Plugins - One Click Demo Import - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (209 entries)

en: Importing WPForms
nl: Importeren WPForms

en: WPForms import finished successfully!
nl: WPForms import succesvol afgerond!

en: The WPForms plugin's version is not >= v1.8.6, so the WPForms import was skipped!
nl: De versie van de WPForms plugin is niet >= v1.8.6, dus de WPForms import is overgeslagen!

en: The WPForms plugin is not activated, so the WPForms import was skipped!
nl: De plugin WPForms is niet geactiveerd, dus de import van WPForms is overgeslagen!

en: The plugins with %1$s are recommended by One Click Demo Import plugin to help you grow your website. They are not required for the %2$s theme to work.
nl: De plugins met %1$s worden aanbevolen door One Click Demo Import plugin om je te helpen je site te laten groeien. Ze zijn niet vereist om het %2$s thema te laten werken.

en: Questionmark icon
nl: Vraagteken pictogram

en: Sending...
nl: Bezig met verzenden...

en: Submit
nl: Verzend

en: Thanks for contacting us! We will be in touch with you shortly.
nl: Bedankt voor je bericht! We nemen binnenkort contact met je op.

en: Comment or Message
nl: Reactie of bericht

en: Email
nl: E-mail

en: Name
nl: Naam

en: The demo content import file is missing.
nl: De demo inhoud import bestand ontbreekt.

note: translators: %s - The actual error message.
en: An error occured while importing this page: %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren van deze pagina: %s

en: Could not import this page. Page slug is missing.
nl: Kon deze pagina niet importeren. Pagina slug ontbreekt.

en: Could not import this page. You don't have permission to import content.
nl: Kon deze pagina niet importeren. Je hebt geen toestemming om inhoud te importeren.

en: Could not complete the import process for this page. Could not update the imported page with correct WPForms form ID.
nl: Kon het importproces voor deze pagina niet voltooien. Kon de geïmporteerde pagina niet updaten met de juiste WPForms formulier ID.

en: Could not complete the import process for this page. Something went wrong while creating a WPForms contact form.
nl: Kon het importproces voor deze pagina niet voltooien. Er is iets misgegaan bij het aanmaken van een WPForms contactformulier.

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Meet the Team Form
nl: Ontmoet het Team Form

en: Could not complete the import process for this page. Required WPForms plugin doesn't exist.
nl: Kon het importproces voor deze pagina niet voltooien. Vereiste WPForms plugin bestaat niet.

en: Could not complete the import process for this page. Required WPForms plugin is not activated.
nl: Kon het importproces voor deze pagina niet voltooien. Vereiste WPForms plugin is niet geactiveerd.

en: Tap into the power of social proof by displaying real-life testimonials on your website.
nl: Maak gebruik van de kracht van sociaal bewijs door levensechte aanbevelingen op je site weer te geven.

en: Testimonials
nl: Aanbevelingen

en: Categorize and sell your products online while displaying reviews from happy customers.
nl: Categoriseer en verkoop je producten online terwijl je beoordelingen van tevreden klanten weergeeft.

en: Shop
nl: Winkel

en: Let the world know your services or products' cost and features in an organized pricing table.
nl: Laat de wereld weten wat de kosten en kenmerken van je diensten of producten zijn in een overzichtelijke prijstabel.

en: Services
nl: Diensten

en: Impress leads by visually showcasing your achievements, case studies, and past work.
nl: Maak indruk op leads door je prestaties, casestudy's en vroegere werkzaamheden visueel voor het voetlicht te brengen.

en: Display your delicious dishes online to entice website visitors to become restaurant customers.
nl: Toon je heerlijke gerechten online om sitebezoekers te verleiden restaurantklant te worden.

en: Help potential clients feel more at ease by showing off your hard-working and trustworthy team.
nl: Help potentiële klanten zich meer op hun gemak te voelen door te laten zien dat je een hardwerkend en betrouwbaar team bent.

en: Meet the Team
nl: Ontmoet het team

en: Lighten the load on your support team or your inbox by addressing frequently asked questions.
nl: Verlicht de last van je ondersteuningsteam of je inbox door veelgestelde vragen te beantwoorden.

en: Make it easy to get in touch with you through a completely customizable built-in contact form.
nl: Maak het gemakkelijk om met je in contact te komen via een volledig aanpasbaar ingebouwd contactformulier.

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Expand your reach by accepting appointments online plus detailing your services and staff.
nl: Vergroot je bereik door online afspraken te maken en je diensten en personeel te beschrijven.

en: Book Now
nl: Nu boeken

en: Introduce yourself and your business with a clean layout to reassure your leads and customers.
nl: Stel jezelf en je bedrijf voor met een strakke lay-out om je leads en klanten gerust te stellen.

en: About Us
nl: Over ons

en: Error: The customizer import file is not suitable for current theme. You can only import customizer settings for the same theme or a child theme.
nl: Fout: het importbestand van de customizer is niet geschikt voor het huidige thema. Je kan alleen aanpassingsinstellingen voor hetzelfde thema of een subthema importeren.

en: Error: The customizer import file is not in a correct format. Please make sure to use the correct customizer import file.
nl: Fout: het importbestand van de customizer heeft niet het juiste format. Zorg ervoor dat je het juiste importbestand van de customizer gebruikt.

note: translators: %s - file path
en: Error: The customizer import file is missing! File path: %s
nl: Fout: het importbestand van de customizer ontbreekt! Bestandspad: %s

en: Customizer settings import finished!
nl: Import van customizer instellingen voltooid!

en: Importing customizer settings
nl: Customizer instellingen importeren

note: translators: %1$s and %3$s - strong HTML tags, %2$s - file URL, %4$s - br HTML tag, %5$s - error code, %6$s - error message.
en: An error occurred while fetching file from: %1$s%2$s%3$s!%4$sReason: %5$s - %6$s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van een bestand van: %1$s%2$s%3$s!%4$sReden: %5$s - %6$s.

en: Missing URL for downloading a file!
nl: URL ontbreekt om bestand te downloaden!

note: translators: %s - the name of the executing action.
en: Executing action: %s ...
nl: Actie uitvoeren: %s...

en: There were some issues while importing customizer settings!
nl: Er waren enkele problemen bij het importeren van customizer instellingen!

en: Customizer settings imported successfully!
nl: Customizer instellingen zijn geïmporteerd!

en: Importing customizer settings...
nl: Customizer instellingen importeren...

en: Customizer import file provided does not exist! Skipping this import!
nl: Het opgegeven importbestand van de customizer bestaat niet! Deze import overslaan!

en: There were some issues while importing widgets!
nl: Er waren enkele problemen bij het importeren van widgets!

en: Widgets imported successfully!
nl: Widgets succesvol geïmporteerd!

en: Importing widgets...
nl: Widgets importeren...

en: Widgets import file provided does not exist! Skipping this import!
nl: Het opgegeven importbestand voor widgets bestaat niet! Deze import overslaan!

en: There were some issues while importing the content!
nl: Er waren enkele problemen tijdens het importeren van de inhoud!

en: Content import finished!
nl: Inhoud importeren afgerond!

en: Importing content
nl: Inhoud importeren

en: Importing content (this might take a while)...
nl: Inhoud importeren (dit kan even duren)...

en: Content import file provided does not exist! Skipping this import!
nl: Het opgegeven importbestand van inhoud bestaat niet! Deze import overslaan!

en: Predefined import finished!
nl: Voorgedefinieerde import afgerond!

en: Demo import files retrieved successfully!
nl: Demo importbestanden succesvol opgehaald!

en: Demo import files could not be retrieved!
nl: Demo importbestanden konden niet worden opgehaald!

en: Preparing the demo import files...
nl: De demo importbestanden voorbereiden...

note: translators: %s - the name of the selected demo import.
en: Selected predefined demo import: %s
nl: Geselecteerde voorgedefinieerde demo import: %s

en: Predefined demo import started! All other parameters will be ignored!
nl: Vooraf gedefinieerde demo import gestart! Alle andere parameters worden genegeerd!

en: The supplied predefined index does not exist! Please take a look at the available predefined demo imports:
nl: De meegeleverde voorgedefinieerde index bestaat niet! Bekijk de beschikbare voorgedefinieerde demo importen:

en: The "predefined" parameter should be a number (an index of the OCDI predefined demo import)!
nl: De parameter "predefined" moet een getal zijn (een index van de OCDI voorgedefinieerde demo import)!

en: At least one of the possible options should be set! Check them with --help
nl: Er moet minimaal een van de mogelijke opties zijn ingesteld! Controleer ze met --help

en: Here are the predefined demo imports:
nl: Hier zijn de voorgedefinieerde demo importen:

en: There are no predefined demo imports for currently active theme!
nl: Er zijn geen vooraf gedefinieerde demo importen voor het momenteel actieve thema!

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer could not retrieve plugin information.
nl: Kon de plugin niet installeren. Het WP plugin installatieprogramma kon de plugin informatie niet ophalen.

en: Plugin installed and activated succesfully.
nl: Plugin succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Could not install the plugin. Don't have file permission.
nl: Kon de plugin niet installeren. Heb geen bestandsrechten.

en: Plugin was already installed! We activated it for you.
nl: Plugin was al geïnstalleerd! We hebben het voor je geactiveerd.

en: Plugin is already installed and activated!
nl: Plugin is al geïnstalleerd en geactiveerd!

en: Could not install the plugin. Plugin slug is missing.
nl: Kon de plugin niet installeren. De plugin slug ontbreekt.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to install plugins.
nl: Kon de plugin niet installeren. Je hebt geen rechten om plugins te installeren.

en: Make email delivery easy for WordPress. Connect with SMTP, Gmail, Outlook, Mailgun, and more.
nl: Maak e-mail aflevering gemakkelijk voor WordPress. Maak verbinding met SMTP, Gmail, Outlook, Mailgun, en meer.

en: Display beautifully clean, customizable, and responsive Instagram feeds.
nl: Toon prachtig schone, aanpasbare en responsive Instagram feeds.

en: Work on your site in private while visitors see a "Coming Soon" or "Maintenance Mode" page.
nl: Werk privé aan je site terwijl bezoekers een "Binnenkort" of "Onderhoudsmodus" pagina te zien krijgen.

en: The #1 Google Analytics Plugin for WordPress that’s easy and powerful.
nl: De #1 Google Analytics Plugin voor WordPress die gemakkelijk en krachtig is.

en: Use All in One SEO Pack to optimize your WordPress site for SEO.
nl: Gebruik All in One SEO Pack om je je WordPress site voor SEO te optimaliseren.

en: Join 6,000,000+ professionals who build smarter forms and surveys with WPForms.
nl: Sluit je aan bij 6.000.000+ professionals die slimmere formulieren en enquêtes maken met WPForms.

en: not defined!
nl: niet gedefinieerd!

note: translators: %1$s - new line break, %2$s - the site URL, %3$s - the file path for content import, %4$s - the file path for widgets import, %5$s - the file path for widgets import, %6$s - the file path for redux import.
en: Files info:%1$sSite URL = %2$s%1$sData file = %3$s%1$sWidget file = %4$s%1$sCustomizer file = %5$s%1$sRedux files:%1$s%6$s
nl: Bestanden info: %1$sSite URL = %2$s%1$sGegevensbestand = %3$s%1$sWidget bestand = %4$s%1$sCustomizer bestand = %5$s%1$sRedux bestanden:%1$s%6$s

note: translators: %s - the max execution time.
en: Initial max execution time = %s
nl: Aanvankelijke maximale uitvoeringstijd = %s

en: The import files were successfully uploaded!
nl: Upload van te importeren bestanden geslaagd!

note: translators: %s - the error message.
en: Redux file was not uploaded. Error: %s
nl: Redux bestand niet geüpload. Fout: %s

en: Missing Redux option name! Please also enter the Redux option name!
nl: Ontbrekende Redux optienaam! Geef die ook op!

note: translators: %s - the error message.
en: Customizer file was not uploaded. Error: %s
nl: Customizer bestand niet geüpload. Fout: %s

note: translators: %s - the error message.
en: Widget file was not uploaded. Error: %s
nl: Widgetbestand niet geüpload. Fout: %s

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

note: translators: %s - the error message.
en: Content file was not uploaded. Error: %s
nl: Inhoudsbestand is niet geüpload. Fout: %s

en: No file provided.
nl: Geen bestand opgegeven.

note: translators: %1$s - opening div and paragraph HTML tags, %2$s - closing div and paragraph HTML tags.
en: %1$sYour user role isn't high enough. You don't have permission to import demo data.%2$s
nl: %1$sJe gebruikersrol is niet hoog genoeg. Je hebt geen toestemming om demogegevens te importeren.%2$s

en: Your WordPress login credentials don't allow to use WP_Filesystem!
nl: Je WordPress login gegevens staan het gebruik van WP_bestandsysteem niet toe!

en: An error occurred while retrieving reading/writing permissions to your server (could not retrieve WP filesystem credentials)!
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van lees/schrijf rechten naar je server (kon WP bestand systeem referenties niet ophalen)!

note: translators: %1$s and %2$s - strong HTML tags, %3$s - HTML link to a doc page.
en: This WordPress page does not have %1$sdirect%2$s write file access. This plugin needs it in order to save the demo import xml file to the upload directory of your site. You can change this setting with these instructions: %3$s.
nl: Deze WordPress pagina heeft geen %1$sdirecte%2$s schrijf bestandstoegang. Deze plugin heeft het nodig om het demo import XML bestand op te slaan in de upload folder van je site. Je kunt deze instelling wijzigen met deze instructies: %3$s.

note: translators: %1$s - br HTML tag, %2$s - file path
en: An error occurred while reading a file from your server! Tried reading file from path: %1$s%2$s.
nl: Er deed zich een fout voor bij het lezen van een bestand op je server! Probeerde bestand te lezen van pad: %1$s%2$s.

note: translators: %1$s - br HTML tag, %2$s - file path
en: An error occurred while writing file to your server! Tried to write a file to: %1$s%2$s.
nl: Er deed zich een fout voor bij het schrijven van een bestand op je server! Probeerde bestand te schrijven naar pad: %1$s%2$s.

note: translators: %s - the name of the Redux option.
en: The Redux option name: %s, was not found in this WP site, so it was not imported!
nl: De naam van de Redux optie: %s, is niet gevonden op deze WP site, dus het is niet geïmporteerd!

note: translators: %s - the name of the Redux option.
en: Redux settings import for: %s finished successfully!
nl: Redux instellingen importeren voor: %s succesvol afgerond!

en: Importing Redux settings
nl: Redux instellingen importeren

en: The Redux plugin is not activated, so the Redux import was skipped!
nl: De Redux plugin is niet geactiveerd, dus de Redux import is overgeslagen!

en: New AJAX call!
nl: Nieuwe AJAX aanroep!

en: No results for widget import!
nl: Geen resultaten voor widget import!

en: No Title
nl: Geen titel

en: Imported to Inactive
nl: Geïmporteerd naar inactief

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Widget already exists
nl: Widget bestaat al

en: Site does not support widget
nl: Site ondersteunt geen widget

en: Sidebar does not exist in theme (moving widget to Inactive)
nl: Zijbalk bestaat niet in thema (widget naar inactief verplaatst)

en: Error: Widget import data could not be read. Please try a different file.
nl: Fout: widget importgegevens konden niet worden gelezen. Probeer een ander bestand.

en: Error: Widget import file could not be found.
nl: Fout: het importbestand van de widget is niet gevonden.

en: Importing widgets
nl: Widgets worden geïmporteerd

note: translators: %s - link to the log file.
en: <p><a href="%s" target="_blank">View error log</a> for more information.</p>
nl: <p><a href="%s" target="_blank">Bekijk foutenlog</a> voor meer informatie.</p>

en: Your import completed, but some things may not have imported properly.
nl: Je import is afgerond, maar sommige dingen zijn misschien niet goed geïmporteerd.

en: Successful Import
nl: Succesvolle import

en: No import files specified!
nl: Geen te importeren bestanden opgegeven!

note: translators: %s - the name of the selected import.
en: The import files for: %s were successfully downloaded!
nl: De importbestanden voor: %s zijn succesvol gedownload!

en: Downloaded files
nl: Gedownloade bestanden

en: Manually uploaded files
nl: Handmatig geüploade bestanden

en: Manual import files are missing! Please select the import files and try again.
nl: Handmatige import bestanden ontbreken! Selecteer de importbestanden en probeer het opnieuw.

en: Invalid file type detected! Please select a JSON file for the Redux Import.
nl: Ongeldig bestandstype gevonden! Selecteer een JSON bestand voor de Redux import.

en: Invalid file type detected! Please select a DAT file for the Customizer Import.
nl: Ongeldig bestandstype gevonden! Selecteer een DAT bestand voor de Customizer Import.

en: Invalid file type detected! Please select a JSON or WIE file for the Widgets Import.
nl: Ongeldig bestandstype gevonden! Selecteer een JSON of WIE bestand voor de widgets import.

en: Invalid file type detected! Please select an XML file for the Content Import.
nl: Ongeldig bestand type detecteert! Selecteer een XML bestand voor de inhoud import.

en: Looks like some of the plugins failed to install. Please try again. If this issue persists, please manually install the failing plugins and come back to this step to import the theme demo data.
nl: Het lijkt erop dat sommige plugins niet geïnstalleerd zijn. Probeer het opnieuw. Als dit probleem zich blijft voordoen, installeer dan handmatig de plugins die mislukt zijn en kom terug naar deze stap om de thema demo gegevens te importeren.

en: Whoops, there was a problem importing your content.
nl: Helaas is er een probleem met het importeren van je inhoud.

en: Import Failed
nl: Import mislukt

en: Successfully Imported!
nl: Gegevens met succes geïmporteerd!

en: Importing...
nl: Importeren...

en: Installing...
nl: Installeren...

en: Selected demo import:
nl: Geselecteerde demo import:

en: Yes, import!
nl: Ja, importeer!

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: No preview image defined for this import.
nl: Geen voorvertoning afbeelding gedefinieerd voor deze import.

en: Import
nl: Importeer

en: The following plugins will be installed for free:
nl: De volgende plugins worden gratis geïnstalleerd:

en: Select which pre-built pages you want to import to use on your website. After that, all you need to do is customize the content to fit your needs and your page will be good to go.
nl: Selecteer welke kant-en-klare pagina's je wil importeren om op je site te gebruiken. Daarna hoef je alleen nog maar de inhoud aan te passen aan je behoeften en je pagina is klaar voor gebruik.

en: Import Demo
nl: Demo importeren

en: Preview Demo
nl: Voorbeeld demo

en: No preview image.
nl: Geen voorvertoning afbeelding.

en: Search Demos...
nl: Demo's zoeken ...

en: All Demos
nl: Alle demo's

en: Import Demo Data
nl: Demo gegevens importeren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Install Plugin
nl: Installeer plugin

en: Create beautiful converting pages.
nl: Maak mooie converterende pagina's.

en: Create Landing Pages
nl: Landingspagina's maken

en: Create landing pages icon
nl: Maak landing pagina pictogram

en: Create Content
nl: Inhoud aanmaken

en: Create useful content with a few clicks.
nl: Maak handige inhoud met maar enkele kliks.

en: Create Demo Content
nl: Maak demo inhoud

en: Create demo content icon
nl: Maak demo inhoud pictogram

en: Install Plugins
nl: Installeer plugins

en: Install our recommended plugins.
nl: Installeer onze aanbevolen plugins.

en: Recommended Plugins
nl: Aanbevolen plugins

en: Recommended plugins icon
nl: Aanbevolen plugins pictogram

en: Enter Option Name
nl: Optie naam ingeven

en: Select a JSON file and enter Redux option name.
nl: Selecteer een JSON bestand en voer de Redux optienaam in.

en: Import Redux
nl: Redux importeren

en: Redux import icon
nl: Redux import pictogram

en: Select a DAT file to import.
nl: Selecteer een te importeren DAT bestand.

en: Import Customizer
nl: Import customizer

en: Customizer import icon
nl: Customizer import pictogram

en: Select a JSON/WIE file to import.
nl: Selecteer een te importeren JSON/WIE bestand.

en: Import Widgets
nl: Widgets importeren

en: Widgets import icon
nl: Widget importeer pictogram

en: Select a File
nl: Selecteer een bestand

en: Info icon
nl: Info pictogram

en: Select an XML file to import.
nl: Selecteer een te importeren XML bestand.

en: Import Content
nl: Inhoud importeren

en: Content import icon
nl: Inhoud importeer pictogram

en: Manual Demo File Import
nl: Manueel demo bestand importeren

en: Switch back to Theme Predefined Imports
nl: Schakel terug naar thema voorgedefinieerde importen

en: Switch to Manual Import
nl: Overschakelen naar handmatige modus

note: translators: %s: Theme author link.
en: By %s
nl: Door %s

note: translators: %s: Theme version.
en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Theme screenshot
nl: Thema schermafbeelding

en: There are no predefined import files available for this theme. Please upload the import files manually below.
nl: Er zijn geen vooraf gedefinieerde importbestanden beschikbaar voor dit thema. Upload de importbestanden hieronder handmatig.

en: Learn more
nl: Leer meer

en: It allows you to simply edit everything instead of creating content and layouts from scratch.
nl: Hiermee kan je eenvoudig alles bewerken in plaats van inhoud en lay-outs vanaf nul te creëren.

en: Importing demo data (post, pages, images, theme settings, etc.) is the quickest and easiest way to set up your new theme.
nl: Het importeren van demo gegevens (bericht, pagina's, afbeeldingen, thema instellingen, enz.) is de snelste en gemakkelijkste manier om je nieuwe thema in te stellen.

note: translators: %1$s - the opening div and paragraph HTML tags, %2$s and %3$s - strong HTML tags, %4$s - the closing div and paragraph HTML tags.
en: %1$sWarning: your server is using %2$sPHP safe mode%3$s. This means that you might experience server timeout errors.%4$s
nl: %1$sWaarschuwing: je server gebruikt %2$sPHP veilige modus%3$s. Dit betekent dat er server time-outfouten kunnen optreden.%4$s

en: Install & Activate
nl: Installeer & activeer

en: Want to use the best plugins for the job? Here is the list of awesome plugins that will help you achieve your goals.
nl: Wil je de beste plugins voor de job gebruiken? Hier is de lijst van geweldige plugins die je zullen helpen om je doelen te bereiken.

en: Install Recommended Plugins
nl: Installeer aanbevolen plugins

en: Visit Site
nl: Bezoek site

en: Theme Settings
nl: Thema instellingen

en: Congrats, your demo was imported successfully. You can now begin editing your site.
nl: Gefeliciteerd, je demo is succesvol geïmporteerd. Je kan nu beginnen met het bewerken van je site.

en: Import Complete!
nl: Import afgerond!

en: Importing animation
nl: Importing animatie

en: Please sit tight while we import your content. Do not refresh the page or hit the back button.
nl: Blijf geduldig terwijl we je inhoud importeren. Vernieuw de pagina niet en druk niet op de terugknop.

en: Importing Content
nl: Inhoud importeren

en: Continue & Import
nl: Doorgaan met importeren

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Back icon
nl: Terug pictogram

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Lock icon
nl: Slot pictogram

en: Checkmark icon
nl: Vinkje pictogram

en: Star icon
nl: Ster pictogram

en: All required/recommended plugins are already installed. You can import your demo content.
nl: Alle vereiste/aanbevolen plugins zijn al geïnstalleerd. Je kun je demo-inhoud importeren.

en: To ensure the best experience, installing the following plugins is strongly recommended, and in some cases required.
nl: Om de beste ervaring te garanderen, wordt het installeren van de volgende plugins sterk aanbevolen en in sommige gevallen vereist.

en: Before We Import Your Demo
nl: Voordat we je demo importeren

note: translators: %1$s - the PHP version, %2$s and %3$s - strong HTML tags, %4$s - br HTMl tag.
en: The %2$sOne Click Demo Import%3$s plugin requires %2$sPHP 5.6+%3$s to run properly. Please contact your hosting company and ask them to update the PHP version of your site to at least PHP 7.4%4$s Your current version of PHP: %2$s%1$s%3$s
nl: De plugin %2$sOne Click Demo Import%3$s vereist dat %2$sPHP 5.6+%3$s correct werkt. Neem contact op met je hostingbedrijf en vraag hen om de PHP versie van je site te updaten naar ten minste PHP 7.4.%4$s Je huidige versie van PHP: %2$s %1$s %3$s

note: Description of the plugin
en: Import your content, widgets and theme settings with one click. Theme authors! Enable simple demo import for your theme demo data.
nl: Importeer je inhoud, widgets en thema instellingen met één klik. Thema auteurs! Schakel eenvoudige demo import in voor je thema demo gegevens.
