: Starting Point Longitude
hr: Longituda polazišne točke

en: Starting with v1.81.0 all Features & Amenities are converted to property taxonomy (category) terms. Manage Features & Amenities from the left sidebar, Properties -> Features & Amenities menu or from wp-admin -> Edit Property.
hr: Počevši od v1.81.0 sve Značajke & Pogodnosti pretvaraju se u termine taksonomije (kategorije) nekretnina. Uredite Značajke & Pogodnosti iz lijeve bočne trake, Nekretnine -> Izbornik Značajke & Pogodnosti ili iz wp-admin -> Uredi nekretninu.

en: States
hr: Županije

en: Status Text Label
hr: Tekst natpisa za status

en: Sticky Header Border Bottom Color
hr: Boja donjeg obruba ljepljivog zaglavlja

en: Sticky Header Height
hr: Visina ljepljivog zaglavlja

en: Sticky Header Height in px
hr: Visina ljepljivog zaglavlja u px

en: Sticky Menu Font Color
hr: Boja slova ljepljivog izbornika

en: Street View
hr: Pogled s ulice

en: Stripe Publishable Key
hr: Stripe ključ za objavljivanje

en: Stripe Secret Key
hr: Stripe tajni ključ

en: Stripe Settings
hr: Stripe postavke

en: Stripe Webhook Secret Key
hr: Stripe Webhook tajni ključ

en: Style for Google Map. Use <strong> https://snazzymaps.com/ </strong> to create styles
hr: Stil za Google karu. Koristite <strong> https://snazzymaps.com/ </strong> za kreiranje stilova

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject for
hr: Predmet za

en: Subject for Account Downgraded
hr: Predmet za vraćanje računa na nižu verziju

en: Subject for Admin - Expired Listing
hr: Predmet ta Admina - Istekli oglas

en: Subject for Admin - New wire Transfer
hr: Predmet ta Admina - Novi bankovni prijenos

en: Subject for Agent Review
hr: Predmet za recenziju agenta

en: Subject for Approved Listings
hr: Predmet za odobreni oglas

en: Subject for Featured Submission
hr: Predmet za prijavu istaknutog oglasa

en: Subject for Free Listing Expired
hr: Predmet za istekli besplatni oglas

en: Subject for Listing Edit
hr: Predmet za uređeni oglas

en: Subject for Matching Submissions
hr: Predmet za prijavu podudarajućih oglasa

en: Subject for Membership Activated
hr: Predmet za aktivaciju članstva

en: Subject for Membership Cancelled
hr: Predmet za otkazivanje članstva

en: Subject for Membership Expiration Warning
hr: Predmet za upozorenje o isticanju članstva

en: Subject for New Agent
hr: Predmet za novog agenta

en: Subject for New Listing Submission
hr: Predmet za prijavu novog oglas

en: Subject for New user admin notification
hr: Predmet za admin obavijest o novom korisniku

en: Subject for New user notification
hr: Predmet za obavijest o novom korisniku

en: Subject for New wire Transfer
hr: Predmet za novi bankovni prijenos

en: Subject for Paid Submission
hr: Predmet za plaćeni oglas

en: Subject for Password Reset Request
hr: Predmet za zahtjev za resetiranje lozinke

en: Subject for Password Reseted
hr: Predmet za resetiranu lozinku

en: Subject for Purchase Activated
hr: Predmet za aktiviranu kupnju

en: Subject for Recurring Payment
hr: Predmet za ponavljajuće plaćanje

en: Subject for Update Profil
hr: Predmet za ažuriranje profila

en: Submit property will show only with theme register/login for header enabled.
hr: Pošalji nekretninu prikazivat će se samo kad je u temi za zaglavlje omogućena opcija registracija/prijava.

en: Submited Listings should be approved by admin?
hr: Administrator mora odobriti primljene oglase?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades
hr: Pretplatite se na našu mailing listu kako biste primali novosti o novim značajkama i nadogradnjama teme

en: SubTitle Over Image
hr: Podnaslov preko slike

en: Suriname
hr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
hr: Otoci Svalbard i Jan Mayen

en: SVG ICON - SVG ONLY!
hr: SVG IKONA - SAMO SVG!

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
hr: Simbol mora biti postavljen prema međunarodnim standardima. Cjeloviti popis je ovdje http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Syrian Arab Republic
hr: Sirijska Arapska Republika

en: Tabs alignment
hr: Poravnanje kartica

en: Tabs does not apply to Property Layouts 6 & 7. Select the sections you wish to show in each layout from "Selection for Accordion Layout" or "Selection for Tab Layout"
hr: Kartice se ne primjenjuju u izgledu nekrtenine 6 i 7. Odaberite odjeljke koje želite prikazati u svakom izgledu iz "Izgled harmonike" ili "Izgled kartice"

en: Taiwan, Province of China
hr: Tajvan, provincija Kine

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
hr: Tanzanija, Ujedinjena Republika

en: Taxes:
hr: Porezi:

en: Taxonomy Header -  Revolution Slider
hr: Zaglavlje taksonomije - Revolution Slider

en: Taxonomy Header Static Image
hr: Statična slika u zaglavlju taksonomije

en: Telegram page link, with https://
hr: Link na Telegram stranicu, sa https://

en: Telephone
hr: Telefon

en: Term (Years)
hr: Trajanje (godine)

en: terms & conditions
hr: Odredbe & uvjeti

en: Terms are items in any property taxonomy(Category, Action, City, Area or State/County)
hr: Uvjeti su stavke u bilo kojoj taksonomiji nekretnine (kategorija, radnja, grad, područje ili županija)

en: Testimonial
hr: Izjava

en: Testimonial Slider
hr: Klizač izjava

en: Testimonial Text Here.
hr: Tekst izjave ovdje.

en: Testimonial Text Here.
hr: Tekst izjave ovdje.

en: Testimonial Type
hr: Vrsta izjave

en: Testiomonial Shortcode
hr: Kratki kod za izjavu

en: Text
hr: Tekst

en: Text Align
hr: Poravnanje teksta

en: Text for the "Call" modal in card type 7
hr: Tekst za modal "Nazovi" u vrsti kartice 7

en: Thailand
hr: Tajland

en: Thank you for your business!
hr: Hvala na kupovini!

en: The Agency id/Developer USER ID that has this agent:
hr: ID agencije/ ID građevinske firme koja ima ovog agenta:

en: The currency in which payments are processed.
hr: Valuta u kojoj se plaćanja obrađuju.

en: The email doesn't look right !
hr: Ova email adresa ne izgleda ispravno!

en: The email field is empty
hr: Email polje je prazno

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
hr: Datoteka Google karte ne postoji ili NIJE otvorena za zapisivanje

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to work. Login in your Google Account, and follow Google Instructions to get the API key from this url: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key
hr: Google Maps JavaScript API v3 ZAHTIJEVA API ključ za rad. Prijavite se na svoj Google račun i slijedite Google upute da biste dobili API ključ s ovog url-a: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key

en: The label for Agents section.
hr: Natpis za odjeljak za agente.

en: The label for Floor Plans section.
hr: Natpis za odjeljak za tlocrte

en: The label for map section.
hr: Natpis za odjeljak za kartu.

en: The label for Other Agents section.
hr: Natpis za odjeljak za ostale agente.

en: The label for Page Views section.
hr: Natpis za odjeljak za preglede stranice.

en: The label for Payment Calculator section.
hr: Natpis za odjeljak za Kalkulator plaćanja.

en: The label for reviews section.
hr: Natpis za odjeljak za recenzije.

en: The label for schedule tour section.
hr: Natpis za odjeljak za zakazivanje obilaska.

en: The label for similar listings section.
hr: Natpis za odjeljak za slične oglase.

en: The label for video section.
hr: Natpis za odjeljak za videozapis.

en: The label for Virtual Tour section.
hr: Natpis za odjeljak za virtualni obilazak.

en: The label for Walkscore section.
hr: Natpis za odjeljak za Walkscore.

en: The label for What's Nearby section.
hr: Natpis za odjeljak Što je u blizini.

en: The link with http:// in front
hr: Link sa http: // ispred

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
hr: Maksimalan broj slika koje korisnik može uploadirati iz prednjeg sučelja. Koristite 0 za neograničeno. Ova se vrijednost NE koristi u slučaju članstva (svaki paket će imati vlastiti maksimalni broj slika)

en: The message was sent!
hr: Poruka je poslana!

en: The name field is empty !
hr: Polje za ime je prazno!

en: The number of items per row
hr: Broj stavki po retku

en: The option "Yes" places a discrete link to wpestate.org in the footer.
hr: Opcija "Da" u podnožje postavlja diskretan link za wpestate.org.

en: The other users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
hr: Ostali korisnici bit će automatski odobreni. *Držite CTRL za višestruki odabir.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
hr: Obrazac za pretraživanje "lebdi" iznad medijskog zaglavlja, a vi određujete poziciju.

en: The selection applies also to Recent Articles Slider and Recent Articles shortcodes!
hr: Odabir se također odnosi na klizač za nedavne članke i kratke kodove za nedavne članke!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
hr: Sustav će ukloniti verziju skripte kada je uključena. To zapravo ne poboljšava brzinu, ali poboljšava rezultat testa na stranicama brzih alata.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
hr: Sustav će koristiti minimizirane verzije css i js datoteka

en: The type selected applies for Google Maps header.
hr: Odabrana vrsta primjenjuje se na zaglavlje s Google kartom.

en: The user id for this profile:
hr: ID korisnika za ovaj profil:

en: Theme Cache will cache only the heavy database queries. Use this feature along classic cache plugins like WpRocket!
hr: Predmemorija teme će predmemorirati samo teške upite baze podataka. Koristite ovu značajku uz klasične plugine za predmemoriju kao što je WpRocket!

en: Theme Slider
hr: Klizač teme

en: These Options are available for "Property list" page template only!
hr: Ove opcije dostupne su samo za predložak stranice "Popis nekretnina"!

en: They will need a hubspot account and an api key.
hr: Trebat će im Hubspot račun i api ključ.

en: This applies for  the search over media header
hr: Ovo se primjenjuje za tražilicu preko medijskog zaglavlja

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
hr: Ovo se primjenjuje na sve obrasce za registraciju. * Držite CTRL za višestruki odabir.

en: This applies for for all register forms.
hr: Ovo se primjenjuje na sve obrasce za registraciju.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
hr: Ovo se primjenjuje na polja tipa kalendar koja su dostupna za nekretnine.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
hr: Ovo se odnosi na pretraživanje preko zaglavlja. VAŽNO! Omogućite Posebna polja za napredno pretraživanje - DA, za tip 5, tip 6, tip 8, tip 10 i tip 11. Izgled tipova 7 i 9 može se dobiti s tipom 6 i 8 kad je plutajući obrazac postavljen na da.

en: This helps preventing registration spam with ReCaptcha system. All theme forms are already secured. ReCaptcha is Optional.
hr: Ovo pomaže u sprječavanju neželjene pošte pri registraciji, sa sustavom ReCaptcha. Svi obrasci tema već su osigurani. ReCaptcha nije obavezna.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
hr: Ova opcija definira širinu glavnog sadržaja. Zadana vrijednost je 1200px

en: This option will show or hide the prev/next buttons on property page
hr: Ova će opcija prikazati ili sakriti gumbe prethodno/sljedeće na stranici nekretnina

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
hr: Ovaj alat za izgradnju jedinica nekretnina vrlo je složen, s puno opcija, i zbog toga možda neće raditi za sve ideje dizajna. Nastavit ćemo ga poboljšavati, ali imajte na umu da se mogu pojaviti problemi s CSS-om i oni će se morati riješiti ručnim dodavanjem CSS pravila u kod.

en: This will enable the search preview on theme search form
hr: Ovo će omogućiti pretpregled pretraživanja na obrascu za pretraživanje

en: This will replace the sticky header. Doesn't apply to search type 3
hr: Ovo će zamijeniti ljepljivo zaglavlje. Ne odnosi se na vrstu pretraživanja 3

en: Thumbnail max width in px
hr: Maksimalna širina minijaturnih slika u px

en: Thumbnail max width in px (*height is auto calculated based on image ratio)
hr: Maksimalna širina minijaturnih slika u px (*visina automatski se izračunava na temelju omjera slike)

en: Thumbnail right & bottom margin in px
hr: Desna i donja margina minijaturne slike u px

en: Tiktok Link
hr: Tiktok link

en: Tiktok page link, with https://
hr: Link za Tiktok stranicu s https://

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time Slots for Scheduled Tour
hr: Termini za zakazani obilazak

en: Title
hr: Naslov

en: Title & Stars
hr: Naslov & Zvijezde

en: Title Client
hr: Naslov klijenta

en: title or client postion
hr: Naslov ili pozicija klijenta

en: Title Over Image
hr: Naslov preko slike

en: Title row
hr: Redak za naslov

en: To
hr: Do

en: to
hr: do

en: To User:
hr: Korisniku:

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
hr: Boja pozadine gornje trake (widget izbornika zaglavlja)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
hr: Boja slova na gornjoj traci (widget izbornika zaglavlja)

en: Top Bar will not display on Mobile devices when Sticky mobile header is set YES!
hr: Gornja traka neće se prikazivati na mobilnim uređajima ako je ljepljivo zaglavlje za mobitele postavljeno na DA!

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
hr: Boja pozadine glavnog izbornika & ljepljivog izbornika

en: Top Menu Font Color
hr: Boja slova glavnog izbornika

en: Top Menu Font Size
hr: Veličina slova glavnog izbornika

en: Top Menu Hover Background Color
hr: Boja pozadine kad je miš iznad stavke glavnog izbornika

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
hr: Boja pozadine kad je miš iznad stavki glavnog izbornika (*odnosi se na neke slučajeve miša iznad stavke)

en: Top Menu Hover Font Color
hr: Boja slova kad je miš iznad stavke glavnog izbornika

en: Top Menu Hover Type
hr: Vrsta radnje miša iznad stavke glavnog izbornika

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Price
hr: Ukupna cijena

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Tour Mode
hr: Način obilaska

en: Tour Schedule on
hr: Obilazak zakazan na

en: Transparent Header & Top Bar
hr: Prozirno zaglavlje & gornja traka

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
hr: Prozirno zaglavlje - Boja slova glavnog izbornika

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
hr: Prozirno zaglavlje - Boja slova za miša iznad stavke gornjeg izbornika

en: Transportation
hr: Prijevoz

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otoci Turks i Caicos

en: Twitter Access Token
hr: Twitter pristupni token

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
hr: Twitter pristupni token potreban je za Twitter widget teme.

en: Twitter Access Token Secret
hr: Twitter pristupni token Secret

en: Twitter Access Token Secret is required for theme Twitter widget.
hr: Twitter pristupni token Secret potreban je za Twitter widget teme.

en: Twitter Cache Time
hr: Vrijeme predmemorije za Twitter

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
hr: Twitter Consumer Secret ključ potreban je za Twitter widget teme.

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget. See this help article before:
hr: Twitter consumer_key potreban je za Twitter widget teme. Pogledajte ovaj članak za pomoć:

en: Twitter consumer_key.
hr: Twitter Consumer ključ

en: Twitter Login & Widget
hr: Twitter Prijava & Widget

en: Twitter page link
hr: Link na Twitter stranicu

en: Twitter page link, with https://
hr: Link na Twitter stranicu, sa https: //

en: Twitter:
hr: Cvrkut:

en: Type
hr: Tip

en: Type 1
hr: Tip 1

en: type 1 or 2
hr: tip 1 ili 2

en: type 1, 2, 3 or 4
hr: tip 1, 2, 3 ili 4

en: Type 2
hr: Tip 2

en: Type 3
hr: Tip 3

en: Type 4
hr: Tip 4

en: Type Action names
hr: Upišite imena radnji

en: Type address, state, city or area
hr: Upišite adresu, županiju, grad ili područje

en: Type Agency or Developer name
hr: Upišite naziv agencije ili građevinske firme

en: Type Agent name
hr: Upišite ime agenta

en: Type Agent, Agency or Developert name
hr: Upišite ime agenta, naziv agencije ili građevinske firme

en: Type Area names
hr: Upišite nazive područja

en: Type article name
hr: Upišite naziv članka

en: Type Categories,Actions,Cities,Areas,Neighborhoods or County name you want to show
hr: Upišite kategorije, radnje, gradove, područja, četvrti ili imena županija koji želite prikazati

en: Type Category names
hr: Upišite nazive kategorija

en: Type City names
hr: Upišite imena grada

en: Type company address
hr: Upišite adresu tvrtke

en: Type County/State names
hr: Upišite ime županije

en: type here feature name..
hr: ovdje upišite naziv značajke..

en: Type here the copyright message that will appear in footer. Add only text.
hr: Ovdje upišite poruku o autorskim pravima koja će se pojaviti u podnožju. Dodajte samo tekst.

en: type here the new status...
hr: ovdje upišite novi status...

en: Type Keyword
hr: Upišite ključnu riječ

en: Type only numbers!
hr: Upišite samo brojeve!

en: Type Package name
hr: Upišite naziv paketa

en: Type Property Status
hr: Upišite status nekretnine

en: Type State names
hr: Upišite imena županija

en: Type your message...
hr: Upišite svoju poruku...

en: Types
hr: Vrste

en: Türkiye
hr: Turska

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: Unit border size
hr: Veličina obruba jedinice

en: Unit Card Type
hr: Vrsta kartice nekretnine

en: Unit/Card border color
hr: Boja obruba jedinice/kartice

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: United States Minor Outlying Islands
hr: Manji udaljeni otoci Sjedinjenih Američkih Država

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: unlimited
hr: neograničeno

en: Unlimited listings
hr: Neograničeni oglasi

en: Unlimited listings ?
hr: Neograničeni oglasi?

en: unread
hr: nepročitano

en: Update Profile
hr: Ažuriraj profil

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
hr: Ažuriraj; Prilagođeni naslov umjesto natpisa Značajke i pogodnosti.

en: Updated On
hr: Ažurirano

en: Updated On:
hr: Ažurirano:

en: Upgrade to "Featured" for Listing "%s" with id %s
hr: Nadogradite u "Istaknuti" za oglas "%s" s ID %s

en: Upgrade to Featured
hr: Nadogradite na istaknuto

en: Upload a different logo in jpg or png format for the Print PDF template.
hr: Učitajte drugi logotip u jpg ili png formatu za predložak PDF ispisa.

en: Upload Image
hr: Učitaj sliku

en: Upload logos with RETINA version. For RETINA version create first retina logo. Add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg for retina and logo.jpg for non retina). Upload the retina logos from Media - Add New. Help -
hr: Učitaj logotipe s RETINA verzijom. Za RETINA verziju prvo kreirajte retina logo. Dodajte _2x na kraj naziva izvorne datoteke (npr. logo_2x.jpg za retina i logo.jpg za non retina logotip). Učitajte retina logotipe na Medij - Dodaj novi. Pomoć -

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
hr: Učitajte logotip za mobilne uređaje u JPG ili PNG formatu.

en: Upload new file(Image or pdf)
hr: Učitajte novu datoteku (sliku ili pdf)

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
hr: Učitajte favicon stranice u .ico, .png, .jpg ili .gif formatu

en: Upload social icon image
hr: Učitajte sliku ikone društvenih mreža

en: Upload SVG
hr: Učitajte SVG

en: Upload Video
hr: Učitajte videozapis

en: Url where the user will be redirected after login.
hr: Url na koji će korisnik biti preusmjeren nakon prijave.

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
hr: Koristite .00 format za decimale (npr: 1.50). Ne postavljajte cijenu na 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
hr: Koristite .00 format za decimale (npr: 5.50). Ne postavljajte cijenu na 0!

en: Use a comma to separate the time slots(Ex : 12:00 am, 12:30am)
hr: Koristite zarez za odvajanje vremenskih odsječaka (npr. 12:00, 00:30)

en: Use a custom property page template
hr: Koristite prilagođeni predložak za stranicu nekretnine

en: Use borders on transparent top bar
hr: Koristite obrube na prozirnoj gornjoj traci

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
hr: Koristite predmemoriju za Google karte (*predmemorija će se sama obnoviti svakih 3 sata)

en: Use Classic tour schedule?
hr: Koristiti klasični raspored obilazaka?

en: Use Composer Settings
hr: Koristite Composer postavke

en: Use CTRL to select multiple fields for listing submission page.
hr: Koristite CTRL za odabir više polja za stranicu za predavanje oglasa.

en: Use custom ajax handler for searches?
hr: Koristiti prilagođeni ajax rukovatelj za pretraživanja?

en: Use Custom Fields For Advanced Search?
hr: Koristiti prilagođena polja za napredno pretraživanje?

en: Use Featured Image
hr: Koristiti istaknutu sliku

en: Use file reading for pins?
hr: Koristiti čitanje datoteke za pribadače?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for differences between file and mysql reading)
hr: Koristiti čitanje datoteke za pribadače? (*preporučeno za više od 200 oglasa. Pročitajte priručnik za razlike između čitanja datoteke i mysql čitanja)

en: Use Float Search Form?
hr: Koristiti plutajući obrazac za pretraživanje?

en: Use Floor Plans
hr: Koristiti tlocrte

en: Use Full Price Pins?
hr: Koristiti pribadače pune cijene?

en: Use GDPR Checkbox ?
hr: Koristiti GDPR potvrdu?

en: Use Geo Location Search
hr: Koristiti traženje Geo lokacije

en: Use image effect? yes/no
hr: Koristiti efekte slike? da/ne

en: Use indian format for price?
hr: Koristiti indijski format za cijenu?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
hr: Koristiti Optima Express plugin (idx plugin od ihomefinder) - morat ćete omogućiti plugin?

en: Use Pin Cluster on map
hr: Koristiti klaster pribadača na karti

en: Use price Pins?
hr: Koristiti pribadače za cijene?

en: Use price Pins?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
hr: Koristiti pribadače za cijene? (CSS klasa za pribadače za cijene je "wpestate_marker". Svaka pribadača dobiva i klasu s nazivom kategorije ili radnje: Na primjer, "wpestate_marker apartmani prodaja")

en: Use Saved Search Feature?
hr: Koristiti značajku spremljenog pretraživanja?

en: Use single Image Pin?
hr: Koristiti jednu slikovnu pribadaču?

en: Use Slider in Property Unit
hr: Koristiti klizač u jedinici nekretnine

en: Use Sticky Footer?
hr: Koristiti ljepljivo podnožje?

en: Use Sticky mobile header?
hr: Koristiti ljepljivo mobilno zaglavlje?

en: Use sticky search?
hr: Koristiti ljepljivo pretraživanje?

en: Use Sticky Sidebar on Property page
hr: Koristiti ljepljivu bočnu traku na stranici nekretnine

en: use text mode and <p style=""> or <span class=""> for a new paragraph and styling.
hr: koristiti tekstualni način rada i <p style=""> ili <span class=""> za novi odjeljak i uređivanje stila.

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window.
hr: Koristiti gumb "Učitaj" i gumb "Umetni u objavu" u skočnom prozoru.

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window. Add a small logo.
hr: Koristiti gumb "Učitaj" i gumb "Umetni u objavu" u skočnom prozoru. Dodajte mali logotip.

en: Use the free or the prepaid version of the currencyconverterapi.com ?
hr: Koristiti besplatnu ili unaprijed plaćenu verziju currencyconverterapi.com?

en: Use this unit/card?
hr: Koristiti ovu jedinicu/karticu?

en: Use transparent header
hr: Koristiti transparentno zaglavlje

en: Use transparent top bar
hr: Koristiti prozirnu gornju traku

en: User
hr: Korisnik

en: User Dashboard Design
hr: Dizajn nadzorne ploče korisnika

en: User Dashboard Menu Background
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja pozadine izbornika

en: User Dashboard Menu Color
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja izbornika

en: User Dashboard Menu Hover Color
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja izbornika kad je miš iznad

en: User Dashboard Menu Item Background Color
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja pozadine stavke izbornika

en: User Dashboard Package Background
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja pozadine paketa

en: User Dashboard Package Color
hr: Nadzorna ploča korisnika - Boja paketa

en: User Id
hr: ID korisnika

en: User Role Settings
hr: Postavke uloge korisnika

en: User:
hr: Korisnik:

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Userpin in geolocation
hr: Pribadača korisnika u geolokaciji

en: Users can type the password on registration form?
hr: Korisnici mogu upisati lozinku na obrascu za registraciju?

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
hr: Pomoću ove opcije možete odrediti širinu sadržaja u postotcima. Bočna traka zauzet će ostatak glavnog sadržaja.

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
hr: Vrijednosti između 0 - nevidljivo i 1 - potpuno vidljivo

en: Vertical or horizontal ?
hr: Okomito ili vodoravno?

en: VERY IMPORTANT!</strong></br>- Make a backup of your site before modifying thumbs. You can revert the backup if you do not like how your changes influence your site design.</br>- Your changes will influence design (thumbs height / width could look different than in default design) and speed (the bigger width and height values are, the slower the site could be)</br>- Learn about WordPress thumbs and how they work before making changes -  https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_image_size/
hr: JAKO VAŽNO!</strong></br>- Napravite sigurnosnu kopiju svoje web stranice prije izmjene minijaturnih slika. Možete vratiti tu sigurnosnu kopiju ako vam se ne sviđa kako vaše izmjene utječu na dizajn vaše stranice.</br>- Vaše izmjene će utjecati na dizajn (visina/širina minijaturnih slika može izgledati drugačije nego u zadanom dizajnu) i brzinu (što su veće širine i visine, to će web stranica možda biti sporija)</br>- Saznajte više o WordPress minijaturnim slikama i kako one funkcioniraju prije unošenja promjena - https://developer.wordpress.org/reference/functions/add_image_size/

en: Via video chat
hr: Putem video chata

en: Video from
hr: Video iz

en: Video From:
hr: Video iz:

en: Video Height(Ex:700, Default:580px)
hr: Visina videozapisa (Npr: 700, zadano: 580px)

en: Video MP4 version
hr: MP4 verzija videozapisa

en: Video OGV version
hr: OGV verzija videozapisa

en: Video Placeholder Image
hr: Slika rezerviranog mjesta za videozapis

en: Video Tutorial
hr: Video vodič

en: Video WEBM version
hr: WEBM verzija videozapisa

en: Vietnam
hr: Vijetnam

en: View
hr: Prikaz

en: View Agency
hr: Pogledaj agenciju

en: View Agent
hr: Pogledaj agent

en: View Cart
hr: Pogledaj košaricu

en: View Developer
hr: Pogledaj građevinsku firmu

en: View Invoices
hr: Pogledaj fakture

en: View Membership Packages
hr: Pogledaj članske pakete

en: View Message
hr: Pogledaj poruku

en: View Profile
hr: Pogledaj profil

en: View Property
hr: Pregledaj nekretninu

en: View Searches
hr: Pogledaj pretraživanja

en: Vimeo Link
hr: Vimeo link

en: Vimeo page link, with https://
hr: Link na Vimeo stranicu, sa https://

en: Virgin Islands (British)
hr: Djevičanski otoci (britanski)

en: Virgin Islands (U.S.)
hr: Djevičanski otoci (SAD)

en: Virtual Tour
hr: Virtualni obilazak

en: Virtual Tour
hr: Virtualni obilazak

en: Virtual Tour in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Virtualni obilazak na kartici. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Virtual Tour. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Virtualni obilazak. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Visible Items
hr: Vidljive stavke

en: Walkscore APi Key
hr: Walkscore APi ključ

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API. Score is available for any address in the United States, Canada, and Australia. Register for an API (free) here https://www.walkscore.com/professional/api-sign-up.php
hr: Walkscore podaci neće se prikazivati ako ne dodate API ključ. Rezultat je dostupan za bilo koju adresu u Sjedinjenim Državama, Kanadi i Australiji. Registrirajte se za API ključ (besplatno) ovdje https://www.walkscore.com/professional/api-sign-up.php

en: Walkscore Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za Walkscore na kartici. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Walkscore Label. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Natpis za Walkscore. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Walkscore section
hr: Walkscore odjeljak

en: Wallis and Futuna Islands
hr: Wallis i Futuna otoci

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
hr: Primili smo vaš zahtjev za plaćanje bankovnom doznakom na %website_url!
    Slijedite upute u nastavku kako biste što prije započeli slati vaše nekretnine.
    Broj fakture je: %invoice_no, Iznos: %total_price.
    Upute: %payment_details.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
hr: Koristit ćemo 1 pojedinačnu pribadaču za sve markere. Ova opcija skratit će vrijeme učitavanja vaših karata.

en: We will use this property data as sample info for Elementor Preview for all properties. If blank we will use the data from the last property published.
hr: Koristit ćemo ove podatke za nekretnine kao ogledne informacije za Elementor Pregled za sve nekretnine. Ako je prazno, koristit ćemo podatke od posljednje objavljene nekretnine.

en: Website (without http):
hr: Web stranica (bez http):

en: Wechat Link
hr: Wechat link

en: Wechat page link, with https://
hr: Link na Wechat stranicu, sa https://

en: Week
hr: Tjedan

en: Weeks
hr: Tjedana

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: what kind of slider to use on property page lightbox
hr: Koju vrstu klizača koristiti u lightboxu stranice za nekretnine

en: What map system you want to use
hr: Koji sustav karti želite koristiti

en: What Map System you want to use?
hr: Koji sustav karte želite koristiti?

en: What type of alignment (vertical or horizontal) ?
hr: Koja vrsta poravnanja (okomito ili vodoravno)?

en: What type of items
hr: Koja vrsta stavki

en: What type of slider do you use?
hr: Koju vrstu klizača koristite?

en: What's Nearby
hr: Što je u blizini

en: WhatsApp Link
hr: WhatsApp link

en: WhatsApp page link, with https://
hr: Link za WhatsApp stranicu, sa https://

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
hr: Kad stranica ima bočnu traku, broj oglasa po retku bit će 2 ili 3 - ovisno o vašem odabiru

en: Where to show the currency symbol?
hr: Gdje prikazati simbol valute?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
hr: Gdje prikazati bočnu traku za blog kategoriju/arhivu.

en: Where to show the sidebar in property page.
hr: Gdje prikazati bočnu traku na stranici nekretnine.

en: Where to show the sidebar on the agent page.
hr: Gdje prikazati bočnu traku na stranici agenta.

en: Where to show the sidebar:
hr: Gdje prikazati bočnu traku:

en: Which city has this area
hr: Koji grad ima ovo područje

en: Which county / state has this city
hr: Koja županija ima ovaj grad

en: Which sidebar to show for blog category/archive list. Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
hr: Koju bočnu traku prikazati za blog kategoriju/popis arhive. Kreirajte nove bočne trake iz Izgled -≥ Bočne trake.

en: Which sidebar to show in agent page? Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
hr: Koju bočnu traku prikazati na stranici agenta? Kreirajte nove bočne trake iz Izgled -≥ Bočne trake.

en: wide
hr: široko

en: Wide Footer?
hr: Široko podnožje?

en: Wide Header?
hr: Široko zaglavlje?

en: Wide or Boxed?
hr: Široko ili u okviru?

en: Widget Border Color
hr: Boja obruba widgeta

en: Widget Border Size
hr: Širina obruba widgeta

en: Widget Font color
hr: Boja slova widgeta

en: Widget Internal Padding - Bottom
hr: Unutarnji razmak widgeta - Dno

en: Widget Internal Padding - Left
hr: Unutarnji razmak widgeta - Lijevo

en: Widget Internal Padding - Right
hr: Unutarnji razmak widgeta - Desno

en: Widget Internal Padding - Top
hr: Unutarnji razmak widgeta - Vrh

en: Width
hr: Širina

en: Width of the logo and user menu area.
hr: Širina logotipa i područja korisničkog izbornika.

en: Will deactivate theme cache and increase loading time. (*only for properties)
hr: Deaktivirat će predmemoriju teme i povećati vrijeme učitavanja. (*samo za nekretnine)

en: Wire instructions for direct payment
hr: Upute za izravnu bankovnu uplatu

en: with the link:
hr: s linkom:

en: WooCommerce Settings
hr: WooCommerce postavke

en: Works only for Header Image!
hr: Radi samo za zaglavlje sa slikom!

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no! Doesn't apply to search type 3.
hr: Radi samo ako je opcija "Koristiti plutajući obrazac" postavljena na ne! Ne odnosi se na tip pretraživanja 3.

en: WpResidence - Property Page Design
hr: WpResidence - dizajn stranice nekretnina

note: Plugin Name of the plugin
en: Wpresidence -Theme Core Functionality
hr: Wpresidence - Temeljna funkcionalnost teme

en: yards
hr: jardi

en: Year
hr: Godina

en: Year Built:
hr: Godina izgradnje:

en: Year Buit
hr: Godina izgradnje

en: Yearly Tax Rate
hr: Godišnja porezna stopa

en: Yearly Tax Rate:
hr: Godišnja porezna stopa:

en: Years
hr: Godina

en: Yelp - no of results
hr: Yelp - nema rezultata

en: Yelp Api Client ID
hr: Yelp Api ID klijenta

en: Yelp Api Key
hr: Yelp Api ključ

en: Yelp Categories
hr: Yelp kategorije

en: Yelp Categories to show on front page
hr: Yelp Kategorije za prikaz na naslovnoj stranici

en: Yelp Details
hr: Yelp detalji

en: Yelp Distance Measurement Unit
hr: Yelp jedinica za mjerenje udaljenosti

en: Yelp settings
hr: Yelp postavke

en: Yelp Views
hr: Yelp pregledi

en: Yelp Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Yelp pregledi na kartici. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Yelp Views. Set it blank if you don't want it to appear.
hr: Yelp pregledi. Ostavite prazno ako ne želite prikazivati.

en: Yemen
hr: Jemen

en: Yes
hr: Da

en: yes
hr: da

en: You are on membership mode. There are no details to show for this mode.
hr: Vi ste u članskom načinu rada. Nema detalja za prikaz za ovaj način rada.

en: You can enable or disable PayPal buttons.
hr: Možete omogućiti ili onemogućiti PayPal gumbe.

en: You can enable or disable Stripe button.
hr: Možete omogućiti ili onemogućiti Stripe gumb.

en: You can get it from here: https://www.mapbox.com/. If you leave it blank we will use the default openstreet server which can be slow
hr: Možete ga preuzeti ovdje: https://www.mapbox.com/. Ako ostavite prazno, koristit ćemo zadani openstreet poslužitelj koji može biti spor

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
hr: Na privatne poruke možete odgovoriti sa stranice "Ulazna pošta" u vašem korisničkom računu.

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
hr: Ne možete koristiti posebne znakove kao "&". Nakon promjene URL adrese možda ćete trebati pričekati par minuta dok WordPress ne promjeni sve URL adrese. U slučaju da se vaši novi nazivi ne ažuriraju automatski, otiđite u Postavke - Stalne veze i ponovno spremite postavke stalnih veza - opcija "Naziv objave"

en: You need to be logged in in order to send a private message!
hr: Morate biti prijavljeni kako biste mogli poslati privatnu poruku!

en: You need WooCommerce Plugin Installed and Active & and a WooCommerce Merchant Enabled. <a href="http://help.wpresidence.net/article/install-woocommerce-and-use-woocommerce-payments/" target="_blank">See help page</a>.
    Payments are considerd complete once the Order for a particular items has the status "Processing or Complete " .</br>
    WooCommerce does not suport recurring payments for Membership Submission.
hr: Trebate instalirati i aktivirati WooCommerce plugin & omogućiti WooCommerce trgovca. <a href="http://help.wpresidence.net/article/install-woocommerce-and-use-woocommerce-payments/" target="_blank">Pogledajte stranicu za pomoć</a>.
    Plaćanja se smatraju izvršenima kada Narudžba za određeni objekt ima status "U obradi ili Dovršeno".</br>
    WooCommerce ne podržava ponavljajuća plaćanja za članstvo.

en: You ordered a new Wire Transfer
hr: Naručili ste novi bankovni prijenos

en: You received a new agent review on : %website_url:
    The review is for agent %agent_name and was posted by %user_post.
hr: Primili ste novu recenziju agenta na: %website_url:
    Recenzija je za agenta %agent_name, a objavio ju je %user_post.

en: You will need a hubspot account and an api key.
hr: Trebat će vam Hubspot korisnički račun i API ključ.

en: Your Address
hr: Vaša adresa

en: Your City
hr: Vaš grad

en: Your Current Package :
hr: Vaš sadašnji paket:

en: Your Current Package:
hr: Vaš sadašnji paket:

en: Your Current Package:
hr: Vaš sadašnji paket:

en: Your Email
hr: Vaš email

en: Your Favicon
hr: Vaš favicon

en: Your listing was approved
hr: Vaš oglas je odobren

en: Your Logo
hr: Vaš logotip

en: Your Message
hr: Vaša poruka

en: Your message is empty !
hr: Vaša poruka je prazna!

en: Your message was sent! You will be notified by email when a reply is received.
hr: Vaša poruka je poslana! Bit ćete obaviješteni putem emaila kada primimo odgovor.

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your new password for the account at: %website_url:
    Username:%username,
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
hr: Vaša nova lozinka za korisnički račun na: %website_url:
    Korisničko ime:%username,
    Lozinka:%user_pass.
    Sada se možete prijaviti sa svojom novom lozinkom na: %website_url.

en: Your Password was Reset
hr: Vaša lozinka je resetirana

en: Your Phone
hr: Vaš telefon

en: Your purchase was activated
hr: Vaša kupnja je aktivirana

en: Your request will be confirmed via email or private message.
hr: Vaš zahtjev bit će potvrđen putem emaila ili privatne poruke.

en: Your State Code (ex CA)
hr: Kod vaše županije (npr CA)

en: Your Sticky Header Logo
hr: Vaš logotip za ljepljivo zaglavlje

en: Your Transparent Header Logo
hr: Vaš logotip za transparentno zaglavlje

en: Your Twitter Username
hr: Vaše Twitter korisničko ime

en: Your username and password on %website_url
hr: Vaše korisničko ime i lozinka na% website_url

en: Youtube Link
hr: Youtube link

en: Youtube page link, with https://
hr: Link na Youtube stranicu, sa https://

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zillow api key
hr: Zillow api ključ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
hr: Zillow api ključ potreban je za Zillow widget.

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: Zip
hr: Poštanski broj

en: Zip:
hr: Poštanski broj:

en: Zoom Level for map (1-20)
hr: Razina zumiranja za kartu (1-20)
